Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) emvy


emvy
nagyúr

Meanwhile on the tozsde: +2.6%, szoval elso korben tetszik a befektetoknek, hogy nincs uj csucsmodell.

Cash preservation, ez a kulcs jelenleg. A WP-k eladasat meg mindig nem a hardver fogja vissza, hanem az OS.
Es tenyleg: az 520 139 euroert egy eros ajanlat, es a Nokia meg eros a szegenyebb piacokon jelenleg is, jo strategianak tunik, hogy meg akarnak tartani valamit a reszesedesukbol. Most lenyegeben minden arszinten ott vannak megint, es az alsokozeptol felfele mar WP-k vannak.

Osszessegeben ugy erzem, hogy az MS jol jart a Nokiaval (visszafele kerdeses, majd kiderul).

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#13002) Воланд válasza Воланд (#12996) üzenetére


Воланд
titán

250 euro.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13003) catroot válasza HKorn (#12890) üzenetére


catroot
veterán

Ezért állítottam be pin-es védelmet a telefonon (nem a sim-en!), ami 30 percenként aktiválódik. Szóval, ha pl. 10 percen belül ránézel a telefonra, akkor még nem kell beírni a kódot.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#13004) crey válasza Воланд (#13002) üzenetére


crey
MODERÁTOR

before taxes. Szóval €318 papíron. Itthon.
szerk.: tényleg kíváncsi leszek, hogy mi lesz a bibi benne. Mármint mi lesz a sötét oldalon, amiért utálni fogom.
Unibody + SD slot. harr. :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13005) Воланд válasza crey (#13004) üzenetére


Воланд
titán

globalis szempontbol nem rossz a netto ara. az, hogy itthon mennyi lesz nagyon nem fontos.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13006) Blyan válasza emvy (#13001) üzenetére


Blyan
félisten

Az, hogy az MS jól jár a Nokiával nem volt kérdéses egy pillanatra sem. :) A visszafele... nos szerintem az akkori helyzetéhez képest a Nokia is jól jár... de még 5 évre előrenézve? Na azt majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13007) emvy válasza Blyan (#13006) üzenetére


emvy
nagyúr

Igen. En meg mindig ugy latom, hogy az Android az halal brand szempontjabol. A Samsung irtozatos belso gyartokapacitast rakott a cuccai moge, ezzel a Nokia a jelenlegi penzugyi helyzeteben csak tovabbi vesztesegekkel versenyezhetett volna.

while (!sleep) sheep++;

(#13008) AMD Power


AMD Power
titán

Az normális ,hogy 82% töltöttség mellett azt írja a telefon ,hogy a becsült üzemidő 7 óra? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13009) crey


crey
MODERÁTOR

Ez a Firefox OS-es Here Maps történet elgondolkodtató...

AMD Power: ha eddig nyomkodtad mint az őrült, akkor igen. Dinamikusan változik, használattól függően.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13010) Воланд válasza AMD Power (#13008) üzenetére


Воланд
titán

igen. az elozetes hasznalatbol becsuli meg a hatralevo idot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13011) AMD Power válasza crey (#13009) üzenetére


AMD Power
titán

Megnyugodtam. Most már 15 órát ír. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13012) Blyan válasza emvy (#13007) üzenetére


Blyan
félisten

Olyannyira gáz lett volna, hogy szerintem mostanra bagóért felvásárolható céggé alakult volna a Nokia - és lehet valamelyik kínai garázscég lenne a tulaja.

(#13013) emvy

Kíváncsi vagyok, a Google mikor került igazán veszélybe a saját hatalma miatt. Lassan már most darabolhatnák. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13013) emvy válasza crey (#13009) üzenetére


emvy
nagyúr

Ott is az tortenik, mint mindenki masnal (ld. Amazon): paraznak a Google-tol. A G-fele keresztfinanszirozasi strategia gyilkos. Egyszeruen a kereson, a GMailen es mostmar az Androidon keresztul mindent el lehet adni. Eloszor kitoljak az ingyenes termeket, aztan az letarolja a piacot, majd szep lassan elkezd reklamfelulette valni.

Tegnap megjelent a Chrome-ban egy apro Chromebook-hirdetes...

while (!sleep) sheep++;

(#13014) AMD Power válasza crey (#13004) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem jó ötlet volt a Nokiától ,hogy több WP8 modell is elérhető lesz (520,620,720,820,920). Mondjuk kérdés ,hogy az árakban mekkora lesz az eltérés az egyes modellek között.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13015) crey válasza emvy (#13013) üzenetére


crey
MODERÁTOR

pont ennek az üzletpolitikának a hosszú távú káros mivoltát hirdetem úton-útfélen, csak nehezen akarják felfogni az emberek.
Most nagyon boldogok, mert X-30%-on vásárolnak készüléket, de nem fogják fel, hogy közvetve kifizetik az adott készülék előállítási árát majd a mérhetetlen mennyiségű Google hirdetés áttételes megfizetésével, amit a helyi étterem, vegyesbolt, fodrászat, pub, etc. költ többek között Google reklámokra.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13016) Pttypang válasza kavarc (#12975) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, jól érted.
Nem tudom elképzelni, sajnos még nincs tapasztalatom ilyen környezetben, de gondolom nem túl kényelmes.. :(

(#12983) petroleumlam
5db külső alkalmazás van rajta, ha a nokiásokat és a skydriveot nem számolom.
Ezek között van a zseblámpa, az utat mutat, egy függvényábrázoló és a calculator3, valamint egy wot wp app. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#13017) AMD Power válasza Blyan (#13006) üzenetére


AMD Power
titán

Mind a két félnek ez kellett. A Nokiának az életben maradáshoz az MS pedig a Google elleni háborúhoz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13018) Pttypang válasza AMD Power (#13017) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért a google erős fölénnyel indul.. az MS meg nem nagyon töri magát wp fronton, vagy legalábbis azt mi nem nagyon látjuk.. :U

Everybody lies.

(#13019) mukibuci válasza Pttypang (#13018) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

MS nem nagyon töri magát WP fronton? Inkább mostohagyerekként kezeli... :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13020) Pttypang válasza mukibuci (#13019) üzenetére


Pttypang
veterán

Azért megnézném, hogy nézne ki most a piac, ha az MS TÉNYLEG odatette volna magát.. :)
Na de ezt talán sose tudjuk meg.. :U

Everybody lies.

(#13021) Blyan válasza Pttypang (#13020) üzenetére


Blyan
félisten

Nagyon másként nem nézne ki %-ban, de megítélésben jobb lenne.

Maci, ahogy mondod.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13022) emvy válasza Pttypang (#13020) üzenetére


emvy
nagyúr

Dehogynem tette magat oda. A fejlesztes nem olyan, mint az arokasas, hogy minel tobb ember dolgozik rajta, annal gyorsabban megy. Egyszeruen kesobb indultak, ezt nehez behozni.

while (!sleep) sheep++;

(#13023) Pttypang válasza emvy (#13022) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem a fejlesztések terén, hanem a kommunikációban, ha egyáltalán lenne fogalmunk róla, hogy merre is haladnak.. :U

Everybody lies.

(#13024) emvy válasza Pttypang (#13023) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, igen. Mondjuk elore senki nem kommunikal semmit (se a G, se az Apple, se az MS).

while (!sleep) sheep++;

(#13025) mukibuci válasza Pttypang (#13023) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a rossz kommunikáció miatt nem érheti szó a ház elejét, mert nincs rossz kommunikáció, egyáltalán nincs kommunikáció :D

Az pedig gondolom csak valami kis apró részletkérdés, hogy a photosynth és skype (mint ms termékek) hamarabb és jobban mennek androidon és ioson, mint wp-n, a nokiás viberről és (gondolom) a hereről már nem is beszélve, amik annyira multiplatformok, hogy csak na, épp wp-n nem elérhetőek :U

abba meg külön belerokkant volna az ms, ha az új mérges madarak nem csak nyolcason lennének xbox címek :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13026) Воланд válasza Pttypang (#13023) üzenetére


Воланд
titán

a kommunikacio ezer eve szar az ms-nel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13027) Blyan válasza Воланд (#13026) üzenetére


Blyan
félisten

Ezzel felmentjük őket? :D

(#13028) woland_y2k

Szar a vezetés. :K

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13028) Воланд válasza Blyan (#13027) üzenetére


Воланд
titán

nem, csupan megjegyeztem, hogy nem most kezdtek ezt a "nem mondunk semmit, ha megis, akkor azt holnap megvaltoztatjuk" temat. egyszeruen keptelenek a megujulasra a nagy meretukbol kifolyolag. es nem eleg az, hogy atalakitjak a termekeiket, hogyha a termekek mogott ugyan az a burokratikus rendszer marad.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13029) AMD Power válasza Pttypang (#13018) üzenetére


AMD Power
titán

Ez azért elég jó hír... mi lenne ha még oda is "tette" volna magát az MS.

Magyar Windows Phone Közösség
Sports Direct, Foxtons, Coca Cola, Kone, KPN, and Mall of America eddig ezek váltottak Lumiára. Üzleti fronton ez sikernek számít ám.

520 , 720 kapcsolatosan ami még jó hír:

Magyar Windows Phone Közösség
Az 520 Hongkongban és Vietnamban indul, a második negyedévben jön európába is, 139 eurós alapáron, vagyis 50 ezer HUF alatt.

A 720 hasonlóképpen lesz bevezetve, de ott nem lett külön kiemelve két ország, hanem Ázsiában indul, majd irány Európa.

A Nokia megállapodást kötött a Dreamworks-szel ...

A 720 akkumulátora ugyanaz lesz, mint a 920-é, és megfelelő hátlappal vezetéknélküli töltése is lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13030) mbale válasza petroleumlam (#12984) üzenetére


mbale
tag

Na hogy ezt hogy szűrted le, arról halvány fingom nincs, de ettől a véleményem az androidról nem változik (meg úgy en bloc a google-ről).

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#13031) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Nokia Location Apps, Now Known As HERE Suite Available For All Windows Phone 8 Users

Also Nokia announced that HERE Maps, HERE Drive Beta, and HERE Transit is now available to all Windows Phone 8 users in Canada, France, Germany, Italy, Mexico, Spain, the U.K., and U.S.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13032) legiaap válasza mukibuci (#13031) üzenetére


legiaap
nagyúr

De amúgy mi a ló..asz ez a HERE?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13033) Blyan válasza legiaap (#13032) üzenetére


Blyan
félisten

Az Ovi maps utódja. Ha ezt sem tudod, akkor mindegy. :D Lényegében egy Gmaps, Bing Maps konkurencia.

[link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13034) Psychonaut válasza mukibuci (#13031) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez mondjuk nem hangzik rosszul.

(#13035) mukibuci válasza Psychonaut (#13034) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azt leszámítva, hogy csak wp8 és a világ civilizált részén - ergo nálunk nem. Bár már így is pozitívan kellett csalódni a nokiában, hogy a firefox os mellett a többi wp telóra is elérhető :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13036) legiaap válasza Blyan (#13033) üzenetére


legiaap
nagyúr

Droidról jöttem a WP-re, akkor nem nem foglalkoztam ilyen csacskaságokkal.
:D

Bár megnézve a linkedet ismerős, de akkor is ez egy Nokia maps.
Nem értem mitől több, hogy ott egy HERE szó.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13037) Blyan válasza legiaap (#13036) üzenetére


Blyan
félisten

Nokia maps, és Drive, egy-egy WP alkalmazás. A HERE meg egy Nokia globális térképszolgáltatása. Van iOS-re, Symbianra, (talán már Droidra ebben nem vagyok biztos, mert úgy tűnt eleinte, hogy ott inkább az sdk-t akarják nyomatni), webes felületen.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13038) pzstm válasza mukibuci (#13031) üzenetére


pzstm
titán

és még mindig sim lockos hogy roha*nának meg :W

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13039) legiaap válasza Blyan (#13037) üzenetére


legiaap
nagyúr

Értem én, hogy ez egy globális cucc, de ettől még nem tudnak többet ezek a WP-s programok. Minden frissítés általában hoz valami változást. Na ez az ami semmi sem hozott.
Na mindegy, legalább most már tudjuk hímnemű progikkal van dolgunk. El is nevezem Bélának.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13040) Blyan válasza legiaap (#13039) üzenetére


Blyan
félisten

A Nokia WP-s cuccokhoz képest sok újat nem ad - semmit. És még csak nem is offline, legalább is pl a iOS változat.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13041) polonic válasza pzstm (#13038) üzenetére


polonic
félisten

Nem sim lockos. US acocuntom van és fel tudtam tenni mindet.

(#13042) mukibuci válasza polonic (#13041) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és el is indul? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13043) polonic válasza mukibuci (#13042) üzenetére


polonic
félisten

Igen. Pont most fejeztem be a kipróbálásukat.

(#13044) mbale válasza polonic (#13041) üzenetére


mbale
tag

Here Maps nálam is, ellenben a Transit szól, hogy ezzel a SIM kártyával menjek a búsba.

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#13045) polonic válasza mbale (#13044) üzenetére


polonic
félisten

Nem értem. Minden működik, tényleg. . .

Szerk: mondjuk nekem nokia készülékem van. Lehet, hogy ott nincs sim lock ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#13046) pzstm válasza polonic (#13045) üzenetére


pzstm
titán

Nokia-n persze hogy megy, ne idegesíts már, azoknál nem sim lockos :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13047) legiaap


legiaap
nagyúr

Most nézem ha már Bélák lettünk egy útcanézetet, azért berakhattak volna a mapsba, mert a netes felületen eléggé naprakész a cucc.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13048) crey válasza pzstm (#13046) üzenetére


crey
MODERÁTOR

így lehet pzstm homlokára pici dagadó eret varázsolni ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13049) polonic válasza pzstm (#13046) üzenetére


polonic
félisten

Jól van. Ebbe nem gondoltam bele. De ekkora erővel egy nokián is lehetne sim lockos, mert miért ne.
Meg fordítva is, hogy sehol se legyen az.

Mekkora logikátlan fasság ez, jesszus.

(#13050) polonic válasza crey (#13048) üzenetére


polonic
félisten

Szerinted? Ezért értetlenkedtem direkt. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.