Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88001) 286


286
tag

Sziasztok!

Windows device recovery tool error 0x00000067 (Thor2NotResponding) erre a hibára tud valaki megoldást?

Lumia 950 és WDRT 3.10.24401 felállás.

Köszönöm előre is !

3DFX Forever :) Abit R.I.P :,(

(#88002) Partyface007 válasza 286 (#88001) üzenetére


Partyface007
őstag

ezt már próbáltad?

if you are booting into the OS your phone will not downgrade. once device recovery is searching, reboot your phone. it will pick it up in UEFI mode and start the download. You will have to reboot it one more time after the download to install the new "old" image.
remember to back everything up first, it will factory reset your phone.
Thanks a lot AaronZollinger! It worked :)
I'll just describe my steps more detailed in case someone don't understand yours:
1.     Unplug the phone from the PC
2.     Click on "My device was not detected"
3.     Select your model and you will enter the "Searching Screen"
4.     Reboot your phone (pressing volume down + home button for some seconds until it vibrates) and immediately plug it back in the PC
1.     If you take too long to plug it in the PC you will have to reboot it again (the Recovery Tool will show a message to you)
5.     The tool will recognize your model, but not the OS or Firmware
6.     Click in "Download Software" and wait the process to complete.
7.     When finished, click next and check your Battery as the screen says
8.     The next screen will try to install the software BUT IT WILL FAIL, don't worry it is normal. Wait (3-4 minutes) until it fails and click Finish.
1.    Repeat steps 1-5.
2.     Now you will see that the screen will not show "Download" but "Install", click it.
1.     You will see the installation progress both in the Tool and in your Phone. Wait until it finishes (2-3 minutes).
1.     Done :)

[ Szerkesztve ]

(#88003) ΞΔGLΞ válasza Partyface007 (#88002) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem kell túlbonyolítani. Másik usb port. That"s all...

(#88004) Partyface007 válasza ΞΔGLΞ (#88003) üzenetére


Partyface007
őstag

azt gondolom csak kipróbálta...

(#88005) Aethelstone válasza Sjkolrd (#87996) üzenetére


Aethelstone
addikt

Engem vajmi kevéssé érdekel, hogy ki fejleszti. Rossz és kész.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#88006) Sawyer_


Sawyer_
tag

Sziasztok!
Úgy néz ki egyelőre elhagyom a platformot, de nem zárom ki, hogy egyszer visszatérjek, plusz eléggé megszerettem a onedrive-ot is, ezérr továbbra is az outlook fiokomat szeretném használni android alatt is. A névjegyeket a fiókból végül sikerült a telefonra szinkronizálni, a probléma, hogy visszafelé nem működik a dolog. Szóval, ha egy új számot mentek le a telefonon az outlook névjegyek közé, akkor az a onedrive-ban nem jelenik meg. Meg lehet ezt oldani valahogy? Azt szeretném, hogy ha egyszer visszatérek esetleg windowsra, akkor az időközben szerzett névjegyeimet tudjam újra használni...

(#88007) mirci18 válasza ΞΔGLΞ (#88003) üzenetére


mirci18
addikt

Szevasztok.
Egyenlőre továbblépek a platformról az android irányába.
Érdeklődnék hogy milyen programokkal és hogyan tudom magam átköltöztetni az új telefonomba.
Remélem tudtok segíteni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#88008) sirkan13 válasza mirci18 (#88007) üzenetére


sirkan13
aktív tag

A névjegyeket szinkronizáld fel gmail-be droidon,utána belépsz a gmail-be és ott lesznek a kontaktok.Mást mit szeretnél még átvinni?Én mindenhol gmailes címtárat használok,belépek szinkron és ottvannak a kontaktok.Importáld át az outlokból a címtárat gmailbe és kész is.

[ Szerkesztve ]

(#88009) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki azzal a jelenséggel, hogy a Onedrive app-ból eltűnt pár mappa? Ahogy nézem, konkrétan a megosztott mappák. Mindenhol máshol megvannak, csak az appban nem látom őket.
Van erre valami megoldás?

(#88010) starr válasza Dzsosy (#88009) üzenetére


starr
őstag

Kijelentkezel a Ondedrive appból, majd visszajelentkezel. Nekem egy mappát sem mutatott, csak így sikerült megoldani.

(#88011) Partyface007 válasza sirkan13 (#88008) üzenetére


Partyface007
őstag

semmi szükség gmail-re ha valaki eddig outlook.com -ot használt eddig

androidon is ugyanolyan jól működik, nekem is abban van minden contact-om

(#88012) Partyface007 válasza Sawyer_ (#88006) üzenetére


Partyface007
őstag

outlook.com-on kiválasztod a people fület és ott lesznek..

(#88013) Hunork válasza 7s26c (#87999) üzenetére


Hunork
veterán

Hát a router új... de beléptem a menüjébe, csináltam egy frissítést, és azóta jó. Ki érti ezt. :F

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#88014) sirkan13 válasza Partyface007 (#88011) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Igaz.Csak én már nagyon megszoktam a gmailes fiók használatot,nálam igy természetes mindenhol azt használom.

(#88015) Partyface007 válasza sirkan13 (#88014) üzenetére


Partyface007
őstag

kinek mi tetszik

én pl utálom a gmail webes felületét, teljesen felesleges túlbonyolított sz@r az egész

így egyszer besokalltam és átköltöztem outlook-ra :-)

(#88016) retroid


retroid
senior tag

Ha 8.1 telefont frissítés 10 re a beallitasok fotók sms el névjegyzék megmaradnak a frissítés után? Pl mobilnet beallitasok

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#88017) Sawyer_ válasza Partyface007 (#88012) üzenetére


Sawyer_
tag

Na pont ez az, hogy nincsenek ott, hiába mentek telefonon az outlook névjegyek közé. Visszafele nem megy a szinkronizáció, ami zavar. Ráadásul az Outlook/Kapcsolatok funkcióban nem is tudok pár régi kontaktot törölni, nem értem miért.

(#88018) Plazmacucci válasza retroid (#88016) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Megmaradnak, de úgy is beugrik egy olyan bug amiért recovery-zni kell. Készülj teljes adatmentéssel a frissítésre.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#88019) sirkan13 válasza Partyface007 (#88015) üzenetére


sirkan13
aktív tag

Szívemhez nőtt,Sony Ericsson P1-nél kezdtem használni.

(#88020) viewdetails válasza Sawyer_ (#88017) üzenetére


viewdetails
addikt

Ne az Outlook alkalmazást próbáld, hanem vedd fel Exchange fiókként, akkor kétirányú lesz.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#88021) klz80


klz80
tag

.

(#88022) mirci18


mirci18
addikt

Köszönöm a válaszokat.
Akkor maradok az outlook-os fiókomnál mert évek óta azt használom levelezésre dokumentumok tárolására stb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#88023) Zsoltee1


Zsoltee1
csendes tag

Sziasztok. Egy olyan problémába futottam, hogy hiába írom be az e-mail beállításoknál a küldendő nevet. Minden telefonról való küldéskor a fogadónál a teljes e-mail címemet írja ki, nem pedig a beállított küldendő nevet. Az e-mail gmail. A telefon 650-es Lumia.
Volt valakinek ilyen problémája már? Köszönöm a segítséget.

(#88024) Partyface007 válasza Zsoltee1 (#88023) üzenetére


Partyface007
őstag

biztos a server beállításokat használja..

(#88025) 286


286
tag

Sziasztok!

Székesfehérváron vagy környékén van care szerviz ?

3DFX Forever :) Abit R.I.P :,(

(#88026) Joker88 válasza 286 (#88025) üzenetére


Joker88
őstag

In loving memory of Garrett Lockhart

(#88027) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok!
Mintegy másfél éve van Microsoft 640 telóm gyári WP8-al. Annó mikor a WP10 megjelent, az volt a jellemző, hogy nem érdemes wp10-re frissíteni. Azóta nem követtem a dolgokat, nem olvastam róla.
Tehát érdemes frissítenem WP10-re?
Ha igen milyen óvintézkedéseket tegyek előtte?

(#88028) spiderpig820 válasza Bertiee (#88027) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szia! A 640-es topik összefoglalójában van egy remek leírás, az alapján érdemes frissíteni.

4B

(#88029) Švejk válasza Bertiee (#88027) üzenetére


Švejk
őstag

A rendszer maga jobb lett, frissebb, modernebb...de lassabb is.
Én 10-en vagyok, szívesen kihajítanám néha, de mérlegelnem kell, és még mindig jobb az új funkciók nélkül mint a 8-as.

(#88030) this is life válasza Bertiee (#88027) üzenetére


this is life
Ármester

Bar en 735-ot nyuzok , szamomra a w10 mar boven tobbet nyujt , kulso,szolgaltatasok ,kezelhetoseg,appok teren mint a wp8.1 update2-vel, enyhen lassabb csak a rendszer mint a wp8, frissiteni csak a fentebb emlitett 640 forum leirasa alapjan ami mflex keze munkajat dicseri ...parom 640-et hasznal , s nem panaszkodik ( igaz nem power user de hasznalja a telefont , mnden app automatikusan frissul neki , igy allitottam be ).. kisse elfogult vagyok a w10m-el , de inkabb az mint a wp8.1. Az Os stabil...

Svejk
Nalad mi nyug van a rendszerrel, ami feszitgeti neha a hurt ? Mert nalam stabil minden , egyedul a kamera hulyul meg , de ezt be tudom az RP agnak ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#88031) Rambovits


Rambovits
senior tag

Sziasztok,

bocsi ha volt már ilyen kérdés, de nem találtam visszaolvasva. Win 8.1 --> off
Ma reseteltem anyám telefonját, nyilván nem tudtam bejelentkezni utána, mert a skype fiókja még nem volt outlook fiók. Konvertáltam a fiókot, viszont nem ajánlotta fel a backupokat, és nem találom a biztonsági mentéseket (tegnap volt mentve).
A kérdésem, hogy ezeket megtalálom-e valahol online, vagy ez ennyi volt, kakukk, nincsenek kapcsolatok, beállítások, semmi?

Válaszokat előre is köszönöm!

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#88032) MasterMark válasza Rambovits (#88031) üzenetére


MasterMark
titán

Ha nyilván nem volt outlook fiók, akkor eddig hogy volt bejelentkezve?

Ugyanazzal az accounttal kellene belépni, amivel eddig is használva volt a telefon. Másik accounton hiába keresed a backup-ot meg a kapcsolatokat...

Switch Tax

(#88033) Švejk válasza this is life (#88030) üzenetére


Švejk
őstag

-A kamerától egyenesen néha lefagy a telefon, folyton hibákat dobál, sokszor nem menti a képeket. HR volt, előtte is ez volt, most is ez van.
-A fotók alkalmazás egy lassú, akadozós, használhatatlan, instabil izé
-A Groove akadozik a legutóbbi frissítés óta, mióta áttűnéseket tettek bele
-Az állapotsávon néha megesik, hogy nem lehet visszakapcsolni a WiFi-t, csak restart után
-Minősíthetetlenül működik a W8-ról átgányolt share UI, lassú, használhatatlan, instabil
-A Messenger + bármilyen memóriaigényesebb alkalmazás együtt futtatása már megoldhatatlan feladatok elé állítja a telefont, bár ez nagyban a Messenger hibája is. W8 alatt buta a Messenger, de legalább gyors.
-Folyamatos ...Resuming... a kezdőképernyőn tök alap folyamatok után is
-Tudom, hogy a fejlesztők hibája, de a Messenger használhatatlan körülbelül
-Kevés UWP app, cserébe a W8-as Silverlight appokat tragikusan lassan futtatja (pl BKK futár)
-A Store baromi lassú, hajtépős valami, amilyen menő PC-n, itt annyira béna
-Az Onedrive app lassúsága és megbízhatatlansága minősíthetetlen
-Néha random vibrátorrá alakul a telefon, tehát elkezd valamitől rezegni és abba se hagyja, csak az akksi ki-be segít rajta.

Hirtelen ennyi ugrik be. Nem valami L520-ra gányoltam rá, L640-ről van szó. Legfrissebb RS, RP ring, mflex módszer, stb... Ezek mind a rendszer optimalizálatlanságának és a fejlesztői trehányságnak köszönhető hibák, reset előtt és után is fenn állnak és nem lehet velük mit csinálni. A hibákat nem is az RP ringnek tudom be, oda már elég stabil cuccokat adnak ki, amik továbbmennek Productionra is pár nappal később.

Ezzel együtt megéri W10-re frissíteni, még ha a hsz-emből nem is ez jön le. Sok újat ad, de ez nem a W10-et dícséri, csupán egy 3 éve nem fejlesztett rendszernél nem nehéz korszerűbbnek lennie. Szóval én úgy látom hogy Windows mobil felhasználóként két út áll előtted, a W8 és a W10, és mindkettő szar.
Nagyon bizakodó voltam egy éve a platform jövőjét illetően, villámgyorsan fejlődött. De most már nincs miben reménykedni.

[ Szerkesztve ]

(#88034) Plazmacucci válasza Švejk (#88033) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Tényleg kvára megéri :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#88035) monosgeri21 válasza Švejk (#88033) üzenetére


monosgeri21
tag

Jujj, de cúna vagy! Ne írj ilyenekt, mert a végén megkapod a megmondóemberektől, hogy nem is így van és Te magad vagy a testet öltött user error. ;]

(#88036) starr válasza Švejk (#88033) üzenetére


starr
őstag

Hacsak egy ilyen hiba is előjönne nálam már nyomnám a HR-t.
Ezen kívül egy xar SD kátya is be tudja lassítani a rendszert, érdemes félévente formázni telefonnal.
Soha semmilyen appot ne telepíts SD kártyára.
Viszont mostanában arra jutottam, hogy rakás sz.r az RP ring. 8.0 óta vagyok WP user, és most először nincs hangjelzés, ha email érkezik. SMS-nél sincs.

[ Szerkesztve ]

(#88037) Bertiee válasza spiderpig820 (#88028) üzenetére


Bertiee
aktív tag

megnézem, köszi!

(#88038) Švejk válasza starr (#88036) üzenetére


Švejk
őstag

Én is nyomtam, nem segített sajnos :(
Egy class16-os 32 gigás kártyám van, melyet minden indításkor hibásnak jelez a telefon. A kártya javítása gombra rányomva fél órán át biztos csinál valamit, de nem oldja meg a problémát.
Minősíthetetlennek tartom továbbá, hogy a világ egyik legnagyobb szoftvercége egy olyan alapvető dolgot, mint a megfelelő SD kártya kezelés, nem tud megoldani normálisan.
De jobbhíján alkalmazkodni kell a rendszer faszságaihoz, talán valamikor majd halad valamerre.

(#88039) #65388800 válasza starr (#87761) üzenetére


#65388800
törölt tag

Szia!

Én is próbálkoztam vele 735-ön de nem megy. Végig megyek a pontokon a végén meg nem indul újra. Pedig lefut az egész. Próbáltam a .reg-et is hozzáadni az meg mindig kilép.

Most akkor mi van ? :D

(#88040) Rambovits válasza MasterMark (#88032) üzenetére


Rambovits
senior tag

Mint írtam, skype fiókkal is elég volt bejelentkezni. Azonban tegnap visszaállítás után már nem engedte skype névvel bejelentkezni, mert azt dobálta, hogy konvertáljam outlook fiókká, és akkor tovább mehetek. Na ezt megtettem, és ennyi volt.. De már lemondtunk róla, legalább a telefon használhatóbb lett.

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#88041) MasterMark válasza Rambovits (#88040) üzenetére


MasterMark
titán

De nem azzal volt bejelentkezve a telefonra. Csak az is hozzá volt adva.

Switch Tax

(#88042) Partyface007


Partyface007
őstag

van valakinek ötlete hogy egy appot miként lehetne hozzáadni hogy tudja olvasni a rendszer üzeneteit?

(privacy\notifications)

a program installálásakor megkérdezte engedélyeztem is neki de nincs ott illetve nem is működik...

(#88043) Ryoo válasza Švejk (#88038) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ha már bekapcsoláskor magyaráz, hogy nem tetszik neki a kártya, akkor a hibáid 99%-át ez okozza. Ez persze nem azt jelenti, hogy rossz a kártya, csak azt, hogy a telefon még mindig szarul kezeli, és ez nagyon gáz...Ha van pénzed vegyél vmi más telefont bármennyire is utálod a többi rendszert, vagy megpróbálhatsz egy másik SD kártyát, ha van, venni nem érdemes.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#88044) bluemirage válasza Švejk (#88038) üzenetére


bluemirage
őstag

Én cserélném a kártyát. Nem nagy beruházás és később is számos eszközbe használható.
Vannak hibák melyek csak terheléskor jönnek elő. Esélye, hogy több gondodat meg fogja oldani.

A stúdióban mindenféle gold, prémium drága kártyákat használtunk a kamerákban, hogy ne vesszen el adat és minden körülmény között meglegyen a felvétel. Ennek ellenére haltak el belőle. A jobb kamerák több okból is már eleve dupla kártyára rögzítenek. Az is csak egy alkatrész. Nem hibátlan és nem is marad az.

Meliora sunt bono inimica

(#88045) starr válasza Švejk (#88038) üzenetére


starr
őstag

Ha megteheted próbáld ki, hogy kiveszed egy napra az SD-t. Ha úgy is xar, akkor :W

[ Szerkesztve ]

(#88046) bszg@ válasza Bertiee (#88027) üzenetére


bszg@
tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nálunk 2 640 LTE-n fut elfogadhatóan.

(#88047) bszg@ válasza Švejk (#88033) üzenetére


bszg@
tag

Véletlenül se érts félre, nem kioktatni akarlak, és azt is tudom, hogy már nem a 6.5-ön vagyunk, mégis szeretném megjegyezni, hogy a telefon időnkénti kikapcsolása (némítás helyett megbeszélésen, színházban, stb) jó sok problémát meg tud előzni.

(#88048) Švejk


Švejk
őstag

Igazatok van, srácok, formázok egyet és megnézem, hogy megbarátkoznak-e egymással. Momentán újat venni nem tudok, az adataim meg nem férnek rá a belső tárhelyre, szóval, jobbhíján reménykedem :)

(#88049) this is life válasza Švejk (#88048) üzenetére


this is life
Ármester

Inkabb csak vedd ki egy par napra az sd-t es ugy nezd meg mit alkot a telefonod, nalam egyedul a kamera app tetveszkedik ha hdr es a vaku automatara van allitva , akkor dob egy uzenetet hogy nem tudta menteni. A messenger utan neha pottyoz csak hogy ujra tolti a start screen, de a tobbi hiba nalam nincs . RP ring .479
Amugy nalam akkor van ujratoltes amikor weben logok, szol kozben a zenelejatszo , es elvileg nehany app még ott mosolyog a hatterben , na ilyenkor van egy pillanatnyi pottyozes... ha minden bekapcsolasnal az sd-re panaszkodik akkor azt az sd-t hanyagold , s nem azert mert barmi baja van , hanem mert a rendszer nem jol kezeli .. nalam egy class10 samsungot es sandisket is kiutalt magabol ... ahogy megkozelitettem a 40% kornyeki foglaltsagot az sd kartyan ... most egy kingstone-al el van .. ki erti ezt :F
A messenger app milyensegeert pedig a fejlesztoi tehetnek egy szivesseget nekem is itt debrecen foteren , mondjuk az fb app is meger egy fobe lovest ... vissza is tettem az ms appjat az legalabb gyorsan indul,nem 100mega ,olvashato meret,es nem kapcsolodik szet a kontaktoknal random...
A facse app keszitoi es a bicikli lanc kozt az a kulonbseg hogy a lanc csak a nadragom szarat kaphatja be :DDD ..
Kellemes estet mindenkinek ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#88050) retroid


retroid
senior tag

Hello

Melyik Insider build a legjobb és legstabilabb jelenleg?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.