Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) emvy válasza br.rak (#45000) üzenetére


emvy
nagyúr

igen

while (!sleep) sheep++;

(#45002) br.rak válasza emvy (#45001) üzenetére


br.rak
őstag

köszi

na *** kivan, lehet visszaállni e-mailre :) :)

(#45003) arm1n_ válasza cigam (#44999) üzenetére


arm1n_
csendes tag

egy fapadost használtam eddig (epub reader), több frissítés is kiadtak rá, de ahogy néztem sokat fogyaszt, kipróbáltam a mohoo-t, mivel több mint 2500at értékelték, de az aksival is mohón bánik :D nem értem, hogy egy ebook olvasó miért fogyaszt ennyit, a pdf readerekkel egyetemben (adobe es ms is eléggé húzza az aksit).

(#45004) rgeorge válasza arm1n_ (#45003) üzenetére


rgeorge
addikt

Olvasás közben a kijelző folyamatosan be van kapcsolva, ezért fogyasztanak sokat.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#45005) cigam válasza arm1n_ (#45003) üzenetére


cigam
félisten

Folyamatosan megy a háttérvilágítás, maga a kijelző felépítése (folyadékkristályos) miatt is többet fogyaszt mint a dedikált e-book olvasóknál alkalmazott e-ink.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45006) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, Lumia 520-ra rá lehet kötni valamilyen módon egy sima asztali billentyűzetet? Vagy egy mini usb-s billentyűzetet? Lehetne így sms-t vagy mailt írni?

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#45007) Воланд válasza Kloden (#45006) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45008) cigam válasza Kloden (#45006) üzenetére


cigam
félisten

WP8 nem támogatja.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45009) br.rak válasza cigam (#45008) üzenetére


br.rak
őstag

Elvileg samsung WP8-as telóihoz van otg és mhl adapter is a neten. Kérdés hogy megy-e? :D :D

(#45010) SsPL711 válasza arm1n_ (#45003) üzenetére


SsPL711
őstag

Bookviser, én ezt használom.
Nem vettem észre, hogy durván bánna az aksival, 7-es fényerőn használom.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#45011) Bogyó bá' válasza cigam (#45008) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én BT-s egeret szerettem volna, de aztán rájöttem, hogy nincs is kurzorom... :))

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#45012) Kloden


Kloden
senior tag

Ok,köszönöm!

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#45013) Blyan válasza Bogyó bá' (#45011) üzenetére


Blyan
félisten

ami fura, mert nekem van kurzorom... :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#45014) GorkyZero


GorkyZero
csendes tag

Sziasztok!

1 hete váltottam Androidról Windows Phone-ra (Nokia Lumia 520). Teljesen megvagyok vele elégedve, a zenék rendezésével vannak gondok. Na most ugye alapból felajánlotta nekem h telepítsem az App for desktop-ot. Ehhez kell a .NET 4.0, amit nekem nem enged feltelepíteni, a következő hibaüzenet dobja: HRESULT 0xc8000222. Hm, gondoltam se baj, majd pendrive-szerűen pakolgatom a zenéket. Így viszont eleinte a zenék duplikálva jelentek meg, most meg már van h 1 zenét 5-ször lát! Valamint ha letörlök egy zenét, a zene alkalmazásban ott marad és hibaüzenetet dobál. Érdekes, mert képeket enged pendrive-osan pakolgatni és ott nem lesz duplikáció + hibaüzenet.

Mit lehet tenni? Miért nem engedi a .NET 4-et?
Az asztali gépemen Windows 7 van.

Köszönöm!

(#45015) Oppenheimer válasza GorkyZero (#45014) üzenetére


Oppenheimer
veterán

megoldás

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#45016) HKorn


HKorn
addikt

Akinek vannak belsős infói nyugtasson már meg, hogy hamarosan jön egy középkategóriás Lumia jó áron, mert ma akartam megrendelni a Telenortól a 925-öt, erre pont ma vették ki a kínálatból, befejezték az értékesítést. :O

Semmi más alternatíva nincs Lumiákból. A 60-70 ezres középkategóriában akkora űr van Nokiáéknál, hogy fáj.

Se 720, se 820 nem kapható, sehol semmi utódja ezeknek, csak alsó, illetve felsőkategória van, vagy a péklapátok. :(

Run&Ride

(#45017) tbalint3


tbalint3
tag

WP8.1 támogatja az USB OTG-t? Tehát lehet OTG-s pendrive-ra fájlokat másolni, vagy közvetlenül arra menteni a képeket, videókat?

(#45018) Karma válasza tbalint3 (#45017) üzenetére


Karma
félisten

Jelenleg nem, eddig semmi jele. Majd kiderül, hogy az új firmware-rel változik-e, de azért jellemző, hogy ha valamiről nem beszélnek, az nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#45019) szaki1986 válasza HKorn (#45016) üzenetére


szaki1986
tag

És basszus tényleg.
Én 1-2 hónap múlva szerettem volna/szeretnék venni 925-öt, de ha a többi szolgáltatónál is eltűnik, annak nem fogok örülni. Tényleg rohadtul nincs semmi más alternatíva ebben a kategóriában.

https://www.flickr.com/photos/136049009@N07/

(#45020) Dzsosy válasza HKorn (#45016) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Az nem lehet, hogy csak ideiglenes készlet hiányuk van?

(#45021) HKorn válasza Dzsosy (#45020) üzenetére


HKorn
addikt

Ebben bízok én is, írtam is nekik, hogy várható-e még, majd szólok ha van válasz.

De a "A készülék nincs raktáron, már nem értékesítjük." mondat eléggé elszomorít, valahogy úgy érzem ez sajnos nem átmeneti készlethiány. :(

Run&Ride

(#45022) Kephamos válasza Воланд (#44988) üzenetére


Kephamos
addikt

Évek óta iPhone-om van és szerintem nincs igény fájlkezelőre. Előtte évekig androidom volt és ott sem igényeltem.

(#45023) btudos válasza Kephamos (#45022) üzenetére


btudos
Topikgazda

Szerinte sincs, csak néha nehezen érződik a kijelentésein az irónia. ;)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#45024) mdraco válasza arm1n_ (#45003) üzenetére


mdraco
őstag

Én a ms-s pdf readerrel 6 órát olvastam kb az 520-on, persze közben végig wifi es messenger ment. Nálad mennyit bírja?

(#45025) viewdetails válasza szaki1986 (#45019) üzenetére


viewdetails
addikt

De, van alternatíva, megveszed az enyémet, én meg veszek egy 930-at. :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#45026) pzstm válasza viewdetails (#45025) üzenetére


pzstm
titán

csak lehetne már kapni legalább függetlenül...edigitálnál és expanssnál is még csak előrendelői státuszban van :W

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45027) BiP válasza HKorn (#45016) üzenetére


BiP
nagyúr

Biztos lesz majd 925 utód, de a hamarosan az kicsit arrébb van. Jó esetben még idén megjönnek az új telók.

(#45028) Dzsosy válasza BiP (#45027) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nah azért ne feledjük, hogy a 920/925 nem a középkategóriába szánt telefon volt a megjelenéskor. Ezeknek az utódja a 930. Szóval szerintem is 820 és 720 utód kellene mihamarabb (4,5" környékén).

(#45029) BiP válasza Dzsosy (#45028) üzenetére


BiP
nagyúr

Persze, tudom. Csak ő 925-öt akart venni, ezért hivatkoztam erre.
Ha a piaci szegmest nézem, arra jelenleg tényleg a 930 az utódja. De még várható valami, ami paraméterekben is közelebb van.
A 820 utód (mármint nem piaci szempontból, hanem ha valaki akar elfogadható áron váltani) az meg jelenleg pont a 925, ha még lehetne kapni. Ezért lesz érdekes, hogy mi várható még.

[ Szerkesztve ]

(#45030) Bukk900 válasza Dzsosy (#45028) üzenetére


Bukk900
őstag

Szerintem is már megvan a 925 útódja a 930-al. A középkategóriában elképzelhető, hogy hamarabb jön valami az egyéb gyártóktól (LG, ZTE, Hauwei, Lenovo, HTC, Prestigio stb.) mint egy Lumia.

(#45031) Воланд


Воланд
titán

loooooool

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45032) btudos válasza Воланд (#45031) üzenetére


btudos
Topikgazda

Neeeee. Ez most komoly? :U

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#45033) Воланд


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45034) Воланд válasza btudos (#45032) üzenetére


Воланд
titán

latod....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45035) btudos válasza Воланд (#45033) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ezért azt hiszem kapni fog. :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#45036) Воланд válasza btudos (#45035) üzenetére


Воланд
titán

varjal, van jobb.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45037) Alexios válasza Воланд (#45036) üzenetére


Alexios
veterán

micsoda? finished? dehát ez developer preview, nem lehet végleges!!4!

(#45038) Lall válasza btudos (#45035) üzenetére


Lall
veterán

Gondolom előtte csak egyeztet a nagytanáccsal, hogy mit twittelhet ki. De lehet csak szimpla MS troll. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#45039) Воланд válasza Alexios (#45037) üzenetére


Воланд
titán

nem, nem ezt irta. azt irta, hogy amiket kiadtak eddig wp8.1-es lumiakat, azokra most keszitettek el a "vegleges" os-t es majd jon a frissites.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45040) Alexios válasza Воланд (#45039) üzenetére


Alexios
veterán

úbaz tényleg, na ez igy meg lol hogy kitwittelte :D

(#45041) Воланд válasza Alexios (#45040) üzenetére


Воланд
titán

gyanitom, hogy amit a dev prev keszulekek megkaptak utolso frissitest az a "vegleges" es az jon majd a cyannal. csak egy kicsit vicces a szitu.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45042) Alexios válasza Воланд (#45041) üzenetére


Alexios
veterán

ja, valószínűleg emiatt nagyobb a devprev verziószáma

(#45043) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Hát ha ez a végleges ami most utoljára kijött akkor igen csak gyászos a kép...A baromi nagy merülés egy dolog- remélem a cyan megoldja- a nagyobb baj, hogy tele van fél megoldásokat. Ez a hoztunk is meg nem is kategoria. Ami pedig eddig jól ment az most nem müködik.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#45044) Boonen007


Boonen007
őstag

De lesz Lockscreen app. :)

(#45045) btudos válasza zsamiatt (#45043) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mi nem működik? Egyébként az akksi is elég felemás képet mutat, kb. fele-fele arányban javult nagyon sokat, vagy romlott az üzemidő.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#45046) Alexios válasza zsamiatt (#45043) üzenetére


Alexios
veterán

pedig ez lesz az, max bugfixek jönnek, új featureök nem.

(#45047) pzstm válasza Boonen007 (#45044) üzenetére


pzstm
titán

+1

Arra én is kíváncsi vagyok :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45048) rgeorge válasza JamesHun (#44997) üzenetére


rgeorge
addikt

Megnéznéd a 630-on, hogy az "Oppenheimer-bug" jelen van-e? Internet explorer, címsorba tapicskolás, majd a virtuális billentyűzet szóköz + home gomb egyszerre megéritésére újraindul a telefon..

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#45049) 2ofthem válasza zsamiatt (#45043) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Mindenkinél más képet mutat úgy látom. Nálam jobb az akksi mint 8 alatt, és minden rendesen működik. Van ilyen is.

(#45050) Boonen007 válasza 2ofthem (#45049) üzenetére


Boonen007
őstag

Tehát összefoglalva a legutóbb kapott frissítéssel nekünk már a végleges 8.1 van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.