Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) btudos válasza mukibuci (#1997) üzenetére


btudos
Topikgazda

Pont egy Nexusnál leszarom hogy LG egyébként, pont az a lényege hogy mindent azonnal megkap, így sw szempontból nem gáz hogy LG, más bajuk meg nem nagyon van az LG készülékeknek.Szóval valóban a fő gond az Android vele, inkább veszek WP referenciakészüléket, az a biztos :P

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2002) Dzsosy válasza btudos (#2001) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Szerintem az lg-nél pont a hardverek minőségével (tartósságával) van a baj, legyen szó bármilyen os-ről.. :D (bár a zte-nél jobb, az biztos.. :D )

[ Szerkesztve ]

(#2003) btudos válasza Dzsosy (#2002) üzenetére


btudos
Topikgazda

Hát nem tudom, ismerősi körben vannak LG-k, nincs velük hardveres gond, de pusztulat a sw, (2X, Black, Optimus 3D, utóbbiból 2 is) Szóval a plüssmackóval egyetértve engem is jobban zavarna maga az Android, mint az LG logó.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2004) emvy válasza btudos (#2003) üzenetére


emvy
nagyúr

Most jott ki az Engadget teszt. Szep keszulek, de az akkuido eleg botranyos, meg akadozasokat talaltak rajta, ami persze lehet, hogy a korai firmware/OS hibaja.

while (!sleep) sheep++;

(#2005) btudos válasza emvy (#2004) üzenetére


btudos
Topikgazda

Marad célkeresztben a 8X :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2006) catroot válasza btudos (#2005) üzenetére


catroot
veterán

Itt van még a Verge tesztje is. Szerintem kissé elfogult.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2007) frisco válasza catroot (#2006) üzenetére


frisco
aktív tag

...hát milyen dolog az, hogy dicsérik? Nem illik a világképbe?

(#2008) catroot válasza frisco (#2007) üzenetére


catroot
veterán

Szerintem a Verge kissé húz az android felé, de ez saját vélemény. Amúgy az Engadget-cikk valamennyire kritikusabb volt.

Persze két tesztből még nem lehet semmit levonni.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2009) btudos válasza catroot (#2006) üzenetére


btudos
Topikgazda

A Verge félét néztem közben, köszi. Számomra nem alternatíva a Nexus 4, elképesztő ronda szerintem, így hiába az S4 Pro, a 4.2 és minden egyéb nyalánkság, nem tudnék megbarátkozni vele. Meg már másfél hét után is hiányzik a Metro (vagy tökömtudjamianevemost) UI, imádom a minimalista, de többnyire alkalmazásszinten is egységes kezelőfelületet, így nálam nagyjából egyértelmű hogy WP8 lesz.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2010) catroot válasza btudos (#2009) üzenetére


catroot
veterán

Ismerős érzés :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2011) frisco válasza catroot (#2008) üzenetére


frisco
aktív tag

Igen, erre céloztam, ha az Engadget cikk - mely egyébként összességében abszolút pozitív verdiktet hozott - véleménye elfogadható akkor fura, hogy ezt részrehajlónak láttatod.
Amúgy tetszik az egész koncepció (ezért is követem a fórumot) bár a korlátok miatt még nem igazán az én rendszerem.

btudos: igazad van, a szűk keresztmetszet a design, ez igaz a Nexus S-re, a legutóbbi Nexus-ra és a mostanira is. A mostani Nexus 10 is meghökkentő számomra, bár a Nexus 7 pofás.

[ Szerkesztve ]

(#2012) btudos válasza frisco (#2011) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mindegyik Nexus lekerekített, és az nekem nem jön be :( A Nexus 7 jól néz ki, de számomra nincs értelme a 7 colos tabletnek, a Nexus 10 meg megint csúnya, így az se játszik. Így hiába lenne kedvem Nexus-t venni, nincs olyan ami tetszene, marad a 8X, ami az arányaiban kicsi kijelzőjével együtt is kegyetlen mód tetszik, főleg ha tényleg az a szép kék kerül forgalomba, és nem a marketingfotókon szereplő liláskék

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#2013) frisco válasza btudos (#2012) üzenetére


frisco
aktív tag

Igen, elfogadom, én is így gondolom.
A 7-collos tablet számomra (és gyerekeimnek) ideális, de ez mondjuk már tablet téma.

(#2014) catroot válasza frisco (#2011) üzenetére


catroot
veterán

"fura, hogy ezt részrehajlónak láttatod."

Szerintem nem az én véleményem fogja befolyásolni másoknak a vásárlási szándékát.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2015) Alexios


Alexios
veterán

Hát én úgy döntöttem inkább kivárok telefonvásárlással:D A nexusok csúnyák, és szerintem a wp telók nagyja is. A 8S tetszik, de a hardvere miatt inkább kihagyom, a 8X nagyon nem jön be, az ativ tipikus samsung, a lumia 820 megintcsak nem jönbe, a 920 még mattban esetleg csak-csak, de ennyiért semmiképpen. És akkor ennyi volt a készülékválaszték kb wp8 vonalon.. Nekem nagyon hiányzik valami olyan gyártó aki kicsit jobban ráfekszik a dizájnra, mint az androidnál a Sony vagy a Motorola(azért egy razr hd még most is befigyelhet nálam:D), mert így hogy most van kb 2 lényeges gyártó wp vonalon azért nem olyan jó dolog.

(#2016) laccy88 válasza Integrale (#1938) üzenetére


laccy88
senior tag

és meg tudja határozni, hogy hol vagyok? nekem ezt is kellene tudnia, és tökéletes lenne :DDD

még valami: olvastam, hogy a HTC-nek van olyan app-ja market-en, amitől a telefon "intelligens" lesz :D vagyis variálja a csengetési hangerőt magától stb. tudjátok mire gondolok? volt, hogy a market-on kidobta magától, de azóta sem találom

[ Szerkesztve ]

(#2017) catroot válasza Alexios (#2015) üzenetére


catroot
veterán

Ha nem jön ki az év elején valami másik wp8-as teló, akkor lehet N4 lesz a dologból ;]

Viszont jó lenne, ha év végéig megjönne a 7.8 a mostani telókra.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2018) crey válasza laccy88 (#2016) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Az attentive phone progira gondolsz, de ez már beépül egy ideje a settingsbe, ott keresd.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2019) mukibuci válasza laccy88 (#2016) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

figyelmes telefon, a beállításokban van legalul

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2020) laccy88 válasza crey (#2018) üzenetére


laccy88
senior tag

sehol nem találom :(

(#2021) crey válasza laccy88 (#2020) üzenetére


crey
MODERÁTOR

HTC zonában sincs fent? :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2022) laccy88 válasza crey (#2021) üzenetére


laccy88
senior tag

market-on? nincs :U pedig láttam 1x, de azóta sem... függhet ez bármiféle telefon beállítástól?

(#2023) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Nem tudom, volt-e már: Nokia Lumia 920 review - The Verge

7.9/10

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#2024) Blyan válasza Gabesz77 (#2023) üzenetére


Blyan
félisten

Ami nem meglepő, mert a Verge az Androidos zászlóshajókon kívül (értsd főleg Samsung) gyakorlatilag semmit nem tud közel maximálisan értékelni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2025) Rage47 válasza Blyan (#2024) üzenetére


Rage47
veterán

hát nálam sem érne többet sztem, eleve a mérete levon 2 pontot

(#2026) saiyajin


saiyajin
senior tag

Sziasztok! Valahogy meg lehet nezni meddig tartott az utolso beszelgetesem, vagy wp-n ne keressem? (Meg uj nekem, egyelore ismerkedunk:) )

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#2027) blex válasza Blyan (#2024) üzenetére


blex
senior tag

az volt a kedvencem, amikor a surface-nél ecsetelték, hogy milyen jól összekapcsolódnak a szolgáltatások, meg satöbbi, aztán az össszegzésben ecosystem: 4...
mondjuk a windows 8 reviewban már 9-et adtak neki..:D

saiyajin: nem, csak az időpontot menti el.

[ Szerkesztve ]

(#2028) Blyan válasza Rage47 (#2025) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem önmagában a 920 egy legalább 8,9/10-es telefon. Ami miatt nem kapna jobb értékelést a súlya es a bovithetetlensege, es talán az akksi. Ha ez androidos lett volna igy es ilyen értékelést kapott volna.
De nem az, ez egy WP8-as telefon.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2029) legiaap válasza Blyan (#2028) üzenetére


legiaap
nagyúr

32 giga bőven elég, akinek nem vegyen laptopot.
Az akksival mi a baj?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2030) Blyan válasza legiaap (#2029) üzenetére


Blyan
félisten

Ha mar a platform támogatja a bővítést akkor vétekl kihagyni szerintem.
Lehetne picivel erősebb akksi is benne.
A lényeg azon volt, hogy mi az ami nálam mínusz pont lett volna, ha értékelnem kellene. :)
Es ezzel ellentétben a the verge miként értékelt.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2031) legiaap válasza Blyan (#2030) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én valahogy a memória bővítés ellen vagyok. Még valahogy az van bennem, mint anno a droidnál, hogy lassabban olvassa be róla a dolgokat. Hiba forrás lehet.
Az akksi lehetne nagyobb, de 2000-nél nem igen léteznek nagyobb gyári akksik.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2032) Blyan válasza legiaap (#2031) üzenetére


Blyan
félisten

Szerintem kártyája válogatja. Alapvetően egyetértek Veled, de objektíven nézve, ha van SD kártya támogatás, akkor egy ilyen zászlóshajó tudja, mert ez elvárható.

2100, 2300, 3000-es gyári akksik is vannak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2033) saiyajin válasza saiyajin (#2026) üzenetére


saiyajin
senior tag

Megtalaltam a valaszt...

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#2034) crey válasza saiyajin (#2033) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Persze, mert blex megválaszolta :P

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#2035) saiyajin válasza crey (#2034) üzenetére


saiyajin
senior tag

:DDD
Sorry, fel se tünt. Még mielőtt szerkesztett volna már olvastam a hsz.ét, utána pedig nem akart szemet szúrni. :)

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#2036) polonic válasza Blyan (#2030) üzenetére


polonic
félisten

Azt mondod, hogy nem elég acélos az akksi?

Mondjuk a wp telók közül is a legacélosabb csak 300 mah többlettel rendelkezik.

(#2037) Blyan válasza polonic (#2036) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz +300mAh nem kevés. Amúgy nem mondom, hogy ez rossz, de talán pont az említett plusz még beleférhetett volna.
Mondjuk valamely cikkben szar üzemidőt írtak, de ki tudja ez mennyire valós. Mindenesetre azért jobb, mint a HTC akksijai.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2038) emvy


emvy
nagyúr

http://www.engadget.com/2012/11/02/nokia-lumia-920-review/

Megegyszer megnezve a boltban mar nem annyira jon be a 8X, a 920 aranyosabb meretekkel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#2039) legiaap válasza emvy (#2038) üzenetére


legiaap
nagyúr

Melyikre ruházol be?
Függetlenül?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2040) emvy válasza legiaap (#2039) üzenetére


emvy
nagyúr

Egyelore nem lehet fuggetlenul kapni, az a baj. Az elofizeteses megoldas jelenleg nem jatszik, mert per pillanat nem latok elore ket evet...

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#2041) Magnum_ válasza emvy (#2040) üzenetére


Magnum_
nagyúr

fck that, nekem 920 kell...

I humbly and respectfully decline™

(#2042) legiaap válasza emvy (#2040) üzenetére


legiaap
nagyúr

És hol akarod majd függetlenül venni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2043) emvy válasza legiaap (#2042) üzenetére


emvy
nagyúr

Mondom, hogy nem tudok egyelore fuggetlenul venni sehol. Ha lehetne, vennek 920-at, de egyelore nem lehet. :)

while (!sleep) sheep++;

(#2044) Integrale válasza legiaap (#2031) üzenetére


Integrale
veterán

Az első generációs WP HTC-k ben tudtommal Internal Micro SD-van, így ez sem állja meg 100%-ban a helyét!
Kérdéses, hogy ezekben milyen lesz, főleg a kisebb belsőmemóriájúakban !

"Bad reklám is reklám too"

(#2045) Воланд válasza Integrale (#2044) üzenetére


Воланд
titán

aztan ha melleteszed egy masik elso genes wp melle, amiben nem sd van, akkor egybol lathatod, hogy de bizony megallja a helyet, amit legiaap irt. a programbetolteseknel latszik a kulonbseg (meg ha minimalis, akkor is).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2046) Integrale válasza Воланд (#2045) üzenetére


Integrale
veterán

Észrevehetően lassabbak, tudom. Kicsit furcsán fogalmaztam, én arra próbáltam célozni, hogy attól még, hogy nem bővíthető, lehet belső SD-s, ebből kifolyólag nem állja meg a helyét az, hogy gyorsabb a nem bővíthető!

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#2047) amanoba válasza laccy88 (#2022) üzenetére


amanoba
őstag

nálam is így volt, aztán egy hard reset után rájöttem hol lehet..

szóval, amikor először kapcsolod be a telefont, email stb beállítások, akkor fel tudod telepíteni a htc hubból az attentive phone-t, de csak addig amíg nem frissíted, mert egyébként egyből jelez, h frissítsd a hubot.
ha telepíted, majd frissíted, akkor bent lesz a beállításokban az alján az attentive phone, ha nem telepíted és úgy frissíted a hubot akkor nem.

remélem érthető ahogy leírtam, ez nem száz, nem volt még annyi hard resetem, hogy tuti legyen. :))

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2048) pushalias válasza frisco (#2007) üzenetére


pushalias
addikt

Dícsérjék, nincs azzal baj, de az pl. hogy van, hogy a kamerája ugyanolyan osztályzatot kapott a Verge-től, mint a 920-é? Nem érzed egy picit sem elfogultnak? Hm? És ha a kamerák közötti józan ésszel letagadhatatlan különbség így eltűnik náluk, akkor a többi osztályzat mennyire jogos szerinted?

Nem elfogulatlanok? Hogy érzed?

(#2011) frisco Hát hogy a tökbe lenne a Verge elfogult? Juj, ki mer ilyet állítani? Aljas rágalom!

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#2049) gzbotii válasza Dzsosy (#2002) üzenetére


gzbotii
veterán

Hat nekem ami LG-m volt, az ossze volt vetve rendesen. Pl az Optimus 7 az egy baromi massziv keszuelk volt. ossze volt rakva es erzodott, hogy kemeny muanyagbol van...nem S2 hatlap szintu muanyag gagyisag ;)
Meg a Sol-om (ami teljesen plaztik hazban alkott) annak is jo massziv fogasa volt. ;)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2050) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Asszem szinte biztosra tudom, hogy 8X-et fogok venni és nem N4-et :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.