Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) eduba válasza mukibuci (#1350) üzenetére


eduba
aktív tag

Sajnos a viber nálam sem ios, sem android platformon nem ment jól
:((

(#1352) nábob


nábob
tag

A display artist on lock screen milyen peremfeltetelek mellett mukodik? :D

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#1353) #32711680


#32711680
törölt tag

az a baj masodlagos, h milyen az app, az elsodleges h az ismerosok mit hasznalnak

(#1354) crey válasza mukibuci (#1350) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Whatsapp mellett még ajánlom a Kik Messengert is... Elég jó hatásfokkal működött. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1355) negyven2 válasza nábob (#1352) üzenetére


negyven2
veterán

Pl, US-es vagy UK-s Microsoft Account (habár elméletileg elég ha a Zune ID ilyen), és ilyen beállításokkal rendelkező készülék. Megfelelő adatokkal rendelkező zeneszám.
Ha minden stimmel akkor működik. De ha biztosra szeretnél menni akkor ha jól csináltad a dolgokat, akkor elég a zenét lejátszani az asztali Zune kliensben, ugyanis ha megfelelően van taggelve a zene akkor ott is kirakja az album előadóját.

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#1356) gzbotii válasza #32711680 (#1353) üzenetére


gzbotii
veterán

Na ja.. barati kobol a baratnomnek es 2 havernakvan okostelo (milyen meglepo modon egy SGS1 es 2 drb SGS2)
Akkor meg mire hasznalom a Vibert? Nekem meg dragabb is lenne (mobilnetrol hasznalni)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1357) mukibuci válasza crey (#1354) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én felraktam, de 0 ismerősöm használja :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1358) l!nk87


l!nk87
aktív tag

Ma reggel frissült az xbox companion app-om, most már xbox smartglass van ... Azt kell mondjam nagyon jó kis progi lett belőle,gyorsan ki is próbáltam boxon az explorer-el :D
Használható,jól működik, bár néha elgondolkodik a telefon,olykor azért lehet boxon is fogok netezni,youtube videókat nézni :D

(#1359) Lall


Lall
veterán

Szerintem az fb chat a chat átalakítása miatt szarakodott. Remélem ezután jobban fog működni.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1360) mukibuci válasza Lall (#1359) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én azt nem értem, hogy miért nem lehet megoldani az offline üzenetküldést is, mert így csak pofozgatjuk a szart... Marha nagy élmény, amikor folyamatosan átvált offline-ra a partner fb állapota, és egyből nem enged üzenetet küldeni neki :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1361) Lall válasza mukibuci (#1360) üzenetére


Lall
veterán

Ez nekem is nagyon hiányzik. :((

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1362) tybsen válasza mukibuci (#1360) üzenetére


tybsen
addikt

Tehat el sem lehet kuldeni? Pl. beirsz egy harom soros szoveget es ha offline vagy offline lesz az illeto, akkor el sem kuldheto?

(#1363) mukibuci válasza tybsen (#1362) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nekem olynakor nem megy el se wp7 telóról se w8 chatból, se wlmből se skypeból sem pedig sehonnan :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1364) tybsen válasza mukibuci (#1363) üzenetére


tybsen
addikt

Nagyszeru.. :U :DDD

Mondjuk ez a fb chat.. en ha kuldok, elmegy ugyan (android), de altalaban nem kapja meg az illeto mert nem online. Aki meg folyton online a telefonja miatt, annak meg ugyis van mas (pl. whatsapp), ami mindig mukodik. En nem vagyok a hive a fb-chatnek amugy sem, nem egy megbizhato valami. Androidon sem ertesit mindig, teljesen rapszodikus a mukodese - csak azert irom, hogy megnyugodjatok, hogy mas platformon sem teljesen oke a mukodese.. Ha biztosra akar az ember menni, eddig nekem a whatsapp bizonyult az egyeduli megoldasnak.

(#1365) Oppenheimer válasza mukibuci (#1360) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Érdekes, nekem lehet offlinenak is üzenetet küldeni a chatből...

Szerk: telorol beszelek en is, nem az asztali bongeszos chatrol :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#1366) Maateeo válasza Oppenheimer (#1365) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Nekem is el szokta küldeni, ha offline a másik..

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#1367) catroot válasza l!nk87 (#1358) üzenetére


catroot
veterán

Nekem is működött, a bing keresőben végre lehet a mobil billentyűzetével is keresni, nem kell a kontrollerrel szórakozni.

Viszont később az Istenért sem akart csatlakozni a telefon a konzolhoz. :(((

Ez fura, mert én is tudok offline fiókból offline embernek küldeni. Persze küldés után bejelentkezik a fiókom online-ra.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1368) gzbotii válasza Oppenheimer (#1365) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha az illeto offline, a beepitett chaten elmegy az uzi?
Nekem ezt irja ki:
[kontakt neve] is offline. Try text instead.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1369) Maateeo válasza gzbotii (#1368) üzenetére


Maateeo
aktív tag

Kiírja, de elmegy, és amikor online lesz megkapja.

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#1370) catroot válasza gzbotii (#1368) üzenetére


catroot
veterán

Besz.rok, nekem sem küldi el. Ez most tényleg így egy hulladék :DDD

Eddig gond nélkül elküldte.

Az a baj, hogy akkor sem küldi el. Most léptem be abba az offline FB-fiókba, ahova küldtem és nem jött meg.

Ja az üzenetnél azt írja a telefon, hogy gond van most a chat-el és azért nem ment el.

szerk.: most már jó.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1371) gzbotii válasza catroot (#1370) üzenetére


gzbotii
veterán

Allig, hogy leirtam kiprobaltam es elment...erdekes. Tegnap bezzeg nem kuldte el :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1372) negyven2 válasza gzbotii (#1371) üzenetére


negyven2
veterán

Látod, látod. Csak szidni kell a mobilarénán és egyből megjavul... :DDD

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#1373) Воланд


Воланд
titán

Live wallpapers revealed for Windows Phone 8: ESPN, USA Today and Bing

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1374) crey válasza Воланд (#1373) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez nagyon tetszik :))

Ilyenek miatt sípolok, hogy nem kell erőltetni a WP7 vásárlását, ha nem muszáj :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1375) Воланд válasza crey (#1374) üzenetére


Воланд
titán

szvsz tobb ertelme van, attol, mint hogy halacskak usszanak a hatterben. milyen szep is lett volna, hogy ha mar ket evvel ezelott osszevonjak a kernelt es akkor jonnek ki ezzel...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1376) crey válasza Воланд (#1375) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Akkor most nem lehetne eladni neked meg nekem egy új készüléket. Meg catrootnak. Meg Lalllnak. Meg Mukibucinak. Meg pushaliasnak. Meg balcsidának. Meg Maateeonak. Meg Mastermarknak. Meg Barthezznek. Meg tailornak. Meg Plazmacuccinak. Meg btudosnak. Meg bull84ghianak. Meg blexnek. Meg negyedesnek. Meg mrhitoshinak. Meg Bulányinak ugye... :D

gzbotiinak persze el lehetne adni párat. Neki sokszor is :D

Maaargit.... Hátnóóórmális? :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1377) gzbotii válasza crey (#1376) üzenetére


gzbotii
veterán

Aaaa te gonosz :DDD Mar azt hittem engem kihagytal :))

Ja, meg Bulanyi..ahanyszor latom kommenelni, nekem ez a neve ugrik be :DDD

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1378) tailor válasza crey (#1376) üzenetére


tailor
őstag

:DD

tailornak nem ad el senki már készüléket egy darabig - de a feleségének igen! ;]

(#1379) Mathematics


Mathematics
csendes tag

Gondolom ez a kerdese mindenkinek, de lehet mar tudni, hogy mikor jelenik meg a WP 7.8? Esetleg azt lehet tudni, hogy mikor vannak azok a nagyobb esemenyek, amiken bejenelthetik? Gondolom nem szepen csendben jon majd ki.

(#1380) Воланд válasza Mathematics (#1379) üzenetére


Воланд
titán

hetfon lesz a wp8 bemutatoja, talan akkor kiderul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1381) Lall válasza crey (#1376) üzenetére


Lall
veterán

Nem Bulányi, hanem Bulányik! Klasszikusokat csak pontosan. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1382) bull84ghia válasza crey (#1376) üzenetére


bull84ghia
őstag

Te most vagy sokat iszol vagy keveset :C

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#1383) #32711680 válasza Mathematics (#1379) üzenetére


#32711680
törölt tag

Véleményem szerint a 7.8 viszonylag csendben fog jönni, konferenciát egészen biztosan nem tartanak miatta

(#1384) Plazmacucci válasza Воланд (#1373) üzenetére


Plazmacucci
félisten

7.8-ba is kérjük :C

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#1385) crey válasza Lall (#1381) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tessék már felírni, hogy bekéne szednie a kavintont, hogy ne felejtse el beszedni a kavintont! :D :P

A Bulányi, az Bulányi :P

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1386) mukibuci válasza crey (#1385) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezen még mindig felsírok :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1387) Mathematics válasza Воланд (#1380) üzenetére


Mathematics
csendes tag

Köszönöm a válaszokat, akkor meglátjuk hétfőn. :)

(#1383) exileee Azt gondoltam, hogy nem tartanak külön csak emiatt, de talán valami másikhoz kapcsolva megemlítik.

(#1388) Alexios válasza #32711680 (#1383) üzenetére


Alexios
veterán

De a wp8 konferencián bejelenthetik a végén megemlítve azért hogy mikor jön

(#1389) Lall válasza crey (#1385) üzenetére


Lall
veterán

Ejj bazz, ezt megszívtam. Ha Bulányi tudná, hogy le Bulányikozom. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1390) crey válasza Lall (#1389) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát, amíg nem fújsz paszulyt a bulányikába, szerintem nem zavarja :D :D

OFFot befejeztem, mert jön Barthezz, és vissza rakja rám a karperecet, és kereshetek valami hülyét, aki újra felszabadít :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#1391) balcsida


balcsida
senior tag

Valaki kérdezte itt, hogy az alkalmazások/játékok mentéseit hogyan lehet leszedni. WPAppPatcher-el meg lehet oldani, sajnos kizárólag interop unlockolt telefonon.

(#1392) bull84ghia válasza balcsida (#1391) üzenetére


bull84ghia
őstag

Én kérdeztem, de csak azért mert van 2 játék amit nem igazán szeretnék előröl kezdeni :R

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#1393) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ez a Smart DJ valami a telefonon mit tud csinálni ?
Próbáltam pár számnál, de sose működött még egyszer sem. :F

PS4

(#1394) Barthezz2 válasza Воланд (#1373) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ezt már korábbról lehetett tudni, mert kikerült egy kép, ahol a HTC telefonokon az időjárás ott figyelt a lockscreen-en. :)

Mondjuk most pont rohadtul, nem találom azt a képet, de egy ilyet leltem állításom igazolására:

Viszont megláttam egy ilyet is:

Nagyon remélem, hogy ez nem azt akarja jelenteni, hogy ez lett az HTC EQ cucca helyett, mert akkor tehetnek egy szívességet bííítszel együtt..

Más:
WP 7.8 témában én kicsit reménykedem abban, hogy a hétfői WP8 bemutatóval egyhuzamban szép lassan meg is indítják az update-et. Bár úgysem így lesz, hanem majd örülünk ha januárba ideér..

Everybody lies.

(#1395) savoo válasza Barthezz2 (#1394) üzenetére


savoo
addikt

Én februárra számítok 7.8-al kapcsolatban. Nem tudom miért, de ez a megérzésem.. :P Bár nekem mind1, úgy is váltani fogok nyócra. :DDD

(#1396) pushalias válasza crey (#1376) üzenetére


pushalias
addikt

Nekem inkább adjanak maguktól. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#1397) #32711680


#32711680
törölt tag

Lejárt az előző internetkártyám, be kell regelni az újat... Megint kezdődik...

(#1398) pushalias válasza #32711680 (#1397) üzenetére


pushalias
addikt

Apa kezdődik!

Honor 9 / HP 8470P

(#1399) balcsida


balcsida
senior tag

Aki örült a Draw Something megjelenésének és bánkódik mert nem működik, elmondom, hogy miért nem megy, miért ír ki kapcsolati hibát.
Mert egy nemlétező magyar szótárat próbál letölteni erről a címről.
A működő amerikai-angol szótár ez lenne.
Hiba kiderítve, most már csak ki kell javítaniuk. Hajrá zynga! :C
SZERK.:
A telefon nyelvét angolra állítva hibátlanul működik az alkalmazás

[ Szerkesztve ]

(#1400) balcsida válasza balcsida (#1399) üzenetére


balcsida
senior tag

Közbe kifutottam a szerkesztési időből:
Nyelvet angolra átállít -> Draw Somthing elindít -> regisztráció -> kilépés -> visszaállít magyarra -> örül

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.