Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) tailor válasza bernadett79 (#299) üzenetére


tailor
őstag

Ne haragudj, de ezt a kérdést komolyan gondolod egy Windows Phone topikban? :U

[ Szerkesztve ]

(#302) mukibuci válasza bernadett79 (#300) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

már mi se :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#303) bernadett79 válasza tailor (#301) üzenetére


bernadett79
tag

mért mi ezzel a baj?? én csak a windowsfon rendszeröl érdeklődöm mert nekem androidom van és váltani szeretnék

Gaál Bernadett

(#304) tailor válasza bernadett79 (#303) üzenetére


tailor
őstag

Ezzel nincsen semmi baj, de innen nagy valószínűséggel senki nem fogja neked az androidot ajánlani.
Az első és legfontosabb: tetszik Neked a Windows Phone kinézete, struktúrája? Nem hiányoznak a hullámzó csicsa hátterek, a kusza ikonok, az időnkénti rendszer akadozás / lefagyás? Ha ezekre pozitív a válasz, akkor bátran ajánljuk a WP rendszert. Nincs még rá annyi program, mint androidra, de erőteljesen fejlődik. Jön a WP8, ami már minden téren konkurenciája lesz a többi, piacvezető rendszernek, de ugyanakkor a "régi" 7.5 rendszerrel is el lehet lenni - feltéve, hogy nem vagy "kütyümániás". Ez egy gyors, sallangmentes, könnyen kezelhető és átlátható rendszer - ha erre van igényed, ne habozz.

[ Szerkesztve ]

(#305) balcsida válasza tailor (#304) üzenetére


balcsida
senior tag

Ha lehetne kommentet tetszikelni (lájkolni) mint a pofakönyvnél, szerintem a tied toronymagasan vezetne most. ;)

(#306) bernadett79 válasza tailor (#304) üzenetére


bernadett79
tag

még nem volt windows phone telom a windows phone hullmzik vagy az tejesen olyan mint egy pc géen? gépen itt nincsenek mozgó háterek ebben miket tud pontosan ??

[ Szerkesztve ]

Gaál Bernadett

(#307) batai15 válasza bernadett79 (#306) üzenetére


batai15
félisten

Nem akarlak meg sérteni de a hsz-id alapján neked tök mindegy:-D bár most meg köveznek, de maradj az androidnál. Valszeg nem értenél a pwhez csak szidnád a windowst. Szvsz amúgy droidot többet soha wp után.

[ Szerkesztve ]

(#308) tailor válasza bernadett79 (#306) üzenetére


tailor
őstag

Húha... erős berögződéseket kell most kitörölni :) Mit értesz az alatt, hogy "hullámzik"? Ha hajókirándulásra mész vele, akkor hullámzik, persze ;) De amúgy nem, ez egy atombiztos rendszer - pont arra fejlesztették, hogy minden "flottul" működjön benne / vele. Semmi megakadás, hezitálás - használod és kész (á la "almás termékek"). Javaslom, hogy menj be egy boltba, és nyomogasd: menj be a menübe, görgesd, indíts el programokat, stb - és kifejezetten NE hallgass a nagytudású eladóra, aki odajön majd melléd, hogy "á, hagyd, ez sz@r, olyan, mint a pécés vindóz, hulladék, naponta újra kell indítani".

Ja, és az asztali Windows 7 már kifejezetten nagyon jó rendszer ám. ;)

balcsida: :R

batai15: na de kérem, ne rettentsünk el minden kedves újoncot, ez itten egy intelligens társaság! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#309) bernadett79 válasza batai15 (#307) üzenetére


bernadett79
tag

nem ez nem igy van venni akarok egy widows fonos telot és azért érdeklödöm

Gaál Bernadett

(#310) batai15 válasza bernadett79 (#309) üzenetére


batai15
félisten

Figyu nem kell az neked. Hidd el csak szidnád. Zune használata is bonyolult ..=P
Tailor ne nevess =P

[ Szerkesztve ]

(#311) bernadett79 válasza tailor (#308) üzenetére


bernadett79
tag

nekem az volt de már windows 8 am van és unom már az androidot unalmas sablonos itt mozgó hátérképeket kirakhatok??

Gaál Bernadett

(#312) tailor válasza bernadett79 (#311) üzenetére


tailor
őstag

"mozgó hátérképeket kirakhatok??"

Nem. De most frankón: mit látnál a héttérből a csempék alatt?

[ Szerkesztve ]

(#313) batai15 válasza bernadett79 (#311) üzenetére


batai15
félisten

válaszolok nem nem rakhatsz ki ilyet. Amugy is csak androidon is fogja a procit rendesen meg szivja az aksit. Itt egy letisztult baromi gyors atlátható home screen van.

(#314) bernadett79 válasza batai15 (#310) üzenetére


bernadett79
tag

az írod n vegyek windows fonos telot mert bonyolult én nem tudom mi az a zune?,

Gaál Bernadett

(#315) bernadett79 válasza batai15 (#313) üzenetére


bernadett79
tag

értem cak ugy képzelem el mint a windows 7 rendszert
cak telon

Gaál Bernadett

(#316) batai15 válasza bernadett79 (#314) üzenetére


batai15
félisten

Áá isten ments nem akarlak eltántorítani. De nem akarom hogy csalódj és szidjad a wpt. Csak itt nem ugy mennek a dolgok mint droidon hogy pl sd karira felmasolod a zenét azt jóvan. A zune más . Én szeretem bár másabb a kezelése mint irtam. Probáld be a wpt nagyon szivesen segitünk.

(#317) bernadett79 válasza batai15 (#316) üzenetére


bernadett79
tag

értem akkor bonyolultabb mint a android

Gaál Bernadett

(#318) tailor válasza bernadett79 (#315) üzenetére


tailor
őstag

Kedves Bernadett,

Minden bántás nélkül, nézd meg kérlek ezt a videót - ez egy WP7-es telefon tesztje. Ebből megtudod, hogyan néz ki a menüje, és még egy csomó dolgot a rendszerről, amivel valószínűleg sok kérdésedre választ is kapsz. Az internet jóbarát, tájékozódj, nézelődj - rengeteg cikk van már erről a rendszerről. Ha van konkrét, bizonyos problémát / témakört érintő kérdésed, fordulj hozzánk bátran.

Üdvözlettel: Tailor

[ Szerkesztve ]

(#319) bernadett79 válasza tailor (#318) üzenetére


bernadett79
tag

közönöm a videot megnéztem hát még gondolkodom azért elnézést a zavarásért itt csak tanácstalanságomban írtam nektek és látom nekem itt nem sok keresni valóm van mert tiszta analfabétának és tudatlanak tartanak itt

[ Szerkesztve ]

Gaál Bernadett

(#320) l!nk87 válasza bernadett79 (#319) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Nincs is ezzel semmi gond, szívesen segít itt mindenki. Ha lenne még kérdésed, akkor nyugodtan tedd fel ...

Viszont amit hiányolok, légyszíves pár sorban írd le, hogy milyen funkciókat használsz a telefonon, mire akarod a telefonáláson kívül használni, és úgy egyszerűbb lesz a segítség :))

(#321) catroot válasza bernadett79 (#299) üzenetére


catroot
veterán

Itt is nézz szét szerintem

(kérdés, hogy ott hogy reagálnak majd. ;] )

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#322) MasterMark


MasterMark
titán

A Zune-ról le lehet szállni... XDD :DDD
Nem bonyolult, csk nem összevissza kell nyomkodni.

Switch Tax

(#323) savoo válasza bernadett79 (#317) üzenetére


savoo
addikt

Nem, nem bonyolultabb.

(#324) amanoba válasza tailor (#318) üzenetére


amanoba
őstag

tiszteletreméltó a türelmed. :R

..de a hozzászólásaiból és a stílusból látszik, hogy nem az a tájékozódó típus, és még a fórum szabályzatával sincs tisztában, holott erre többször felhívtuk már a figyelmét. :(((

és hogy on is legyek: Miskolcon vagy a környékén nincs valaki, akinek van hd7-e hogy előben csekkolhassam?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#325) bernadett79 válasza l!nk87 (#320) üzenetére


bernadett79
tag

én fényképezek a telefonomon kamerázok zenét hallgatok nettezek néha játszom

Gaál Bernadett

(#326) batai15 válasza bernadett79 (#325) üzenetére


batai15
félisten

Erre mind kiváló a windows phone. Egyedül a kevesebb app lehet hátrány ha játszol. De mindenben kiváló a sebessége.

(#327) bernadett79 válasza batai15 (#326) üzenetére


bernadett79
tag

csak egy kiváló telefont kéne hozzá találnom ami nem drága nem tudsz ebben is segíteni?

Gaál Bernadett

(#328) l!nk87 válasza bernadett79 (#325) üzenetére


l!nk87
aktív tag

A fényképezéssel nem lesz gond, zenénél már vannak "kisebb-nagyobb" buktatók --> pl.: wp7-es rendszerben nincs bővítési lehetőség, tehát amekkora tárhellyel veszed a telót, annyival tudsz gazdálkodni, ha nagyon sok zenéd van, amit egyszerre szeretsz magadnál tartani, akkor csak a 16 gb-os jöhet szóba ; aztán, nincs bluetooth-on küldözgetjük az mp3-kat, és örülünk, hogy ez is meg van ... zenét a zune nevű programmal tudsz csak rárakni ...

A net az én igényeimnek bőségesen megfelelnek, flash támogatás nincs, ha ez esetleg fontos lenne, jah és jelszavakat sem ment a böngésző :DD

játékok azért vannak már szép számmal, azonban a jobbakért fizetni kell ...

(#329) bernadett79 válasza l!nk87 (#328) üzenetére


bernadett79
tag

a htc wondows phone telefonra gondoltam hogy megveszem majd ha nem lesz égig érő az ára
htc windows 8 s re

[ Szerkesztve ]

Gaál Bernadett

(#330) l!nk87 válasza bernadett79 (#329) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Nem rossz választás, én is vele szemezgetek, de majd meglátjuk az indulóárakat :DDD
Addig is van még bő egy hónapod, addig ajánlom, menj el egy közeli telefonos boltba, ahol megtudod kicsit tapicskolni a telefonokat, ismerkedj a rendszerrel, szvsz sokban nem fog változni a wp8, főleg egy HTC 8s kategóriában :)

(#331) crey válasza bernadett79 (#329) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Alig pár napja beszéltük át ugyanezeket a kérdéseket veled, és akkor is abban marAdtunk, hogy várd meg a HTC 8S készüléket, ami valamikor november magasságában fog forgalomba kerülni.
Továbbá én magam megkértelek legalább három ízben, hogy ha új gondolatot fűzöl hozzá egy hozzászólásodhoz, használd a Szerkesztés gombot, mert átláthatatlanná teszed az egész topikot a félmondataiddal.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#332) l!nk87


l!nk87
aktív tag

Nem tudom, hogy ez volt-e már, ha volt akkor bocsi ... viszont ha tényleg ennyi lesz, és nálunk is hasonló áron dobják piacra, akkor nálam ez lesz a befutó :D

(#333) MasterMark válasza l!nk87 (#328) üzenetére


MasterMark
titán

Mi baja mindenkinek a Zune-al...??? :DDD

Switch Tax

(#334) Воланд válasza MasterMark (#333) üzenetére


Воланд
titán

lesz itt majd pofaraeses akkor, amikor bemutatjak az uj kliensprogramot a zune helyett. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#335) batai15 válasza bernadett79 (#327) üzenetére


batai15
félisten

Lumia 710. második generációs, 1.4es proci szinte ugyan az hardverileg mint a lumaia 800.
garantáltan oda leszel érte.
Master- Nekem spec semmi bajom sőt szeretem. Elején furcsa volt de azóta szeressem:) szinte helyettem dolgozik. csak aza fránya wifi szinkronizáció jönne össze..

[ Szerkesztve ]

(#336) l!nk87 válasza MasterMark (#333) üzenetére


l!nk87
aktív tag

Félreértettél, nekem nincs gondom vele, mondjuk szegény telefon nem sűrűn találkozik a Zune-nal, nehogy valami félreértés legyen kettejük között ... egyébként van egy ipod-om, szóval az itunes-t se nagyon kedvelem :DD nem is tudom melyik a rosszabb, bocsánat, a jobb :DDD

(#337) Lall válasza crey (#331) üzenetére


Lall
veterán

Olyan dejavum van. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#338) MasterMark


MasterMark
titán

Nah hát ha senkinek semmi baja, akkor ne úgy mutassátok be mintha valami rém program lenne ami éjszaka bekapcsolja a gépet és riogatja az arra járókat... :DDD

Na igen az a fránya wifi. :(

Switch Tax

(#339) Dunbar válasza l!nk87 (#336) üzenetére


Dunbar
senior tag

Zune > iTunes.

bernadett79: Jól kitalált program, csak egyszer át kell látni. És a hozzászólásaidból nem igazán az jött le, hogy értenél számítógépes dolgokhoz, nem akarjuk, hogy sokat szenvedj vele, csak erről van szó. Persze ha bármiben kell segítség itt kapsz, csak jól fogalmazd meg a kérdéseidet és magad is szánj rá legalább 5-10 percet, olvass utána, mielőtt kérdezel. :)

(#340) bernadett79 válasza Dunbar (#339) üzenetére


bernadett79
tag

én értek a számítógépekhez az én gépemet is én rakom mindig újra és rakok rá progikat csak ez a rendszer kicsit másabb gondolom megértem ezért is kérdezgetlek titeket mert akkor nem vágok bele egy windows fonos teloba pedig nagyon szeretném

Gaál Bernadett

(#341) MasterMark válasza bernadett79 (#340) üzenetére


MasterMark
titán

Jó rendszer, de nem mindenkinek jó. Egyszerű jól használható, hasonló korlátokkal mint az iPhone.
Valószínüleg először fura lesz, de ha kitanulod nagyon jól fogod tudni használni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#342) btudos válasza bernadett79 (#340) üzenetére


btudos
Topikgazda

Olvass! Itt a Mobilarénás cikk, a windowsphone.com és még rengeteg más cikk, videó a rendszerről.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#343) l!nk87


l!nk87
aktív tag

Én még mindig nem tudom, hol kellene a kontaktokhoz normális felbontású képet hozzáadnom, mert nem akarja az igazat... nem is értem, hogy miért butítja le ? Valaki tudna segíteni ?

(#344) batai15 válasza l!nk87 (#343) üzenetére


batai15
félisten

most mivan? én csak a kontaktokhoz berakom a képet és ennyi vagy neked mi a gondod?

(#345) btudos válasza l!nk87 (#343) üzenetére


btudos
Topikgazda

Gmailben tárolt kontaktok esetén butítja le (ez Androidon is probléma).

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#346) l!nk87 válasza btudos (#345) üzenetére


l!nk87
aktív tag

és akkor hol tároljam a kontaktokat ? próbáltam azt is, hogy telefonon lévő képet raktam a kontakthoz, de még azt is lebutítja ... sokkot kapok már tőle ... :W

(#347) catroot válasza l!nk87 (#346) üzenetére


catroot
veterán

Windows Live?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#348) PofaJenö válasza l!nk87 (#346) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Használd W live-ot,és nincs gond ,nem butítja le :K
ui: de kár hogy nincs képlopó :O

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#349) crey válasza btudos (#345) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Exportáld a kontaktjaid live id alá, ott rendben ledznek

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#350) kezman válasza catroot (#347) üzenetére


kezman
őstag

Windows Live-ba hogy raksz képet? :F
Képeket nem exportálja szerintem :(

[ Szerkesztve ]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.