Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92001) this is life válasza snooze (#91999) üzenetére


this is life
Ármester

Az outlook-on belul a 3 potty, beallitasok ,ertesiteseknel be van pipalva az alkamazas az osszes fiokra,illetve a fejlec,hangjelzes,ertesitesek megjelenitese elott is ki van pipalva ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92002) snooze válasza this is life (#92001) üzenetére


snooze
veterán

[igy van]

GO Gunners!!!

(#92003) this is life válasza snooze (#92002) üzenetére


this is life
Ármester

Na waze akkor nix tipp , mert ha mind a 3 helyen be van allitva akkor jeleznie kene ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92004) snooze válasza this is life (#92003) üzenetére


snooze
veterán

nem tudom én sem mi lehet..mindent átnéztem..

[itt is]

[kép]

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#92005) cal84 válasza Dog83 (#91987) üzenetére


cal84
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#92006) this is life válasza snooze (#92004) üzenetére


this is life
Ármester

A gephaz ertesiteseknel is be van allitva hogy legyen hangja ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92007) mirci18 válasza #32839680 (#91953) üzenetére


mirci18
addikt

Az apple évek óta ezt csinálja.
A nagyobb telefonoktól a fotós funkciókon át a lassított felvételekig.
Kiadja úgy mint ha világújdonság lenne.
A user meg el is hiszi hiszen nagy részük nem nézi napi szinten a mobilvilág híreit.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#92008) snooze válasza this is life (#92006) üzenetére


snooze
veterán

92002 alatt van a kép arról a helyröl..de az értesitési sávban sem jelenik meg semmi..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#92009) this is life válasza snooze (#92008) üzenetére


this is life
Ármester

Allj at RP-re azon jott frissites a outlookhoz, hatha megjavul ... vakeger voltam ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92010) Bogyó bá' válasza this is life (#92009) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Két nap múlva oprendszer-frissítés, addig csak kibírja már, nem? :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#92011) snooze válasza this is life (#92009) üzenetére


snooze
veterán

Rp az mi?

GO Gunners!!!

(#92012) szürke


szürke
tag

Sziasztok!

530-as Lumia csereéretté vált, segítségeteket kérném hogy milyen irányba is nézelődjek tovább!?
Kedveljük a WP 8.1-et, de ha már csere akkor messenger legyen. Nem ismerjük a Win 10-est, ahogy a hsz-eket olvasom vegyes a fogadtatás OS terén is... Mitől lehet hogy még egyeseknek semmi bajuk vele, mások csak panaszkodnak? Lehet hogy telefonfüggő a dolog? (Lumia 640 van kinézve)

Most akkor lehet messengerben hívást indítani/fogadni vagy sem?
[link]
[link]

Tényleg 2 GB Ram kell hozzá?
[link]

(#92013) this is life válasza snooze (#92011) üzenetére


this is life
Ármester

Release preview ... insiderbol elerheto kiadas elotti oprenszer verzio , az appok surubben frissulnek rajta...

Szurke

Messengerbol nem lehet hivast inditani, nem kell 2 giga ram neki , de ettol fuggetlenul az egyik leg otvarabb app winre also hangon 15mp mire hasznalhatova valik a messenger, a fb app se sokkal gyorsabb amit a facse krealt ,ganyolt oszze.. erosebb vasakon kicsit furgebben nyilnak a fenti appok , de ott se kapkodo idegbetegek (legfeljebb a keszulek tulajdonosok :DDD ) . Amugy pc-n is retek a fb mind a ket app-ja .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92014) snooze válasza this is life (#92013) üzenetére


snooze
veterán

azt nem tudom hogyan kell.. :(

GO Gunners!!!

(#92015) this is life válasza snooze (#92014) üzenetére


this is life
Ármester

Gephaz ,frissites es biztonsag,windows insider program ,insider buildek fogadasa klikk a kezdesre ,insider szint kivalasztasa ,release preview-re klikk...kozben lesz reboot is.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92016) tomboy0013 válasza szürke (#92012) üzenetére


tomboy0013
veterán

Eszedbe ne jusson Win-es telót venni. Legalábbis, ha hosszú távra tervezel semmiféleképpen nem ajánlom. Sosem lehet tudni mikor szüntetik be ezen is a Messengert vagy bármi mást (vagy úgy konkrétan a rendszer támogatást). Itt már semmire sincs garancia. Nem érdemes már pénzt áldozni erre a platformra, pláne nem egy 640-re. A piaci részesedés a nullához redukál és ez önmagáért beszél.

[ Szerkesztve ]

(#92017) snooze válasza this is life (#92015) üzenetére


snooze
veterán

ott van fiók regisztrálva..

GO Gunners!!!

(#92018) Vegha válasza zsamiatt (#91962) üzenetére


Vegha
senior tag

Számomra a legnagyobb kérdés továbbra is:
ha egyszer felismeri a playlist fájlokat (mert rendezhetem aszerint is), létrehozni is lehet playlisteket, akkor file browserben ha rákattintok egy playlist fájlra akkor hogy van pofája azt mondani, hogy szeretne keresni a Store-ban ehhez egy megfelelő alkalmazást ?
Agyrém!

(#92019) this is life válasza snooze (#92017) üzenetére


this is life
Ármester

Ha van is fiok beregisztralva a kezdes gombnak is ott kell lennie ha nem volt aktivalva az insider , a kezdesre nyomsz majd a felugro ablakban okezol , reboot es build kivalasztasa ,majd frissitesek keresese...

Szürke

Csatlakoznek az elottem szolohoz NE VEGYEL WINDOWS PHONE-t !!! Jovoje nincs, jelene is csak vagyogat , az ms legkesobb jovore kukazza az egeszet ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92020) snooze válasza this is life (#92019) üzenetére


snooze
veterán

köszi,de hagyom a francba..nem is csodálkozom,hogy ennyien itt hagyják,mert ez tényleg gáz..nehogy már ilyen meg olyan insider kelljen,hogy müködjön valami..na ez a türhetetlen..még jo,hogy ezért nem kell fizetni,igaz a pc-s win sem különb..azért meg kell..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#92021) this is life válasza snooze (#92020) üzenetére


this is life
Ármester

Ez se garancia hogy mukodne , csak egy lehetoseg ami vagy bejon vagy sem ... az ms kb jo nagy ivben magasrol tesz rank , de mar nincs sok hatra ....

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92022) snooze válasza this is life (#92021) üzenetére


snooze
veterán

nem tudom egy hardreset segíthetne?

GO Gunners!!!

(#92023) 7s26c


7s26c
senior tag

Egy PowerPointot próbálok felhőre küldeni, el is kezdi de sosem fejezi be. Miért lehet ez? Köszi előre is!

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#92024) this is life válasza snooze (#92022) üzenetére


this is life
Ármester

A hr talan az x50 keszulekeknel nem okoz bug-ot ,ha megis gond lenne akkor wdrt, viszont a x30,x40 szerianal tobb kart okoz mint hasznot igy ezeknel kizarolag csak a wdrt hasznalhato csak hr-re .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92025) snooze válasza this is life (#92024) üzenetére


snooze
veterán

ok..köszi..ugyanugy elöször a 107 megy fel,majd utána a legujabb?

GO Gunners!!!

(#92026) this is life válasza snooze (#92025) üzenetére


this is life
Ármester

Igen a 107-el kezd es utana az 1066 telepul majd , szigoruan a leiras szerint frissits ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92027) WP User válasza this is life (#91996) üzenetére


WP User
csendes újonc

Örömmel jelentem, hogy az sd kártya csinálta a feszkót. :) Formázás után megszűnt a hiba, és azóta is jól műxik a teló. :C Még1x köszönöm mindenkinek a segítséget, sokat tanultam tőletek! :R

(#92028) this is life válasza WP User (#92027) üzenetére


this is life
Ármester

A tobbiek neveben is irom , orulunk hogy sikerult megtalalnod a problema forrasat es kijavitanod. Nekunk konnyu dolgunk van mert w10m-el szopunk 1.5 eve igy van tapasztalat (sajnos) ha maskor is megbolondul a telefonod , eloszor az sd-re gyanakodj ... :K

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92029) snooze válasza this is life (#92026) üzenetére


snooze
veterán

mire gondolsz pontosan?

GO Gunners!!!

(#92030) this is life válasza snooze (#92029) üzenetére


this is life
Ármester

Erre gondolok :

Hogyan frissítsek Windows 10-re?
1. Frissítés előtt ments mindent a készülékről, utána a Recovery Tool-t feltelepíted a pc-re, ami a legjobb "gyári visszaállító" is egyben, tehát a telefon által felkínált Hard Reset (HR) alaphelyzetbe állítás helyett, feltétlen ezt a programot használd,mert az alaphelyzetbe állítás (HR) manapság egyszerűen nem jó semmire, illetve csak további problémákat okoz(hat).
Windows Phone Recovery Tool program letöltése.
Utána frissítsd a legújabb verzióra, ezt egyébként alapból kérni is fogja a program indítás előtt. Utána összekötöd usb kábellel a pc-t és a lumia készüléket.
Ha az RT program felismerte a telefont ráböksz a megjelenő készülék képre.
2. Ekkor kiírja az aktuális, utolsó stabil 8.1 verziót. Indítsd el az RT programot,
A visszaállítás kb 5-10 perc lesz.
3. Ha felállt a kész rendszer, akkor ez, mint írtam egy tiszta stabil 8.1 verzió még, utána csak a wifi-t és a Microsoft fiókot állítsd be, hogy be tudj lépni az áruházba.. Belépés után töltsd le az upgrade advisor-t, vagyis a FRISSÍTÉSI TANÁCSADÓT és indíthatod is feltelepülés után! MINDEN MÁS LÉNYEGTELEN! Ha a program kiírta, hogy van a készülékedre W10 frissítés, akkor pipáld ki a kis négyzetet majd tovabb.
Megj: Ha a frissítési tanácsadó nem működne, vagyis azt az üzenetet kapod, hogy - Nem sikerült letölteni a W10-es verziófrissítést a telefonjára. Most ellenőrizzük, hogy alkalmas-e a készülék a W10 futtatására, - akkor zárd be a frissítési tanácsadót, a wifi kapcsold ki és indítsd újra a programot, újra amíg ki nem írja, hogy letölthető a W10 rendszer a készülékedre.
Megj: Ha az áruházba belépés közben elindulnának az applikáció frissítések, feltétlenül töröld az összeset, tehát semmit ne engedj frissülni ekkor még, ez nagyon fontos!
Utána navigálj a Beállítások---telefonfrissítéshez és nyomj a keresésre, ekkor feltelepül a 107-es Windows 10 build, ha sok fogaskerék és telepítés után végre felállt a kész rendszer és megjelennek az alapbeállítások akkor új telefonként - tehát a régi biztonsági mentéseket felejtsd el, beállítod a készüléket. Semmi mást ne csinálj!
4. Ezután navigálj újra a frissítéshez és újból nyomj a keresésre, majd találat után feltelepíti a végleges, legfrissebb "stabil" W10-zes verziót. Jelenleg most a 10.0.14393.966. Ha végre ez is elkészült...
5. Utána az első dolgod legyen, hogy az áruházban az összes frissítést telepíted, különben nem fognak rendesen működni az applikációk!
Tehát, belépsz az áruházba és ha egyből nem jelennének meg a frissítendő applikációk listája, akkor bal oldalt fent a "3 csíkra" nyomsz és ott kiválasztod a letöltések és frissítések opciót, Ami elég tetemes applikáció frissítés lesz. Amíg nem végzett az összes applikáció frissítéssel, nagyon fontos, hogy semmi másba ne kezdj bele!
6. Ha kész minden, akkor restart! Újraindítás után lépj be újra az áruházba és ellenőrizd, hogy nem talál-e még további frissítést!
7. Most már belaktatod a telefont és beállíthatsz rajta véglegesen mindent.
Leírást készítette:

mflex aka Eagle

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92031) snooze válasza this is life (#92030) üzenetére


snooze
veterán

8.1-et is vissza kell tenni?a wprt nem a 107_et rakja vissza,majd a legujabbat?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#92032) this is life válasza snooze (#92031) üzenetére


this is life
Ármester

Ha nem x50 szeria a telefonod akkor wdrt utan az utolso hivatalos fw-t rakja fel ami a wp8.1 es utana ket lepcsoban frissul majd a vegleges stabil OS-re . Hr-t felejtsd el , csak viszi az idot es mindig mas hibat produkal (ezt is elqrta az ms )

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92033) szürke válasza tomboy0013 (#92016) üzenetére


szürke
tag

tomboy0013, this is life

Köszönöm a válaszokat!
Valahol mélyen sejtettem hogy ilyen válaszokat kapok majd. ...de a remény hal meg utoljára mint mondják.
Akkor mi is búcsúzunk a WP táborától és új vizekre evezünk.
Köszönet a segítségért ismételten!

(#92034) snooze válasza this is life (#92032) üzenetére


snooze
veterán

640xl..az jo..akkor megint vagy háromóra..

GO Gunners!!!

(#92035) Blue Eagle válasza this is life (#92032) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Sokszor olvasom ezt, hogy nem ok a HR, de például milyen zavart okoz?

(#92036) this is life válasza Blue Eagle (#92035) üzenetére


this is life
Ármester

Alkalmazasok nem indulnak el , vagy epp megnyilnak de egybol ki is lepnek , elfelejti az ertesitesi hangokat (nem jelez) kepernyo feloldasnal elegge lassan teszi a dolgat, appok nem torlodnek illetve nem torolhetoek ,alkalmazas listaban ikon nelkuli alkalmazasok ...de hosszu meg a lista es ezek nem egyszerre jonnek hanem hol az egyik hol a masik hiba jon elo egy egy hr utan , hr hibaba szalad az ember ,ezert meg ehy hr erre masfajta hiba jon elo es ezt random dobja a rendszer ... Kalm forum tarsunk egy delutant elcseszet a sok hr miatt , mindig mas nyug a vege wdrt lett azota no problem .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92037) mirci18 válasza this is life (#92036) üzenetére


mirci18
addikt

Vicces hogy még egy éve másfél éve a HR jelentette a wp-s telefonokra a megoldást ha gond volt.
Most meg már WDRT kell.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#92038) this is life válasza mirci18 (#92037) üzenetére


this is life
Ármester

Sokat dolgoztak rajta ,de legalabb ezt is elqrtak , anno legfeljebb az outlook csempe halt le a hr utan , most meg random hibak tomkelege ... thx ms :C

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92039) mirci18 válasza this is life (#92038) üzenetére


mirci18
addikt

Sajnos én már december óta nem erősítem a tábort.
Áttértem a "sötét" oldalra.
De hiányoznak a lumiák fotós alkalmazásai.
Mert fotózásban verhetetlen volt.
Cinemagraph,Refocus stb.

Évekig nagyon nagyon nagy Lumia fan voltam nekünk voltak a legjobb kameráink a legjobb szerkesztési lehetőségekkel.

Szóval már elmentem de a partvonalról még figyelek az asszony 640-ese miatt.
Aminél már le sem írom miből is van elegem és mennyire.
A messenger hiányzik róla meg sok más minden de legalább stabil a telefon.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#92040) this is life válasza mirci18 (#92039) üzenetére


this is life
Ármester

Cinemagraph,refocus hala az ms-nek , szinten ment a levesbe sok minden egyebbel ...bar lehet hogy ez ugyben Nadella a fo bunos neki volt szalka a szemeben a mobil szegmense az ms-nel , Ballmer alatt erte el a rendszer amit lehetett, en wp8-al kezdtem ,majd amber,black ,cyan ,lehetett latni a fejlodest (igaz volt honnet fejlodni) stabil volt az Os , de ez eltunt a w10m-re valtassal , funkciok szuntek meg utod nelkul , vagy pl lumia kamera kukazva lett mikozben az ms kamera appja egy nagy kalap ...rt ert , szeretem/ttem a rendszert a feluletet a szog egyszeruseget a wp8.x alatti animaciokat,funkciokat, de a realitas hogy elobb utobb mas oprendszert futtato telefont fogok hasznalni . A jelenlegi pedig megy a fiokba .
Ha w10m-en vagytok akkor reszvetem lassn jon a mindent elqro rs2 es kezdodhet a toldozgatas ,foltozgatas elolrol.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#92041) k-adi válasza this is life (#92040) üzenetére


k-adi
nagyúr

Mikor jön az RS2?

(#92042) mdraco válasza k-adi (#92041) üzenetére


mdraco
őstag

25-én.

(#92043) mirci18 válasza this is life (#92040) üzenetére


mirci18
addikt

Ne is mond.
Én 7.8-al kezdtem egy mondhatni kiforrott rendszerrel.
Volt több Lumiám is.
És a következő is az lett volna ha nem építették volna le tudatosan az ms-nél az egészet az elmúlt két évben.

Nem vagyunk wm10-en nem véletlenül.
Inkább ne legyen messenger az asszonynak de legalább nem vágja minden nap a telefont a földhöz ha valami nem megy rajta normálisan mint wm10-en.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#92044) tybsen


tybsen
addikt

Ma neztem egy filmet a moziban, mindenkinek surface meg windows phone volt :DDD Megy azert még a marketing.

(#92045) zsamiatt válasza Vegha (#92018) üzenetére


zsamiatt
őstag

de ez az, hogy nekem olyan mappát is frankon berakott az albumok közé amiben nincs playlist /m3u/. Van olyan amiben meg van abból pedig a filokat rakja be az albumokhoz. Van amelyikben szintén van m3u az pedig jól jelenik meg. Nem teljesen értem, hogy mitől dönti el , hogy az album vagy sem.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#92046) Blue Eagle válasza this is life (#92036) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Értem, kössz. Amúgy valóban, figyeltem meg már olyat, hogy egy alkalmazás nem indult el (azt nem tudom volt e mögötte valós alkalmazás állomány) és nem is lehetett eltávolítani.

(#92048) tomboy0013 válasza starr (#92047) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha nem lenne valakinél elég bug ;]

(#92049) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Pedig milyen ígéretes rendszer volt! Én nagyon szerettem! Egy 720-as után egy 930-am erősítettem a tábort, és nagyon bíztam benne, hogy kinövi magát, és megerősödik. De az MS szerintem feladta, sajnos... Így lett egy P9. Sajnálom...

(#92050) 7s26c válasza Pinyo16689 (#92049) üzenetére


7s26c
senior tag

Ez az, hogy sajnáljuk. Cserben hagytak minket érzés van.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.