Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) gzbotii válasza dejaris (#17000) üzenetére


gzbotii
veterán

Igazabol, ismerek valakit aki lehet elcserelne a GXI-t egy 8S-re, ezert kerdezoskodok.
Vonz a WP de sok a hiba...gondolkodom :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#17002) matyi012345


matyi012345
őstag

Sziasztok!

WP 7.8-ra tud valaki nekem ajánlani olyan szoftvert, ami auto. elutasítja a rejtett számról érkező hívásokat? pl mint androidra a call blocker.

Köszi előre is.

(#17003) legiaap


legiaap
nagyúr

Bassza meg de jó lenne, ha létezne ilyen: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17004) gzbotii válasza legiaap (#17003) üzenetére


gzbotii
veterán

Votma' az OFF-ba Opp-tol :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#17005) Воланд válasza matyi012345 (#17002) üzenetére


Воланд
titán

nincs ilyen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17006) Aakisan válasza legiaap (#17003) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Na ez a megnézhetné a Microsoft .Jó sok dolog van benne ami jól jönne.

(#17007) pzstm válasza Aakisan (#17006) üzenetére


pzstm
titán

látták, tudnak róla, van amit képesek is lennének megvalósítani;)

AMúgy a Surface tabletem minőségéből kiindulva azonnal nyomnám a pre-order gombot egy Surface phone-on ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17008) legiaap válasza Aakisan (#17006) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az a baj, hogy szarnak bele. Csak a saját fejük után mennek, ezért nem akkora ütemű a fejlődés.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17009) pzstm válasza legiaap (#17008) üzenetére


pzstm
titán

nem csak ebben az iparágban van így....hologram már mióta létezik...consumer területen meg mennyire terjedt el??? pont annyira....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17010) Blyan válasza legiaap (#17008) üzenetére


Blyan
félisten

Még csak nem is mennek a saját fejük után sem. Vagy csak nincs fejük, mert a fejlődés olyan mértékű, hogy nincs az a Time Lapse videó, amivel érzékeltetni lehetne. :D :(((

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17011) xperiasigi


xperiasigi
őstag

hol tudom megnézni mióta ketyeg a telefon?szóval h mikor kapcsolt ki utoljára?

Iphone 6s

(#17012) pzstm válasza xperiasigi (#17011) üzenetére


pzstm
titán

tudtommal fel kell rakni a lastbootuptime nevű progit és az kiírja...ha van más is akkor majd valaki okosabb elmondja :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17013) xperiasigi válasza pzstm (#17012) üzenetére


xperiasigi
őstag

köszi :R

Iphone 6s

(#17014) Database


Database
tag

Sziasztok egy ilyen problémám lenne hogy wifivel használom a lumia 800 at és netezni tudok meg minden live id vel beis csatlakoztam de piactérnél mikor letöltenék egy appot vagy játékot ezt írja ki

Hiba történt a kérés se közben
Próbálkozzon újra késöbb
Hiba kód c101a247

Valaki azt mondta hogy sajnos néha nem működik jól a piactér de nemtudom igazából másnak működik előszőr próbáltam ezt ki a napokban vettem ilyen telefont remélem tudtok segíteni köszönöm válaszotokat :)

"Az edzés az életem....miért? hogy bebizonyítsam én is érek valamit " --> Boyka

(#17015) xperiasigi


xperiasigi
őstag

Btudos te adsz ezzel a remek facebook betaval kapcsolatban tanacsot mindig..ilyenkor mi van?
https://skydrive.live.com/redir?resid=780840E1BF554953!356&authkey=!APntl011yJ1uil0

sorry másik topicba akartam..

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#17016) balcsida válasza legiaap (#17003) üzenetére


balcsida
senior tag

Tudod mi lenne a vicces? Csinálnának egy ilyen launchert droidra

(#17017) daniel909 válasza xperiasigi (#17015) üzenetére


daniel909
addikt

pont ma volt nekem is:) többsz9ör:)
okét nyomsz kiválasztod az emailt, és elküldöd az ms-nek... ha jó fej vagy.
ha nem akkor mégse.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17018) xperiasigi válasza daniel909 (#17017) üzenetére


xperiasigi
őstag

és ettől nekem hogy fog működni?:W
f*sz kivan h sosem tudok valamiért facezni ezen telefonon :W

Iphone 6s

(#17019) legiaap válasza balcsida (#17016) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ne fesd az ördögöt a falra. Tuti előbb megcsinálják, mint hogy ezt ezen a rendszeren megjelenjen.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17020) btudos válasza xperiasigi (#17018) üzenetére


btudos
Topikgazda

Arany bogaram, mégis mi a tetves lótüdőt vársz egy BETA állapotú szoftvertől? :U Gondolkodj el egy kicsit azon, hogy mit is jelent ez a fejlesztési fázis, és máris megérted miért történnek ilyenek. Küldj szépen bug jelentést a Microsoftnak, majd a végleges nem csinál ilyeneket.

Bocsanat, ez most kikivankozott belolem.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17021) xperiasigi válasza btudos (#17020) üzenetére


xperiasigi
őstag

Jolvan.ne haragudj legkozelebb nem kerek segitseget..eleg gaz hogy keresek egy kibaszott appot 2013-ban amivel lehet rendesen facebookozni.de latom nem fogok talalni...

Iphone 6s

(#17022) Database


Database
tag

Valaki majd tudna az én kérdésemre is válaszolni? :B :B

"Az edzés az életem....miért? hogy bebizonyítsam én is érek valamit " --> Boyka

(#17023) btudos válasza xperiasigi (#17021) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ott az elozo, vegleges MS fele alkalmazas, vagy a bongeszo, esetleg Facebook JDB. Mindegyik mukodik, nem omlik ossze, mert boven nem beta allapotuak. Ennyi, ezt kell felfogni, hogy teljesen stabil mukodest akarsz egy beta cucctol. Erre akartam ravilagitani, de nem sikerult, csak a rosszindulatot vetted ki a hsz-bol, sajnalom.

Database: nezz utana mit jelent ez a hibakod, most hirtelen nem tudom ez melyik, de Google vagy Bing megmondja.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17024) Database válasza btudos (#17023) üzenetére


Database
tag

:R

"Az edzés az életem....miért? hogy bebizonyítsam én is érek valamit " --> Boyka

(#17025) daniel909 válasza xperiasigi (#17021) üzenetére


daniel909
addikt

te is hozzájárulsz a tökéletes apphoz ha küldöd nekik a reportot

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#17026) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Na ez már valami ;]

(#17027) polonic válasza pzstm (#17007) üzenetére


polonic
félisten

Milyen dolgokat tudsz te hallod-e :D
Azt az Information centert igazán lemásolhatnák.

(#17028) Aakisan válasza zsírsámán (#17026) üzenetére


Aakisan
aktív tag

megláttam és az első kérdésem ez volt :Oszt ez mi a g.ci?

[ Szerkesztve ]

(#17029) zsírsámán válasza Aakisan (#17028) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Érdemes körbenézni ezen az oldalon, elég sok finomságot találni :D Már csak a poén kedvéért megérné rendelni egyet :DDD

(#17030) Aakisan válasza zsírsámán (#17029) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Kibontanám és egy téglát találnék a csomagban. :)

(#17031) zsírsámán válasza Aakisan (#17030) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Vagy csak egy kisujjat.

(#17032) Blyan


Blyan
félisten

[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17033) legiaap válasza Blyan (#17032) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szokásos Nokia reklám. Semmi újdonság 920-hoz képest.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17034) tkesy


tkesy
őstag

Az pénztárcás alkalmazásvásárlással mi a tapasztalat? Mennyi idő alatt fut át? (wp8)

Mert ma hozzáadtam egy dombornyomot kártyát a gyári pénztárca app-hoz, csinált is egy ~1 usd-os próba terhelést (erről jött sms, meg látom a e-bank-ban is), majd elvileg megvettem egy alkalmazást, de erről semmi visszajelzést nem kaptam... nem jött sms, az e-bank se ír semmit, az ms account-ban ugyan mutatja, hogy történt vásárlás, de függőben van, viszont a wp marketplace meg úgy jelzi, hogy már ki van fizetve...

ez most még nem nagy gond, de mi van, ha paypass-al szeretnék fizetni... ott nem várhatok, x órát/napot, míg átfut a rendszeren... (ha egyáltalán átfut...)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#17035) Воланд válasza tkesy (#17034) üzenetére


Воланд
titán

a kartyas az ket-harom nap.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17036) mukibuci válasza tkesy (#17034) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

3-4 nap múlva lesz terhelve

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17037) dejaris válasza tkesy (#17034) üzenetére


dejaris
addikt

Nyugodj meg, ha pénzt kell kapniuk azt nem felejtik el. 2-3 munkanap múlva veszik csak el.

(#17038) tkesy válasza dejaris (#17037) üzenetére


tkesy
őstag

Ez gyors volt... :D

woland_y2k & mukibuci & dejaris :R

ok, akkor majd vonják valamikor.... de főként a második az érdekelne, hogy az nfc-vel történő (paypass-os) fizetésnél is ennyi lesz vajon az átfutási idő...?

pl Londonban vagyok, és buszjegyemet telefonnal fizetem, a ostyer helyett, akkor is kb 2-3 nap múlva vonják le az összeget...? kétlem :D

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#17039) mukibuci válasza tkesy (#17038) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem ahhoz semmi köze, de try it :D - ez csak a store átfutási ideje

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#17040) dejaris válasza tkesy (#17038) üzenetére


dejaris
addikt

Na erre válasz nem lesz ily gyors.

(#17041) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Pár tapasztalatra lenne szükségem:
Melyik érén meg jobban egy Nokia Lumia 620 vagy HTC 8S. Közel azonos árban vannak, de félek a HTC-től. Sokkal jobban "támogatottabbak" a Nokiák.
De meghallgatok pár véleményt is a témában. 620-vak valami rosszabb a kijelzője, viszont jobban támogatott, a 8S-nek nagyobb az akksija, és Gorilla Glass borítja a kijelzőt, viszont itt nincs előlapi kamera.
Szóval tanácstalan vagyok.

PS4

(#17042) Воланд válasza mrhitoshi (#17041) üzenetére


Воланд
titán

620

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17043) pzstm válasza mrhitoshi (#17041) üzenetére


pzstm
titán

unokaöcsém két hete vett 620-at és nagyon meg van vele elégedve. Én is nyomkodtam és igazán kellemes. 8S-hez nem volt szerencsém, nyilván nagyban függ a dolog attól, hogy Neked mi a fontos, mik a preferenciáid...

én így "látatlanban" 620-ra voksolnék inkább

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17044) dejaris válasza mrhitoshi (#17041) üzenetére


dejaris
addikt

8S-nek két nagy problémája van: negyed akkora szabad tárhely, amivel ügyesen kell gazdálkodni és nem Nokia (támogatottság). Ezektől eltekintve mindenben jobb.

(#17045) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Nem magamnak lenne a telefon, és enyhén szólva is marha sokat skypozik az illető. :DDD
Szóval lehet a 620 lesz, mivel annak van előlapi kamerája.

PS4

(#17046) Rage47 válasza mrhitoshi (#17041) üzenetére


Rage47
veterán

A 620 kijelzője teljesen jó és napsütésben is látható simán. Fólia nélkül használom és a Nokia saját gyártású karcellenes kijelző is remek szerintem, 3 hete van meg és semmi baja, persze vigyázok rá és nem érintem pl. fémmel a zsebemben. A RAM miatt a HTC-vel csak szívnál, a 620-ban is kevésnek érzem a 8 gigát kicsit.

(#17047) Alexios válasza Rage47 (#17046) üzenetére


Alexios
veterán

a ram ugyanakkora mindkettöben, a belsö tárhely a kevés

(#17048) Aakisan válasza mrhitoshi (#17045) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Mindenképpen 620.Jobban megéri és még tárhely problémák sem lesznek annyira.Én kipróbáltam már mindkettőt .A 8s is nagyon jó volt,viszont sok használat után tuti ideggörcsöt kapnék a tárhelytől.

[ Szerkesztve ]

(#17049) Rage47 válasza Alexios (#17047) üzenetére


Rage47
veterán

így van, remélem nem kevertem meg senkit :S

(#17050) Воланд


Воланд
titán

nokia lumia 925

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.