Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) tybsen válasza kolosanyi (#25988) üzenetére


tybsen
addikt

Ez az ujraindulas akar keszulekfuggonis lehet vagy nem tudom. Mindenesetre a 820-bol anno sikerult egy szutykot kifogni, a mostani 625 pedig eddig egyszer sem indult ujra, nem akad, gyakorlatilag 1 hibat vettem eszre, hogy a zarokepernyo hatterenek kivalasztasa kicsit bugos. Neha a kivalasztott kepet (csak bizonyos kepeknel csinalja erdekes modon) nem valasztja ki es visszadob az elozo menupontba. Nyilvan ezen tul lehet lendulni bar nem ertem mi ez :) Ezt leszamitva viszont tenyleg stabil es jol mukodik.

(#26002) no1r válasza szőröscica (#26000) üzenetére


no1r
őstag

xbox music nekem is a váltás után kb 4 nappal jelent meg.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#26003) András.


András.
tag

Megéri telepíteni a GDR3-at jelenleg?

(#26004) dejaris válasza András. (#26003) üzenetére


dejaris
addikt

Igen.

(#26005) szőröscica válasza no1r (#26002) üzenetére


szőröscica
addikt

Hr-t ugye nem csináltál?

(#26006) no1r válasza szőröscica (#26005) üzenetére


no1r
őstag

nem

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#26007) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Lumia 820-asom van, és sem a Windows 8 sem Windows 8.1 nem akarta látni Windows Phone-ként csatlakoztatáskor, felraktam a GDR3-at, és most újra működik. Ha véletlenül előfordulna ilyesmi valakinél, ne habozzon frissíteni.

(#26008) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Érdekesség, hogy a hivatalos Facebook app Windows 8.1-re is sz.rul működik, késve jönnek a cuccok.

(#26009) Kyller válasza Peter Kiss (#26008) üzenetére


Kyller
senior tag

A jelentés azonnal jön nekem, csak az appban nem jelenik meg...frissítéssel se...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#26010) pzstm válasza Peter Kiss (#26008) üzenetére


pzstm
titán

pont fordítva...8.1 alatt RT-n és x64-en is hibátlan, azonnali push :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26011) Alexios válasza pzstm (#26010) üzenetére


Alexios
veterán

szóval ezek szerint pont olyan mint wp-n.. valakinek megy, valakinek nem :D

(#26012) kolosanyi válasza tybsen (#26001) üzenetére


kolosanyi
veterán

A 800 is szar, de a többi WP7-es Lumiára nem panaszkodnak. Ez firmware hiba.

(#26013) Lall válasza pzstm (#26010) üzenetére


Lall
veterán

Dehogy hibátlan, szar az egész, ráadásul rt-n a 8.1 frissítés sem ment mindenkinek zökkenőmentesen.

Amúgy mitől lenne jó, ha szerveroldalon van folyamatosan a baj?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#26014) Воланд


Воланд
titán

na, vajon holnapig lelo minden poent? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26015) mukibuci válasza Воланд (#26014) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Shen Ye ‏@shen_ye 14p
@evleaks Bluetooth headset?

ez egy igazán okos kis kínai :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#26016) Hoshi_HUN


Hoshi_HUN
csendes tag

Valamit valahol elállítottam. (A probléma az, hogy nem nyúlkáltam a beállításokban)

Az alkalmazáslistában mostmár megjelennek a betűk, amik elkülönítik a különböző betűkkel kezdődő alkalmazásokat. Ezt hogy/hol kapcsolhatom ki? Eddig nem volt, csak ömlesztve, ABC sorrendben. És idegesít.

(#26017) Воланд válasza Hoshi_HUN (#26016) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet kikapcsolni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26018) Kasya válasza Hoshi_HUN (#26016) üzenetére


Kasya
nagyúr

45 vagy annal tobb program eseten listazza igy. Egyeduli megoldas, ha programokat torolsz :N

(#26019) mbale válasza Kasya (#26018) üzenetére


mbale
tag

Úgy érted HR. Legalábbis nálam programok törlése után sem tünteti el

Zag Zag

(#26020) Kasya válasza mbale (#26019) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nos, erre szoktak azt mondani, hogy "minden megoldhato, ha akarod". Meg annyiit nem toroltem, hogy ezt megtapasztaljam...
Koszonom a javitast :B

(#26021) Hoshi_HUN válasza Kasya (#26018) üzenetére


Hoshi_HUN
csendes tag

Fantasztikus... Azt hittem én rontottam el valamit. Remélem lesz erre megoldás a jövőben :D Köszönöm a válaszokat!

(#26022) jdirteen


jdirteen
tag

Nekem pl 2 apple cucc között se zökkenőmentes az üzenetküldés főleg ha az egyikkel külföldön vagyok. Néha a viber megy néha a whatsapp néha az imo csak a facetime ami mindig megy de ugye az nem üzenetküldő :(
Drodnál dettó. Én most akarok wp-re váltani de akkor erre se érdemes? Mert amit itt irtok abból az derül ki, hogy egy sz.r az egész

(#26023) András.


András.
tag

Nekem eltűnnek a betűk ha törölgetek s 45-nél kevesebb alkalmazás van.
Az elején idegesített engem is, de mostmár csak azért telepítek 45 alkalmazást, hogy ott legyenek a betűk, annyira megszerettem őket

[ Szerkesztve ]

(#26024) consono válasza András. (#26023) üzenetére


consono
nagyúr

De ha rebootolsz, akkor visszajönnek... Én is lassan megszokom őket, de ha ki lehetne kapcsolni...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#26025) freelanced


freelanced
addikt

Köszi a segítséget, végül Lumia 520 lesz, Cyan.

Amúgy az összes szín olyan anyagból van mint a fekete? Tehát olyan jó tapintású, sima? Mert havernak fekete van és az tök jó, de mintha valaki mondta volna, hogy nem mind olyan.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#26026) tybsen válasza jdirteen (#26022) üzenetére


tybsen
addikt

Én már nem is izgatom magam ezen. A barati körömben például nem is mindenki olvassa el azonnal mert nincs idejük é én sem olvasom el sokszor azonnal mert nincs rá időm. De whatsapp sem mindig 100 százalékosan pontos android on, néha arra is várni kell kicsit hogy átmenjen az üzenet. és ahogyan írod mivel egyik platformon sem működik tökéletesen, ezért még ha nálad tökéletesen is működne,a többieknél nem fog tökéletesen működni ( vagy eppen nem olvassak el, stb), kvázi teljesen felesleges emiatt aggódni.

Nekem is változtak a felhasználói szokásaim, régen minden egyes üzenetküldőt telepítettem csak hogy elérhető legyek mindenhol, aztán rájöttem hogy teljesen értelmetlen.. Ha valaki el akar érni akkor elér telefonon vagy emailben vagy whatsappon ill. viberen. Ennyi. illetve annyi jött a dologhoz hogy wp-n elvileg a háttérben megbújva észrevétlenül működik a skype (elvileg). Régen mindig megpróbáltam mindenkihez alkalmazkodni hogy az egyik illető csak ezen a másik csak azon az üzenet küldőn volt elérhető. De mar nem erdekel, a legtobben elerhetok whatsappon vagy viberen es kesz. Ja meg fb ugye.

Az egészből csak annyit akartam kihozni hogy persze gáz hogy nem tökéletesek az értesítések, nyilván vannak élethelyzetek amikor nagyon fontos hogy megérkezzen pontosan és időben, fél évvel ezelőtt nálam is fontosabb volt, de jelenleg nem annyira lényeges és kibírom azt a minimális késést amennyivel késve érkezik meg adott esetben egy üzenet. Most is bosszant, de ennyi. Azt hozzá szeretném tenni hogy jelenleg sokkal jobban működik a viber es a whatsapp (legalabbis nalam) mint fél évvel ezelőtt. akkoriban használhatatlan volt most pedig még ha néha kicsit késik is de nalam jol használható.

Mindentol fuggetlenul jo lenne ha betonstabilan menne a skype meg az osszes tobbi es nem kellene ezzel foglalkozni, csak mukodne es kesz.

(#26027) jdirteen válasza tybsen (#26026) üzenetére


jdirteen
tag

köszi :)

Végüli én is erre a dologra jutottam :) nem üzleti dolgokra használom ezeket az üzenetküldőket csak amikor turnén vagyok igy olcsobb az otthoniakkal beszélni főleg ha nem roaming barát országban vagyok :)
lumia 920 mellett fogok dönteni azt hiszem. Sokáig droidos voltam de nagyon sok telefont kiprobálva idegesit hogy mokolni kell, hogy ne legyen halk a telefon. Iphone is volt kétszer ott jó a hang nagyon de kicsi a kijelző nekem és az ios 7-el is vannak gondjaim :) de köszi a kimeritő választ :R

(#26028) madd dogg válasza szőröscica (#25981) üzenetére


madd dogg
senior tag

Nokia appok között ott a deezer.

(#26029) btudos válasza madd dogg (#26028) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ami egy 8X tulajnak tok sok segitseg. Azert nem csak Lumiak vannak a vilagon... :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#26030) hokins válasza btudos (#26029) üzenetére


hokins
addikt

Most még ;]

(#26031) freelanced


freelanced
addikt

Hello! Hogy lehetne sima simből microsimet gyártani itthon? Már ma szükségem lenne rá, tehát nem tudok gsm-be menni vagy ilyesmi.

520-as Lumiába kéne.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#26032) pzstm válasza freelanced (#26031) üzenetére


pzstm
titán

How to make Micro-SIM from usual SIM card

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#26033) madd dogg válasza btudos (#26029) üzenetére


madd dogg
senior tag

User error :U

(#26034) dejaris válasza freelanced (#26025) üzenetére


dejaris
addikt

Piros, feher, sarga lakkozott hatasu fenyes. Fekete, szurke, cyan matt.

(#26035) Tim82 válasza dejaris (#26034) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincsen szürke, a fehérnek-ciánkéknek-pirosnak meg teljesen egyforma tapintásuk van. A sárgát nem tudom, olyan hátlapom még nincs.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26036) dejaris válasza Tim82 (#26035) üzenetére


dejaris
addikt

Elneztem, azt hittem 920-rol van szo.

(#26037) savoo válasza kolosanyi (#26012) üzenetére


savoo
addikt

Fura, asszony 800-a mióta meg van (1 év), kb 2x fagyott le.

(#26038) Pttypang válasza savoo (#26037) üzenetére


Pttypang
veterán

610es is egyszer fagyott meg nekem, pedig az is novemberben lesz egy éve nálam :D

Everybody lies.

(#26039) savoo válasza madd dogg (#26028) üzenetére


savoo
addikt

De izé a Deezer az nem csak Telenorosoknak van?

(#26040) jockas válasza btudos (#26029) üzenetére


jockas
senior tag

"Mindent letarolt a Nokia":
"Az AdDuplex legfrissebb jelentéséből kiderül, hogy a Windows Phone 8 operációs rendszerű okostelefonok piacán a Nokia nem kevesebb mint 89,2 százalékos részesedéssel rendelkezik, vagyis a finn gyártó nem meglepő módon abszolút domináns szerepet játszik ebben a szektorban."

Hát...statisztika szerint 10db WP8-as készülékből 9 Lumia, vagyis egyre inkább már csak Lumia WP8-asok vannak a világon. Ez nyilván nem segít sem azoknak, akiknek más van, sem pedig a HTC-nek vagy a Samsungnak (utóbbit valószínűleg hidegen is hagyja, de a HTC sem szakad meg a WP8-as vásárlóiért...tanulság a vásárlóknak: HTC-t kerülni /ez megint nem segít annak, akinek HTC-je van, csak egy megállapítás/). Gyakorlatilag WP8 (vagy WPx)=Nokia.

[ Szerkesztve ]

(#26041) Tim82 válasza dejaris (#26036) üzenetére


Tim82
nagyúr

No problem. :)

Sárgán kívül már mindegyik színű hátlap megvan az L520-hoz (1500/db áron nem mondható nagy pénznek), annyi az eltérés eddig, hogy a fekete valóban "selymesebb" tapintású, de a többi is matt jellegű, tapintásra is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26042) madd dogg válasza savoo (#26039) üzenetére


madd dogg
senior tag

T-s vagyok, T függő L800-zal.

(#26043) Blyan válasza Tim82 (#26041) üzenetére


Blyan
félisten

Hol vetted a hátlapokat?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.