Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75501) Partyface007 válasza bizonytalan (#75497) üzenetére


Partyface007
őstag

a gmail és az outlook.com más mezőket használ nézz meg egy exportot minden platformról majd a gmail-ből exportáltat szerkeszd meg az outlook.com-nak megfelelő mezőkkel és utána importáld

sajnos 1x meg kel csinálni

(#75502) ΞΔGLΞ válasza aszti75 (#75498) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Konkrétan, az első lépés, mert (sajnos) az emberek vagy 90%-ka FB agymosott droid lett.
A WP facebook app szinte használhatatlan, gyakran, vagy egyáltalán nem is frissít. Ezért jobb inkább böngészőből használni, de...De egy fapados valami egyébként az egész.
Az átlag, ami a jelentős többség ezt az applikációt használja. Ha az nen működik, akkor vesz olyat, amin megy és androidon megy, ha zabálja is a memóriát, de ég és föld a kettő. Tehát, azt a kicseszett áruházat rakják rendbe, működő, minőségi applikációkkal. Többször nem írom le, ígérem :DDD , de ez lehet az egyik megoldás a népszerűsítésre, mi az ami jobban terjed az FB-nál, szinte semmi, de ha azt a programot és az áruházat fullosra megcsinálnák, nagyot lépnének előre.

(#75503) starr válasza ΞΔGLΞ (#75502) üzenetére


starr
őstag

A FB appot is az MS írta, különben nem lenne rá az sem. :DDD

(#75504) Aethelstone válasza bizonytalan (#75497) üzenetére


Aethelstone
addikt

Szia. Ezzel én is szívtam, de a legjobb megoldás ez lett:

1. Vedd fel a WP-be a gmail accountot
2. Rakd fel a contact+backup(valami ilyesmi neve van) appot.
3. Mentsd le fájlba a google kontaktokat
4. Szedd le a google accountot
5. Húzd be a MS accountba a fájl tartalmát

Tralllalala

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75505) lugosi válasza ΞΔGLΞ (#75496) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Teljesen igazad van, nem értek hozzá, laikus vagyok a kérdésben (mint itt szinte mindenki, de ha van közöttünk hozzáértő iparági elemző, én pl nagyon kiváncsi lennék a véleményére).

Nem tudom egyébként, hogy csak leírod hogy hozzá nem értő vagyok, vagy esetleg pár szóban leírod annak a cáfolatát, amit én írtam?

(#75506) bizonytalan válasza Partyface007 (#75501) üzenetére


bizonytalan
tag

Köszi, ezek szerint nem egyszer, mert a változásokat sem jeleníti meg, ennél egyszerűbb manuálisan beírni az e-mail címeket, ahol szükséges...

(#75507) bizonytalan válasza Aethelstone (#75504) üzenetére


bizonytalan
tag

Köszi, akkor hanyagolom, mert a változások így sem jelennének meg.

(#75508) ΞΔGLΞ válasza lugosi (#75505) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én, annyit cáfolnék meg, de ezt írtam is, hogy 5 éve még ez az írás talán meg állta volna a helyét.
Talán, tényleg azt hitték, hogy ők nagy MS és tarolnak, nem így lett, mert folyamatosan bugos, használhatatlan rendszereket toltak ki az arcunkba, az áruházról meg nem is írnék. Szinte semmi nem volt.
Emiatt aztán nyilvánvalóan bukás volt az egész.

Mivel azóta eltelt, több mint 5 év, még mindig nem tudtak előrelépni, nyilvánvalóan a fentiek miatt.
Egyrészt a flagship , mert azt akartam venni, bugosan jött ki műanyag ropogós hátlappal. Ok, de akkor ne legyen 200+ ezer az ára. Ami azóta már jelentősen esett. 100 körül veszek egyet biztos. Remélem addigra a w10 tökéletes lesz, mert valóban a mostani 71-es is szinte már brutálisan dolgozik egy 640-es alatt és ha ez kész, mert elsősorban a 950-es tulajok a fontosabbak most, akkor jöhetne végre a market. Hacsak nem xartak bele ebbe a részébe, de remélem, hogy nem. Kellene sok reklám is, meg bemutató sok helyre népszerűsíteni a WP-t.

De a kártyavár című sorozatban egész jó WP reklám van folyamatosan...Mondjuk az USA elnök nem azt használ, de majdnem mindenki más igen :D

[ Szerkesztve ]

(#75509) Nooeca válasza aszti75 (#75498) üzenetére


Nooeca
senior tag

Csak tényeket írnak le ami senkit sem érdekel.

Már leírtuk hogy az MS is tudja mi a helyzet de nem is csodálkoznak rajta hiszen nincsenek irreális elvárásaik.

[ Szerkesztve ]

(#75510) jackng


jackng
újonc

Sziasztok,

WP10-es lumia950 készülékre szeretném a VPN-t beállítani.
A VPN-t egy cisco asa5500-as tűzfal jelenti.

Androidra 2 perc alatt be tudom állítani, megy is, de WP esetében hónapok óta nem jutok dűlőre.

Amit kér a telefon:

- virtuális magánhálózati szolgáltató (kiválasztva windows)
- kapcsolat neve: CÉGNÉV
- kiszolgáló neve vagy címe: ITT AZ IP VAN MEGADVA
- virtuális magánh.típusa: L2TP/IPSec ELŐMEGOSZTOTT KULCCSAL
- előmegosztott kulcs: MEGADVA
- név& jelszó...

Próbáltam úgy is, h cisco AnyConnect van beállítva az első pontban, de úgy sem megy.

Androidnál annyi a különbség, h a típushoz IPSec Xauth PSK van megadva, ami a WP10 esetében nincs.

Használ valaki WP alatt cisco vpn-t??

(#75511) donmackó válasza jackng (#75510) üzenetére


donmackó
őstag

Nekem még semmilyen vpn-t nem sikerült beállítani, ami droidon max 5 perc volt.

Release the cable hounds!

(#75512) mrhitoshi válasza ΞΔGLΞ (#75508) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Szerintem annyi a gond csak, hogy az MS nincs benne mélyen a reklámbizniszben. Lehet több alkalmazás jönne, ha az ember pofájába minden cm^2-en reklámokat tolnának. A Facebook appban van reklám ? Nincs, ergo nem biznisz.

Én sem fosnám az appokat, ha nekem kellene minden egyes centet állni a fejlesztésből, illetve az emberek sem fogják megvenni az appot 5 euróért.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#75513) mileston3


mileston3
csendes tag

Hali! Tegnap kérdeztem egyet a 640-es Lumiával kapcsolatban. Most ilyet csinált, hogy csak az explorer jön be, semmi más. Kezdőképernyő sehol, kikapcs-bekapcs megvolt

(update: sikerült megoldani, anyám bénázott valamit és a kikapcs gomb hosszan nyomásával bejött egy olyan hogy "pöccintsen jobbra az alkalmazástéka bezárásához", azzal visszajött. De hogy jutott oda, azt nemtom)

[ Szerkesztve ]

(#75514) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

új képek szivárogtak ki a 850(?)-ről

hát nem tudom. így, hogy nincs rajta se dupla villanó, se continuum, se dedikált kamera gomb, és tudva, hogy a 650 is fémkeretes lesz, ez nekem inkább egy 650 XL lenne, semmint egy 850. már ha lenne.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#75515) Ricardo válasza ZavaBalazs (#75514) üzenetére


Ricardo
félisten

A kérdés az milyen vas lesz benne? Ram, processzor?

(#75516) starr válasza Ricardo (#75515) üzenetére


starr
őstag

hh, remélem Atom és 2GB ram. :DDD
Amúgy jól néz ki.

(#75517) ΞΔGLΞ válasza ZavaBalazs (#75514) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szép. A fémkeret az valóban fém lenne?

(#75518) Воланд válasza mrhitoshi (#75512) üzenetére


Воланд
titán

annyi reklamot raksz az appodba, amennyit nem szegyellsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#75520) aszti75


aszti75
senior tag

Nem tudom ki hogy van vele,de engem osszessegeben 3 dolog zavar a WP10-ben(nem emlekszem,hogy 8.1-en voltak-e ezek a "hibak").
Megpedig:1;Igazan megoldhatnak,hogy az Edge bongeszoben megnyitott uj lapot a vissza megerintesevel bezarja.Ilyen allapotban,ha 20 helyre kattintok nyitva is hagyja az ablakokat,terhelve ezze a bongeszot.Es idegesito is mellesleg.
2;Azt a .rva kek pottyot a billentyuzeten igazan kivehetnek.Allandoan arra tapicskolok,ha az y-ont akarom tapicskolni.Idegesito!
3; Navigacios savot eltuntethetne jatekok kozben.Mondjuk egy autos jatekban,mint ahogy par hsz-el elobb valaki irta is 😕
Hat roviden ennyi lenne.A tobbi,szerintem rendben van.

(#75521) F.B.I. válasza ΞΔGLΞ (#75517) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ha fém (márpedig annak néz ki) akkor 950-ből adnak ki premium editiont? :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#75522) Melack válasza aszti75 (#75520) üzenetére


Melack
veterán

2: Kikapcsolható, billentyűzet beállításai között -> Billentyűzet további beállításai -> Kurzorvezérlő: Kikapcsolva.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#75523) aszti75 válasza Melack (#75522) üzenetére


aszti75
senior tag

:R :R
Halasan koszonom.Eszre sem vettem ezt a lehetoseget.Pedig kiboki az ember szemet 😀

(#75524) Nooeca


Nooeca
senior tag

Ez is egy érdekes mobil:

5,5"
2GB RAM
Qualcomm 1,2x4 (quadcore)
12/5 Megapixel.

Márkája Funkers, elvileg valami spanyol cég.

[ Szerkesztve ]

(#75525) Nightmare89


Nightmare89
csendes tag

Sziasztok!

Milyen új, nem Microsoft márkájú, de Windows alapú telefont tudnátok ajánlani? Ismerősömnek a HTC M8 tetszett, de azt már csak használtan árulják (vagy androiddal). Előre is köszi!

(#75526) StLui válasza Nightmare89 (#75525) üzenetére


StLui
veterán

épp elég hogy wines a telefon, ne akard tetézni még a bajt ;]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#75527) Nooeca válasza StLui (#75526) üzenetére


Nooeca
senior tag

inkább máshogy fogalmaznák... szerencsére wines telefon, de nincs nagyon másik gyártó, ki ráállna a wp-s telefonok kiadására - egyelőre.

(#75528) gabor907 válasza Nooeca (#75524) üzenetére


gabor907
tag

csak jelentsen be minél több gyártó w10m-es mobilt, annál jobb lesz a rendszer is!
hátha a kínálat is nő meg az ms-es odafigyel kicsit, és zárkószhat a rendszer egy olyan szintre ahol létjogosultsága van, nem pedig mindenki temeti!
nyílván nem két nap alatt fog megváltozni a helyzet de hiszem hogy jobb lesz a rendszer! :)

core

(#75529) Воланд válasza gabor907 (#75528) üzenetére


Воланд
titán

egyesek ot eve ezt hallgatjak/varjak. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#75530) gabor907 válasza Воланд (#75529) üzenetére


gabor907
tag

tisztába vagyok vele, úgyahogy naprakész vagyok a témába...
én még lelkes, kitartó, bizakodó vagyok :)

core

(#75531) chipesz válasza Воланд (#75529) üzenetére


chipesz
őstag

Most magadra céloztál? ;]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#75532) Воланд válasza chipesz (#75531) üzenetére


Воланд
titán

en mar nem varok ra. ennek mar meszeltek es teljesen mindegy, hogy lesz surface phone, vagy sem, meg hogy eppen hany oem gyart keszuleket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#75533) chipesz válasza Воланд (#75532) üzenetére


chipesz
őstag

Persze, tudom hogy már kiszálltál az érdekeltek köréből. De azért te is sok évig nyomtad.
Én kitartok, mert számomra nincs alternatíva. Android hányinger - számomra. Olyannyira hogy sosem volt androidos telefonom. Symbian volt az első okos.
Pofozzák ki a Win10m-et, és el leszek vele.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#75534) Nooeca válasza chipesz (#75533) üzenetére


Nooeca
senior tag

A Windows 10-ben sosem volt ennyi potenciál mint most.

Eddig külön platformként egy "vesztes" szegmensként kezelték, és tudták hogy esélyük sincs, hogy rávegyék az embereket a váltásra. Steve kezében volt az egész és mint a 8.1-el de magával a Windows Mobillal is nagy fejbelövést lőtt.

Ezért lett most Nadella a vezető, akinek a kezében már épp eszű ötletek vannak. Ballmerre a legjobb példa, hogy annak idején nem gondolkozott, most megy hogy feljött az android portolása - ami nevetségesen egyszerű, hiszen gyakorlatilag módosítás nélkül futtatható lenne WP-n - kiállt hogy erre szüksége van a WP-nek.

Közben az elmúlt évek alatt eszébe nem jutott ez az ötlet! Pedig akkor sem volt sokkal nehezebb... Úgyhogy róla ennyit.

Most hogy itt ez az Univerzális platform és az iOS Brige, és az Edge - ami jóval több API-t nyújt majd mint most bármely böngésző, azaz jobban testre szabható lesz bővítmények által, mi több, magukat a bővítményeket is lehet "integrálni" elvileg majd Chromeból vagy FF-ből a fejlesztő által, nem annyira halott az ötlet.

Van egy jó Brand jelenleg Lumia néven az összes többi WP gyakorlatilag eltörpül mellette. Ha tényleg tartják majd az ütemet független hogy most le vannak maradva - és majd tudják tolni az új funkciókat a legközelebb majd a Redstoneban nevezetű projektben akkor nagy potenciál van magában a platformban.

Vannak funkciók amiket még én is hiányolok:
-> Nem tudok olyan appról, amely olyan mint az androidnál, hogy megadom a kódot és összekötöm vele a telefont a géppel - hozzáférek a fájlaihoz.
-> Nem tudom pausézni a kamerát.
-> Nem tudok olyan appról, amely összeraknál a videókat mint iOS-en.
-> Nincs Hearthstone - habár sosem játszok, ez az egyetlen ami úgy eltudná űzni az unalmas időket pl. buszon vagy máshol.
-> Nincs semmiféle biztonsági cucc, mint mondjuk androidnál az az ujjlehuzogatás megfelelő írányba vagy extra pinkód, hogyha elalszik a kép, vagy csak én nem tudok róla.

Stb.

[ Szerkesztve ]

(#75535) RMZ250 válasza Nooeca (#75534) üzenetére


RMZ250
senior tag

-> Nincs semmiféle biztonsági cucc, mint mondjuk androidnál az az ujjlehuzogatás megfelelő írányba vagy extra pinkód, hogyha elalszik a kép, vagy csak én nem tudok róla.

Pedig van ilyen: bejelentkezési lehetőségnél megadhatod, hogy PIN-t kérjen feloldáskor.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#75536) chipesz válasza Nooeca (#75534) üzenetére


chipesz
őstag

Próféta szóljon belőled!

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#75537) SOAD19 válasza Nooeca (#75534) üzenetére


SOAD19
addikt

"Nem tudok olyan appról, amely olyan mint az androidnál, hogy megadom a kódot és összekötöm vele a telefont a géppel - hozzáférek a fájlaihoz."

Esetleg az Easy transfer app?

(#75538) ΞΔGLΞ válasza Воланд (#75532) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Érdekes azért, hogy egyre több ilyen videó jelenik meg, nem akárkiktől
És szinte már rengeteg a friss hír, hogy vége, ezen az SP sem változtat.

De az alatta lévő hozzászólások túlnyomó többsége, meg a windows-t dicséri...És az is igaz, hogy ezek az emberek többsége mindjárt meg is említi az áruházat, mint mindenkinek ez a legnagyobb gondja, ami valóban gagyi kategória.
Tegnap egy ismerősöm elkísértem a dokihoz, hogy ez most véletlen egybeesés volt nem tudom, de szinte mindenki a buzifonját taperolta a váróban és ebből 90%-ka windows mobil volt, ahogy megtudtam figyelni abban a félórában. Fiatal és idősnek egyaránt.
De azt is lehet ráfogni, hogy ez csak a magyar ember olcsó játékszere. Viszont, ha csak a családon belül indulok ki... Az egyik öcsémnek vettem egyet karácsonyra (640 xl), ezt meglátva a párja azonnal kukázta az android LG telefonját és ő is vett egyet. A másik öcsém alapból azt használja, mindig is windows-os volt és a feleségének is az van. Plusz még fateromnak is ez van, de őt nem érdekli a rendszer.
Valamilyen szinten mégis, mert a nagy csempékre csak rákattint és már tárcsázhat is, neki ezért kellett.
Egyedül az én párom mondogatja, ha a kezébe kerül a mobilom, hogy tudom használni ezt a szart? (iphone 6S van neki).
Mert nekem egyelőre tetszik most megint és a fent leírtak alapján ez nem úgy néz ki, mint aminek tényleg befellegzett, de mint írtam, véletlenek sorozata is lehet az egész.
Viszont azt sem érdekelne, ha ma holnap megszűnne, emiatt nem vágnék eret magamon.
A TÖKETLENKEDÉSÜK és az ez általi nonszensz túlárazásuk, viszont baromi felháborító és idegesítő, ha ezért szűnik meg a WP, vagy SP, akkor meg is érdemlik.

(#75539) bluemirage válasza ΞΔGLΞ (#75538) üzenetére


bluemirage
őstag

Én sem temetni jöttem, de nem lehet nem észre venni azt ami történik... illetve leginkább amit nem csinálnak...

Én még mindig imádom, mint OS-t. A zárt rendszer sajátossága, hogy kevés vagy csak 1 készülékből lehet választani... ahogy írtátok azokból most tényleg alig van és vagy drága, vagy gagyi. Én mondjuk pont megvehetem a drágát is, de belőlem sajnos nem lesz piacuk...
Úgy látom, hogy belátható közelségbe (3-5 éven belülre) került a megszűnés, vagy a látványos haldoklás. A W10 asztali változata is tovább szűkül, ahogy a desktop szegmens szűkül... és mi még megérjük, amikor a droid és google a netscape-hez hasonló véget hoz a redmondra.... eltűnik, mint az IBM... Úgy gondolom, hogy barom kalandozásukkal már elérték a PNR pontot... és 2016 év végétől már nincs vissza út. Ha karácsonyra nem jönnek ki több készülékkel, és jobb áruházzal, akkor ennyi... Ha a 650 nem lesz sláger, akkor az 5-ös széria önmagában kevés lesz a piac bővítéséhez.

Ezzel a stratégiával és marketinggel ugyanis lehetetlen a mostani állásokat megtartani, nemhogy fejlődni. Jövő ilyenkor csúnya képet fog mutatni az AdDuplex torta. De még házon belül is, azaz a Windows fronton is főleg a régi készülékek lesznek rajta, ahogy most is még mindig az 520 a legelterjedtebb típus (írd és mond 2013.02-es kiadás). A drágább készülékekből pl. a 9-esből alig van valami. Akkor most mire számítanak a rekord drága, de gagyi anyagú 950-essel, amihez egy huzatOS lett rakva? A Mozo hátlapos cégnek talán jó döntés, de az MS-nek ebben mi a jó, hogy a Mozó féle cégeknek csinál piacot?
Nyárig kivárok és ha tovább nő a repedés a Windows-os mobil szegmensen, akkor Iphone, vagy valami erős Samu, Huawei lesz a 950 helyett... esetleg egy Z5-C. A 950 üzemideje meg egy vicc. A tesztelők az OS-re fogták, mert ugyanilyen SOC és akksi párosból mindenhol jóval több jön ki... Na így piacra dobni egy készüléket?! :W

Meliora sunt bono inimica

(#75540) Aethelstone válasza bluemirage (#75539) üzenetére


Aethelstone
addikt

Szerintem ne szarakodj! Gyorsan told el a 950-et, a lapidra, PC-re tegyél fel valami Linuxot és menekülj a Windows ökóból :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75541) Nooeca válasza bluemirage (#75539) üzenetére


Nooeca
senior tag

De nem is kell nekik hogy megvedd a telefonjukat. Nyugodtan lehetsz androidos vagy iOS-es, ami van nekik az bőven elég, később meg majd lesz több, vagy nem "piacszinten", de ez nem változtat semmin.

(#75542) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

biztos, hogy törölték a 850-et?

ha igen, akkor elfelejtettek szólni a tokokat gyártó partnernek.
akkor viszont ha jön, akkor tényleg kamera gomb és continuum nélkül. :((( holott a nuans neo ugyanilyen soc+rammal viszi. bravó. :C

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#75543) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Valahogy meg tudom nézni a Microsoft fiókoban lévő sms-eket? A W10M .71-es build utáni HR óta nem tölt vissza néhány sms-t ami között pont van egy fontos is és szükségem lenne rá mihamarabb.

(#75542) ZavaBalazs: De miért van WP8.1-es Lumia a tok borítóján?

(#75544) bluemirage válasza Aethelstone (#75540) üzenetére


bluemirage
őstag

:) szerencsére az asztali és laptop cuccokat nem az MS gyártja... Nem az OS-el van a gond a mobil fronton sem. Hanem a hardveres és marketing bénázással.... így pedig kódolva van az, ami lesz. Egy szakmai topikban azért a nyilvánalót szerintem le lehet írni... Egyet nem kell vele érteni és decemberben lehet dobni rám egy privit amikor is biztosan jobban fog állni az MS ezen a fronton. :R ;]
A Beta és VHS csatájából is a szarabb jött ki és mi évtizedekig néztük a szart ami mellé a gyártók felsorakoztak és amit gyorsabban és jobban tudtak teríteni. A többség nem is hallott, hogy vele együtt kijött egy sokkal jobb.
A Beta tehát megmaradt a profiknak és a TV-knek. A TV-t bekapcsolva azt nézted, majd felvetted egy szar VHS-re... és boldog voltál... én is. Ilyenek a droidos emberek is. Könnyű megszokni a rosszat minden szinten... de azon károgni, hogy a WP jobb... na attól még megmarad ideig óráig a kisebbségnek, mint anno a Beta.
El kellene ismerni, hogy mi vagyunk a mobil társadalom linux-osai. A meg nem értett kisebbség... :)

Meliora sunt bono inimica

(#75545) Aethelstone válasza bluemirage (#75544) üzenetére


Aethelstone
addikt

Azért ez egy durva megfogalmazás, hogy a WP a mobil társadalom Linuxa :D Viszont igaz :)

Én nem látom ilyen borúsan a képet. Azért a 100 milliós felhasználói bázis nem pici és MS-nek van honnan kompenzálnia, dotálnia az esetleges veszteséget. Nadella megmondta, hogy őket nem érdekli a market share, az a cél, hogy ott legyenek mindenféle eszközön. Ráadásul nem egy híg fost kell eladniuk, hanem egy pöpec kis OS-t. Én 6 év Droid után váltottam cirka 1 hónapja, bizonyos dolgok hiányoznak, de főleg csak a megszokás miatt...majd azok is elmúlnak. Nem vagyok nagy app használó, pár game, Whatsapp, Viber, Livescore...meg az alap felhős cuccok, amire MS-nek is van megoldása. Stabilitásra vágytam, de ha nagyon romolni akarok, akkor ott az Insider :D

Szerk: Igen, a marketing bénázás aggasztó, de hadverileg szerintem okés. Mindenki megtalálja a saját pénztárcájának és igényeinek megfelelő készüléket.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75546) juve600 válasza bluemirage (#75544) üzenetére


juve600
nagyúr

El kellene ismerni, hogy mi vagyunk a mobil társadalom linux-osai. A meg nem értett kisebbség.

ezt ki kellene tenni ide a topic 1.HSZ-nek

:R

(#75547) Aethelstone válasza juve600 (#75546) üzenetére


Aethelstone
addikt

Rajta, írd meg a Gazdának :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75548) SoundX válasza juve600 (#75546) üzenetére


SoundX
tag

Támogatom! :C :R

"Sose higgy az interneten lévő idézeteknek, sokszor átverés." (Petőfi Sándor)

(#75549) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Egyébként az Áruházban lévő alkalmazások száma is max. egy Androidos szemével tűnhetnek kevésnek. Most egy kis időt rászántam és nézelődtem az Áruházban....van itt minden, mint a búcsúban :) Persze, ha az ember Androidos termékpalettát keres, csalódni fog, de ez WP. This is WP! :D :D

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75550) juve600 válasza Aethelstone (#75549) üzenetére


juve600
nagyúr

nem tudom nekem ilyen kendikrus meg hasonlok nem hiányoznak :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.