Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75251) SoundX válasza SoundX (#74958) üzenetére


SoundX
tag

Sziasztok.

Sokéves hűségem a Windows felé lassan véget ér.

http://index.hu/tech/cellanaplo/2016/01/26/egy_okkal_kevesebb_hogy_windowst_vegyünk

Tegnap volt alkalmam kipróbálni a fent említett alkalmazást. Megint egy nagyon jó dolog ami nem jön nekünk, másoknak meg annál inkább. megvárom a végleges win10-et. Nagyon remélem, hogy pozitívan fogok csalódni benne..

(kis off, csak telóról vagyok: Mennyit ér egy hibátlan jövő júniusig garanciális T-s Lumia930?)

"Sose higgy az interneten lévő idézeteknek, sokszor átverés." (Petőfi Sándor)

(#75252) Aethelstone válasza SoundX (#75251) üzenetére


Aethelstone
addikt

Szerintem rakd el a fiókba a 930-at és vegyél valami olcsó droidot(lumiát?), amíg ki nem jön a végleges :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75253) Plazmacucci válasza SoundX (#75251) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hardveraprón keress rá. Nem sokat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#75254) starr válasza SoundX (#75251) üzenetére


starr
őstag

A függetleníted 20-at adok érte. :DDD

(#75255) Pferi válasza SoundX (#75251) üzenetére


Pferi
senior tag

70.000 körül sztem eladható.

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#75256) Ispy válasza lugosi (#75245) üzenetére


Ispy
veterán

Hát a skype droidon is egy fostalicska, már bocsánat a kifejezésért, de ettől a programtól kinyilik a bicska a zsebemben :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#75257) Aethelstone válasza starr (#75254) üzenetére


Aethelstone
addikt

Én függetlenítés nélkül is 30-at :D

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75258) lugosi válasza SoundX (#75251) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Háááát..... Élőben használhatóbb, mint amilyennek képen látszik?

[ Szerkesztve ]

(#75259) SoundX válasza lugosi (#75258) üzenetére


SoundX
tag

Egy napig volt szerencsém használni. Nagyon kényelmes nagy képernyőn (5.5), rögtön hozzá szoktam.

Nekem tetszett. :R

[ Szerkesztve ]

"Sose higgy az interneten lévő idézeteknek, sokszor átverés." (Petőfi Sándor)

(#75260) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Miért van az, hogy ebben a topicban több oldalon keresztül szidják az androidot (magyarul offolnak) és nincsen moderáció, ha meg én leírom, hogy hazudtok és irigyek vagytok a droidra, akkor mindjárt megjelenik egy moderátor és törli az írásomat? :P
(Egyébként a WP10-be sikerült már pityenésmentes hangrögzítőt belehegeszteni? Vagy még mindig csak olyanok vannak, amik csak az egyik fél beszédjét veszik fel? :D )

[ Szerkesztve ]

(#75261) Zsoleszhun válasza bihariszabi (#75260) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Natív hívásrögzítés a 950-en.

¯\_(ツ)_/¯

(#75262) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem jóval kisebb a jelentősége, mint amekkora felzúdulás volt belőle a közösségi médiában, de azért van poénértéke: http://iphone.appleinsider.com/articles/16/01/26/microsoft-windows-phone-chief-joe-belfiore-tweets-from-an-apple-iphone

(#75263) bihariszabi válasza Zsoleszhun (#75261) üzenetére


bihariszabi
aktív tag

Már 2016-ban belekerült? Ez igazán dicséretes :). Azért nem baj, ha überelem azzal, hogy droidon mindezt automatikusan is meg lehet oldani igen régóta?

De nem akarok droid vs. WP vitát gerjeszteni, csak arra hívom fel a figyelmet, hogy óvatosan azzal a droidfikázással. Főleg úgy, hogy WP-n 4 főverziószámot kell ugrani egy olyan alap hívásszolgáltatásért, amit 8 éve tudott már bármelyik butafon...

(#75264) Hínár929 válasza bihariszabi (#75260) üzenetére


Hínár929
tag

Hoppá! Nem is törölte!
Direkt nem vesznek droidot, hogy tudjanak irigykedni mert az olyan jó.

(#75265) csabyka666 válasza bihariszabi (#75260) üzenetére


csabyka666
addikt

És az miért van, hogy a WP-s topicban néhányan életvitelszerűen fikázzák a WP-t? Ez a program is szar, meg az is szar, amaz nincs rá, ez lassú, az kilép, a droid jobb, az iOS meg még jobb...

Vannak betegségei, oké, érdekes módon én együtt tudok élni a nyűgjeivel, mondjuk lehet, hogy igénytelen vagyok, de ár/érték arányról valahogy senki sem beszél. Ha veszek egy Zsigulit, akkor nem fikázom azért, mert sokat eszik, pedig vannak attól ezerszer jobb (drágább) autók. Vagy ezt nem így kell felfogni?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#75266) Zsoleszhun válasza bihariszabi (#75263) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Mégis szítod...
8 éve, 2008. szeptember 23. -> android 1.0 volt, nem találtam benne az általad überelt beállításokat.

¯\_(ツ)_/¯

(#75267) tboldi válasza bihariszabi (#75263) üzenetére


tboldi
nagyúr

A jogi hátteréről már nem is beszélve...

(#75268) Peathee


Peathee
aktív tag

SOS segítséget kérek szépen!
Voltam olyan béna, hogy kitöröltem a tesóm összes SMS-ét (több mint két évnyi) a telefonból Lumia 925.
Be van kapcsolva a biztonsági mentés a felhőbe, de onnan most hogyan varázsoljam vissza az SMS-eket?

Köszi előre is!

(#75269) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Nos, WP kontra Android témakörben én is leírnám a véleményem.

Nem ma kezdtem, Galaxy 3, ZTE GrandX IN, Xiaomi Redmi 1s, Xiaomi Mi3, ZTE RedBull V5 és most Lumia 640.

Az a véleményem ex Android felhasználóként és szoftverfejlesztőként, hogy az Android a 4.4-ig egy ipari hulladék volt. Memory leak hegyek, irreális erőforrás pazarlás, amit a sok ram és a magfúziós meghajtás csak ideig óráig tudott leplezni. Reneszánszukat élték mindig is a memory cleaner meg egyéb hasonló appok (persze baromság mind, egytől egyig), amik arra voltak hivatottak, hogy gatyába rázzák időnként a velejéig romlott OS-t. Persze, itt a max. 50K-s kategóriáról beszélünk, mivel a Lumia 640 és kisebb társai is itt játszanak. Nem mellesleg az elején ez a kategória minden volt droid vonalon, csak nem használható. Felejtsük el a szürkeimportos csingcsangcsung telókat, szoftver support 0(-1). ZTE-hez 0 update, már a Telekomos grandx, a V5-höz meg félig kínai, félig angol 4.4.2-es ROM 2016-ban!! A főzöttek meg gyalázatosak.....MIUI, Xiaomi? Bazz...2016-ban sem lehet tisztességesen zenét hallgatni, mert elzabálja minden a RAM-ot a zenelejátszó alól...CM12.1 unoffical? Ugyan vicc...

Meguntam, megvettem a Lumiát és a 8.1 is már fresh air volt, de a 10-es ezen is tudott dobni. Nincs annyi app? Nincs tisztességes google támogatás? Ugyan....ne tessenek már google cuccokat használni Windows alatt...megvan mindennek az ugyanolyan vagy még jobb helyettesítője...csak a rutinokat kell levetkőzni...nem egyszerű X év droid után, de megoldható.

Szóval...jó ez a WP, a 2%-nál sokkal többet érdemelne. Bazz..szörnyű, hogy MS termékről ezt kell mondjam :)

Ezeknek a fényében is kellene már folytatni, de inkább befejezni a WP vs Droid vitát. Nem flamenak, hanem gondolatébresztőnek szántam ezt a pár sort....

AE.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75270) lugosi válasza csabyka666 (#75265) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem ha egy dologról beszélünk, akkor abba a kritika is bele kell hogy férjen. Ne legyen rajta fogás, és akkor nem lesz kritika ;)

(#75271) zsoltzsolt válasza Peathee (#75268) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Tán HR és akkor utána visszarakja. De lehet mondanak itt a többiek mást is.

(#75272) csabyka666 válasza lugosi (#75270) üzenetére


csabyka666
addikt

Igen, te vagy az egyik ilyen WP-gyilkos itt, mondjuk te legalább mindkét oldalt érinted. :)

Nekem mindegy, én megtaláltam a rendszeremet a WP személyében, és hazudnék, ha azt mondanám, tökéletes. Néha beakad pár app, néha nem szinkronizál a Viber vagy a Messenger, és lehet, hogy ez űbergáz dolog, de kit érdekel, ha 99%-ban működik a rendszer. Esténként újraindítom, nem esik nehezemre, és minden megy szépen. :)

Szóval nem azzal van a bajom, hogy a WP hibáit ecsetelitek, mert tudom én is, hogy nem tökéletes, de mindig oda érünk, hogy a droid jó, a WP meg egy hulladék, és ez így ebben a formában nagyon nem igaz, én csak ezzel a szemlélettel nem értek egyet!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#75273) juve600 válasza Aethelstone (#75269) üzenetére


juve600
nagyúr

Ez igy van ahogy a kolléga irja
:C

(#75274) Aethelstone válasza juve600 (#75273) üzenetére


Aethelstone
addikt

Köszönöm :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75275) lugosi válasza csabyka666 (#75272) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem nem annyira wp-gyilkos vagyok, vagy legalábbis nem kívánok annak tűnni, inkább wp-kritikus lennék. Azért, mert érdekel és még mindig drukkolok nekik valamennyire.
Éppen a közelmúltban volt választásom, hogy mit tartok meg másodtelefonnak, és a wp lett az, abban még látok jövőt és perspektívát, és hiszek benne hogy javulni fog az update-ek által.

Sose gondoltam volna, hogy ilyen lesz, de vannak olyan appok, amiket wp-n szerettem és használtam, és ios-on nincs alternatívájuk, vagy csak nagyon körülményesen. Ez teljesen meglepett. Még ha kis, talán mások számára jelentéktelen dolgokról van szó, akkor is.

Talán a legjobb kifejezés vagy hasonlat a wp-hez való hozzáállásomra nem a "wp-gyilkos", hanem mint ahogyan egy kemény edző viselkedik egy sportolóval (ez most egy nagyon nagyképű hasonlat persze). Azaz nem azt mondja, hogy ügyesen futsz kisfiam, megdicsérlek, hanem azt, hogy futni mindenki tud, célozz is a labdával. Mert azt kell benne javítani. Úgy érzem, hogy a wp-ben van mit javítani, ugyanakkor még mindig érzem a gyártóban az akarást és a törekvést arra, hogy ezt megcsinálja. Tehát bár a hibáival illetve hiányosságaival lehet, hogy (túl) kritikus vagyok, de úgy érzem hogy megvan benne az, hogy ki legyen javítva.

Sajnos ugyanezt nem tudom elmondani egy másik kedvenc oprendszeremre, ahol ugyanígy megvannak a hibák, de sajnos az az érzésem, hogy a gyártó feladta, bedobta a törölközőt. Amit nagyon sajnálok.

(#75276) ZavaBalazs válasza lugosi (#75275) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

csak kíváncsiságból, mik azok amiket nem értél el iOS-en?
érted, most kivételesen valami jót mondasz a WP-ről, ezt az alkalmat meg kell fejni :P

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#75277) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Telekom MMS beállítások Windows Phone 8.1 illetve Windows Phone 10-hez.

A 8.1-es beállításokat személyesen teszteltem egy Telekom függő Lumia 635-ön és működik is.

A jelszó: mms
WP8.1
Kép 1

Kép 2

WP10
Kép 3

Kép 4

Köszönet egy segítőkész read only fórumtársnak :R

J.

[ Szerkesztve ]

(#75278) Nooeca


Nooeca
senior tag

A Windows Phone támogatni fogja a SIM-es Skype funkciókat is, a "ír" vagy "látta" indikátorokat, de ez szolgáltatói fejlesztést is igényel.

Továbbá itt a megoldás az Insider funkciókból való lelépéshez és áttérni a consumer felhasználóknak szánt legfrissebb kiadásra:

Harmadrészt található a WP-ben egy bug, amely azt okozza, hogyha a mobilforgalom és a WIFI egyszerre aktív, akkor a mobilforgalmat is használja, vagy előtérbe helyezi a WIFI-vel szemben.

(#75279) this is life válasza bihariszabi (#75263) üzenetére


this is life
Ármester

Na puff neki , a droid tudja .... a halott symbian meg mar akkor tudta mikor droidon a fajlok mozgatasa bluetoothon kisse nehezkes voít , vagy nem megvalosithato ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#75280) lugosi válasza ZavaBalazs (#75276) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak gyorsan fejből:
- kisebb helyi appok (Szegedi menetrend pl)
- gyári levelezőben csak az olvasatlan üzenetek mutatása (fontos)
- glance screen (tudom...)
- file csatolásának lehetősége (nem link) dropboxból emailhez
- időjárás megjelenése a naptárban

Hosszabb idő alatt biztos eszembe jutna még pár.

(#75281) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Értem én én a sértődöttséget, csak észrevételként jegyeztem meg, hogy ti több oldalon szidjátok a droidot büntetlenül, én meg ellenpéldát írok, mindjárt feljelent valaki offolásért.
Egyébként nem bejöttem szidni a wp-t, hanem néha bejövök mint ex WP-s, hogy mi újság. És mit látok? Hogy így szar a droid, úgy szar a droid, de mindannyian panaszkodtok a WP funkció és alkalmazásszegény rendszerére (joggal).
Én nem állítottam egy szóval sem, hogy istencsászár a droid. Nekem is volt, hogy belassult a Chrome böngésző miatt. Nagy show. Uninstall és minden ment tovább szépen és rendben. Vannak akiknek rossz a droid, mert nem jó a problémamegoldó képességük.

Elfogadom, hogy a WP mindig CSAK telefon marad, sose váltja ki a pc-t. Én azt mondom, hogy óvatosan a droidfikázással. Én nagyon régen kapcsoltam be a pc-t mióta ez a droid megvan. És nem, nem fogy el a ram zenehallgatástól. És nem használok sem klíner programot, sem védőfóliát..

(#75282) Aethelstone válasza bihariszabi (#75281) üzenetére


Aethelstone
addikt

Jó, de azt kellene megérteni, hogy az emberek nagy része nem azért vesz okostelefont vagy bármilyen okoseszközt, hogy a problémamegoldó képességét tesztelje vagy csiszolgassa, hanem azért, hogy out of the box használja. WP vonalon is a tulajok elenyésző része tesz csak fel windows insidert, hogy a legújabb buildeket próbálgassa.

Chrome. Az egységsugarú user nem fog Chrome-t uninstallálni. Pont.

A ram elfogyást én vetettem fel, de nem azt írtam, hogy a zenehallgatástól fogy el a ram, hanem azt, hogy az OS annyira lezabálja a ramot, hogy a sima zenehallgatás sem megy már. És kontextusba is helyeztem, konkrétan a xiaomi féle miui romokkal kapcsolatban. Nemár, hogy 2GB ram kelljen egy telóba, hogy ne pusztuljon el folyamatosan minden.

WP topicban Droidot szidni nem OFF, WP-t szidni OFF :D :D

Részemről lezárva :)

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75283) Gery1987


Gery1987
őstag

Hölgyeim és Uraim!

Ez az Android vs. Windows Phone (Windows 10 Mobile) téma kicsit sarkos. Egy dolgot elfelejtünk. A legtöbb ember nem stock Android felületű készüléket kap/vesz hanem egy adott gyártó, adott felülettel megálmodott (kérdéses optimalizációs) Android alapú szoftverét (lásd Samsung-TouchWiz, LG is sajátja van, EMUI és a többi). Ellenben a WP egy adott stock felület. Illetve ha megnézzük az Android is rendelkezik egy adott stock felülettel.

Én használtam már Prestigio-s WP-t, nyílván a rendszer adta magát a készülék minősége más volt. Használtam több Android-ot (Samsung Galaxy S Advance 2.3.6-al, 4.1.2-vel, Lenovo A328 és Lenovo A536 mindegyik 4.4.2).

Marhára nem mindegy ott sem az optimalizáció és ez az amivel a Windows köröket ver bármelyik nem stock Android-ra. Egyszerűen brutális milyen mértékben eszik a RAM-ot egyes gyártók felületei és az azzal járó alkalmazások. Tapasztalatom alapján egyedül a Huawei csinál jól használható ROM-ot. Anyum és tesóm Y330-asa nem is annyira rossz pedig 2 magos rohadt régi MTK és 512MB RAM. Nem mondom hogy nem veri fossá a Lumia 635-öm főleg, hogy 1GB RAM-os, de használható.

Röviden. Stock Android felület mellett azért annyira nem rossz. Bár nem használtam mert a Nexus-ok mocsok drágák. Kb. 50-60 ezer forintig kéne tarolnia a WP-nek de a kevés felhasználó, kevés app-ot generál és így klasszikus 22-es csapdájában vannak. Innen csak kitörni lehet. A kérdés hogy lefelé, vagy felfele. A Win10M-el úgy érzem lehetne felfele. De kár volt kiadni az 550, 950, 950XL-t egy viszonylag félkész rendszerrel. Tudom ki lett adva, ergó kész. De sok dolog nem egészen atom stabil még. Amint eléri a WP 8.1 szintjét rohadt jó lesz.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#75284) Francia91 válasza bihariszabi (#75281) üzenetére


Francia91
veterán

A vitához egy picit hozzászólva:
Nekem eddig bejön a WP, 2015. November óta van Lumia 1020-asom. Lassúnak nem érzem, elégedett vagyok vele. Sok helyen olvasom, hogy kevés alkalmazás van rá... Nekem bőségesen megfelelnek, amiket találtam eddig az Áruházban, nem volt még, amit hiányoltam volna. Messengerrel semmi problémám, Viber és Skype is hibátlan számomra, eddig az IE-vel sem vesztem össze. Persze nem számítógép helyett használom, videózás, fényképezés, zenehallgatás, böngészés és kommunikáció és navigáció (Here+ és Sygic), ezekre használom, és ezekre hibátlan, legalábbis nekem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#75285) SOAD19 válasza chipesz (#75242) üzenetére


SOAD19
addikt

Régebben volt téma, hogy ezek az aksi figyelő app-ok sokat tudnak enni, nem tudom, hogy most mi a helyzet. Én teljesen jól elvagyok nélkülük, ha érdekel az aksi állapota, akkor egy cm-nyit lehúzom az értesi sávot...

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#75286) bihariszabi


bihariszabi
aktív tag

Én is zárom soraim, mivel úgysem tudjuk egymást meggyőzni és nem is akarjuk azt hiszem. A lényeg annyi, hogy a barátnőm droidos telefonján is fagyogatott a google saját programja a hangouts (csak azért nem tartom ezt extra komikusnak, mert micsoda véletlen nekem a WP telefonomon fagyogatott a Skype ami már akkor a Microsofté volt [tudom Uraim, nektek sosem fordult ilyen elő, biztosan az én készülékem egyedi gyártás volt]). Fogta a barátnőm, uninstallálta a hangoutsot és feltette a Vibert, amit azóta is nagy megelégedéssel használ.
Dde. És itt jön a lényeg. A Samsung Advance S szerintem is egy ganyé telefon. Viszont az nálam csakis azért volt rossz, mert naivan olyan dologra akartam használni, amire most használom a komolyabb telefonomat. Vagyis szól a zene, közben megy a navigáció, amikor megállok az autóval, akkor elindítom a számológépet és kiszámolom a menetlevelet, 2 emailfiókon push email, háttérben 5 perces időjárás frissítés, háttérben Viber, Messenger, Facebook frissítés stb. Szóval több funkció egyidejű futását nem bírta. A mostani gépem bírja. Sőt, mivel ez egy táblagép telefon kombó, szól a zene, kiveszem tabletból a telefont és 0,2 másodpercre akad meg a zene és folytatódik tovább telefonon. Semmilyen külső ramoptimalizáló nincsen fenn, gyári eredeti ROM, semmi root, semmi CM, semmi modding. Annyi a trükk, hogy minden reggel újraindítom a telefont, meg nem telepítek fel fingeffekt mókásalkalmazást, meg virágsziromszámláló alkalmazást. Viszont minden mást igen, ami segít abban, hogy a Windowst messziről elkerülhessem.
De hozzá teszem, hogy ha a Samsung Advance S is csak arra lenne használva, mint egy hasonló árfekvésű WP, tehát szigorúan egyszerre egy alkalmazás, sms, hívás, kicsi messenger, ahol vagy megjön az üzenet WP-n vagy nem, hát erre használva az Advance S sem laggolt volna. Mert könnyű úgy előtérbe helyezni a WP teljesítményét, hogy fele annyi funkciót nem tud mint a droid.

Ja, zárom soraim, nem kell válaszolnotok :)

(#75287) juve600


juve600
nagyúr

nekem az első okostelo droid volt,utánna lett egy lumia 520,majd újra droid,CM11,CM12.1,most újra lumia, ,640ds

de nekem érzésre sokkal gyorsabbnak tűnik a WP a droidhoz képest,lehet szidni mindkettőt ,mindegyiknek megvan a maga hibája
valahol olvastam azhem a WP= "PARASZT" IPHONE,ez nagyon találó sztem :)

(#75288) SOAD19 válasza juve600 (#75287) üzenetére


SOAD19
addikt

Én úgy olvastam, hogy a szegény ember Iphone-ja, így szebben hangzik. :P

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#75289) Gordiann válasza SOAD19 (#75288) üzenetére


Gordiann
őstag

Ez a mondat kifejezetten tetszik, szerintem is találó.
A Windows Phone tetszik azért, iPhone után is. Van amiben fura, de használható azért, nincs sok zavaró dolga.
(Lumia 640)
Egyedül az appok, amiben egy-két hiányom van, pl. normális Napló/Diary alkalmazás. (OneNote lett egyelőre belőve)

Hallottam erről az iPhone/Android app portolási bridge-ről, ettől mit várhatunk egyébként? Várható, hogy könnyen át fogják írni az appokat Windows Phone-ra?

[ Szerkesztve ]

(#75292) lugosi válasza #05304832 (#75290) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A 1520 szerintem nagyon jól néz ki.

(#75293) starr válasza #05304832 (#75291) üzenetére


starr
őstag

prol-iPhone :DDD

(#75294) flesh


flesh
aktív tag

Ez volt már?

"Vasárnapig még megmentheti

Ha szeretné megtartani az eddigi 15 gigabájtos ingyenes tárhelyet a Filmtekerccsel együtt, kattintson az alábbi linkre, és válassza a "Keep your free storage" opciót. A fiókjába való bejelentkezés után csak pár beállítást kell engedélyeznie.

Ha ezt a lépést nem végzi el, a változás az Ön fiókját is érinteni fogja."

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#75295) okoska74 válasza flesh (#75294) üzenetére


okoska74
senior tag

Én már megcsináltam de a fiókomban :) nem kellett beállítanom semmit.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#75296) valaki_xy


valaki_xy
tag

Üdv!

Valaki nem tudja véletlenül, hogy a telefon hova menti az olyan bluetoothon fogadott fájlokat, amiket nem tud megnyitni? (Jelen esetben egy *.ms12) Egyik mappában nem találtam se telefonon, se géppel összekötve.

(#75297) TommyX_


TommyX_
őstag

A Wp jó-e nem jó témához ennyit fűznék hozzá:

Azok szerint sz*r a wp, akik még nem használtak Nokia Lumia 1520-t :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#75299) Aethelstone válasza TommyX_ (#75297) üzenetére


Aethelstone
addikt

L640-is hozza az érzést :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#75300) Aethelstone válasza juve600 (#75287) üzenetére


Aethelstone
addikt

Több az ájfónos paraszt, mint WP-s :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.