Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23541) Intruder2k5 válasza Zitronensaft (#23540) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Jajjj, ne kezdjünk már ilyen hasonlatokat felsorolni, mert azért ez így nem igaz! Most akkor visszakérdezhetek, hogy mit szólnál ahhoz, ha a benzinkúton csak úgy tankolhatnál üzemanyagot a kocsidba, ha megveszel mellé a shopban két kávét is, 250Ft/db áron...?! Lényegtelen, hogy nem kávézol, lényegtelen, hogy egyedül utazol, 2 kávé, és tankolhatsz 410Ft/l áron, vagy kávé nélkül 600Ft/l áron! Ja, és hogy a monopólium is benne legyen, nem mehetsz másik benzinkútra, csak arra az egyre! Természetesen a szolgáltató jogilag (sajnos) megteheti, nem is ez a téma, de ez akkor is pofátlanság, mint ahogy a fenti példa is az lenne! De, hogy visszatérjünk a fehér csomagolású joghurthoz, igen, nekem is megfelelne egy olyan kábeltv előfizetés, amiben nincs videótár, meg UPC ajánló, sem pedig apps, és mondjuk a felébe kerülne! Vagy akár még a sportcsatornákat is kivehetnék belőle, egye fene, nem hatna meg!

Másrészről miért jó ez? Statisztikát javít vele, hogy ővé legyen a második legtöbb telefon előfizetés? Vagy mi a francnak kell ez? Mert ugye az ügyfél, aki rá sem dugja a készüléket a modemre, nem fog forgalmat generálni az előfizetésén, amiért fizetnie kellene! Bár nekem van rajta készülék, de azzal a havi 1, maximum 200Ft forgalommal nem lesz boldogabb a UPC, ettől több beszélgetési díjam meg szerintem sosem volt a vezetékesen, legtöbbször 100Ft alatt van a vége, mert szinte kizárólagosan csak az ingyenes hívásokra használjuk!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.