Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24701) h1ght3chzor válasza kungzi (#24700) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Nekem jogosan járna, mert amit vettem anno csomag, azt most jelenleg 120-assal adják.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#24702) canniball válasza h1ght3chzor (#24701) üzenetére


canniball
nagyúr

És a kettő között mi az összefüggés? Te 60-ra szerződtél, annyid van, ami jogosan jár azt megkaptad.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#24703) kungzi válasza h1ght3chzor (#24701) üzenetére


kungzi
veterán

Trio XL-be vagyok, akkor nekem meg jogosan járna a 240-es net, mert most azzal adják? Ez a vicc kategória lenne. Nem ennyire hülye a upc sajnos :D

(#24704) cris78


cris78
őstag

Sziasztok! Nekünk eddig kábeles silver csomagunk volt. Most küldtek egy média boxot, és átraknak minket a digitális silver csomagba. Ilyenkor nekünk is jár a két hónap ingyenes akció? :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#24705) Intruder2k5 válasza Zitronensaft (#24694) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Minden megoldható, hidd el, de ez már nem ide való téma lenne, ha folytatnám!

(#24706) h1ght3chzor válasza kungzi (#24703) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Bármikor tudnék úgymond felfelé váltani, múltkor is ez volt, nem akarta megadni, telefonáltam, és megadták, már mondjuk akkor szerződés nem kötött.

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#24707) blakey válasza kungzi (#24703) üzenetére


blakey
titán

Ha itt visszaolvasol vagy netán kérdezel akkor jogosan te is meglépheted, mint ahogy sokan meg is tettük, azóta 1500 Ft-tal kevesebbet fizetek (az ingyen telefon miatt) ill. 240-es a netem. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#24708) Sir Riccio válasza Peltár (#24676) üzenetére


Sir Riccio
addikt

No újra itt járt a szerelő, újra kicserélte, újra ugyanaz. Az eszközök csak többedszerre hajlandók csatlakozni, ha egyáltalán és továbbra is 2Mbit/s alatt marad a letöltési sebesség. Kezdem piszkosul unni. Amíg a Technicolor volt addig legalább működött. :W Az működhet, hogy ahogy írtad veszek egy WiFi routert ami kizárólag a WiFi-t szórja, a többi pedig kábelen az Ubee-ról működik? Köszi! :R

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#24709) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Véres volt a torka a philips boxnak, kaptam újat.
Pápá tévézés a számítógépen :/

Az is milyen már, hogy nincs coax digitális hang kimenet, csak optikai :(

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#24710) blakey válasza -=RelakS=- (#24709) üzenetére


blakey
titán

Ha fordítva van az se jó. 😃 Hibát mindig mindenben lehet találni. Vegyél egy optikai-coax átalakítót és megoldva a problémád. 😊

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#24711) Zitronensaft válasza Intruder2k5 (#24705) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Persze..több ilyen T-s modemet láttam működni. Egy évvel ezelőttig. A szolgáltató se hülye,csak szándék kérdése hogy ezek az okosságok meddig működnek.

(#24712) -=RelakS=- válasza blakey (#24710) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

a régin volt mindkettő :)

A Philips tv-nél használtam az optikait, a Panasonicnál használtam a coaxot.

Most a tv-ből köthetem ki az optikát, és dughatom a dobozba. Ez lesz a kevésbé fájdalmas szerintem, legfeljebb okosított youtube-ra használom a boxot a tv helyett

Másrészt kell majd valami HDMI elosztó, de ott is mintha az lett volna, hogy több monitoros megoldás esetén a program nem hajlandó a HDMI-t használni... (ha csak 720p-ben hajlandó, az még elmegy)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#24713) Peltár válasza Sir Riccio (#24708) üzenetére


Peltár
aktív tag

Ja az Ubee-ban kikapcsolod a Wi-fit, majd beteszed bridge módba, rákötöd a routert és mindent onnan használsz.
Ezek után ha belépsz az Ubee-ba az állapot és a rendszer menük lesznek aktívak. Így a legstabilabb a rendszer.
Sokan így használjuk. Csak jó routert vegyél, gigabitest, hogy később ha bővítés lesz ne keljen megint pénzt kiadni routerre.

(#24714) kabelmania27 válasza Sir Riccio (#24708) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, router wan portját kösd a modemre, ha nem kapcsolod bridge módba akkor arra ügyelj hogy router ne 192.168.0.x tartományon adjon ipt, ahogy többen is mondják célszerű bridge módba rakni, így az első három vezetékes eszközön lesz net külső ipvel, azaz routeren kívül még két gépet köthetsz a modembe, többi gép mehet routerbe.

[ Szerkesztve ]

(#24715) Intruder2k5 válasza Zitronensaft (#24711) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát akkor megsúgom, hogy még mindig sok működik, nem csak egy évvel ezelőttig volt így! Én is csupán azért adtam el, mert nem kívántam ilyenbe belefolyni, de a lehetőség adott lett volna!

[ Szerkesztve ]

(#24716) Zitronensaft válasza Intruder2k5 (#24715) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Akkor hajrá :)
Amiket én láttam,azok egy éve ledurrantak,de lehet hogy csak nem fizetett a frankó modem tulaja... Az okostóbiás meg leklónozta ugyanazt a modemet 25ször....

[ Szerkesztve ]

(#24717) BTO válasza balage25 (#24616) üzenetére


BTO
őstag

nem, tilt mérésre gondoltam,az erősitő 20dB mérőpontján hogy mit mérsz a Dsam müszerrrel vagy a VEX nevü csodával docsis modba.dBuV-ba 98 körül kell lennie az adásszintnek és 77-75 nek a vételszintnek,ami dBmV-ba ugye 60.nal kisebb az az 38 /15-17,és ebből kell elveszni 10dBnek a modemig.
a viszonylag magas adás szint az jobb jel/zaj viszonyt hoz a biztonságos müködéhez.mert ha 26 dB alá esik a jel/zaj viszony az biza riasztást okoz az optikai cuccnál( node).és a környék internete ,telefonja nem müxik.

semmi sem tökéletes

(#24718) BTO válasza poli27 (#24603) üzenetére


BTO
őstag

válaszoltam csak nem pont neked.

semmi sem tökéletes

(#24719) gduck


gduck
addikt

Kb. 3. modem újraindítás után végre stabil a netem (packet loss tömkelege). 2 nappal ezelőtt 4000-es ping és iszonyat packet loss volt, akkor is egy restart segített. Persze ügyfélszolgálat ránézett és semmi hiba, jó ping, nulla packet loss. Értem én nekik ez a feladatuk, de ha panaszkodik az ügyfél, elmondja hogy a hiba nem állandó és 50-es jelszintje van (és eldobódik pár up csati) mind a 4 csatin, akkor azzal illő lenne foglalkozni b*** meg. 1 éve 3 db kiszállás kellett mire végre nem a lakásba akarták megtalálni a hiba okát és kicserélték a szarrá oxidálódott bekötésemet. Remélem holnap az oszlopon kezdenek a fiúk jelszint ellenőrzéssel...

[ Szerkesztve ]

(#24720) BTO válasza gduck (#24719) üzenetére


BTO
őstag

csak ha 2-n mennek akkor van oszlop ell,ha 1dül elkapja az áramszolga embere fizethet a müszerész.
baleset védelmileg oszlopmászás 2 emberes.

semmi sem tökéletes

(#24721) Zitronensaft válasza BTO (#24720) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Ez igaz,viszont az ügyfelet ez miért kéne érdekelje?

(#24722) knuklos


knuklos
csendes tag

Sziasztok

1 hónapja sajnos én is upc felhasználó lettem (albérlet miatt), de a szolgáltatással (már ha ezt lehet annak nevezni) nem vagyok megelégedve. Papiron 120/10-es net van. Ennek ellenére wifi-n a 20-30mbitet képes csak leadni a gyári router. A ping nagyon ingadozó, ez pedig játékokban nem előnyös. A fő problémám viszont az, hogy ha valaki a lakótársaim közül elkezdi használni a netet: pl. youtube videók nézése, torrent, vagy bármilyen letöltés, akkor teljesen használhatatlanná válik a többi gépen az internet. Weboldalakat nem tölti be, iszonyatos laggok játékokban, esetleg még ki is vág a játék. A torrent és a letöltés viszont megy az előbb emlitett 20-30mbittel. Próbáltam már a dns-t változtatni, torrent sebességét korlátozni, és a routerben egy rakat beállitást. Eddig semmi nem segitett. A router tipusa: Technicolor TC7200. Kérdésem az lenne, hogy más észlelt-e már hasonló problémát és sikerült-e ezt valahogy megoldania?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#24723) spider80 válasza knuklos (#24722) üzenetére


spider80
őstag

A 120mbitet kábelen mérve kell megkapnod. Wifin rengeteg dologtól függ az elérhető sebesség. Nem csak a routertől,hanem az ellenoldaltól is,a falak vastagságától, a környezetben található egyéb wifi cuccok zavarásától. A torrent sem való igazából wifire,mert a sok kapcsolat megöli. Tehát ha te most előfizetnél egy akármilyen más szolgáltatónál,és akár saját wifis routert használnál is,nagyjából ugyanitt lennél. max nem 30 mbited lenne,hanem 50,de a torrent ugyanúgy megölné. Ez csak egy plusz opció,hogy wifin is használhatod most. De a wifi részre semmilyen sebességet nem garantál a szolgáltató,hisz nagyon sok dologtól függ.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#24724) Intruder2k5 válasza knuklos (#24722) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Azt papíron sem írják sehol, hogy WiFi-n lesz 120Mbps neted! A pingre egyik szolgáltató sem vállal garanciát, mellesleg lehet az is a sok szomszédos WiFi hálózat zavarása miatt ingadozik, és nem a koax hálózati rész miatt, mert gondolom ez az albérlet nem mucsaröcsögén van! A lakótársakkal meg kell beszélni, hogy a torrnetet korlátozzák le, nem csak sebesség, hanem kapcsolati szál vonatkozásában is, mert olyan net hozzáférés nem létezik, amit torrenttel ne lehetne padlóra küldeni! Ja, és persze torrentet csak kábelen!

[ Szerkesztve ]

(#24725) kabelmania27 válasza knuklos (#24722) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Fogadd meg Intruder2k5 tanácsát, nézd meg a modem jelszint értékeket, komoly letöltésre nem jó a wifi. A modemben a wifi sávszélességét állítsd 40-re. Wifinél számít, hogy az adott eszközben milyen a wifi adapter, pl ismerős gépében csak 20Mhz-s a wifi így 40-50Megabitnél több nincs meg, torrentnél korlátozni kell a feltöltést kimenő titkosítást eröltetve-re kell állítani és nem lesz gond. Hányan használjátok az internetetkapcsolatot?

[ Szerkesztve ]

(#24726) BTO válasza knuklos (#24722) üzenetére


BTO
őstag

120 net 1/4 a sebesség garancia,de csak utp.n. torrent, tüzfal ,virusirtó kilőve.
upc.hu . internet fül és ott katt a különbözö netekre és alul leirja mi a gari sebesség.
wifire nincs sebesség gari.
okostelo ,tablet, play aruhaz wifi analyzer letölt,és azon látod a környező wifiket,csatornákat,ami nem foglalt oda kell állitani a modem wifi csatornáját.
az analyzeren van mutatós téerő mérő ,kiválaszt saját wifi és körbejár a lakást hol mekkora a térerő,esetleg a kábel hossz fügvényében máshelyre való áthelyezése a wifinek,és nem a padlón elhelyezni.

[ Szerkesztve ]

semmi sem tökéletes

(#24727) knuklos


knuklos
csendes tag

A wifi sebességtől nem vártam el, hogy 120mbit-et át tudja adni, de az otthoni tp-link routerem képes 50-60mbites wifit is szolgáltatni. Ezt csak azért irtam, mert szerintem gyenge a gyári upc router ebből a szempontból. A netet 4-en használjuk, és nem csak akkor megy el a net, ha torrentezik valaki, akkor is ha, pl mind a 4 gépen játszunk, akkor valakinek ki kell lépnie, különben mindenkit levág/ mindenki laggolni fog. A torrentek természetesen titkositva működnek letöltés és feltöltés is korlátozva van, de nem oldotta meg a problémát. Amig fut a torrent bármelyik gépen (még akkor is, ha nem tölt fel és le csak minimális sebességgel) használhatatlan másra a net, próbáltuk kábelen is már, de ugyanez az eredmény. Olyan mintha a router nem birná a kéréseket kiszolgálni.

(#24728) spider80 válasza knuklos (#24727) üzenetére


spider80
őstag

Nekem ubee van,nem technicolor,de azt mondják nagyon hasonló. A wifije elég jó szerintem. 50-60 mbit megvan vele,az előtte használt tplinnk 1043nd sem volt jobb ebből a szempontból. Sőt semmilyen szempontból sem,mert az kábelen is 120-at tudott épphogy. Ez az ubee meg simán viszi a 240-et kábelen.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#24729) BTO válasza knuklos (#24727) üzenetére


BTO
őstag

1 neten 4-n játszani szerintem extrem dolog.tök mindegy mekkora a net gari sebessége,de otthoni tp linkeden nem játszotok 1xre 4n ugye.?

semmi sem tökéletes

(#24730) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

sziasztok

most költöztünk új albérletbe frissen lett bekötve upc net, adtak valami szutyokszar routert (előző helyen cisco volt azzal nemvolt baj) valami ubee vagy micsoda. nos az aprobléma hogy pl ha fut a torrent használhatatlan lesz az egész net minden gépen. Pl facebook chat ledobál, nem tölt be az oldal stb.

van valami megoldás erre? esetleg kábelen hozzákötni egy másik routert és azt használni? az megoldja?

(#24731) Intruder2k5 válasza GeneraL_XTX (#24730) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Csak ma este Te vagy a második ugyanezzel a gonddal! Van aki szerint megoldás a bridge módba állítás és a saját router használata, de van akinek ez sem oldotta meg a problémát, vagy legalábbis nem teljes egészében!

Nem tudom, vajon a UPC-nek miért éri meg, hogy ilyen ipari hulladékokat vásárol fel, amiből minimum minden harmadik működésképtelen? Nem is beszélve a presztizs veszteségről, mert ugye ez azért elterjed, és ahol választani lehet a szolgáltatók közt, ott ez meglehetősen negatív!

Mondjuk ha újra váltanak, félő még rosszabb lesz, tekintve az eddigi CISCO -> Technicolor -> Ubee -> ? tendenciát!

[ Szerkesztve ]

(#24732) kabelmania27 válasza GeneraL_XTX (#24730) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Állítsd bridge módba és használj saját routert, addig első három gépen lesz vezetékes net.
Intruder2k5: Értékes a régi előfizetés:)

[ Szerkesztve ]

(#24733) GeneraL_XTX válasza kabelmania27 (#24732) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

bridge mód az mit takar? nem vezetékes net kéne hnem wifi leginkább

(#24734) kabelmania27 válasza GeneraL_XTX (#24733) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Bridge módban kikapcsol a modem router funkciója, nagy letöltésre nem jó a wifi, célszerű kábelen használni a netet.

(#24735) GeneraL_XTX válasza kabelmania27 (#24734) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

és azt hol lehet beállítani? :D

az nem jó ha csak simán rádugok egy másik routert és arra csatlakozunk fel? másik helyen így csináltuk mert ott meg a cisco jelerőssége nem volt elég.a

[ Szerkesztve ]

(#24736) kabelmania27 válasza GeneraL_XTX (#24735) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

192.168.100.1 címen admin/admin, de kipróbálhatod az a lényeg hogy a router ne 192.168.0.x tartományban adjon ip-t. Modem wifijét lehetséges ütközés miatt érdemes lekapcsolni. Torrentnél kimenő titkosítást eröltetve-re kell állítani + érdemes le és feltöltési limitet beállítani főleg utóbbi fontos.

[ Szerkesztve ]

(#24737) GeneraL_XTX válasza kabelmania27 (#24736) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

thx elhozom majd a routeremet a héten és kipróbálom :R

(#24738) Tido válasza knuklos (#24727) üzenetére


Tido
aktív tag

Már páran írták anno, hogy gyári vackot átrak bridge módba, és vesz új router.. Olyat ami az igényeinek kell.. Alap hulladék arra van, hogy átlag Mariska nézni tudjon böngészni gépen, ne adj isten tableten; semmi másra nem jó.. Ne siránkozz, vegyél egy erős routert, használj QOSt, és LANt, és minden problémád megoldódik.

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#24739) GeoPhoto válasza Puma K (#24697) üzenetére


GeoPhoto
tag

Meg volt hirdetve, hogy október 20-tól 1 hónapig kapunk 120-ast beetetésnek. Persze csak 19-e van, de gondolom próbaüzem beindult, de most mintha vissza is állt volna :(

(#24740) Peltár válasza Tido (#24738) üzenetére


Peltár
aktív tag

Ezt sajnos lassan az összefoglaló elejére is be lehetne tenni. :U

(#24741) Puma K válasza GeoPhoto (#24739) üzenetére


Puma K
veterán

Hol volt meghirdetve?

Trio M csomagot fizetek már 2 éve hűség nélkül.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24742) Sir Riccio válasza Peltár (#24713) üzenetére


Sir Riccio
addikt

No, vettem egy TP-Link TL-WR842ND routert. Ez volt épp eladó a környezetemben, viszonylag korrekt áron. Nem Gigabites de úgy voltam vele, hogy ez nem is gond, WiFi-n tud 300Mbit/s-et ez elég, a NAS és az asztali gépem úgyis kábelen csatlakozik majd az Ubee-ra és jó lesz. Egész délutánnyi szenvedés árán sikerült bele életet préselni, minden lát mindent, minden kilát a netre, viszont a sebesség most is hullámzik(WiFi-n) pedig az egyik antenna helyére egy külső antennát kötöttem. Elfogytak az ötleteim. Sajnos az, hogy az Ubee-t bridge módba teszem nem játszik, mert akkor a Gigabitet bukom a NAS és az asztali gépem között. Vajon erre hivatkozva felmondhatom a hűségidős szerződést? (Kedves volt a szerelőtől, hogy amikor közvetlenül az eszköz mellett 1,2Mbit/s sebességet mértem a telefonommal akkor kedvesen mosolyogva közölte, hogy Ő ennyit tudott tenni, de azért kicsit nevetséges is.) Ha igen akkor inkább kifizetem az előző itt lakó 43 ezer forintos tartozását a Diginek és használom az Ő netjüket, mert ez agyf@sz. Köszi mindenkinek aki segíteni próbált! :R

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#24743) Intruder2k5 válasza Sir Riccio (#24742) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem bukod a gbit-et, mert 3 lan portot bridge módban is használhatsz, vagyis egyikbe a router megy, és azon kívül még két eszköz mehet az ubee-ra, amik publikus címet fognak kapni, a tp-link-en meg megy a wifi, és van még további négy darab 100-as lan portod rajta!

(#24744) Sir Riccio válasza Intruder2k5 (#24743) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Viszont Bridge módban nincs DHCP (erről csak sejtéseim vannak mert ahányszor megpróbáltam bridge módba tenni az eszközt letérdelt és csak Factory Reset után tudtam újra elérni többé kevésbé az admin felületét) és innentől nem is igazán látom a NAS-t az asztali gépről és/vagy a többi eszközről, pláne nem tudok nyomtatni (mert az meg ugye WiFi-s).

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#24745) Intruder2k5 válasza Sir Riccio (#24744) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Helyi DHCP az valóban nincs, hiszen publikus IP címet kap a kliens! Bridge módban az alap kábelmodem IP címen, vagyis 192.168.100.1 címen érhető el! Viszont a NAS valóban bajos, mert annál nyűgös a külső IP cím használata, azt hittem csak a 100+ Mbps net miatt kell a Gbit port!

(#24746) Csokiii


Csokiii
aktív tag

Sziasztok
Egy hete bekötötték hozzánk a 240es netet, de ebből jó esetben csak 90/10 jön. Ami ugyan a garantált felett van de azért na..... Oké hogy nem folyamatosan jön 240el, túlélem de hogy kb az 1/3 jön az gyalázat.(A wifis modemről(ubee)nem is beszélve ami egy rakás kaki :((( ) Szerintetek csinálnak valamit vagy nem fogja izgatni őket, esetleg van nekik sima modemük ami elbír ekkora sebességet?

[ Szerkesztve ]

(#24747) Intruder2k5 válasza Csokiii (#24746) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Sajnos már régen nem adnak senkinek sima modemet, utoljára a CISCO EPC3208 és az EPC3212 volt ilyen, manapság csak Ubee HGW-t kaphatsz, és ha akarod, ezt átállíthatod Bridge módba! Nagyon sok a panasz rá, ma este is vagy hárman-négyen voltatok már ugyanezzel a problémával, ha reklamálsz, lehet kicserélik, de ugyanilyen típusra! Természetesen a sebesség miatt lehet reklamálni, oké, hogy megvan a garantált, de a szolgáltatónak törekednie kell a névleges sebesség biztosítására!

[ Szerkesztve ]

(#24748) Csokiii válasza Intruder2k5 (#24747) üzenetére


Csokiii
aktív tag

Most Bridge módban van, másra nem jó :W Köszönöm az infókat : :)

(#24749) horush válasza Intruder2k5 (#24731) üzenetére


horush
addikt

Technicolort sem adnak már amúgy? Én ezzel meg vagyok elégedve, igazából stabilabb, mint a Cisco volt és a wifi is erősebb valamivel.

(#24750) Uthenger válasza Csokiii (#24746) üzenetére


Uthenger
aktív tag

A 90/10-et veletlenul nem sajat routeren keresztul, vagy 100 mbites halo kartyaval mered?

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.