Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117001) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

A hűségem már eljárt egy jó ideje, de még nem foglalkoztam az újrakötéssel. Már egyszer emeltek árat a hűségidős árhoz képest, 500 ft-ot, de most további 800 ft-ot dobtak rá, szóval úgy döntöttem eddig húztam az időt :D Amikor lejárt a hűség, nem kerestek csak elkezdtek emelgetni korrekt módon. Most nézem a voda oldalán, hogy az új belépőknek nagyon kedvező árakon van TV+internet.

Az lenne a kérdésem, hogy ezt az árat ki tudom harcolni magamnak, úgy hogy ezer éve vagyok előfizető?

Köszönöm előre is! :R

(#117002) cof válasza Slyer (#117001) üzenetére


cof
veterán

Ha van konkurencia, Telekom vagy Digi optika akkor lényegesen jobb ajánlatot kapsz mint ahol nincs. De ha leírod most mennyit fizetsz tételesen akkor biztos lesz olyan aki megmondja mennyit lehetne még faragni az árból.

Ilyenkor a lemondás menüpontot kell kiválasztani mindenképp mert csak úgy adnak jó ajánlatot, bár néha úgy sem, sokat dob alkudozásnál a fent említett konkurencia ottléte.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#117003) Slyer válasza cof (#117002) üzenetére


Slyer
senior tag

Amikor volt hűség, akkor 7200 körül volt a havi díj, aztán lejárt, megemelték 7728-ra, most pedig továb emelték 8476-ra.

Telekom oldalról csak ilyen retek 30Mbit-es net van, Digi oldalról nincs is elérhető szolgáltatás sajnos.

Csak akkor is zavaró hogy nincs kedvezmény úgy hogy rég óta vagyok előfizető

(#117004) cof válasza Slyer (#117003) üzenetére


cof
veterán

Új előfizetőknek mennyi? Arra hivatkozhatsz egyébként ha jelentősen olcsóbb ugyanaz a csomag mint amibe te is vagy most.

Konkurencia nélkül viszont nehéz az alkudozás, 6000 Ft körül lehet az alja 500 Mbit net meg Komplett TV csomag, prémium csatornák nélkül.

Csak akkor is zavaró hogy nincs kedvezmény úgy hogy rég óta vagyok előfizető

Ez sajnos itt így működik, ahol nincs konkurencia, ők fizetik a konkurenciával rendelkezőek különbségét is. Én is évekig fizettem Digital Bronze, meg 120 Mbit netért, alap telefon (bár ez csak 100 Ft volt /hó, de készüléket soha nem látott) havi 8200 Ft-ot mert ennyire emelkedett az évek alatt 5800 Ft-ról. Vártam a Digit, azért nem akartam hűséget, bejött a Digi, utána már odaadták volna a Full TV-t, 500 netet 5400 Ft-ért/hó. Én meg átmentem a Digihez inkább, és megköszöntem az eddigieket.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#117005) Slyer válasza cof (#117004) üzenetére


Slyer
senior tag

Hát ami nekem most van, az 500mbit, meg premium TV az ugye 8476, ami most új belépőknek szintén 500-as net, meg a TV HD Plus ami hasonló a mostanihoz, az úgy 6590.

De szeretnék gigabiteset, új előfizetőknek azzal is csak 7390

(#117006) cof válasza Slyer (#117005) üzenetére


cof
veterán

Szerintem az megoldható, hívd fel őket lemondás gomb, annyit engednek biztos hűséggel. De először mondj alacsonyabb árat amit új előfizetőknek is adnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#117007) Slyer válasza cof (#117006) üzenetére


Slyer
senior tag

Nincsenek nagy igényeim, de legalább azt kapjam már meg amit az új előfizetőknek ajánlanak :D Köszönöm a segítséet!

(#117008) cocka válasza fjanni (#116995) üzenetére


cocka
veterán

Ez nagyon egyszerű, szerintem azért nem, mert ez csak "permutálja" a csatornákat. Magyarul egyik helyről a másikra tudod átpakolni, de ha egyet átpakolsz, akkor ahova átpakoltad a réginek onnan mennie kell valahova.
Minden épkézláb settopbox vagy TV képes egy önálló csatornalistát letárolni, mert abból új tetszőleges sorrendű lista hozható létre, akár elemek kihagyásával.

Szóval ez is olyan mint a felvétel funkció.. Van is meg nincs is. De hogy a jónép megnyugodjon aktiválták ezt a csatornasorrend funkciót és részükről ez kipipálva. Talán a csatornák láthatóságának elrejtésével lehet kombinálgatni, de feltehetően a csatornasorrend változtatásánál a nem láthatónak jelölt csatornákat is odateszi a user nagy "örömére".

(#117009) cocka válasza Slyer (#117003) üzenetére


cocka
veterán

Tehát akkor szerintük az infláció a hűséged lejártakor már 7.33% volt?

Most pedig már 9.67%? ÉÉÉÉÉÉÉÉrdekes. Eleve még csak most beszélnek arról, hogy akár 8% is lehet. Ezek szerint a vodkafon elég sajátosan értelmezi az inflációs rátát.

Akartam is kérdezni, hogy milyen horribilis összeget fizetgetsz te havonta, hogy 800 Ft körül emeltek. Ja így már értem, tehát csalnak.

(#117010) LouiS22 válasza Slyer (#117007) üzenetére


LouiS22
veterán

Hívd fel őket és mondd el ugyanezt. Meg fogod kapni, sőt, lehet, hogy kedvezőbbet is ki tudsz alkudni magadnak. Nem kell szégyellősködni :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#117011) norbertoth


norbertoth
senior tag

Most beparáztattatok engem is hogy ennyire felszökhet az ára a havidíjnak :Y Ők tudják egyébként, hogy a jelenlegi lakóhelyemen milyen szolgáltatás van és mi nincs?! Nem akarok azzal szembesülni hogy az égbe emelkedik a havidíj. Oké hogy nem fizethetek többet mint amennyit akkor, míg élt a hűség, viszont azért azt sem akarom hogy az infláció miatt megugorjon. Most ha 5,1%-os volt az infláció akkor 4890Ft-nak az 5%-a az emelés? Vagy ez még több lehet ha tovább emelkedik az infláció?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#117012) cocka válasza norbertoth (#117011) üzenetére


cocka
veterán

Biztos megoldják okosba, hogy ne csak 244 Ft-tal emelkedjen a havi díjad, hanem mondjuk 489 Ft-tal. :DD

És lesz rá hivatalos magyarázat. Ezek úgy tűnik mindent megtehetnek. Számlázási ciklus fordulónapjainak átvariálása címén 3 nappal többet számláznak előre, mert csak.

Tudják, hogy az emberek többsége úgy sem tud ellenük érdemben jogilag fellépni. És minden szarból ki tudják magyarázni magukat. :U

(#117013) pinnacle válasza pinnacle (#116790) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Átraktam az In-be az ONT-ból jövő koaxot, egyből 90 lett a Jelszint mindkettő szobában. :) Nem is értem, hogy lehet ilyen trehány egy régi szakember. Másik szobában még mindig 10-ről indul a Jelminőség, majd felmegy 100-ra. Láttam bekapcsolásnál egy pillanatra szétesett a kép egy kis részen.

(#117014) cof válasza LouiS22 (#117010) üzenetére


cof
veterán

*Szégyenlősködni.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#117015) #82860288 válasza cof (#117004) üzenetére


#82860288
törölt tag

Sajnos hiába hivatkozol új előfizetőkre, nekem azonnal kereken megmondták, hogy felejtsem el azt az árat.
Akkor megköszöntem nekik a megkeresést és mondtam, hogy majd gondolkozom mi legyen a jövőben. Itt nincs más, szóval nem igazán vártam tőlük csodát.
Aztán nem sokkal később még tavaly nyáron (pedig évforduló télen van nálam) felhívott az egyik ügyintéző egy jó ajánlattal, de mondtam neki, hogy tévé nem kell, csak net és max telefon.
Aztán bepróbálkoztam még egyszer, hogy de új előfizetők sokkal jobban járnak, blabla.
Végül minimális árat engedett, de még így is jobban jártam.
Ugyanis rá nem sokkal megváltoztatták a csomagokat is, és ami eddig 300-as net volt, az már csak 250 és jöttek az új netes / tévés csomagok.
Ha van teljes csomag, akkor lehet határozatlannak lenni és esetleg megemlíteni, hogy akkor megnézel más lehetőségeket is, és akkor tuti lesz jó ajánlat. 1-2000 Ft-ot mindig engednek.
Vagy amikor csomagváltozások vannak és ők keresnek akkor is lehet jó árakat kifogni.
Azt viszont még mindig gusztustalannak találom, hogy csak csomagra adnak engedményt vagy új előfizetőknek.
Azért megnéznék egy analízist arról, hogy hol és mennyi és kinek van full csomagja és miért éri meg nekik olcsóbban adni.

(#117016) cocka válasza #82860288 (#117015) üzenetére


cocka
veterán

Amúgy azt, hogy ők keressenek le lehet tiltani. És akkor többet az életben nem keresnek semmilyen "jó" ajánlattal. :D

(#117017) Gyurka6 válasza #82860288 (#117015) üzenetére


Gyurka6
őstag

Szerintem minél töb, a reklámot néző előfizető, annál több a reklám bevétel.

Gyurka

(#117018) #82860288 válasza cocka (#117016) üzenetére


#82860288
törölt tag

Évente egyszer végülis nem bánom. Annyiban volt fura, hogy november helyett augusztusban hívtak. :DDD

#117017 - Gyurka6
De az a tévécsatornákhoz megy, nem a Vodához, nem?

(#117019) LouiS22 válasza cof (#117014) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha mindenáron belém akarsz kötni, akkor elárulom: mindkettő helyes. Szóval ezért kár volt.

A szégyelli és a szégyenli egyaránt használatos a különböző nyelvváltozatokban.
A szégyelli köznyelvi, a szégyenli ugyancsak helyes beszélt nyelvi forma, valamint népnyelvi változat. A régi nyelvben létezett a szégyenell — szégyenelli, ennek maradványa a szégyenli.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#117020) cocka válasza LouiS22 (#117019) üzenetére


cocka
veterán

Amúgy kissé elbizonytalanított ez az alakváltozat, de (nem mintha errefelé olyan erőteljes tájszólás lenne) ennek ellenére a szégyellősködik nekem jobban tetszik. Más kérdés, hogy én a magam részéről sose használnám. Inkább mondanám, hogy nem kell szégyellősnek lenni.

(#117021) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyelvtanóra off!
Köszi!

Samsung Galaxy A54

(#117022) ztsoft válasza ztsoft (#116463) üzenetére


ztsoft
őstag

A múltkori Twitter-es akciójuk után itt az újabb, most SMS-ben próbálkoztak.

Tisztelt Ügyfelünk! Bejelentésére küldött vàlaszunk alapjàn mennyire valòszìnü, hogy ajànlanà a Vodafone-t baràtainak, ismeröseinek egy 0-tòl 10-ig terjedö skàlàn? (0 pont: biztosan nem ajànlanà, 10 pont: biztosan ajànlanà). Kérjük, szàmjegyekkel vàlaszoljon. Az üzenet küldése belföldön dìjmentes. Vodafone

Ezzel csak egy baj van, nem jelentettem be semmit, így nem is válaszolhattak rá. :D Most akkor ezt az SMS-t pontozzam, vagy hasra ütés szerűen küldjek egy számot Nekik (gondolom Ők is így választották ki a telefonszámom). ;]

Ahogy látom, egyes magyar ékezetes karakterekkel is gondjaik vannak.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#117023) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Vettünk egy Samsung BN68-as TV-t, elvileg valami új típus meg jó nagy is. Van hozzá valami doboz, amin van CI foglalat. Beraktam a kártyát, ami a másik TV-vel működött, a beállításokat úgy látom, hogy átvette, mert 43112 van beállítva neki területi kódnak. Digitális csatornát mégsem fog a TV automatikus hangolással. Amikor a CI menüben rámegyek a "szoftver letöltése" menüpontra, akkor azt írja, hogy hibás hálózati azonosító. Szóval nekem úgy tűnik, mintha nem tudna csatlakozni a Voda hálózatához, vagy ilyesmi, ami fura. Az analóg csatornákat veszi rendesen. Bármi ötlet, hogy mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#117024) gduck válasza inf3rno (#117023) üzenetére


gduck
addikt

Meg tudod változtatni/újra beírni a TV-vel a hálózati azonosítót?

Másik formátumú típuskód? Ez új TV? Én azt látom ez a LExxB350-es TV lenne, ami 2009-es... Amúgy ha ilyen, akkor működnie kellene.

[ Szerkesztve ]

(#117025) kezo0 válasza inf3rno (#117023) üzenetére


kezo0
addikt

A csatornakereséshez nincs szükség rá, hogy a mediacard bedugva legyen. Sőt, kifejezetten azt szokták ajánlani, hogy előbb történjen meg a csatornakeresés, és csak utána legyen bedugva a kártya.
A kártya csak kikódolja a kódolt csatornák jelét, a tévének nélküle is meg kell találnia az összes fogható csatornát.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#117026) gduck válasza gduck (#117024) üzenetére


gduck
addikt

Én azt látom ez a LExxB350-es TV lenne, ami 2009-es...

Hát úgy látom több típuskód kezdődik BN68-al, szóval jó lenne a pontos típus.

#117025kezo0: és tényleg, okos ötlet ;)

[ Szerkesztve ]

(#117027) inf3rno válasza gduck (#117024) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Beírtam újra, de semmi hatása.

Buliban hasznos! =]

(#117028) inf3rno válasza kezo0 (#117025) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi! Megpróbálom kártya nélkül. Mondjuk ha így van, akkor kártyával is meg kéne találnia, nem?

Buliban hasznos! =]

(#117029) inf3rno válasza inf3rno (#117028) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem jött össze kártya nélkül sem. Csak az analóg csatornákat látja a digitálisat nem. A kábel ugyanaz, mint amivel a másik TV-vel ment.

Buliban hasznos! =]

(#117030) kezo0 válasza inf3rno (#117029) üzenetére


kezo0
addikt

Jól adtad meg a hálózati azonosítót, frekvenciát, jelsebességet és modulációt? Ezeket elvileg kéri a tévé a csatornakeresés megkezdése előtt.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#117031) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Közben összejött. Az elején valamiért "légkábelt" tudtam csak beállítani forrásnak, ami alatt lövésem sincs, hogy mit értettek. Most megjelent a rendes UPC kábeltévé opció is mellette, amin már be lehetett állítani mindent. Nem tudom, hogy a CI kártya kiszedése, vagy mi miatt lett most jó, eddig vagy nem volt ilyen opció, vagy átsiklottam felette valamiért. Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#117032) Toth_Jani válasza inf3rno (#117029) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Akkor már megoldódott, nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

(#117033) inf3rno válasza gduck (#117024) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez valami tök új 4k-s csoda. Gondolom 68"-os lehet. Elég jó a képe. :D Mondjuk nem az enyém, faternak kellett új tv, mert már romlik a szeme, aztán nem látja a labdát fociban.

Buliban hasznos! =]

(#117034) gduck válasza inf3rno (#117033) üzenetére


gduck
addikt

Ah, ok. Ez a BN68 nem a "publikus" típusszám :D Lényeg hogy összejött ;)

(#117035) inf3rno válasza gduck (#117034) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jaja. :K

Buliban hasznos! =]

(#117036) cocka válasza ztsoft (#117022) üzenetére


cocka
veterán

egyes magyar ékezetes karakterekkel is gondjaik vannak.

Ez a 7 bites GSM abc miatt van. Az ö, ü, é nem jelent problémát, mert az é talán franciában, másik kettő németben előfordul, a maradék balra dőlő ékezetekkel van, a maradék kettő: ő és ű meg egyszerűen nem szerepel ebben az abc-ben. Így egy rakat hely megspórolható és elküldhető az egész 2 db összefűzött SMS-ben.

Lásd kép:

[kép]

307 karakter 7 biten: az 2149 bit aztán ez felső egészrészre kerekítve kb. 269 bájt, 1 SMS érdemi része 140 bájt, akkor belefér 2-be.

16 bit esetén (hogy Unicode legyen az ékezethelyesség miatt) már ugye 4912 bit lenne, az 614 bájt, az meg már 5 SMS. LOL

(#117037) ztsoft válasza cocka (#117036) üzenetére


ztsoft
őstag

Gondolom, nem halnának bele az 5 SMS árába, ha már 2-t elpocsékolnak a semmire.

De az is érdekes, hogy az SMS semmit nem fejlődött az elmúlt évtizedekben.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#117038) cocka válasza ztsoft (#117037) üzenetére


cocka
veterán

Szabvány, mindig is csak 140 bájt volt darabja. Az egy dolog, hogy a telefonok képesek egyként megjeleníteni hosszabb üzeneteket, a háttérben ettől még darabolva mennek.

Ami az árat illeti.. a Telenor ugyanezt csinálja. Rendszeresen kizárólag GSM abc-t használ, nehogy véletlenül túl sok SMS-t kelljen kiküldeni. A yetteles baromságra is sikerült elcseszniük 4 SMS-t. /telefonszám :DD

[ Szerkesztve ]

(#117039) ledgeri válasza kezo0 (#116896) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Téged, vagy Bárkit kérdeznék díjnet átállással kapcsolatban:

Mikor kell, ha előre kell a Dijnetes csoportos beszedést tiltani, törölni? Csak mert a Vodás infók alapján beállítottam a voda csoportos-beszedését netbankon, sajna hamarabb, mint neten váltottam volna vodát másféle módra, vagyis csak próbáltam volna váltani másra, mert ha az "elektronikus"-t választom ki, akkor Díjneten marad kiírása szerint. Oké, még hogy mindkettőnek lenne átfutási ideje -1 órája lett mindkettő okézva-, de csak előre készülnék...
Annyit azért az egésszel vártam, hogy a legutsó Dijnetes kifusson, és legyen 0-zva.

Ha a voda nézi, látja, váltja, akkor gondolom a dijnet nem fog semmit kérni, szedni be tőlem, mert azt meg csak az alapján csinálja amit a voda megküld neki, amit nem fog tenni, mert váltás volt, ugyi?
Mekkora az esélye, hogy Clustefu**, és a voda megküldi a dijnetnek a bekérőt, majd látja, hogy ő is tehette volna, és duplán fizetek ;] ? Storyk alapján kinézném ;] ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#117040) Tibdoh válasza Masato (#116999) üzenetére


Tibdoh
kezdő

Ez is megérne egy misét.
Jól értem a pajeszos megfogalmazást, hogy felmondhatom a szerződést "hűség"idő alatt?
Egyelőre itt kérdezném, aztán a szolgáltatónál. Tételezzük fel csak a tv előfizut lemondanám?A netre telefonra még igényt tartok.
Nyilván nem fogják csökkenteni a tv előfizetést, esetleg beraknak valami töltelék kanálist.
Sajna nincs alternatívám, csak műholdas.

Talán csak költői a kérdés: ha mindenki(vagy nagyon sokan) ugyan ezt tennék, mit léphetne a szolgáltató?

(#117041) LouiS22 válasza Tibdoh (#117040) üzenetére


LouiS22
veterán

A kolléga által linkelt levél nem több a szokásos "üzenetváltásnál": nagyon messze van a Vodafone és az Antenna Group a megegyezéstől (vélhetően utóbbi nagyobb összeget fejpénzt - kér az előfizetők után előbbitől, mint ahogy az a korábbi tulajdonos alatt volt, Vodafone meg nyilvánvalóan nem akarja ezt az összeget kifizetni). Ezt még egy ideig játszani fogják, aztán kicentizik a legutolsó pillanatig és végül maradnak a csatornák és kiadnak egy elégedett közös közleményt, hogy mekkora királyok vagyunk és imádjuk egymást. Május 1-ig azért még van két hónapjuk megrágni a gittet :)

Egy vadiúj játékos - aki azért vélhetően nem keveset fizetett ezekért a csatornákért és piacot vett magának Magyarországon - nem engedheti meg magának, hogy az egyik legnagyobb hazai szolgáltató kínálatában ne legyen ott.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#117042) kezo0 válasza ledgeri (#117039) üzenetére


kezo0
addikt

Úh, ez nekem kicsit bonyolult. Esetemben a számláknak csak a bemutatása történt a Díjneten – tehát ott nézhettem meg ill. onnan tölthettem le magamnak azokat. De nem a Díjnetnek fizettem, hanem mindig is közvetlenül a Vodafone (ill. előtte a UPC) volt beállítva a bankomban csoportos beszedésre. Így most ezen nem kellett módosítani semmit, csak azt kellett átállítani, hogy ne a Díjnetre menjen a számla.

Ha nem egyértelmű, hogy mit kell tenned, akkor szerintem érdemes felhívni a 1270-et (még ha várakozni is kell, esetenként nem is keveset), és az ő segítségüket kérni. Nekem is a telefonos ügyintéző végezte el az átállítást, pedig eredetileg nem is ezért hívtam őket, csak aztán mellékesen szóba hoztam a témát. Ezek után ő ajánlotta fel, hogy átállítja, ahogy szeretném.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#117043) Toth_Jani válasza ledgeri (#117039) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Nem kell semmit tenned ha beállítottad a csoportos beszedést a Bankodnál, és nem a Voda oldalán, akkor ez intéződik magától és pár nap múlva a Voda profilodban is ez fog látszani.

(#117044) ledgeri válasza Toth_Jani (#117043) üzenetére


ledgeri
nagyúr

& #117042 kezo0 a tisztázásért Köszi az infókat!

Akkor ha a voda oldalán a vodás beszedést írja, akkortól már a díjnet kivezethető, kivezetendő...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#117045) ledgeri válasza ledgeri (#117044) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak most láttam, mer gondoltam hosszabb az átfutás, hogy már hajnalmban jött az email, hogy átállt a rendszer PDF normál - MyVodafone-ra, viszont a weboldalon Elektronikus - My Vodafone lett... Az már mindegy is hogy mi a neve, ha ilyen gyorsan átáll arra amire kell.. :R

Már megörültem, hogy ott is ott vannak a számlák... erre jon az "1-2 napon beül" átok ;] Igazi voda-topikosnak érzem magam :R

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#117046) blakey válasza ledgeri (#117039) üzenetére


blakey
titán

A csoportos beszedés Vodás, tehát elméletileg a Vodafone-t bíztad meg a bankodnál, hogy levonja a pénzt, a Díjnet csak, mint közvetítő vesz részt, legalábbis nálam. Én már 3 hete átállítottam, a csoportos beszedéshez nem nyúltam (nem is kellett), számla már jött a Vodától, most a levonás következik,

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#117047) pungora96


pungora96
tag

Sziasztok!
Mostanában kezdődött el nálam az a jelenség, hogy az internet feltöltési sebessége random módon 20+ -ról kb. 5 Mbps-re esik, valamikor csak 2-3. Leginkább este, de volt amikor napközben is. Ez leginkább akkor gond, amikor az otthoni szerveremet távolról szeretném használni, fájlokat másolni... A letöltéssel semmi gond nincs. Hasonlót tapasztaltatok már?
Mai mérések délután és este:

kb 2 hete kezdődött ez.

[ Szerkesztve ]

(#117048) Šolaire


Šolaire
veterán

Sziasztok. Nemrég írtam hogy nem férek hozzá a myvodafone fiókomhoz számlát se kaptam stb. Ma nagynehezen sikerült felhívni végre őket. A lényeg nem az én számom volt megadva elsődlegesnek hanem egy feltöltőkártyás szám amit ők rendeltek a fiókomhoz és hogy teljes legyen a káosz megváltoztatták a kapcsolattartói mail címemet így hiába kértem új jelszót nem kaptam meg. Srác mondta a jelszavamat is megváltoztatták szóval visszaállította a tel számomat meg a mail címemet és indítsak az elfelejtettem a jelszavamat menüponttal. Végre sikerült hozzáférni a fiókomhoz és tudtam rendezni a telefonszámlámat. Egyébként készséges volt az ügyintéző mondta megint valami átállás vagy mi volt azért kutyultak mindent össze. Elnézést ha hosszú voltam. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#117049) ledgeri válasza blakey (#117046) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Igen igen: az egész utána boldogan beléptem a netbankba és láttam, hogy a nem ellenőrzött korábbi megbízás még aktív, az új kérelme meg le lett tiltva, mert ugyana az kettő, és csal egy darab lehet... Ezt benésztem. :B

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#117050) tomp


tomp
félisten

1000-es net:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.