Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88001) Gondics válasza anglergab (#87987) üzenetére


Gondics
csendes tag

Hogyne lehetne! Ott van a lehetőség a CB menüjében. Én is mentettem le és már másoltam is fel :)

(#88002) tomp válasza Gubu0101 (#87997) üzenetére


tomp
félisten

Nálad internet gond van! Hiába nem érzékeli a telefon és a PC a box igen!
Lehet panaszkodni a boxra és végtelen cseréket kérni akkor is az internettel lesz gond! Hidd el.
lszlogal 5x cserélt boxot mindegyik lassú volt. Végül próbaként netet cserélt a boxon és tádám gyors lett.
Tapasztalatok alapján ha a koaxon zaj van akkor gond lesz a boxnál. Ha nincs a modem előt izolátor akkor rakass be a Vodafone-al. Van akinél a boxhoz adott gyári UTP kábelt lecserélve javult meg.

Soul Gem
Én még nem találkoztam ilyennel. Energiatakarékos mód ki van nálam kapcsolva. Azaz bekapcsolom a boxot, lemegy a voda animáció és a hang majd azonnal indul az élő TV adás. Igaz nálam javítva van a hálózat+izolátor is be van rakva.

(#88003) Gondics válasza Gondics (#88001) üzenetére


Gondics
csendes tag

(#88004) tomp válasza Gondics (#88003) üzenetére


tomp
félisten

Ezzel csak a felhasználói beállításokat tudod lementeni és visszatölteni így nem kell egy reset után mindent beállítani hanem csak a konfigot visszatölteni. Ez nem a DOCSIS-t kezelő konfig fájlt mented le. ;)

(#88005) Gubu0101 válasza tomp (#88002) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tehát nekem is talán megváltás lenne egy izolátor? Azt meg tudom nézni,most milyen tartományban mozog ez a zaj szint?

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#88006) Gondics válasza tomp (#88004) üzenetére


Gondics
csendes tag

Vagy úgy?! Megint tanultam valamit :)

(#88007) tomp válasza Gubu0101 (#88005) üzenetére


tomp
félisten

Igen az lenne!
CB beállításaiban esetleg megnézheted a jelszinteket.
Nálam a letöltési csatorna miatt már erősen ingadozik a jelszint. Gondolom az erősítő nem bírja.
Letöltési dBmV: 0-4 között van. SNR: 35-38dB
Feltöltési dBmV: 45-47
Ha a feltöltési értékek már 47-en állnak akkor már kezd lassulni a box.
De ha kiveszem az izolátort akkor fixen lassabb lesz.
Mérj pinget!
"ping -t 52.84.109.10"

(#88008) sneezyd


sneezyd
újonc

Sziasztok! Hamarosan lejár a szerződésem de nem szeretnék hosszabbítani mert sok gond van és pár hónap múlva tudok váltani más szolgáltatóra. Az előző számlán írták hogy hűségidő lejárta után 7600ft-ra módosul az előfizetési díjam, jól gondolom hogy ebben a 2 box nincs benne? Jelenlegi előfizetésem tv prémium(6200) +2box összesen 7200ft, akkor hűség nélkül 8600ft lenne?

(#88010) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Jajj.
A meghülyülésen mit értesz?
Fagy? ->internet hiba
Lassú? ->internet hiba
nincs jel. internet hiba
nincs bejelentkezve modem hiba
Nehezen kapcsol be? ->internet hiba
"elgurult a gyógyszerem? -igen.
Én: pszijáter. :DD

(#88011) woodworm válasza sneezyd (#88008) üzenetére


woodworm
veterán

Ilyenkor a teljes fizetendő összeget szokták előre jelezni, ennyi lesz a számlán.

(#88012) Gubu0101 válasza tomp (#88007) üzenetére


Gubu0101
veterán

Most így áll.Ping az tökéletes 11 a legmagasabb 14-es érték volt.
Feltöltés:

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

Letöltés:

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#88013) tomp válasza Gubu0101 (#88012) üzenetére


tomp
félisten

Azaz nem volt a folyamatos mérés közben hirtelen kiugrás?
CB szerint a jelszintek jók. Viszont ettől még jelen lehet zaj a kábelen. Én felhívnám őket, hogy nézzenek rá. Mivel ha a net hibátlan akkor a bix is jól megy.
Milyen UTP kábellel megy a box?

(#88014) Gubu0101 válasza tomp (#88013) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azzal van össze kötve amit adtak a boxhoz.A mérő műszer méréseit néztem,az megy non stop.Az általad adott címre is rámértem boxon és még jobb a pingem az stabil 10 :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#88015) tomp válasza Gubu0101 (#88014) üzenetére


tomp
félisten

Fb-on volt olyan ügyfél akinél a box hibákat megszüntette a gyári UTP kábel csere.
Nekem se a gyári UTP kábellel megy. Eleve mondta is a technikus, hogy ami jelenleg ki van húzva a TV-ig az jobb minőségű mint a boxhoz járó kábel. Nekem azt el is vitte mivel nem kellett nekem.

(#88016) Gubu0101 válasza tomp (#88015) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van itthon egy halom UTP kábel,akkor kipróbálom első körben a cserét,hátha.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#88017) tomp válasza Gubu0101 (#88016) üzenetére


tomp
félisten

Sima Cat6-al próbáld vagy ha van otthon S/FTP kábel akkor azzal. Nekem utóbbi van.

(#88019) bmakszim


bmakszim
senior tag

Sziasztok!

Tegnap kötöttek be hozzánk Internetet és TV Premium csomagot. Vodafone mediabox-ot kaptunk. Próbálok belépni a My Vodafone profilommal a Horizon Go-ba, de tegnap óta azt írja: próbáljam később.
Tényleg nem működik a szolgáltatás, vagy ehhez a box-hoz nem is jár és csak mobilon tudom nézni a csatornákat?

(#88021) cof válasza bmakszim (#88019) üzenetére


cof
veterán

Az a hír járja, hogy akinek csak Vodafone TV készüléke van, nem kap Horizon GO hozzáférést, nehogy már mind a kettő alkalmazást tudja használni az ügyfél.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88022) Gubu0101 válasza cof (#88021) üzenetére


Gubu0101
veterán

Úgy emlékszek,valamelyik nap kínlódtam vele és be tudtam lépni :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#88023) #07746304


#07746304
törölt tag

Hajdúszoboszló:

Mondjuk mérődoboz szerint nincs baj:

Valamit mókoltak, mert csak 4 feltöltésim van 6 helyett.

(#88024) ates2


ates2
senior tag

Mostanában szar esténként vagy legalábbis én akkor nézném a HorizonGo más tapasztalt ilyet ? :F :U

(#88025) Ledi


Ledi
aktív tag

Lehet, hogy más már írta,de én most vettem észre a VTV box távirányítón néhány színes gomb működik:

ZÖLD: Teljes műsorújság
SÁRGA: Gyereksarok (ez eddig is volt 2x gombnyomásra)

Mindegyiknél már csak 1x kell megnyomni a gombot. :DD

Most már csak a felvételeket kellene valamelyikre rávarázsolni.

És még meg kéne oldani hogy a teljes epgnél időben előre ne csak a felvételeket hanem a visszajátszást is mutassa 7 napig a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#88026) #07746304 válasza #07746304 (#88023) üzenetére


#07746304
törölt tag

Újra kellett indítani...

(#88027) DonThomasino válasza cof (#88021) üzenetére


DonThomasino
veterán

Tehát akkor horizon box kell majd a horizon go hozzáféréshez?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#88028) tomp válasza Ledi (#88025) üzenetére


tomp
félisten

Engem pedig most hívott megint a robot néni, hogy a bejelentett hiba már megszűnt. Ha szerintem is akkor nyomjak 1-es gombot. Ha továbbra is jelen van a hiba akkor a 2-es gombot.
Hívhat naponta a droidné de akkor is lesz kompenzáció. :DDD

(#88029) Ledi válasza tomp (#88028) üzenetére


Ledi
aktív tag

Biztos bejössz neki. ;]

(#88030) cof válasza DonThomasino (#88027) üzenetére


cof
veterán

Nekem sincs Horizon box, PaceHD van. Itt írta valaki, hogy az ügyfélszolgálatos ezt mondta neki, hogy csak VTV mellé nem jár HorizonGO.

Aztán mi lett belőle, azt nem tudom, nem olvastam vissza, vagy nem nyilatkozott.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88031) DonThomasino válasza cof (#88030) üzenetére


DonThomasino
veterán

Cisco mellé már járna ?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#88032) cof válasza DonThomasino (#88031) üzenetére


cof
veterán

Szerintem ha eddig is volt, akkor nem veszik el, az új előfizetők az érdekes kategória.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88033) ztsoft válasza cof (#88032) üzenetére


ztsoft
őstag

Ennyit szenvedni a Horizon Go-val. Böngészőben megnyitod a www.horizon.tv oldalt, majd a MyUPC profil adataival (e-mail cím, jelszó) belépsz, ha beenged, akkor működik az app is, ha nem, akkor nem megy. Ennyi. A hivatalos oldalon is fent van ez, [link].

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#88034) MadMancs válasza cof (#88030) üzenetére


MadMancs
veterán

Ott valamit félrebeszéltek. Horizon Go a TV csomag része, eszköztől függetlenül. Azt el tudom képzelni hogy NEM exUPC területen nincs Horizon Go. De ott nem is Comfort, Prémium stb a csomag aminek alap része a Horizon Go.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#88035) cof válasza ztsoft (#88033) üzenetére


cof
veterán

Én nem szenvedek. Csak arra reagáltam amit itt olvastam ezzel kapcsolatban.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88036) cof válasza MadMancs (#88034) üzenetére


cof
veterán

Itt a hozzászólás: [link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88037) MadMancs válasza cof (#88036) üzenetére


MadMancs
veterán

Ott a pont. Vodafone TV előfizetés esetén. Horizon Go UPC hagyaték. Itt nem is így hívják hanem TV prémium ( VTV boxxal csak az lehet).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#88038) kabelmania27 válasza #07746304 (#88023) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet áramszünet volt és még nem szinkronizált teljesen a modem.

[ Szerkesztve ]

(#88039) ztsoft válasza cof (#88035) üzenetére


ztsoft
őstag

Bocsánat, most látom, hogy az új helyett a válaszra kattintottam. :R

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#88040) #75501312 válasza ates2 (#88024) üzenetére


#75501312
törölt tag

Semmi, HBO Go-val kevertem. :B

[ Szerkesztve ]

(#88041) cof válasza MadMancs (#88037) üzenetére


cof
veterán

Ha megnézed a korábbi hozzászólásait kiderül, hogy UPC terület.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88042) soundsonic válasza cof (#88036) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Azóta van horizon go-m, bár tény hogy ezt írták. Ami aggaszt továbbra is, hogy még mindig nincs felirat idegennyelvű filmeknél hbo2,3,cinemax,2 csatornákon csak a hbo és hd csatornán..

[ Szerkesztve ]

(#88043) tomp válasza Ledi (#88029) üzenetére


tomp
félisten

Hmm végülis kelkemes hangja van. Majd megkérdezem hogy van. :DDD

(#88044) anglergab válasza MadMancs (#88034) üzenetére


anglergab
addikt

Ez nem így van.
Horizon boxhoz/más UPC-s eszközhöz Horizon Go app, Voda box-hoz Voda TV app hozzáférés jár.
Külön rendszerek, azaz a Voda TV-hez nem jó a MyUPC fiók. Illetve úgy tudom, Voda TV fiók az előfizetőknek nincs is, a Selfcare-rel lehet eszközt beléptetni.

[ Szerkesztve ]

(#88045) MadMancs válasza cof (#88041) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor vagy rosszul tette fel a kérdést vagy rosszul válaszoltak neki. Egy biztos. UPC területén nincs Vodafone TV csomag. Vtv box kérhető, de csak TV prémium csomag mellé aminek viszont része a Horizon Go.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#88046) soundsonic válasza anglergab (#88044) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Ezzel csak az a baj, hogy én nem telefonon, tableten akartam nézni esetlegesen a tv-t..A myvodafone fiókomban meg ott van a horizon go is. De mondom, működik azóta

(#88047) cof válasza soundsonic (#88042) üzenetére


cof
veterán

Akkor tisztázódott a helyzet, szuper.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#88048) anglergab válasza soundsonic (#88046) üzenetére


anglergab
addikt

Volt UPC-s területen vagy?
Korábban volt Prémium TV előfizetésed vagy most lett?

(#88049) soundsonic válasza anglergab (#88048) üzenetére


soundsonic
aktív tag

3 hete vagyok új előfizető most költöztem ide (nem tudom, hogy milyen területen vagyok..., a házban van telekom is)

[ Szerkesztve ]

(#88050) anglergab válasza soundsonic (#88049) üzenetére


anglergab
addikt

Ha Telekom területen vagy Vodafone-os, akkor csak Vodafone TV van. Tehát volt UPC-s területen vagy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.