Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76351) #94529552 válasza kali (#76350) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nézzünk tovább is egy kicsit. Melyik bolt az, amelyikra azt mondhatjuk, hogy nem tünhet el Mo.-ról, ha ég a talaj a lába alatt?

(#76352) kali válasza #94529552 (#76351) üzenetére


kali
legenda

bármelyik eltűnhet, de ha gyártói jótállás van, akkor emiatt nem lesz gondja a készülék tulajdonosának, hiszen az üzlettől függetlenül is adott a gyártói szervizes támogatás, ha viszont csak bolti garancia van és eltűnt az üzlet, akkor az gáz...

(#76353) #94529552 válasza kali (#76352) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha csereutalványt kapunk a szerviztől, azt csak az a bolt váltja be elvileg. Ment már innen el nagy elektronikai üzlet.

(#76354) kali válasza #94529552 (#76353) üzenetére


kali
legenda

nem, gyártói jótállás esetén a samsung intézi, ha az üzlet útján már nem lehetséges.

(#76355) Flashget válasza gorog67 (#76349) üzenetére


Flashget
félisten

Aquanál sok PC-s dolgot vettem már ilyen téren nincs velük gondom sem a garanciáztatásukkal. Igaz csak 2x kellett de korrektül intézték.
Viszont TV kapcsán, ha ne adj isten elromlik a tv-t elviszik és hosszú hetekre is akár, vagyis ők nem fognak házhoz menni egy alaplap csere miatt ami 15 percet vesz igénybe.
De ha valaki mindenképpen ki akarja hagyni a viszonteladót akkor tőlük vegyen tévét.

"Ország Boltja 2014 Népszerűségi díj I. helyezett" plecsnit.

ezek kb. semmit se érnek, mert a mostani áfa csalásban résztvevő egyik boltnak volt ebből több is.

Realme GT Master Edition

(#76356) Flashget válasza kali (#76350) üzenetére


Flashget
félisten

nem, sajnos semmi sem lehetetlen; mistral, bluefish és társai, ha mondanak még valamit..

őket egy harmadik szürke importos bolt nyomta fel, akik azóta is élnek és virulnak a garanciáztatásukra a botrányos jelző is kevés, pont ezért mert szürke importosak.

Ha eltűnt a bolt ahol vették a tévét ami nem samsung viszonteladó volt, akkor csak a törvényben előírt 1 év garancia jár. ha letelt az 1 év nem jár semmi az ügyfélnek. Más kérdés, hogy a samsung hogy áll a kérdéshez pr. ügyileg, ad vagy sem csere utalványt a 1,5 éves tv után. De ismerve a saját és mások esetét szinte kizártnak tartom, hogy ha a hiba az 1 év után jelentkezik a bolt eltűnt adna a samsung csereutalványt.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#76357) #94529552


#94529552
törölt tag

Akinek aktuális lenne egy vásárlás innen, csak elég szűk időkeret van rá.

(#76358) cuska20


cuska20
csendes tag

Sziasztok
Vettem egy SAMSUNG SMART LED TVT(121CM) FULL HD 3D
MODELLKÓD UE48H6400AW
A bajom h sehogy nem tudom beállítani a képet hogy szép legyen
tud valaki segíteni mert rossz hogy van egy tvm és szinte nézhetetlen de ugyan ez van ha játszok konzolon is
Előre is köszönöm aki tud segíteni

(#76359) gyeniko válasza kali (#76352) üzenetére


gyeniko
őstag

Lásd pl. Saab, ugye?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#76360) Flashget válasza cuska20 (#76358) üzenetére


Flashget
félisten

már kaptál választ az első beírásodkor is.

Realme GT Master Edition

(#76361) kali válasza Flashget (#76356) üzenetére


kali
legenda

a vége meg az szokott lenni, hogy utóbbit meg majd egy olyan nyomja fel, aki mindent korrekt módon intéz és emiatt az árak tekintetében hátrányban van a trükközőkkel szemben - nem is konkrétan ezzel kapcsolatban, csak úgy általánosságban.
ami nem javítható, az attól függetlenül sem javítható, hogy a jótállási intervallumok melyik szakaszában tart épp.
jogilag nem olyan vészes ez; amely készüléket a samsung electronics magyar zrt. hozott forgalomba és adott hozzá az 1 év kötelező jótállás felett +12, +24...stb. hónap kiterjesztett jótállás, úgy a kapott jótállási jegyen is ott figyel az említett forgalmazó neve, elérhetősége, a feltételek...stb., így ha az üzlet meg is szűnne, ahol korábban vásárolva lett a készülék, a vásárló a forgalmazónál is tudja a jótállási jegy alapján a jogait érvényesíteni az 1 éven túl kiterjesztett intervallumban is, így nem csak a javítás, hanem a kicserélés sem lesz probléma.
aki olyan üzletben vásárol, ahol kintről hozzák be a készüléket és emiatt a vásárló a kötelező 1 év után csak bolt által adott többlet jótállást tudná érvényesíteni és csak és kizárólag a boltban, de az közben (jogutód nélkül) megszűnt, úgy bukta a dolog...

gyeniko; autókban nem vagyok otthon, de biztos erre gondolsz; link]
ekkora, ilyen, neves gyártók azért korreket módon megoldják általában a problémákat, akár még a szomszédos országok szervizhálózatának a megmozgatásával is, és nem hagyják magára az ügyfeleiket.

(#76362) sandró60 válasza cuska20 (#76358) üzenetére


sandró60
addikt

A nevedhez cimzet hozzászólásokat nézd meg,de mégegyszer leirom nagy betűvel.OTT fent TOPIK tetején NÉZD meg csak LE kell NYITNI. ;] :D :W

(#76363) glocker


glocker
tag

sziasztok

Samsung UE40HU6900 TV-m van...

Úgy tűnik, hogy szinte folyamatosan broadcastol....

Van valakinek 5lete, hogy ezt hogy lehet a TV oldaláról leállítani? (a routeren le tudom kezelni... de azt szeretném, ha ez nem is generálódna vagy nem ennyi, mert felesleges erőforrás ezt eldobatni is...)

bocs a béna kérdéseket :-(

(#76364) Kenese


Kenese
csendes tag

Sziasztok! Van egy Samsung tv-m UE40-D6510WS-valaki megtudna mondani esetleg,hogy hogyan lehet feliratot varazsolni ra pl.az RTL-en vagy TV2-n,mert mar probalgattam rengeteg variaciot,de sehogy sem sikerul(kiveve a teletext-el,de ott meg nem tudom eltuntetni a bal felso sarokban levo p888-as jelzest,ami zavar ) belteriknel siman megy (Amiko,Wayteq..)

(#76365) PuMbA


PuMbA
titán

Néztem F6400-at, de ott se valami fényesen muzsikált a Motion Plus. Rikítóan fehér ruhájú ember, ha gyorsan mozgott összezavarta a rendszert Tiszta beállításon, továbbá focimeccsen megvolt a néha 3mp-ig akadás, mint ahogy nálam, úgyhogy nem fogok erőlködni a Samsungnál, mert azt fogják mondani, hogy ez ilyen. Talán túl kritikus szemmel nézem, de hát egy képbeszúrásos megoldás se lesz közelébe a valóságnak soha, ez már biztos. Szerencsére filmekhez nem kell Motion Plus, szóval élvezhetem a tökéletes képminőséget :)

[ Szerkesztve ]

(#76366) devil-k válasza cuska20 (#76358) üzenetére


devil-k
nagyúr

Használatit elolvastad? Összefoglalót elolvastad? Mi számít szépnek? Remélem, nem attól lesz az, hogy agyig felnyomod az élességet és a színtelítettséget.

- mozi bolondéria -

(#76367) akyyy


akyyy
senior tag

az mitől lehet, hogy rámásolok egy sorozatot pendrivre, és a tv nem akarja lejátszani mert hogy nem támogatott formátum, miközbe az előző részével semmi baj nem volt?
illetve máskor is csinálta már ezt, de aztán egyszer csak már lejátszotta.

(#76368) Yummy


Yummy
tag

Hello!
Szeretnék rendelni egy Samsung UE55H6400 tvt. Akinek van ilyen tv mondana pár szót róla?
Ps4hez használnám, hd filmeket néznénk és nyilván sima tvként is funkcionálna. Akinek van és használja ps4es érdekelne a véleménye. Filmek külső winyóról akadnak-e, szaggatnak-e ilyesmik.
A másik kérdés, hogy Aqua vagy 220V-ból rendeljek?
Aki tud megköszönném, ha írna pár sort.

(#76369) devil-k válasza Yummy (#76368) üzenetére


devil-k
nagyúr

A keresőt tessék már használni, azért van! Rengeteg infó van erről a TV-ről is. A filmeket pedig médialejátszóról kellene nézni, nem a TV-be épített vacakkal.

- mozi bolondéria -

(#76370) donjohnson válasza #94529552 (#76357) üzenetére


donjohnson
addikt

köszi, de előbb is linkelhetted volna ezt az akciót. épp tegnap vásároltam náluk 20k felett. :(

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#76371) devil-k válasza donjohnson (#76370) üzenetére


devil-k
nagyúr

Vagy inkább neked kellett volna körbenézni a neten (is) vásárlás előtt. ;)

- mozi bolondéria -

(#76372) donjohnson válasza devil-k (#76371) üzenetére


donjohnson
addikt

igaz.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#76373) PuMbA válasza PuMbA (#76365) üzenetére


PuMbA
titán

Ami még elmondható, hogy egy 60k-s Samsung soundbar hangminősége optikai kimenetről rosszabb, mint egy 10k-s Genius 2.0 a fejhallgató kimenetről :) Szóval egy kis kényelmetlenségért (külön hangfal bekapcsolás) teljesen megérheti egy jóval olcsóbb rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#76374) Iceman05 válasza Boost3er (#76323) üzenetére


Iceman05
csendes tag

Szia!

Nekem is h6500-asom van. Tudnál segíteni, hogy pontosan hogy lehet összekötni a laptopot és a tv-t? Én próbáltam összekötni a kettőt hdmi kábellel, de folyamatosan azt írja, hogy nincs jel.

(#76375) Yummy


Yummy
tag

Nos kettő tv maradt ami közül szeretnék választani. Elsősorban PS4hez, Hétköznapi tv nézésre, hd filmekhez vásárolnám. Annyit olvastam már róluk itt vissza, hogy fogalmam sincs melyiket rendeljem meg.
Samsung UEH6400 vagy UEH6500?
A baj az, hogy nem értek hozzá, hogy milyen tv előfizetés van itt (albérlet váltás). Van tányér is kint, meg van settopboxis.
Úgy mindent összevetve ki melyik tvt ajánlaná?
Előre is köszönöm!

(#76376) taxi


taxi
aktív tag

Sziasztok! (UE40F6400)
Telekom a kábel szolgáltatóm. A napokban akadozott az összes csatornán az adás, és javasolták, hogy míg kijavítják, használjam a TVGO-t. A gond az ,hogy mikor el akarok indítani egy csatornát pörög a karika 1-2 percig, és visszadob a tv műsorokhoz. 1118-as szoftver van rajta,, soha nem frissítettem. Lehet hogy ez a baj?

Hakuna matata

(#76377) dethroner


dethroner
veterán

A már jól bejáratott gyártói vs bolti garanciához írnék még pár sort. A legnagyobb itt megemlített előnye a gyártói garinak, hogy a bolt eltűnése esetén is van garanciája a terméknek. De ehhez ugye feltétel a magasabb vásárlói ár és hogy abban a néhány előre meghatározott boltban vásároljunk.
Nos, a napokban vettem egy LG monitort, amit az LG magyar honlapján nem lehet megtalálni, csak az idegennyelvű LG oldalak írnak róla. Márkaboltban, viszonteladóknál nem lehet kapni, csak webshopokban, kisebb boltok árusítják (erre lenne samsung termék esetnén a válasz hogy persze, mert szűrkeimport). Írtam emailt az LG-nek amiben megkérdeztem mi a helyzet ezzel a monitorral és a hozzá adott garanciával. Íme a válasz:

A 27MP35HQ-B típusú monitort hivatalosan nem forgalmazzuk Magyarországon. Viszont a granciális szabályzatunk szerint, hogy ha Ön Európai Únión belül vásárolja meg a készüléket (hagyományos bolt, webshop de nem nem outlet boltból, ahol sérült készülékeket árusítanak) és megvan a vásárlást igazoló számla, akkor a számla ellenében tudjuk vállalni a készülékre a három év garanciát.

Szóval lehet úgy kapzsi módon is üzletpolitikát folytatni mint a samu magyar partnere hogy csak arra jár a kötelező 1 éven felül garancia amit tőlük vettek drágán, vagy mint a példa mutatja másképp is lehet, ami nagyon korrekt és sok új vevőt jelenthet a jövőben az ilyen hozzáállás :R

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#76378) motyo1999


motyo1999
újonc

Sziasztok!
48H6400 -al azt tapasztalom, hogy - főleg hirtelen képtartalom-változás után - nagyon sokszor megakad egy pillanatra a kép. Mind belső tunerrel, mind STB-ről jövő jellel csinálja.
Úgy tűnik, hogy a jelenség teljesen független a Motion Plus beállításoktól.
Van valakinek hasonló tapasztalata / megoldása?

(#76379) gabor20


gabor20
tag

Sziasztok!
TV vásárlás előtt állok, nekem elég lenne 32''-os, ezeket néztem: H5500 és H6200.
Igazából néha neteznék rajta, Telekom-nál lenne a tv-előfizetés (IPTV?), 3D nem fontos. Nem rossz választás az 5500, ugye? (kb 9000 Ft-ért, 220 voltnál - náluk érdemes vásárolni? hiba esetén kijön a futár házhoz és elviszi-hozza a cuccot?) Csatornák sorrendmódosítása engedélyezett? Köszi! és ezt is néztem: 32H5303, ez miben tér el a 32H5500-tól?

(#76380) PuMbA válasza motyo1999 (#76378) üzenetére


PuMbA
titán

Ilyen a Motion Plus, "szükséges rosszként" is emlegetjük, használd a Tiszta beállítást a legkevesebb képhibához :) A jelenség egyébként nem független a Motion Plus beállítástól, mert ha kikapcsolod, akkor akadás mentes képet kapsz, csak nem lesz mozgásfelbontásod.

gabor20: H6400 ajánlott, de ha tényleg nincs lóvé, akkor jó a H6200 is, bár a mozgásfelbontása megegyezik egy H5000-ressel :) T-Home IPTV HD képminősége pont megegyezik az Invitel IPTV SD-jével, szóval képminőséget ne várj tőlük :)

[ Szerkesztve ]

(#76381) Flashget válasza Yummy (#76375) üzenetére


Flashget
félisten

A H6500-ban van dvb-s2 tuner ami jol jon tanyeroshoz, igy nem kell belteri, hanem CI+ kartyaval megoldhato a tortenet. Tobbit el tudod olvasni az osszefoglaloban.

Realme GT Master Edition

(#76382) FNZ


FNZ
őstag

hali!

van egy samu c650-es tv-m és a napokban kiírta a youtube kliens, hogy 2015. március 30-án megszűnik a támogatása.
ilyet írt ki valakinek a samu tv-je? ezek szerint nem lehet majd youtube-ról klippeket, stb. nézni a tv-ről? a mostani tv-kről is el fog tűnni a youtube kliens a smartból vagy csak az én régimből vajon?

[ Szerkesztve ]

(#76383) FNZ válasza gabor20 (#76379) üzenetére


FNZ
őstag

a 220 volttal rossz tapasztalataim vannak.
4 éve vettem a samu tv-t tőlük, de csak a saját gari papírjukat adták hozzá (itt hibáztam). 2,5 év után volt egy kis probléma a tv-vel és jeleztem nekik. idő közben megváltoztatták a nevüket 220 volt-ról 220 volt magyarország kft-re + adószámot váltottak (a telephely és a webcím ugyan az maradt !!!), ezért tájékoztattak, hogy ez már nem az a cég és nem jogutód és semmi közük az előzőhöz, így nincsen garanciális javítási közöm hozzájuk. UNDORÍTÓ

[ Szerkesztve ]

(#76384) nismoka válasza FNZ (#76382) üzenetére


nismoka
addikt

A régebbi youtube klienseket nem támogatja tovább a google.

(#76385) motyo1999 válasza PuMbA (#76380) üzenetére


motyo1999
újonc

Köszi a választ!
Ez egyébként a magasabb kategóriájú Samsungokra is így működik?
Én őszintén szólva elég komoly hibának tartom. Sajnálatos, mert egyébként tényleg gyönyörű képe van a cuccnak.

(#76386) PuMbA válasza motyo1999 (#76385) üzenetére


PuMbA
titán

Tesztek szerint még az 1 milliós modelleken is előfordul nagyon ritkán, szóval igen. Nekem is komoly hiba, de nem tudok én se tenni ellene :) Több Sony TV-n meg még egy kevésbé elterjedt márkánál elvileg nincs ilyen, de annyira nem olvastam utána...még :)

[ Szerkesztve ]

(#76387) motyo1999 válasza PuMbA (#76386) üzenetére


motyo1999
újonc

Az előző tévém egy a maga korában topnak számító Sony volt, és valóban nem fordult elő ilyesmi, bár lokálisan jelentkeztek néha hibák. Pl. egy futó hírsor néha 1-2 mpig röcögött, mielőtt kisimult volna - de olyan sosem volt, hogy az egész kép megakadjon.
Ezúttal úgy döntöttem, hogy nem költöm rá a gatyámat is az új tévére.
És egyáltalán nem is bántam meg, egyre jobban beleszeretek a képminőségébe - kizárólag ez az egy dolog zavar. Ez mostmár akkor ilyen.

(#76388) PuMbA válasza motyo1999 (#76387) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, inkább ezen dolgozott volna jobban a Samsung.... :) meglepődtem, hogy az F6400-on milyen csicsa animált menük vannak, eltűnnek, megjelennek, kúsznak stb. F6100-omon nincs ilyen, de hogy a használhatóságot csak rontja az is biztos. 5000 év mire elérek egyik menüpontból a másikba.

[ Szerkesztve ]

(#76389) PuMbA válasza FNZ (#76382) üzenetére


PuMbA
titán

Nem tudjuk, hogy mi fog történni, majd március 31-én meglátod :) Az továbbra is biztos, hogy a SMART tulajdonságokra nem fogadnék, egyszer úgy is elavul, mint a fene. Egy laptopot vagy asztali gépet kell rákötni a TV-re aztán olyan SMART lesz hogy csak na.

[ Szerkesztve ]

(#76390) taxi


taxi
aktív tag

#7636
Csak annyit, mondjatok, hogy a szolgáltatót, vagy a tv szervizt cseszegessem.

Hakuna matata

(#76391) sandró60 válasza taxi (#76390) üzenetére


sandró60
addikt

A szolgáltatónál kezdeném.Esetleg,ha van közelbe egy lakó akinek ez a szolgáltatója érdeklődnék nála. :K

(#76392) Tegla80 válasza taxi (#76390) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Probald letorolni az app ot es ujra felrakni.Ha utana sem indul akkor fw frissites.
En alapban fw frissites ellenes vagyok,de neked valszeg az segitene.
Samunal a hbogo-t probaltam anno inditani egy "E" szerias tv-n es ott konkretan kiirta,h fw frissitest ker.
Most amugy a Sony tv-n vagyok a YT app-al igy,h frissitest kerne az indulashoz. (de nem kap :DD )

Sony® & PlayStation®

(#76393) gogi?


gogi?
tag

Hello. Olyan problémám van ,hogy használtam a mezzmo-t és törlődött a freemail és ncore jelszóm ! Tegnap felraktam egy másik mezzmo-t meg néztem egy filmet és utánna nem tudtam belépni a diablotorrenbe megváltozott a jelszóm ! Lehetséges ,hogy a mezzmo miközben wifin küldi a filmet a tv-re közben valaki lopja az adatokat a gépemről ???????

(#76394) nightshadow


nightshadow
veterán

Samsung UE65JS9500 SUHD Tv review [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#76395) gyeniko válasza nightshadow (#76394) üzenetére


gyeniko
őstag

Háááát, nem szidják meg... kíváncsi vagyok a nagy ellenfelek csúcs modelljeire!

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#76396) Flashget válasza FNZ (#76382) üzenetére


Flashget
félisten

Egyre tobb forumon irjak ezt, itt is irtak mar elotted. Mind a C szeriat erintette, de senki nem irt olyat, hogy ezugyben beszelt volna a 0680samsung szamon. :)
De ha ez 5 eves lejart licensz lesz akkor 1 ev mulva a D szeriat erinti majd.

Realme GT Master Edition

(#76397) Vhiktor


Vhiktor
veterán

2015 februári teszt az 55H6400-ról.
http://www.trustedreviews.com/samsung-ue55h6400-review-picture-quality-page-1

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#76398) caius marius


caius marius
tag

Szaisztok!
Van nekem egy samsung ue40f6650 smart tv-m.
Egyszer csak önnállósította magát rajta a youtube applikáció. Minden bekapcsoláskor automatikusan beindult. Gondoltam, csinálok egy visszaállítást, hátha az segít. Viszont az általam használt kódot nem ismeri fel és a saját rég kódját sem. A samu központ megpróbált rácsatlakozni, de nekik sem sikerült mivel a pin kódot nem adta meg. Utána próbáltuk még a "mute" 824 "power off" kombinációt is, de ezen is elvérzett a cucc.
Időnként azt is hallom hogy bekapcsol illetve ki, de mindezt úgy, hogy a képernyő sötét marad.
Van valakinek ilyen tapasztalata? Tudtok valami megoldást?
A válaszokat előre is köszönöm!
Lécci, lécci!

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#76399) ChipKng válasza caius marius (#76398) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Nocsak... Csak nem vmi jofajta virus??? :(

2B OR NOT 2B that is FF

(#76400) sandró60 válasza caius marius (#76398) üzenetére


sandró60
addikt

Szia!
Ebbe a topikba is másold be a kérdésedet.Talán előbb kapsz választ.Van egy-két szakember köztük.TV hiba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.