Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156001) beci válasza Vhiktor (#155999) üzenetére


beci
őstag

Köszi,ha marad,akkor keresni foglak. :R

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#156002) beci válasza anjani182 (#156000) üzenetére


beci
őstag

Nekem nem kellett 8K, úgysem tudom használni, és Rtings jobbra értékelte a qn90-et.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#156003) anjani182 válasza beci (#156002) üzenetére


anjani182
őstag

Nyilván...bár az rtings csalóka, mert sokszor 55-ös Tv-ket tesztel. Nem egy panel van benne a 75-össel, ugye?! :U

Ettől független tudtommal a QN800-ban több zónás a LED, valami 1300-ra emlékszem?! Szemben a QN90 900 zónájával?! Sajnos rtings nem tesztelte a QN800B-t...

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156004) erahurka válasza anjani182 (#156000) üzenetére


erahurka
félisten

Múltkor még itt sokalltad a 700-at is, meg le akartad nyomni 650-re, most meg vettél valamit 888-ért? :DDD

(#156005) anjani182 válasza erahurka (#156004) üzenetére


anjani182
őstag

Az a baj, hogy nem értitek Ti ezt...itt nem arról van szó, hogy van pénz-nincs pénz maradjunk ennyiben!

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156006) kurion válasza Vhiktor (#155999) üzenetére


kurion
senior tag

Ez a lista fog bővülni? Gondolok itt arra, hogy idén valamikor tervezem általad kalibráltatni a TV-m és annak is a dolgai utána ide felkerülnek, vagy csak azokat amiket te csinálsz otthon teszt során?
Kérdés, mennyire vagy tele ilyen jellegű dolgokkal vagy ezt, mint időpont egyeztetés hogy kell elképzelni? Maga a folyamatot olvastam az oldaladon az úgy egyértelmű volt.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#156007) Vhiktor válasza kurion (#156006) üzenetére


Vhiktor
veterán

Csak az szokott felkerülni amit tesztelek.

De mint ahogy fentebb is írtam és az oldalon is írom, nem tudni mekkora mértékben javítanak ezek a beállítások más ugyanolyan típusú modellén. Javulni fog, de nem lesz ugyanaz mintha egyedileg lenne kalibrálva, azért ilyen "olcsóak" ezek a beállítások.

Ha valaki kalibrált képet akar, akkor mindenképpen egyedi műszeres kalibráció kell. Vagy ha nagyon nagy mákja van és teljesen ugyanolyan minőségű a panel és minden más elektronika a tv-jében akkor ugyanúgy jó lesz, de erre nagyon kicsi az esély, kb 1% vagy alatta.

Műszeres kalibrálás elött 100 órát járatni kell a tv-t, átlagban ha jelezel akkor onnantól számítva 2 hetet kell rám várni. Ha nagyon messze laksz akkor lehet többet.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#156008) fahrii válasza erahurka (#156004) üzenetére


fahrii
őstag

Vett jóval drágábban egy gyengébb tv-t, de legalább 8k. Már csak tartalom kéne hozzá és egy nagyító, hogy látszódjon a különbség. ;] :DDD

(#156009) Gardaai válasza anjani182 (#156005) üzenetére


Gardaai
senior tag

Sajnos egy cipőben járunk. Teljesen megtudom érteni. 150e. Ft-ról indult a TV keresésem, most 500e. Ft-nál tartok, de már őrültnek tartom emiatt magam, hogy ennyit kiadok egy TV-ért?? Közben pislogás nélkül évente akár cserélem az ugyan ennyi vagy drágább telefonom, laptopom bármimet. De az termel, sokkal nagyobb a jelentősége stb. lehetne ecsetelni. De sajnos meg vagyunk lőve ezzel a TV helyzettel. Amíg azt mondod Android vs Apple, mindkettő jó, melyiket preferálod. Viszont itt nem ez a helyzet. Minőségbeli brutális különbségek vannak és csak dobálod rá a 100e. Ft-okat az eltervezett kiadásra, hogy ne vegyél xart.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#156010) Gardaai válasza Vhiktor (#156007) üzenetére


Gardaai
senior tag

Egy részen fent akadtam. Tehát függ az elektronika, ledek fényereje meg millió mástól.
Mi van ha elkezdenek ezek az alkatrészek gyengülni? Mennyi időközönként kell újrakalibrálni vagy mire lehet számítani? Nyilván ott már nem lesz olyan mértékű a különbség, hogy 2 év után visszaáll gyári minőségre. Vagy hogy kell ezt érteni, számolni vele az idő teltével?

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#156011) Vhiktor válasza Gardaai (#156010) üzenetére


Vhiktor
veterán

Használattól is függ, hogy mennyit megy a tv.
Ha napi 24 órát megy akkor évente rá kell nézni, átlagos felhasználás mellett 2 évre tenném, de ezt nehéz megmondani. Volt olyan tv ami 4 év után is vszonylag jó volt.

De ha elmászik úgyis látni fogod.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#156012) anjani182 válasza fahrii (#156008) üzenetére


anjani182
őstag

Ja 33ezerrel drágább volt mint az atyauristenkiraly QN90B :C ez meg 1 sz*r :F

Csak ehhez Connect box van meg 8db hangszóró ami hozzájárul a Q990 hangjához, meg 1344 zóna.

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156013) Gardaai válasza Vhiktor (#156011) üzenetére


Gardaai
senior tag

Értem.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#156014) anjani182 válasza Gardaai (#156009) üzenetére


anjani182
őstag

Méret függő is az ár. Nekem 75 kellett mindenképp...

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156015) STC Speed válasza Gardaai (#155984) üzenetére


STC Speed
őstag

Persze egy hálózaton, képen is érzékeli a számítógép. Telefon is csatlakozik rá, lehet ez a baj, hogy LAN a sz. gép tv meg wifi, egy laptoppal valamikor kipróbálom :)

(#156016) Gardaai válasza STC Speed (#156015) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ja hogy PC.. bocs valahogy kimaradt.
Nézd meg támogatja-e egyáltalán a géped (sanszos, hogy nem egyébként).

1. lépés

2. lépés

Ha ezt látod akkor nem támogatja. :(

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#156017) anjani182


anjani182
őstag

Jön is ma a samsung.hu-ról vásárolt cucc :R Szerdán fizettem ki este...

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156018) echterion válasza anjani182 (#156017) üzenetére


echterion
nagyúr

Mázlista. :))
Én egy hétig vártam a TV-re, igaz, a Raben ült rajta vagy 3-4 napot, nem a Samu.

**********

(#156019) anjani182 válasza echterion (#156018) üzenetére


anjani182
őstag

Raben hozza, igen!

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156020) Callme


Callme
tag

Sziasztok!

Hosszú nézelődés és vacilálás után úgy döntöttem, hogy maradva a Samsung vonalon (Q6FN->Q95TDT->) megrendeltem a Samsung webshopból a 2022-es QN95B-t 85 collban.
Szerdán délben adtam le a rendelést, és végig tájékoztatott a Samsung és a Raben is, és egyelőre várom a csomagot (+1 kis monitort rendeltem hozzá, hogy kedvezményt kapjak, no meg a kuponkód :P ), a futár már hívott, hogy délelőtt érkezik.
Beüzemelés és beállítás után majd még írok a tévéről. Nagyon gondolkodtam az LG C2 oleden is, de én személy szerint jobban kedvelem, ha nagyobb a fényerő, és a Samsungot már ismerve, nem akartam változást. Később majd szeretném kalibráltatni is, mert sok jót olvastam Vhiktor fórumtárs hozzáértéséről, a leginkább az Ő QN95B tesztje győzött meg.
Soha életemben nem vettem, és valószínűleg nem is fogok már ilyen értékű tévét venni, ezért nagyon remélem, hogy sok jót tudok majd írni róla nektek :)

PSN ID: CallmeEighty8

(#156021) anjani182 válasza Callme (#156020) üzenetére


anjani182
őstag

Szóval akkor te vetted meg a 27"-os monitort, mire én rendeltem már csak a 32-es volt :C :W

Én szerdán este 6-kor fizettem, ma minden megérkezett!

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156022) Callme válasza anjani182 (#156021) üzenetére


Callme
tag

Na látod az lehet :DDD Amúgy először én is a legolcsóbb soundbart akartam, azt meg előlem vitték el.
Itt is megvan már minden, talpra van szerelve, csak várom az ismerősöm, hogy felrakjuk a helyére. A futárt rendesen megizzasztottam, mivel ketten hoztuk fel. 75 kiló...volt liegés, mire feljöttünk vele a harmadikra :D

PSN ID: CallmeEighty8

(#156023) anjani182 válasza Callme (#156022) üzenetére


anjani182
őstag

Én az előszobába rakattam be, igaz sztem ez 40 kg a 75"?! És ház, csak 3 lépcsőfok van! Mondjuk ide 2-en jöttek! :Y

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156024) Gardaai


Gardaai
senior tag

Nem találtam témát, ezért itt megkérdezem, ha már Samsung TV-hez lenne..
Ambient lighthoz hasonló cuccot ami normálisan működik filmekkel, Netflix stb. merre tudok vásárolni?
Vagy egyáltalán hol, milyen néven kutakodjak? :F

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#156025) anjani182 válasza Gardaai (#156024) üzenetére


anjani182
őstag

Govee...

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156026) Gardaai válasza anjani182 (#156025) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ez egy csúcs kütyü?
Régebben amikor még nem érdekelt láttam egy programozható valamit, de már nem él a link.
Ez a kamerás megoldás nekem nem nyerő.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#156027) kurion válasza Gardaai (#156024) üzenetére


kurion
senior tag

Blitzwill BW-LB2 erre is ránézhetsz, nemtudom milyen lehet.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#156028) mephi666


mephi666
nagyúr

na, most kotlott meg a 2020-as UE50TU8002KXXH teljesen: elmúlt fél évben együtt éltünk a foltokkal és a néhány távolról láthatatlan csíkkal, viszont ma délután bekapcsolás után 5 perccel színesen kockásodott-csíkozódott minden irányba, majd megállás nélkül nekiállt újraindulgatni... (csak kihúzni lehetett... fél óra pihentetés után visszadugva ment kb fél percig és újrakezdte a játékot)

...jobb híján UE50BU8002KXXH lesz az utódja és bízunk benne, hogy ez a 2 évvel újabb modell nem szívat meg így minket... samu oldalán lehet regisztrálni +1év garanciáért?

ui: a döglődő példányt érdemes lehet bevizsgáltatni párezerért, hátha pár tízezres javítás után működőképessé lehet varázsolni és eladható lesz?

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156029) Celtis válasza mephi666 (#156028) üzenetére


Celtis
veterán

Ezt nevezem márkahűségnek. Van valami különleges oka?

(#156030) mephi666 válasza Celtis (#156029) üzenetére


mephi666
nagyúr

alapvetően nem volt gondom soha samsung cuccokkal az előző tv-t leszámítva, amivel sikerült belenyúlni... bízok benne, hogy a leendővel nem lesz ilyen felhősödős-csíkozódós-paneles gebasz... (ahogy olvastam, lutri... kétszer csak nem fogok ki rosszat)

kb féltucat samu telefon megfordult nálunk, egyikkel sem volt gond... szüleimnél még mindig tökéletes a 13éves 40" samsung butatv (amit lecseréltünk a 2év után döglőre) ...monitornak meg még mindig egy 16éves 931bf-et használok, ami akkor került vagy 60ezerbe és azt is túlélte, hogy rászakadt egy polc :DDD ...valahogy így álltam be, hogy "aminek kijelzője van, abból samsung... háztartási gépekből meg indesit... azokkal sem volt eddig bajom"

ui: ja, amit az előző tv-nél nagyon megszerettem, az a dedikált plex alkalmazás meg a lecsupaszított távirányító, alig 1 tucat gombbal (újhoz is olyan lesz, csak már napelemes verzióban) ...képminősége is tökéletesen jó volt a felhősödésig

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156031) Gardaai válasza mephi666 (#156030) üzenetére


Gardaai
senior tag

Az alapján amit írsz sok minden lehet. De majd itt többet mondanak.
Elsőre blikkre ez nem pár tízes lesz. Vagy nagyon olcsó, vagy nagyon drága ahhoz képest amit kapnál érte, bár még mindig lehet jobb mintha alkatrészáron adod el.
Mondjuk én nem tudnék eladni egy olyan TV-t amiről tudom, hogy ketyeg az órája. :DDD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#156032) mephi666 válasza Gardaai (#156031) üzenetére


mephi666
nagyúr

...akkor feldobom 1ft indulóval és 1000ft lépcsővel vaterára hibásként, részletezve a problémáit a kezdetektől... hátha valaki elviszi alkatrésznek :) ...vagy szimplán a távirányító miatt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156033) STC Speed válasza Gardaai (#156016) üzenetére


STC Speed
őstag

Hallod, nagyon köszi a segítséget, mert így nem próbálkozom többet :) :R

(#156034) anjani182


anjani182
őstag

75QN800B beüzemelve...épp csak felkerült a helyére, meg állítgattam pár dolgot.

Azzal nem árulok el nagy titkot, hogy a képe jobb mint a Q60A-nak, ami viszont első blikkre "szembetűnő", hogy a soundbar hangzása is jobb lett! (Q990B). Nem tudom, hogy ez az adaptive sound+-nak köszönhető-e, meg a 8 hangszórónak ami a TV-be van, de sima TV műsor is számottevően jobb mint a Q60A-val.

Egyelőre ennyit, majd jobban megtesztelem holnap! :R

szerk: igen van minimális blooming, mielőtt kérdezné valaki.... :U

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156035) Gardaai válasza kurion (#156027) üzenetére


Gardaai
senior tag

Na ez jó/jobb cuccnak tűnik, lehet adok neki egy próbát.
Köszi :R

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#156036) Gardaai válasza STC Speed (#156033) üzenetére


Gardaai
senior tag

LAN-on sajnos nem működik. Elvileg még így is van rá megoldás, de nagyon komplikált.
Egyszerűbb venni egy USB Wi-Fi adaptert szerintem. Azzal működnie kell.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#156037) anjani182


anjani182
őstag

A TV egyébként valószínű cserés lesz, van benne egy ív, ilyet látott már valaki?! Ettől független a működése hibátlan...

Ügyfélszolgálattal most beszéltem....

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156038) mephi666 válasza anjani182 (#156037) üzenetére


mephi666
nagyúr

...akkor hátha a következő példány foltmentes is lesz? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156039) anjani182 válasza mephi666 (#156038) üzenetére


anjani182
őstag

:C :C :C

Nem foltos, csak megvan a minimális blooming amikor sok a fekete a képen és kicsi fehér...ami engem nem zavar mert amúgy mert a fekete az fekete viszont!

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156040) Callme válasza anjani182 (#156039) üzenetére


Callme
tag

A tegnapi fárasztó cipekedés és beállítás után végre írhatok pár sort a 85-ös QN95B-ről.
Ahogy vártam is, messze túlszárnyalja a Q95TDT teljesítményét. Eleve ugye VA panel, nem ADS, Plusz a local dimming valóban nagyon hatékony. A színek lenyűgözőek, minden tartalom nagyon részletes (egyelőre "csak" a kalibált beállításokat vettem meg Vhiktor-tól, és még így is szemet kápráztató az eredmény).
Az összeszerelése egyszerű volt, a talp, a kijelző prémium minőségű.
A HDR tartalmak eszméletlenűl szépek, köszönhetően a nagy fényerőnek.
A távirányító egyszerű és praktikus, tetszik a napelemes/usb-s töltési lehetőség.
Egyetlen dologban nem tudta legyőzni a Q95TDT-t, az pedig a hang. Alapból is kicsit erőtlenebbül szól (bár ez nem csoda, hisz a 95B kb fele olyan vastag, mint a 95TDT), plusz még sikerült valahogy a Samsungnak lejjebb halkítani a Spotify appot. Eddig nagyrészt a tévén hallgattam bluetooth fejessel a Spotit, de most még azzal is erőtlenebb, halkabb. Próbáltam a tévé Tidal appját, ott már fejessel jobb volt a helyzet, de nem olyan jó, mint a Spoti android telefonon keresztül. Így akkor telón fogok tovább zenélni (ami jobb is, mert a tévés app kezelőfelülete nem a legjobb)
Ám ez nem töri le a lelkesedésem, lesz jövő hónaptól egy steelseries arctis nova pro wireless, az úgyis PS5re csatlakozik, a külső médialejátszóhoz meg jó lesz filmezni a Sony WH1000XM3.
Panelban lakom, és nem akarok hangoskodni, ezért nem veszek soundbart, de akinek lehetősége van, ajánlom hozzá.
Összességében nagyon elégedett vagyok a készülékkel, megérte a Samsung vonalon maradnom.

PSN ID: CallmeEighty8

(#156041) Gardaai válasza anjani182 (#156037) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ez normális, mostani CES-en jelentették be, hogy a TV-k visszamenőleg is támogatják, január 10-től a szélirány funkciót. :DD
Jó nagy példány :Y :Y, én 65"-al is küzdök amikor már a 4.et kell visszaküldenem. :O

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#156042) mephi666 válasza Gardaai (#156041) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, az a 75 kegyetlen nagy: 1.5x akkora, mint az 50esünk... aminél nagyobbra azért nem is gondolunk, mert nem fér be a szekrénybe :D ekkora méretnél nem is tudom hogy lehet jól megoldani a merevítést jelentős tömegnövekedés nélkül, hogy ne hajolhasson úgy meg, mint a képen...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156043) anjani182 válasza Gardaai (#156041) üzenetére


anjani182
őstag

De neked mi a hiba? :F

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156044) anjani182 válasza mephi666 (#156042) üzenetére


anjani182
őstag

Figyelj ha azt mondták volna ez normális akkor elfogadom, mert ebből semmit nem látsz a kanapéról. De ha csere akkor csere... :R

Mod: mindkét oldalról nézve ilyen, nem csak az egyik oldala hajlott...alul egyenes.

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156045) anjani182 válasza Callme (#156040) üzenetére


anjani182
őstag

A színek nekem is brutálisak csak ez az optimalizált képmód túltol mindent...

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156046) stemplar07 válasza anjani182 (#156037) üzenetére


stemplar07
őstag

:((( azért ez 9 kilóért gyalázatos.... elképesztő ..

(#156047) anjani182 válasza stemplar07 (#156046) üzenetére


anjani182
őstag

Hát még aki 1.2-ért veszi?! :W :W :W

A 75Q60 legalább szar volt de egyenes :C

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#156048) stemplar07 válasza anjani182 (#156047) üzenetére


stemplar07
őstag

jesszus ,..és micsoda csalódás ez, meg macera, visszacsomagol visszaküld ..
stb pont mostanában gondolkodtam egy 75N90B-n,( a 95B ua. csak a connect box a különbség) leváltani a 75Q70T-t, de lehet hogy inkább a Sony felé nézelődök.. de az is lehet megtartom még, HDR (nit)hiányosságok ellenére még jól műxik..

[ Szerkesztve ]

(#156049) Gardaai válasza anjani182 (#156043) üzenetére


Gardaai
senior tag

[kép] [kép] [kép]
IPS miatti blooming iszonyat, de ezt még talán eltudtam engedni a húszon x nap alatt amíg teszteltem, de az alulról totál átszűrődő LED fényt nem.. jó hogy nem belátok a kijelző alá 350e. Ft-ért... (eMAG újracsomgolt Q65Q95TD). Ez már a sokadik. Egyik jobb volt, másik rosszabb, valamelyik homályos képet adott.. Ami most van nálam 40 üzemórás, még a kijelzőn és körben rajta volt a fólia 1 hólyag nélkül, de eddig ez a legrosszabb. Szóval ezt a modelt elengedtem, beleugrottam egy QE65QN95A-ba. Meglátjuk.. nagyon reménykedek..

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#156050) stemplar07 válasza Gardaai (#156049) üzenetére


stemplar07
őstag

borzasztó ennél még az LD nélküli edge led T70 is ezerszer jobb .. ..én úgy látom a KS 8-9-es széria volt az utolsó jó TV-jük a samuéknak.. akinek van az mind tökéletesen meg van elégedve velük..pedig 4-5 éves modell ..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.