Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76901) PuMbA válasza atom18 (#76898) üzenetére


PuMbA
titán

Az Összefoglaló aláhúzott Általános beállítás részénél lévőket kell beállítani :)

Flashget: Az milyen? :)

gorog67: Minimális külső fénynél nézel 3D-t? Mert nagyobb fényben nálam is rossz, lehúzott redőnyök az alap.

[ Szerkesztve ]

(#76902) atom18 válasza PuMbA (#76901) üzenetére


atom18
aktív tag

Rendben van köszönöm. Még annyi, hogy a tv-hez semmi nem lesz, és nincs csatlakoztatva, csak tv nézésre használom.

(#76903) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Megvettem a tv-t szemüveggel, meg gold 5év biztosítással. Kellemeset csalódtam a tévében, itthon szebb a képe mint a boltban. Lehet hogy a DIGI digitális adásának köszönhető, de teljesen ok. A 3D részt is kipróbáltam, és nem volt rosszabb élmény mint a korábbi 6560-ason. Az egyetlen ami ahhoz képest hiányzik a távirányítóról a 3d gomb. Tényleg csak a menüből tudom a 3d-t beizzítani? Meg a jobb felső STB gombot sem tudom még hogy micsoda, bár nem is nyomtam még meg. Ezekről valami okosság? Ja és hogy most 50 vagy 100Hz jelenleg szép a kép és tök élvezhető, meg vagyok elégedve.

Üdv: Fishor

(#76904) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok a barátomnak szerettem volna segíteni a tv-jét beállítani illetve a csatorna listát a helyére tenni.
Ez lenne a tévéje : Samsung UE40EH6030W Egyszerűen nem találom benne a csatornalista szerkesztését:
Egyáltalán van ebben a tv-ben?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#76905) zolapapi válasza Fishor (#76903) üzenetére


zolapapi
csendes tag

Üdv! A Keypad gombot megnyomod és ki tudod választani a 3d-t.

(#76906) zolapapi válasza zolapapi (#76905) üzenetére


zolapapi
csendes tag

Már ha vettél hozzá okos' távirányítót is.

(#76907) Fishor válasza zolapapi (#76906) üzenetére


Fishor
senior tag

Azt nem vettem. Nem is mondták, hogy kéne hozzá. Csak a 6500 nál mondták hogy az ezért is jobb mert van hozzá.

(#76908) zolapapi


zolapapi
csendes tag

3 hete már ízlelgetem a 50h6400-at. :K Finom holmi.
5db BD 25-50 3D-t néztem, pár szellemképes volt (pl. tűzgyűrű). A Motion Plust hol tisztára, hol normálra állítom. Meg kell mondjam néha bejön' normálon. A meleg 2- szín helyett is inkább a hideget használom, és alacsony digit kontrasztal. Tudom nem ajánlott, majd idővel be nő a fejem lágya... :DD

Smart részt majd vezeték nélküli billentyűvel használom, úgy kényelmes lesz, jelenleg nincs kihasználva.
Sőt jelenleg kábellel kötöttem a pc-re, nincs idegzetem a Samsung Link+Plex progikkal foglalatoskodni. Nem találtam róluk amúgy sem egyszerű beállítási írást.

Minden összevetve nagyon pöpec tv, semmi foltosodás vagy ilyesmi gond nincs. (De ne is legyen mert webáruházból vettem tőlem 280km-ről...)

(#76909) zolapapi válasza Fishor (#76907) üzenetére


zolapapi
csendes tag

Nekem kiváltotta a UPC Cisco HDPVR-nek a távirányítóját... Én nagyon szeretem.
A hozzá adott univerzálist nem is használom.

(#76910) Fishor válasza zolapapi (#76909) üzenetére


Fishor
senior tag

Vezeték nélküli egér billentyűzet kombó működik 6200 zal? Sima vezetékes egér megy. Akkor ha nincs okos táv om csak menu bol érhető el a 3d mód?

(#76911) Doblós


Doblós
aktív tag

Jó reggelt az Uraknak!

Következő lenne a kérdésem.

2 napja vettem egy UE48H6400-as tv-t,le szeretném tölteni a smartview 2-t,de amikor elindítom a letöltést a tv-n,azt írja ki,hogy nem lehet letölteni.
Abszolút laikus vagyok okos tv fronton.
Tudnátok tanácsot adni?
Köszönöm

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#76912) PuMbA válasza Fishor (#76903) üzenetére


PuMbA
titán

Nincs okosság, az Összefoglaló Általános beállítások rész szerint állítsd be a TV-t, hogy közelebb legyen egy kalibrálthoz és ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#76913) ChipKng válasza Fishor (#76910) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Megy ha van benne BlueTooth, csak minek??? Racsatlakoztattam BT-n egy billentyuzetet es a youtube-on csak a nyilakkal tudtam navigalni a kurzort es ennyivel le is volt tudva a bill vezerles. Szanalmas. Azt hittem a bill segitsegevel legalabb be tudom irni a keresendo szot normalis sebesseggel, de tevedni emberi dolog...

2B OR NOT 2B that is FF

(#76914) ChipKng válasza zöldfüles (#76893) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Miert kellene neked olyan idetlen felbontast erotletned a TV-n? Attol, hogy a notebook a sajat kepernyojen kisebb felbontast bir, a mai uj notebook-ok mar siman letoljak a FullHD-t a HDMI kimeneten. Erre ugyelj, hogy rendes HDMI kimenete legyen es a grafikus chip birja a 1080p felbontast.
TV: Olvasd el a topic osszefoglalojat, abban benne van minden errol.

2B OR NOT 2B that is FF

(#76915) Fishor válasza ChipKng (#76913) üzenetére


Fishor
senior tag

És telefonnal nem próbáltad? Ha nem lehet bilivel írni akkor nem veszek én se. Max egy egeret, mert azzal is gyorsabb, mint a távval jobbra balra nyomkodni meg okézgatni.

(#76916) ChipKng válasza Fishor (#76915) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Nem probaltam. Telorol mar a kikeresett videot bekuldom a TV-re es akkor lejatsza. Nem szenvedek tobbet azzal a vacak keresovel... elegge kiabrandito.

2B OR NOT 2B that is FF

(#76917) Fishor válasza ChipKng (#76916) üzenetére


Fishor
senior tag

És azt hogy csinálod, milyen programmal? Mert ez is nagyon hasznos valóban, a teló képét kirakni a tévére.

(#76918) Flashget válasza PuMbA (#76901) üzenetére


Flashget
félisten

Nem gagyi :)
Ez alatt azt értem, hogy az 5100 esetében már azon is spórolt a samsung, hogy kisebb dobozba kerüljön, így csinált egy puzzle szemüveget. A 3100 nem ilyen, nehezebb is valamennyivel viszont nem esik le az orrom végére amolyan Vitray szemüvegre hajazva. :) Ráadásul a 3100 védve van zavaró oldalsó fényektől amit 3D esetében nem elhanyagolandó szempont. [link]
Mivel nekem mindkét típus van tudom a különbséget. A 3D kapcsán semmi különbség a lencséket illetően csak maga a szemüveg keretben van, de az orbitálisan eltérőek.

Realme GT Master Edition

(#76919) Doblós


Doblós
aktív tag

2 napja vettem egy UE48H6400-as tv-t,le szeretném tölteni a smartview 2-t,de amikor elindítom a letöltést a tv-n,azt írja ki,hogy nem lehet letölteni.
Abszolút laikus vagyok okos tv fronton.
Tudnátok tanácsot adni?
Köszönöm

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#76920) ChipKng válasza Fishor (#76917) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Youtube alapbol tudja ezt. Youtube acc-on belepsz a TV-be es a telon levo youtube-ba (en tableten is hasznalom) es external kepernyot beallithatsz. Ez csak akkor mukodik - termeszetesen - ha a TV-n benne vagy a youtube applikacioban.

De leteznek screencast megoldasok is amik streamelik a mobil kepernyojet TV-re, de azokat meg nem probaltam.

2B OR NOT 2B that is FF

(#76921) Imike_80


Imike_80
aktív tag

Üdv Urak!

Nekem szintén 48H6200 van, vasárnap vettem MM-ben, 15% ajándék kártyán visszajár. Most vasárnap már csak 10%. Nem reklámozni szeretnék semmit, csak nekem is fontos volt a normális garancia.

Vettem hozzá még egy Logitech K400-as billentyűzetet. Mindent baromi frankón kezel! De tényleg. A Kedvenceket is át tudom nevezni, akár magyar ékezetes betűket is használhatok, egérként tapipad van, de annak is ismeri a görgetés funkcióit, egyszerűen nagyon pozitív, korrekt cucc. Számgéphez is használom, csak akkor ugye át kell rakni a PC USB portjába a unifying egységet. Ha van kérdés, kipróbálok bármit, ha kérdeztek. Youtube-nál mintha nekem sem írt volna vele...... De nem volt sok időm a héten állítgatni a TV-t.

Próbáltam a képet is beállítani a legjobbra, egyelőre nem rossz, de mintha nem lenne tökéletes. Az összefoglalóban lévő leírás alapján sokkal jobb lett a kép, de nem olyan, amilyet az előző TV-n megszoktam (LG 42LH5000)

Még van egy olyan észrevétel, ami az előző TV-nél is így volt, miszerint ha HDMI-vel rakom ki a PC képét, akkor marad egy kis keret, nem húzza ki teljesen a képet. Ezen lehet valamit segíteni?
"Képernyőhöz igazítva" sem oldja meg a problémát. Pedig Full HD mindenem. Monitor, TV, telefon. Apropó telefon. Samsung Galaxy S4-et használok, Screen Mirroring tökéletes. Nem lassú, szépen teszi a dolgát az is. Jó visszanézni a képeket, videókat a TV-n.

Hálózaton mindent lát a TV, egyelőre csak WiFi-n használom, majd húzok a routerből egy jóféle kábelt ha lesz időm. DE! Ami még korrekt, hogy mindent lát. Telefont, PC-t, NAS-t, sőt, a PC-n 2 user fiók is van, azokat is külön tudja kezelni. Ez is tetszik.

Firmware is van új ehhez a típushoz. Láttátok? Van értelme cserélgetni? Changelog van valahol?

(#76922) sandró60 válasza Imike_80 (#76921) üzenetére


sandró60
addikt

Nekem régebbi D-széria-tévém van.Ott úgy kell a számitógép képét átvinni,hogy a Tools-gomb megnyomása után-kiválasztod azt a bemeneti HDMI-t amire kötve van a szgép-és átnevezed-PC-re.A firmware-ha jól működik akkor hagyd "békén".Itt a fórumban már egy páran póruljártak a "hirtelen"felindulásból elkövetett frissités következményének. ;]

[ Szerkesztve ]

(#76923) habmalac


habmalac
tag

Üdvözlet mindenkinek!
Ötletet szeretnék kérni egy samsung TV-vel kapcsolatban. A neve:UE40F6100AWXXH. Meglepődve tapasztaltam a napokban, hogy bluetooth jelet bocsát ki magából a kicsike. A laptop TVblluetooth néven találja meg. A menüjében még csak utalást sem találtam semmi ilyesmire de felkeltette az érdeklődésemet, hogy mit lehet kezdeni vele és hogy? Minden információ érdekel, szívesen tanulok újat a témában nálam képzettebb fórumtársaktól.

Még egy ami érdekelne: a rendszer/beállítások menüben egy négyjegyű pin kódot kér. Nem mondta senki, hogy rendelkezem ilyennel. Vagy?

[ Szerkesztve ]

(#76924) PuMbA válasza habmalac (#76923) üzenetére


PuMbA
titán

A 3D szemüvegekkel kommunikál Bluetooth-on, minden másra természetesen használhatatlan :)

(#76925) habmalac válasza PuMbA (#76924) üzenetére


habmalac
tag

És a PINről esetleg valami tudomány? De ha már a szemüveg szóba jött az is érdekelne, hogy más fajta 3D szemüveggel is lehet használni vagy csak a sajátjával. Van amikor 2nél többen nézzük a 3D filmet. Eddig halál eset ugyan nem történt de egy jobb film közben elég zavaró a szemüvegért pofozkodni. A gyári meg elég drága. Ráadásul elég hamar lemerül benne az elem.

(#76926) PuMbA válasza habmalac (#76925) üzenetére


PuMbA
titán

Milyen PIN? Természetesen más fajta szemüveggel nem lehet használni, a Samsung saját magának akar hasznot hozni a szemüvegekkel és nem más cégét gazdagítani.

(#76927) habmalac válasza PuMbA (#76926) üzenetére


habmalac
tag

Menü/Rendszer/Beállítás

no itt írja ki, hogy adjam meg a PINT-t a távvezérlő számgombjaival. Ilyen PIN-ről nincs tudomásom.

(#76928) sandró60 válasza habmalac (#76923) üzenetére


sandró60
addikt

A kérdésed"Még egy ami érdekelne: a rendszer/beállítások menüben egy négyjegyű pin kódot kér. Nem mondta senki, hogy rendelkezem ilyennel. Vagy?"
Tudtommal Pin kódot akkor kér ha az usb-keresztűl-a csatorna menűdet mented egy pendrive-re és vissza.Gyárilag 4db-NULLA a pin kód,ha közbe te nem változtattad meg.

(#76929) ChipKng válasza Imike_80 (#76921) üzenetére


ChipKng
aktív tag

"Még van egy olyan észrevétel, ami az előző TV-nél is így volt, miszerint ha HDMI-vel rakom ki a PC képét, akkor marad egy kis keret, nem húzza ki teljesen a képet. Ezen lehet valamit segíteni?"

Ahamm. Ez nem a TV hibaja. Pl ha az overlay beallitasokat megnezed a grafikus kartyad meghajtoprogramjaban. Nem tudom milyen grafkartyad van, de nalam a radeon HD4830 csinalt ilyen szep manovert, azt a catalyst control centerben kellett athangolnom, hogy ne scale-ezzen sehova es ne szorakozzon ilyennel. Utana rogton jo lett a kep. Most a GTX-en meg nem probaltam ezt ki...

2B OR NOT 2B that is FF

(#76930) Flashget válasza habmalac (#76927) üzenetére


Flashget
félisten

0-0-0-0

Realme GT Master Edition

(#76931) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

SOS segítség kéne. Megkaptam az első pofont a tévétől. A Samsung Channel Editor v0.12 csatornarendezővel átrendeztem a csatornákat, aztán amikor importálom azt írja hogy érvénytelen csatornalista. Mivel tudom átrendezni ha ezzel nem megy? Eddig minden Samu tv-t ezzel rendeztem, még eddig sosem volt ilyen gond.

Üdv: Fishor

(#76932) Fishor válasza Fishor (#76931) üzenetére


Fishor
senior tag

Na csak sikerült. Az volt a baj, hogy ntfs volt a pendrive. Érdekes, hogy exportálni tudtam rá, de beolvasni csak a FAT32 formázás után sikerült. De megvan az a lényeg. Nagy királyság!

(#76933) johnny82 válasza Doblós (#76919) üzenetére


johnny82
őstag

PC-n töltsd le. Vagy, ha pc-ről fájlmegosztás a cél, akkor Samsung Allshare-t.

(#76934) Fishor válasza ChipKng (#76916) üzenetére


Fishor
senior tag

Kipróbáltam, ez nagyon tetszik. Ilyenkor viszont a telóról megy át a jel wifin, keresztül, vagy a tévé netjéről letölti ugyanazt ami a telón van? Ez adatforgalmi szempontból is lényeges infó lehet, meg főképp, hogy számítani kell-e a wifi miatti lagra?

(#76935) Fishor válasza johnny82 (#76933) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Én is ezt akarom, hogy a számítógép adatait megosztani, de nekem csak a video, zene stb jelenik meg a hálózati meghajtók közt. Néztem ilyen dlna beállításokat, engedélyeztettem is a PC-n ahogy a kezelési írta, de az még ír valami szoftvert is ami nem az allshare volt. Lehet valahogy szoftver nélkül megoldani ezt simán windowsba megosztani a tv-vel a mappát, vagy ha nem akkor még mindig az allshare program az ajánlott? A kezelésibe valami más nevű szoftvert ír úgy rémlik.

Üdv: Fishor

(#76936) Flashget válasza Fishor (#76934) üzenetére


Flashget
félisten

Két lehetőség ismert.
1. pl. androidos progival a média fájlokat a telón keresztül és routeren + wifi küldöd a tv-re a képet. [link]
2. DLNA képes mobilokkal amikbe van direct wifi, router nélkül bármit a tv képernyőre tudsz küldeni, ha abban van screen mirroring funkció. Ilyenkor a két eszköz közvetlen wifin csatlakozik nem kell router. A telón ilyenkor akár szörfölsz, akár játszol egyszóval bármit csinálsz a tv-n jelenik meg. Viszont itt eléggé inputlagos a történrt. :)
Aláírásomban szereplő 50K-s mobil ezt mind tudja...meg a 80-100K-s Samsung, LG stb. mobilok. ;)

Realme GT Master Edition

(#76937) swetlana


swetlana
újonc

Sziasztok!
Van egy Samsung Tv-nk és olyan problémánk van vele,hogy 3D módban,a kép túl zoomos,ezáltal igazából a kép 60%-át nem látjuk. Az Avatár 3D-s verzióját próbáltuk ki, kézi vezérléssel állítottuk át,és addig amíg kettőzött a kép tökéletes,viszont amint átállítjuk,amint átállítjuk 3D-be automatikusan szétugrik. Ha egy sima nem 3D-s filmen próbálom ki a a 3D formát,akkor az egész kép felugrik,és a kép felső része nem látszik.
Amúgy maga a 3D tökéletesen működik,csak ezáltal nehezen élvezhető. Hard diskről megy a film.
Vagy én nem tudom beállítani rendesen, vagy vmi a TV-vel van gond?
Ha vki segíteni tudna akkor nagyon megköszönném :)

(#76938) Fishor válasza Flashget (#76936) üzenetére


Fishor
senior tag

Elsősorban a számítógép tartalmának a megosztása a célom. Az Allshare használatával a legjobb és legegyszerűbb ezt megoldani?

(#76939) Flashget válasza Fishor (#76938) üzenetére


Flashget
félisten

videó,kép,zene ezekre jó.

Realme GT Master Edition

(#76940) Flashget válasza swetlana (#76937) üzenetére


Flashget
félisten

igazi 3D film 50GB és nem mkv-ba tuszkolva mivel a samsung aktív 3D-t használ az mkv felezett felbontás ami paszív 3D-hez jó lehet.. Ezen kívűl a 24p kandencia helyes lejátszásához valamilyen 3D tudó külső eszköz kell. (média player, BD lejátszó, PC) és High Speed, HDMI kábel.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#76941) swetlana válasza Flashget (#76940) üzenetére


swetlana
újonc

Köszi szépen a választ :)
Tehát ha jól értem, már bocsi nem vagyok nagyon gyakorlott ezen a területen, ha pl a laptoppal kötjük össze,amin megvan a megfelelő lejátszó,és mondjuk egy eredeti 3D filmet játszunk le,akkor elméletileg működnie kellene. :)

(#76942) sandró60 válasza swetlana (#76937) üzenetére


sandró60
addikt

Azt is vedd figyelembe,hogy "kölcsönzöböl" ;] milyen minőséget töltesz le.Itt sokan nézik a 3-D-t a tévé beépitett lejátszójával és jól működik.Tehát azt kell töltögetni amit sokan vesznek ;]

[ Szerkesztve ]

(#76943) llacee


llacee
őstag

Kiprobaltam az osszefoglaloban levo kep beallitasokat h6500on.Hat nem akarok senkit megbantani, de jocskan elrontotta a kepminoseget...

[ Szerkesztve ]

(#76944) BBéci válasza llacee (#76943) üzenetére


BBéci
titán

Láttál már műszerrel színhelyesre kalibrált Samsung LCD tévét? Netán bármilyen másikat?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#76945) PuMbA válasza llacee (#76943) üzenetére


PuMbA
titán

Ezt hívják úgy, hogy hozzászoktál a szarhoz, BBéci jól mondja :)

(#76946) zsoika


zsoika
addikt

Sziasztok!
Samsung UE32ES5500 SMART tv-hez keresek billentyűzetet.
Régebben Logitech K400 illetve Rapoo E2700-at ajánlottátok, van változás?!

(#76947) BBéci válasza PuMbA (#76945) üzenetére


BBéci
titán

Igazából csak a Meleg 2, ami a színeket befolyásolja és ha azzal érzi valaki a képet elcseszettnek, akkor teljesen jogos, amit az előbb megfogalmaztál.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#76948) McLaca válasza PuMbA (#76945) üzenetére


McLaca
őstag

Vagy inkább azonos beállítások nem azonos képminőséget eredményeznek más-más tv-n akkor sem, ha ugyanaz a típus mindkét készülék.

Különben ez egy örök vitatéma marad. Világos, hogy ami kalibrált, az áll a legközelebb a valósághoz és az adja vissza leginkább azt, amit a film készítője láttatni akart (bár ez azért demagóg kicsit, mert csak azonos képességű eszközök fognak azonos képminőséget nyújtani kalibrálás után, és abban egészen biztos vagyok, hogy nem egy konzumer 6, 7, 8-as szériás Samsung TV-n nézik a forgatás közben-után az anyagot).
Viszont az már egyáltalán nem világos, hogy ebben miért ne lehetne az embereknek egyéni ízlése... Hiába divat az ecsethaj meg a trottyos gatya, ha másoknak más az ízlése és nem érzik magukat jól benne. Hiába esküszik a somelier a száraz fehérre, ha valaki attól okádni tud.
Hiába esküszik a szakértő gárda a kalibrált szín- és képminőségre, ha azt egyeseknek zavaró, vagy kellemetlen nézni. Persze ekkor lehet azzal érvelni, hogy ő az igénytelen, de nem is olyan rég terjedt el a neten annak a bizonyos ruhának a fotója, ami kinek kék-fekete, kinek fehér-arany. Az agy tapasztalati úton tanulja meg a színeket. Ebből következik, hogy a nagy magyar büdös életben nem fogja soha senki pont úgy és azt látni egy kalibrált tv-n, mint ahogy és amit a film készítői láttatni akartak, mivel más tapasztalatok alapján tanulták meg látni a színeket. Sőt, ugyanazon a kalibrált tv-n is más-más emberek máshogy látják a képet, ha csak kevéssel is, mert az agyuk más-más környezetben tanulta meg a színeket. És lehet, hogy ha az alkotó egy pillanatig úgy látná a saját filmjét, mint ahogy llacee topictárs a kalibrált színekkel, akkor felsírna. Már csak azért is, mert 0-s ΔE-re kalibrált tv-t én még nem láttam.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#76949) PuMbA válasza McLaca (#76948) üzenetére


PuMbA
titán

Nekem az a véleményem, hogy szerintem még senki nem mondta egy kalibrált IMAX mozi színeire azt, hogy rossz, tehát nem látunk azért annyira különbözően, másrészt az IMAX mozi színhőmérséklete engem nem lep meg, mert otthon is hasonlót kapok a TV-n. Harmadjára meg 5 különböző modellű Samsung TV-n láttam a topik összefoglalóban található beállításokat és igencsak hasonlítottak egymásra, ezért merem bátran ajánlani :) De tény, ha valaki nem szereti, akkor nem lehet mit tenni, de egy 2 hetet javasolnék kipróbálásra, ha a megszokás miatt :)

[ Szerkesztve ]

(#76950) PuMbA válasza PuMbA (#76949) üzenetére


PuMbA
titán

Azt még elfelejtettem mondani, hogy a neten fellelhető összes modell összes kalibrációjában Meleg 2 van, sőt még az LG TV-in is :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.