Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) attamero81 válasza VGYke (#30999) üzenetére


attamero81
senior tag

Nyilván adott a dolog,hogy hardveresen.Komplett panel csere.Egyedül a 3D nem menne,mivel a B7000 nem 3D-s.Azon kivül minden ugyanaz lenne,mint a D7000-nél.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#31002) BBéci válasza VGYke (#30999) üzenetére


BBéci
titán

Azt jelenti, hogy kis buherálással belel lehet tenni, működik a másik, többet tudó hardverrel.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#31003) vlevi válasza Daffchy (#31000) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ez érthető, hogy ennyi a keret. Csak azzal is számolni kell, hogy tévét nem 1-2 hónapra vesz az ember. Azt pedig nem kívánom neked, hogy 5-10 évig úgy nézd azt a tévét, hogy hát,izé,szar a képe, de legalább olcsó volt :(
Akkor már inkább húzd ki valahogy őszig, hátha lesz a mediamarktban, euronicben, vagy hasonló helyen elfogadható áron 0%THM-es hitelakció. Vagy, a múltkor, májusban ez edigitalnál volt hasonló, mindent 15 havi részletre adtak. Olyankor már inkább belefér havi néhány forint magasabb törlesztőrészletért cserébe egy magasabb kategóriás tévé.

(#31004) molnark99


molnark99
csendes tag

Szaisztok!
Mi a véleményetek a Samsung LE40D503 TV-ről? megéri a 110.000,- Ft-ot?
esetleg ebben a kategóriában mi jöhet még szóba?

köszönöm

(#31005) Daffchy válasza vlevi (#31003) üzenetére


Daffchy
őstag

Igen persze, igazad van! :)
Muszájból semmiképp sem akarok TV-t venni...:)

Még lenne egy kérdésem, hogy 125 maximum 130E-rig mi a legjobb 42"-osban? Lehet sima LCD is, de fogyasztás miatt LED-nek jobban örülnék!:)

(#31006) nightshadow válasza molnark99 (#31004) üzenetére


nightshadow
veterán

A D550 butított változata, pl. kevesebb csatlakozó, a beépített mediaplayer nem játszik filmet, stb. Idei 40-42-es ilyen árban jelenleg nem nagyon van, év vége felé talán már lesz.

(#31007) attamero81 válasza nightshadow (#31006) üzenetére


attamero81
senior tag

Lehet benne aktiválni a lejátszást,csak azt kell eldönteni,hogy megéri-e.Ha feltétel a méret akkor inkább várjon,mert a D sorozat meglévő típusai amik még itt-ott vannak szeptembertől kb.20 %-ot fognak még esni.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#31008) nightshadow


nightshadow
veterán

Samsung UE40ES7000 review: [link]

(#31010) Daffchy


Daffchy
őstag

SAMSUNG UE-40EH5000 vélemény? :)

(#31011) VGYke válasza attamero81 (#31001) üzenetére


VGYke
addikt

Hát ha a 3D nem menne, sok értelmét nem látom.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#31012) asztrov


asztrov
csendes tag

Ahoj. Az a probléma, hogy UE32ES5500WXXH tévére Toshiba satellite pro laptopról megyen a kép, először VGA-ban, majd egy alkalmas átalakítón keresztül hdmi-ben. Meg is érkezik a tévébe, ahol automatikusan fel is ismeri, annyi, amennyit a Toshiba lead pixelben, ebben nincs hiba. DE. Ha bedugva marad a hdmi a tévében, és átkapcsolok tévézésre, akkor a beállított csatornák kb felének képe irtó zavarossá válik és szétesik, míg mások megmaradnak... Ami eltűnik, vagy szétesik, annál azt mondja, hogy gyenge a jel. Kihúzom a hdmit, a kép fasza, visszadugom, szétesik. Digikábelem van. Mi a baj?

[ Szerkesztve ]

(#31013) CoolBoy323 válasza asztrov (#31012) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Masik lyukba dugva probaltad? A DVIos rosszalkodik?

(#31014) asztrov válasza CoolBoy323 (#31013) üzenetére


asztrov
csendes tag

ja kipróbáéltam az összes hdmit, ugyanaz a probléma mindnél

(#31015) BBéci válasza asztrov (#31014) üzenetére


BBéci
titán

Az átalakító is okozhatja, szedd le a HDMI-ről, úgy próbáld ki!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#31016) Tommy7


Tommy7
tag

Üdv, most vettem egy Samsung UE40EH5300WXXH nevű tvt és azt szeretném tudni, hogy ehez csak a gyári webkamerák jók vagy lehet hozzá vmi másikat is csatlakoztatni? esetleg csak mikrofont nem lehetene valahogy csatlakoztatni? :R :R

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#31017) BBéci válasza Tommy7 (#31016) üzenetére


BBéci
titán

Az eddigi hírek és információk szerint csak a gyárival működnek. Panasonicról hallottam, hogy valamelyik Logitech használható hozzájuk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#31018) Lengyi válasza Lengyi (#30904) üzenetére


Lengyi
aktív tag

(#31019) BBéci válasza Lengyi (#31018) üzenetére


BBéci
titán

Válaszoltam rá.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#31020) sandró60 válasza Tommy7 (#31016) üzenetére


sandró60
addikt

Sajnos a Samsung kamerát elég drágán adják még.Az internettes fórumokon még nemolvastam,hogy esetleg más tipusú kamerával működne. :O
Itt egy link ahol "olcsóbban" adják
[link]

(#31021) attamero81 válasza VGYke (#31011) üzenetére


attamero81
senior tag

Ha fontos a 3D,akkor csak a tv csere marad.Abban is tudok segíteni.180-ért van 46D6530 white.Minden tartozéka megvan és adok mellé 2 db szemüveget.Üzemanyagárban házhoz is szállítom.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#31022) asztrov válasza BBéci (#31015) üzenetére


asztrov
csendes tag

Hát én is arra gyanakszom, de lámáskodom: a digitális jelet mennyiben zavarja az interferencia? Amúgy az a baj, hogy átalakító nélkül semmiképpen nem megy, ui. a laptopról csak vga (d-sub)-n meg s-videón jön ki a képjel, de ezeket a tévé nem tudja fogadni.

(#31023) asztrov válasza Tommy7 (#31016) üzenetére


asztrov
csendes tag

én is úgy tudom, hogy csak samsung márkával működik

(#31024) Expendable válasza sandró60 (#31020) üzenetére


Expendable
aktív tag

Ebayen ki lehet fogni jó áron.

(#31025) BBéci válasza asztrov (#31022) üzenetére


BBéci
titán

11000 forintért kapható remek médialejátszó, HDMI és optikai kimenettel, felejtsd el az a laptopot.

Szerinted a digitális átvitel nem elektromos jelek, impulzusok formájában történik? Ugyanúgy áram folyik a madzagon, mint analóg esetén.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#31026) Lengyi válasza BBéci (#31019) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Köszönöm is szépen de továbbra sincs ötletem, hogy mi lehet a baja.

(#31027) Z10N válasza nightshadow (#30926) üzenetére


Z10N
veterán

Koszonom, megnezem.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#31028) asztrov válasza BBéci (#31025) üzenetére


asztrov
csendes tag

no more 11ezer forint, ez a legnagyobb baj :)

(#31029) Z10N


Z10N
veterán

Valamit nem ertek. Korabban linkeltek az EH5000 mainboard kepet, miszerint a platform X9 es csak az EH5000/EH5005 hasznalja. Mikozben mindket tv smart funkcio nelkuli a pcb-n ott van a LAN port, illetve a leirasnal levo kepen csak a helye van meg. Viszont a leirasnal szerepel a Web Browsing. Szerviz modban elo lehetne-e hozni vagy FW modositassal?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#31030) Z10N válasza g@bo (#30949) üzenetére


Z10N
veterán

40eh5000-rol mi a velemenyed a leirtakon kivul, gondolom akkor mar kozelebbrol is szemugyre vetted. Olyan 115-120k-t mar lehet megerne osszel?

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#31031) BBéci válasza Lengyi (#31026) üzenetére


BBéci
titán

Kezdésnek próbáld ki másik merevlemezzel, majd az említett 500 gigást másik tévével.
Eddig akárhány tévével teszteltem az USB-s lejátszást, semmi hasonlót nem tapasztaltam, mindig ugyanazt a telepakolt másfélterást használtam.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#31032) #59816064 válasza vlevi (#31003) üzenetére


#59816064
törölt tag

Az Auchanban 0% THM-es ingyen hitel van, én is úgy vettem a TV-t, és elhozható 15 hónapra is. :)

(#31033) Tommy7


Tommy7
tag

Helló, köszi a samsung kamerával kapcsolatos válaszokat, sajnos ez van.

Azt tudja valaki, hogy a smart rendszerhez cska azt a pár progit lehet letölteni amiket kidob a letöltéseknél vagy valahonnét lehet hozzá szedni?
esetleg valami flashes böngésző lenne-e hozzá?
Köszi a válaszokat.

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#31034) pisteeke válasza BBéci (#30997) üzenetére


pisteeke
tag

köszönöm, ez jó hír! :) :R
ha már az all share nem megy rajta, legalább ez működjön :)

Barátom a gugli, csak van, hogy néha nem értjük meg egymást! :)

(#31035) pisteeke válasza szelidorzo (#30998) üzenetére


pisteeke
tag

szuper! Ez tényleg jó hír, köszönöm :) :R
Viszont ez az észt nyelvre állítás meredeknek tűnik első hallásra. lesz a kártyának valami helyi menüje, ahol állítgatni kell, vagy a tv saját menüjében kell matatni?

Barátom a gugli, csak van, hogy néha nem értjük meg egymást! :)

(#31036) pisteeke válasza sandró60 (#31020) üzenetére


pisteeke
tag

nekem nem volt szükségem a hozzá kapott kamerára. A Vaterán adtam el 20.000 -ért. :( sajnálom, hogy nem sikerült összehoznunk az adásvételt. De szerintem néz be a Vaterára, Sokan vannak vele úgy mint én, és hátha sikerül jó áron venned egyet hozzá.

Barátom a gugli, csak van, hogy néha nem értjük meg egymást! :)

(#31037) Tommy7


Tommy7
tag

és azt tudja vki hogy ezen a típusú tvn: samsung UE40EH5300WXXH, hogyan lehet a csatornák helyét beállítani, mert én sehogyse tudom a kívánt számra tenni a csatornákat, csak egy bizonyos kedvencekbe sorba betteni, de az nem ugyanaz. Valaki valmi ötlet?köszi

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#31038) air válasza Tommy7 (#31037) üzenetére


air
nagyúr

Csatornalista export pendrive-ra, Samsung Channel list PC editor-ral sorbarendezés, aztán csatornalista import.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31039) szelidorzo válasza pisteeke (#31035) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Ha magyar nyelven hagyod, akkor jó eséllyel szarok lesznek az ékezetek, de pontos az epg órája.
Ha pl észt nyelvre átállítod a TV-t az elején, gyári nulláról történő hangoláskor, de minden más nyelvi beállítást meghagysz magyar nyelvűnek, akkor az ékezetek helyesen fognak megjelenni, viszont az epg csúszni fog egy órát.
Ez akkor kényelmetlen, ha valamit időzítve akarsz rögzíteni, vagy megnézni.
Erre megoldás, hogy az időzónát átállítod, s minden a helyére kerül.
Csatorna rendezést csak ezután kezdj, mert a magyar csatornarendezés nem megy fel észt nyelvű beállításra, s viszont.

Ha visszaolvasol május elején elég sok szó esett arról, hogy az ékezetes anomáliák mikor hogy orvosolhatók.
A nyelvi beállítások miatt ne fájjon a fejed, nem okoz gondot, az észt megoldás nem tilt le funkciókat.
Régebbi típusú TV-k esetében (C sorozat) már kényelmetlenebb, mert ott az időzóna nem állítható, csak a pontos idő, de az nincs hatással az epg órájának csúszására.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#31040) Tommy7 válasza air (#31038) üzenetére


Tommy7
tag

Helló, az úgy nagyon jó is lenne, csak az a baj, hogy a tvn pin kódot kér, én meg azt sehol nem találom, hogy mi lehet. Azt hol lehet megnézni, hogy mi?

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#31041) Postas99


Postas99
senior tag

Sziasztok!

Mi is TV vásárlás előtt állunk, olvasgatom a fórumot és más külföldi oldalakat is. A kérdésem az lenne, hogy az új szériás EH5300 tud-e olyan funkciót (most ez lett a divat itthon) mivel már rendelkezik megfelelő FLASH támogatással, hogy teljes képernyőre ki tudja tenni a flash videokat.

Esetleg ha ez a modell nem alkalmas rá melyik lenne az amelyik erre képes lenne.

Ok: online filmnézés free elérhető oldalakról flash tartalomban full screenen. Igy számitógép kihagyható a folyamatból.

(#31042) korikmate


korikmate
tag

Sziasztok!

A teszt végén közölt stream adások működnek még? És magyarul mennek? Ha már nem, honnan tudom megkapni a legfrissebb stream-listát?

szerk: bár lehet hogy ez nem az a fórum :)! De remélem itt is tudtok okosságot mondani ezzel kapcsolatban.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#31043) gukker1 válasza Tommy7 (#31040) üzenetére


gukker1
tag

A jelszó alapból 4 db nulla.

"WE BREAK FOR NOBODY"

(#31044) korikmate


korikmate
tag

Sziasztok!

Volt már valakinek olyan problémája, hogy a SMART ikonra bökve a távirányítón a jobbfelső sarokban egy forgó kis izével megjelenik a Kezdeti lépések felirat, és innen nem megy tovább? Hogy kell ezt orvosolni?

(#31045) Tommy7 válasza gukker1 (#31043) üzenetére


Tommy7
tag

Köszi, én alapból 4db 1essel próbáltam :D, de így már működik.
Most már csak az a baj h a tvről leszedett listát nem tudja megnyitni a nemrégiben leszedett progi, mert invali file formatumot ír ki, pedig scm, aminek lennie kell. Ilyenkor mivan? :F

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#31046) air válasza korikmate (#31044) üzenetére


air
nagyúr

Türelemmel. Frissíti a Smart-ot.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#31047) korikmate válasza air (#31046) üzenetére


korikmate
tag

Elég sokat vártam. De lehet hogy lehettem volna türelmesebb szegénnyel :)! Na majd délután meglátjuk, hogy menni fog e. Köszi!

(#31048) Tommy7 válasza Tommy7 (#31045) üzenetére


Tommy7
tag

Megoldottam, a Samsung ToolBox-al. Köszi a segítséget.
Most már csak az lenne a kérdésem, hogy a programválasztásnál nem-e lehet eltűntetni a 4 számjegyű választást, hogy csak 1 számjegyű legyen? Köszi

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#31049) BBéci válasza Tommy7 (#31048) üzenetére


BBéci
titán

Valaki írta pár hete, hogy át lehet számozni, de a mikéntjére nem emlékszem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#31050) gukker1 válasza Tommy7 (#31048) üzenetére


gukker1
tag

Nekem van egy bontatlan samsung skype kamerám,ha érdekel,még alkuképes
http://www.expressz.hu/szorakoztatoelektronika/tartozek_kiegeszito/hirdetes-31317071/

"WE BREAK FOR NOBODY"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.