Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76551) sandró60 válasza lalakov (#76544) üzenetére


sandró60
addikt

Sajnos lehet,hogy (koromnál)fogva én is felejtek. ;]

(#76552) Testes07


Testes07
újonc

Sziasztok!

Még új vagyok, nekem az a problémám láttam már mást ís írni erről de nem kapott konkrét választ ,így rákérdezek én is mert hasonló a problémám. Vettem egy Samsung ue40h6400 tv-t és nálam is azt csinálja hogy gondol néha egyet és minden előzmény nélkül kikapcsol. (Nem elalvás kikapcsolás mert nem számol vissza és ki is van kapcsolva)

Másik problémám hogy van egy upc-seta boxom és ha kikapcsolom a tv-t kikapcsolja a box-t is de ha bekapcsolom akkor nem kapcsolja be a boxot ez normális?

Válaszokat elöreis köszönöm

(#76553) sandró60 válasza Testes07 (#76552) üzenetére


sandró60
addikt

Lehet,hogy box kavar be.Mivel irtad ,hogy melyik szolgáltatónál vagy próbáld ITT kérdezni

(#76554) blakey válasza Testes07 (#76552) üzenetére


blakey
titán

HDMI-CEC-et kapcsold ki.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#76555) Tegla80


Tegla80
addikt

Nah akkor pici Samsung.
Tipus 40ES5500(2012evj) ,mig a FW 1030 es gyarilag fent.
nalam minden klafa es a YT sem rinyal,h nem fog menni...siman indult,mint a Vimeo is.
Smart:
Nalunk igy nez ki es a főoldalon regota ezek vannak kint,mint "gyari app-ok" .
(ezek nem frissultek,de most frissitett a smart hub-ot.)
App-okat elerem,ujakak letolteni is tudok.....

user fuso muxik

,de csak a tv2 es rtlmost megy naprakeszen,duna es mtva nem...
pl hetihetes van :DDD

(bal felul nev,jobb felul a datum....)
Amugy nalam a tvgo is megy,de a hbogo frissitesert sir.(ha kell csinalok mindenrol kepet ;) )

Szoval sztem 1ertelmu,h miert nem kell FW frissiteni. :U

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76556) poli27 válasza luckyman (#76523) üzenetére


poli27
veterán

50" volt a lb650v amit elvittek.

A 6800 as ivelt tv-t nagyon ajánlották hogy mennyire jó van aki ezt megerősítí?

[ Szerkesztve ]

(#76557) Samsung SPS válasza maglew (#76478) üzenetére


Samsung SPS
tag

Szia! Jó hírem van sikerült a mai nap elhárítani a gubancot, így megint minden a régi. Csatlakoztatni kell a TV-t hálózatra és minden sínen lesz.

(#76558) PuMbA válasza poli27 (#76556) üzenetére


PuMbA
titán

Nem ajánlott az ívelése miatt :)

(#76559) Henker2


Henker2
addikt

Sziasztok!

Van egy Samsung UE40H6200 típusú LED TV a telekomnál 24 havi részletre!

Azt szeretném megkérdezni? Hogy ez mennyire jó tv? Vállalható vagy vannak hibái?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#76560) PuMbA válasza Henker2 (#76559) üzenetére


PuMbA
titán

Teljesen jó TV, topik Összefoglaló által is ajánlott :)

[ Szerkesztve ]

(#76561) Henker2 válasza Henker2 (#76559) üzenetére


Henker2
addikt

Tudom nem ide való ebbe a topikba de ez a Samsung UE40H6200 van olyan jó mint az LG 42LB650?

Mert e között a 2 TV között gondolkodunk hosszabb távra persze!

A lényeg a szép kép a filmekhez illetve 3D majd 1-2 jó filmhez!

Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#76562) Angel2014 válasza PuMbA (#76560) üzenetére


Angel2014
addikt

Szerinted jobb mint a H6400-as? Annak a távirányítóján is eltűnt a 3d ki és bekapcsolása? A felvétel került be a helyére? Kezd elegem lenni az F6400 -ból szerinted jobban járnék a H6200-vel?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#76563) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Felteszem a kérdést, hátha akad olyan, aki ért a problémához... Samsung 40D5000 LED TV-m a következő hibajelenséget produkálja: [link] A bal felső sarokban a kép sokkal sötétebb. A probléma 2 óra elteltével megszűnik teljesen. Valakinek valami ötlet? :U

(#76564) odipapa válasza Henker2 (#76561) üzenetére


odipapa
senior tag

3D szemüveg viszont nem jár hozzá.

(#76565) PuMbA válasza Henker2 (#76561) üzenetére


PuMbA
titán

A VA panel miatt szerintem mindenképp jobb, mert nagyobb a kontrasztja és mélyebb a feketéje is :)

Angel2014: Fogalmam sincs, de biztos, hogy nem rosszabb :)

[ Szerkesztve ]

(#76566) Angel2014 válasza odipapa (#76564) üzenetére


Angel2014
addikt

De jár 4 is attól függ hol veszi ....képe szebb de a szervize a samunak jobb.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#76567) odipapa válasza Angel2014 (#76566) üzenetére


odipapa
senior tag

Mivel Samu topikba vagyunk, természetesen arra értettem.

(#76568) Flashget válasza attamero81 (#76548) üzenetére


Flashget
félisten

Üdv Samsung szaki!
Tudsz mondani pár újdonságot az idei modellekről a H szériához képest, középkategóriában?
Milyen ez a Tizen történet?

Realme GT Master Edition

(#76569) Flashget válasza poli27 (#76556) üzenetére


Flashget
félisten

Én adtam tippet milyet vegyél, de látom csak a pr-ra buksz és szivatni akarod magad. ;)

Realme GT Master Edition

(#76570) luckyman válasza poli27 (#76556) üzenetére


luckyman
aktív tag

55-re emlékeztem, bocs. Ott valóban nem nagy a difi. Én egy 47-t vittem haza egy 50" helyett. Bár nálam előrelépés volt neked visszalépés lesz, úgy lehet, hogy más.

(#76571) poli27


poli27
veterán

Eldőlt holnap megveszem a UE48HU7500LXXH tvt, igaz nem 50 vagy 55" amit szerettem volna de képminőségileg sztem ott lesz a tv :) Ami fontosabb sztem!

(#76572) blakey válasza poli27 (#76571) üzenetére


blakey
titán

Készülj fel, hogy negatív élményeid is lesznek, a mozgásmegjelenítése még nem éri el egy hasonszőrű FHD testvért.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#76573) zolapapi válasza Angel2014 (#76562) üzenetére


zolapapi
csendes tag

Lényegében a h6400-on valóban nincs, viszont a Keypad gombbot megnyomva előjön a tv képernyőn a "bónusz távirányító" melyen már kapcsolható a 3D.
Lényegében egy-egy gombbat többet kell nyomni. De nem muszály hálisten' a menüben megkeresni.

(#76574) Isten88 válasza BBéci (#76512) üzenetére


Isten88
senior tag

Szia. Kár, koszonom a valaszt.

(#76515) Apa+Fia: Nem en hasznalom a tv-t, hanem apum. Az eddig megazokott kornyezete szokatlan neki. Ha jol tudom Youtube menut raktak az elozmenyek helyere, vagy valami ilyesmit, es ez szokatlan neki, ezert szeretett volna visszavaltani a regebbire, de igy kenytelen lesz megszokni.

(#76575) PuMbA válasza blakey (#76572) üzenetére


PuMbA
titán

Csak a HU6900-ban van hiányos Motion Plus, a 7000-res sorozat UHD modelljei teljes mozgásfelbontást kínálnak és van HDMI 2.0 meg minden jóság :)

poli27: Jó választás :)

[ Szerkesztve ]

(#76576) Flashget válasza blakey (#76572) üzenetére


Flashget
félisten

Én írtam, de kb. szart sem ért, hogy fogják csalódások is érni.
Meg ennyiért már inkább lehet megvárnám az új J szériát hogy azok mit tudnak csak 2-3 hét és a boltokban van.

PuMbA a 24p lejátszás kapcsán volt valami negatív dolog a samsung top UHD-s modellel is nem hogy a 7xxx-el.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#76577) blakey válasza PuMbA (#76575) üzenetére


blakey
titán

Majd jobban nézd meg, mert bizony lesznek vele gondok, egy ilyet vennék helyette és kb körbefosnám a bokámat. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#76578) Flashget válasza blakey (#76577) üzenetére


Flashget
félisten

+1

Realme GT Master Edition

(#76579) poli27 válasza blakey (#76577) üzenetére


poli27
veterán

Jha csak azt már nem nagyon tudod megvenni sehol amúgy... Ezzel az erővel semelyik tv nem ajánlott mert mindegyikbe van hiba, tegnap a Mediában 1,5 órát nézegettem őket, és ennek volt tv adásnál is a legszebb képe sztem.... az elviselhető árkategóriában (400k alatt)

(#76580) blakey válasza poli27 (#76579) üzenetére


blakey
titán

Oké, de nem a MM-be döljön el a kérdés, hidd el, hogy pl. egy másik FHD modellel sokkal jobban jársz, ha 4K kell akkor várd meg az idei modelleket, azok már jobbak lesznek. Esetleg vedd ezt..
Egyszer írtad nekem, hogy minek írok ha nem értek hozzá, na most ua. írom én is, minek veszel olyat ha nem értesz hozzá?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#76581) Henker2 válasza odipapa (#76564) üzenetére


Henker2
addikt

Az LG-hez adnak 2db-ot is

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#76582) PuMbA válasza Flashget (#76576) üzenetére


PuMbA
titán

Én csak ezt a HDTVtest tesztet olvastam róla, de itt különösen ajánlottat kapott :) Többet én sem tudok róla, csak itt semmilyen nagyszabású vételt megakadályozó hibáról nem beszélnek, viszont ettől lehetséges, hogy a Full HD modellnek szebb a képe az Ultra Clear panel miatt, Ultra Clear panel van a HU7500-ban is, tehát elvileg ugyanazt tudja :)

[ Szerkesztve ]

(#76583) poli27 válasza blakey (#76580) üzenetére


poli27
veterán

De nincs másik full hd modell amit találtam, ezt kitalálta a samsung jól.. 55" 6700 még amit kinéztem ez full hd pl de erről is lebeszéltetek. nem szánok 5 kilót egy tvre már ez is határeset.... (370k) egyiknek ez a baja másiknak az a baja nincs olyan ami jó lenne mindenkinek ez a meglátásom... Még az lg 55" 870v volt a kiszemelt másik alany... de az a szar webos al van ami kibaxott lassú.... AZ új széria ami kijön 1,5 árral kezd kb...

(#76584) blakey válasza poli27 (#76583) üzenetére


blakey
titán

Ennek is rendben van a képe ill. ennek is.
Nem tudom mit ajánlottak neked de ennyiért sokkal jobbakat tudnál venni és nem utolsó sorban nagyobbat. De nekem mindegy, nem én fogom nézni.

6700-ast miért nem ajánlom? Azzal még nem volt dolgom, innentől kezdve nem sok értelme lenne az ajánlatnak, a másik 2-t láttam is. Lehet, hogy az is rendben van, megnézem most mit írnak róla aztán valamikor élőben is megfogom nézni.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#76585) poli27 válasza blakey (#76584) üzenetére


poli27
veterán

Tudom de nekem kell a sat tuner a tvbe.... nincs mozgásvezérlés stb stb....
Ha a 6500 ajánlod akor a 6700 est miért nem?

[ Szerkesztve ]

(#76586) Yummy


Yummy
tag

Amiket korabban javasoltatok koszonom szepen! Kertem HDMI-s boxot.

Szerintetek, hogyan lenne erdemes felhosodesrol kepet csinalni? Szeretnek ide feltolteni, hogy szerintetek meg elmegy-e. De az a baj, hogy vagy nem latni egyaltalan semmit, vagy minden kepen mashogy nez ki ami nem ad valos kepet. Ti hogyan csinaljatok?

(#76587) run4fun


run4fun
tag

Sziasztok!

Digi műholdas adás rendelés előtt:
Jól gondolom, hogy nem tudok DIGI Smart Cam (CI+) kártyával a Samsung UE40H5500-amon tv-zni DVB-S tuner nélkül?

Köszönöm, Feri :)

(#76588) blakey válasza Yummy (#76586) üzenetére


blakey
titán

Ha nem zavar a felhősödés akkor ne foglalkozz vele, onnantól kezdve érdekes a dolog, hogy zavar.
Fotózni nem könnyű ill. fotó alapján nem lehet eldönteni, hogy mit látunk, tudok úgy fotózni plazma tv-t, hogy totál világos és tudok úgy fotózni lcd tv-t, hogy "plazma gyilkos". :)

(#76589) Yummy
Ha ez megnyugtat akkor löjj egy-két képet és azt töltsd fel ami a legközelebb áll a valósághoz. De mondok egy másik dolgot, nincs olyan lcd ami ne lenne felhős, mértéke változó, van amelyiken kalibrálás után eltűnik, van olyan is, hogy eleinte nincs majd szép lassan megjelenik, de a fordítottja is előfordulhat.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#76589) Yummy válasza blakey (#76588) üzenetére


Yummy
tag

A gond itt van, hogy marhara idegesit. Lehet ez nem is veszes, csak mivel tudom mi ez a jelenseg ezt vizslatom egyfolytaban es kicsit megoli a tvzes elmenyet :( :) Ha cserelnem nyilvan nem garancia, hogy a masik jobb lenne, sot lehet rosszabbat kapnek. Halvany gozom sincs mit kezdjek vele.

(#76590) attamero81 válasza Bull Boss (#76563) üzenetére


attamero81
senior tag

A háttér kezd döglödni.Ez két irányba mehet el.Vagy nagyobb felületen hal meg a háttér vagy az egész.Bár erre kicsi az esély.Az is lehet,hogy csak a táp gyengélkedik a tv-ben,mert ugye nem 2 napos a tv.Ezt a későbbi háttér helyre állásáért gondolom.Szerintem egyszerű alkatrész fáradás van a dologban.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#76591) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok! 6500-as szériát is érinti ez a frissítés után nincs internet probléma?

(#76592) Wajk válasza huliganboy (#76591) üzenetére


Wajk
addikt

a probléma már megszűnt, és nem a frissítéssel volt gond hanem a Samsung szerverekkel...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#76593) Bull Boss válasza attamero81 (#76590) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Köszi szépen a választ! A TV igaz 4 éves, de összesen nem ment 300 üzemórát ezidáig...

(#76594) mumus10


mumus10
csendes tag

Sziasztok!

Tudom, csak félig tartozik ide, de itt hátha kapok választ. Alapvetően UE40H6200-at terveztem venni, aztán más topicokban olvastam, hogy a Sony, meg az LG is szóba jöhet, bár utóbbit többen kritizálták. Sonyból a 40W605B-t néztem ki, LG-ből nincs konkrét. Ezek közül ilyen kategóriában melyik a legjobb vétel? Samsung cuccokban még nem csalódtam nagyot, a többi számomra "ismeretlen" márka.

One love. One United.

(#76595) becsitibi


becsitibi
senior tag

Sziasztok,tudnátok adni egy pontos címet a Samsung központi irodájáról,hogy hol van Budapesten?

(#76596) huliganboy válasza Wajk (#76592) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Köszönöm! Erről van valami hivatalos infó is esetleg?

(#76597) sandró60 válasza mumus10 (#76594) üzenetére


sandró60
addikt

Látom "újonc"vagy.
Lehet,hogy elkerűlte a figyelmedet OTT-fent,ha lenyitod a samu összefoglalót majdnem minden kérdésedre választ kapsz. ;)

(#76598) PuMbA válasza mumus10 (#76594) üzenetére


PuMbA
titán

Az alsó kategóriás Sonyk rosszabbak a Samsungnál, maradj a H6200-nál :)

Más: Szerkesztettem az Összefoglalót, belekerült a J és JS. Meg az ívelt TV-k és a 32"-os H6200 nem ajánlottsága :)

[ Szerkesztve ]

(#76599) mumus10 válasza PuMbA (#76598) üzenetére


mumus10
csendes tag

Köszönöm :)

sandró60: Ennyire nem vagyok újonc, csak ritkán járok erre, de egyébként 1 kérdésre van válasz az összefoglalóban. Mindenesetre köszi :)

One love. One United.

(#76600) PuMbA válasza mumus10 (#76599) üzenetére


PuMbA
titán

Ne felejtsd majd el az Összefoglaló Általános beállítások része szerint beállítani a TV-t minden bemeneti forráson, mert az sokkal közelebb van egy kalibrált TV képéhez, mint a TV alapbeállításai :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.