Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78001) Forestgreen válasza FlashLed (#78000) üzenetére


Forestgreen
aktív tag

A szélességre gondoltam, de már megtaláltam, hogy 90,7 cm, az sajnos nem fér el. Azért köszi.

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#78002) PuMbA válasza chester99 (#77995) üzenetére


PuMbA
titán

Mert gyárilag úgy van beállítva, hogy vásárló csalogató legyen, ránéz és ezt mondja: hú, de élénk színek, hú, de folyamatos mozgás, hú, de világos kép :) Aztán otthon hosszú távon kiégeti a szemét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78003) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni:

48H6200-as Samunál youtube videókat néznénk, megnyomtuk a smarthub gombot elkezdte beállítani a netet, de a 4. pontban újra akarta hangolni a csatornákat. No ezt nem szeretnénk. Hogyan lehet netcsatlakozásra bírni, hogy ne kelljen szétbombázni a már beállított csatornákat?

F.K.T.

(#78004) keccsa válasza Forestgreen (#77991) üzenetére


keccsa
aktív tag

Vegyél H6400-ast, ami gyakorlatilag ugyanaz, mint a 6200-as, de kapsz hozzá 2 db szemüveget, meg egy príma smart távvezérlőt, amelyek bőven kiadják a felárat! :K

Mindenki magának hülye!

(#78005) Flashget válasza Forestgreen (#77991) üzenetére


Flashget
félisten

[link]

Realme GT Master Edition

(#78006) ademfire


ademfire
csendes tag

Sziasztok!

Vettem a napokban egy Samsung UE48H6410SSXXH LED TV-t. Minden patent vele, kivéve azt, hogy a TV GO nem működik rajta. Mármint belép az alkalmazás-ba,stb , de amint az élő műsort akarom nézni, tölt egy kicsit, majd ugyanoda visszalép. Próbáltam több csatornával is, mindegyiknél ugyanezt csinálja. A TV GO regisztrációmmal minden rendben van, használom más eszközön (és igen, tudom hogy egyszerre max. 2 eszközön használható az élő adás). Valakinek van ötlete mi lehet a gond? Más Samsung LED TV tulajnak működik rendesen?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#78007) nightshadow


nightshadow
veterán

Samsung's 2015 TV line-up - full overview [link]

(#78008) cyberkind válasza nightshadow (#78007) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezekre az új, 15-ös modellekre mennyi időt kell várni amíg kis hazánkba is ellátogatnak?

Paranormal Cocktivity

(#78009) nightshadow válasza cyberkind (#78008) üzenetére


nightshadow
veterán

Jó pár már fent van az edigital és Mediamarkt honlapján. Csak egy példa: [link]

(#78010) cyberkind válasza nightshadow (#78009) üzenetére


cyberkind
félisten

És fog ebből olyan is jönni, amit a földi halandó ember pénztárcájának találtak ki?
Olyasmire gondolok mint a mostaniak közül a 6200-as modell meg társai.

Vagy ez felejtős az új hardvernek meg szoftvernek köszönhetően?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#78011) nightshadow válasza cyberkind (#78010) üzenetére


nightshadow
veterán

J6300, J6200 ilyen lesz, de nyár végére, ősz elejére lesz csak emberi áruk. Ez minden évben így van, tavasszal nem szabad új szériát venni mert akár 100k-t is bukhat az ember.

(#78012) FlashLed


FlashLed
senior tag

Üdv.

Segítségeteket kérném!
Hol találok ilyet:
[link]

Ez egy Samsung led tv RF adapter,mert ugye alapértelmezetten nem megy bele a sima rf kábel túl nagy hozzá!

The Mechanic

(#78013) poli27 válasza FlashLed (#78012) üzenetére


poli27
veterán

Ahol találtad a képet ennyire egyszerű.... [link]

(#78014) nightshadow válasza FlashLed (#78012) üzenetére


nightshadow
veterán

(#78015) sandró60 válasza FlashLed (#78012) üzenetére


sandró60
addikt

Ahogy elnézem húzós ára van ;]

[ Szerkesztve ]

(#78016) PuMbA válasza nightshadow (#78007) üzenetére


PuMbA
titán

"Flat (in the US) / curved (in Europe)"

Az USÁ-kok nem veszik be ezt a hajlított cuccot annyira :DDD

(#78017) nightshadow válasza PuMbA (#78016) üzenetére


nightshadow
veterán

Viszont ahogy elnézem szerintem jövőre ki is vezetik a Full HD-t a középkategóriából, max. az 5-ös sorozatban lesz jelen.

(#78018) Kronk


Kronk
őstag

48h6400 tegnap megrendelve a T-home-tól, óra indul :)

http://totesz.myminicity.com/

(#78019) tyotyiga válasza Kronk (#78018) üzenetére


tyotyiga
tag

Sok sikert! Nekem február 25.-e óta húzódik a megrendelèsem!! Tv sehol mèg mindig!!! Csak az igèrgetès!!

(#78020) Kronk válasza tyotyiga (#78019) üzenetére


Kronk
őstag

Tudom, de ahogy olvastam másoknak kb 1 hét volt, remélem, én is oda tartozom. :R
Nem tudom nálad mi a gond, vagy a hitelbírálaton csúszhattál el, vagy nincsen már készleten, és akkor én sem kapok, vagy a zseniális informatikai rendszerük szívat szimplán. :Y

http://totesz.myminicity.com/

(#78021) tyotyiga válasza Kronk (#78020) üzenetére


tyotyiga
tag

Minden rendben van elmondásuk szerint,kèszleten is van,a szállìtással van gond már egy hónapja! Vicc!

(#78022) Kronk válasza tyotyiga (#78021) üzenetére


Kronk
őstag

Mondd, hogy elmész érte :)

http://totesz.myminicity.com/

(#78023) FirstAndroid


FirstAndroid
tag

Sziasztok!

Van egy ilyen TV-m: Samsung LE26A330J1.
Hol tudnék ehhez ajánlott képbeállítást találni? Kontraszt, fényerő, meg ilyesmik optimális beállítása.
Köszönöm.

(#78024) ujlakany1993 válasza FirstAndroid (#78023) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Összefoglaló kinyitása

(#78025) nightshadow


nightshadow
veterán

Samsung UE48JU7500 4K TV Review [link]

[ Szerkesztve ]

(#78026) havri1 válasza Kronk (#78020) üzenetére


havri1
félisten

2-án rendeltem, 3-án hívtak fel, most hozta a GLS.

havri

(#78027) Kronk válasza havri1 (#78026) üzenetére


Kronk
őstag

Like! :)
Tehát itt beüzemelés semmi nincsen ezek szerint :) Legalább akkor a munkahelyre rendelem, és nem kell emiatt otthon szobroznom :)
Már csak a hívást várom :C

Vélemény, beüzemelés mikor lesz?

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#78028) pakriksz


pakriksz
őstag

f5300-as tv-m van. Ezeket a hülye notificationokat ki lehet kapcsolni valahogy? Rohadtul idegesítő ezt a samsung signature service ápr 1-el vége üzenet, ami ráadásul már nem is aktuális...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#78029) havri1 válasza Kronk (#78027) üzenetére


havri1
félisten

Van, akinek Samsungos ember hozza, és be is üzemeli, nem tudom, mitől függ.
Én holnap vagy csütörtökön tudok csak foglalkozni vele, sajnos meló van.

[ Szerkesztve ]

havri

(#78030) ujlakany1993 válasza Kronk (#78018) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Tré-home tv rendelésem:
Megrendeltem 2015 december első felében. Hívtak, hogy nincs kicsit várni kéne. Jó várunk. Azóta már van. Se egy telefon, se egy e-mail, hogy hoznák. Még jó, hogy vettem máshol tv........Persze aki újonnan rendelt annak rögtön kivitték.

(#78031) #94529552 válasza nightshadow (#78017) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem lennék biztos ebben. Ha nem lesz elég eladás a drága UHD-ből sem, meg a FHD sem megy nekik annyira az idei korlátozott szériák miatt, akkor majd átgondolják a termékstratégiát. Még akár idén is. Elég lenne a tavalyi szériát J típusjellel ellátni, és tovább gyártani.

(#78032) Kronk


Kronk
őstag

Na már hívtak is, átnézik, hogy hitelképes vagyok-e (ez abban merül ki, hogy időben fizettem be a számláimat :F ) és ha nincsen gond, már csak a futár hív! :))

http://totesz.myminicity.com/

(#78033) bul07 válasza Kronk (#78032) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen elméletileg a rendes száma fizetést nézik

Én múlt hó 3-án rendeltem meg, 6-án telefonos egyeztetés, 20-án Debreceni Samsungos ember hív hogy nála a tv és 23-án be akarja üzemelni
Lehet hogyha GLS nekem hozza akkor 17-18 körül nálam van

Viszont nálam a dobozán volt egy jókora lyuk, mikkor vettük ki a Samsungos kocsiból a ember látta hogy nagyon nézem a dobozt, egyből monda hogy a GLS így szállította nekik és hogy nem a képernyő felőli oldalon van
Ez így még oké is mert ha baja van a tv-nek ő jön(mondta is) így őneki is érdeke hogy ne legyen gond

Viszont ha nekem hozta volna így a GLS nagyon kérdőjeles lett volna hogy átveszem, de jegyzőkönyvet biztos írattam volna képekkel megtámogatva

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78034) Kronk válasza bul07 (#78033) üzenetére


Kronk
őstag

Várom, hogy ott tartsak, remélem a doboz sértetlen lesz, elég ha gls kihozza munkahelyre, mert ha a samsung hozza, haza kell ugorjak...

http://totesz.myminicity.com/

(#78035) havri1 válasza bul07 (#78033) üzenetére


havri1
félisten

Most mondjam, hogy engem nem is hívtak, csak amikor az ajtóban állt a tv-vel?
Nejem vette át, remélem nincs baja..

havri

(#78036) bul07 válasza havri1 (#78035) üzenetére


bul07
nagyúr

Hazamész és egy öklömnyi lyuk a képernyő felőli oldalán

Csak viccelek, nejed biztos jól megnézte átvételnél, és nem lesz baja olyan 6évig

Én még attól tartottam hogy van valami kezdő hibája és mivel csak egy héttel utána üzemeltem be hogy megjött nem tudtam volna élni a 3napos csere igényel
Öcsém járt úgy egy 32" 5000-el hogy 4napon egy függőleges csík jelent meg, rózsaszín azt hiszem, de rendesek voltak a euronics-ba mert úgy írták be hogy belefért a 3napba és így egyből cserélték mert volt nekik ép raktáron másik, és ők meg lebulizták Samsunggal

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78037) carpediem007


carpediem007
tag

UHD Dimmingről nektek mi a véleményetek? :F

(#78038) BBéci


BBéci
titán

Íme egy friss vélemény a beépített vs. asztali médialejátszó témában.
"Én most vettem egy WD TV-t.
Eddig DLNA-n keresztül néztem a filmeket TV(k) lejátszójával, ahhoz képest nagyon látványos a javulás."
[link]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#78039) Teasüti válasza BBéci (#78038) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Kicsit kifejthette volna mit jelent számára a javulás.
Értékelés nélkül ez nem vélemény, ez csak egy "szavazat".
Placebót is rá lehetne fogni, ha gonoszkodni akarok; vmivel meg kell indokolni, hogy mire költöttük el a pénzünket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#78040) Azurooandrew válasza nightshadow (#78007) üzenetére


Azurooandrew
tag

Köszi a linket! :)

Samsung J6300

With J6300 we are entering Full HD territory and none of the Full HD models will offer the new Tizen Smart TV platform. Full HD is on the way out, if you are asking Samsung.

majd

Curved
Full HD
Micro Dimming Pro
Smart TV (Tizen)

Ez elírás lehet?

(#78041) BBéci válasza Teasüti (#78039) üzenetére


BBéci
titán

Van annak valami akadálya, hogy megkérdezd fórumtársunkat?
Manapság az internetes vásárlás korában 14 nap áll rendelkezésre a termék kipróbálására és visszaküldésére. Nem tételezem fel, hogy valaki megtartson valamit, ami számára nem hozott előrelépést.
Aki asztali médialejátszót használ, az nem véletlenül, nem divatból, vagy kényszerből teszi.
Elmondom, számomra miben áll a javulás: jobb kép- és hangminőség, több és használhatóbb szolgáltatás, egyszerűbb kezelhetőség, ebbe beleértendő a távirányító, széleskörűbb fájl-kompatibilitás.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#78042) raiden1bak válasza Teasüti (#78039) üzenetére


raiden1bak
tag

Én is le cseréltem a tv mplayerét egy cél eszközre (med8er 600).Valóban sokat javult a kép.Még az asszony is észrevette mkv is szebb.Teltebb színek,tükör sima kép rendesen jó volt rá nézni.És a mozgás is olyan fojamatosabb lett.De a tv mplayer sem rossz!Ha tudna 3D ISO-t nem vettem volna.

(#78043) nightshadow válasza Azurooandrew (#78040) üzenetére


nightshadow
veterán

Elírás: [link]

"A Samsung Smart TV-k a legújabb Tizen operációs rendszerrel futnak, így korlátlan hozzáférésed lehet a szórakoztató tartalmak tárházához."

(#78044) cyberkind válasza BBéci (#78041) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a gépet használom, a HD filmek lejátszása topikban leírtak szerint, tökéletes a kép és a hang, sőt, amióta felraktam ezt a madVR-t, még a kép is jobb lett.

Paranormal Cocktivity

(#78045) bul07


bul07
nagyúr

UE48H6400
Ha laptopot akarok csatlakoztatni melyik HDMI csatlakozóba kell bedugni a tv-nél?
Nem vagyok otthon és most rendelni akarok HDMI kábelt(Telefonos rendeléshez hozzácsapom)

Elég a száma a lenti kép alapján
1-be a T-home boxa van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78046) nightshadow válasza bul07 (#78045) üzenetére


nightshadow
veterán

Ha hdmi csatlakozó van a laptopon is akkor mindegy.

(#78047) bul07 válasza nightshadow (#78046) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor mehet nyugodtan a 2-be is?
Mert akkor nem veszek drágábban 90fokos fejű kábelt
Azért kérdeztem mert fel van matricázva hogy mit hova

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#78048) cyberkind válasza bul07 (#78047) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam az 1-esben van a pc, 2-esben az Xbox, szinte totál mindegy, az arc akkor lényeg ha van bögreszetted/házimozid.

Paranormal Cocktivity

(#78049) nightshadow válasza bul07 (#78047) üzenetére


nightshadow
veterán

Ha hdmi van a laptopon akkor mindegy. Csak a DVI kimenetet kell a tv hdmi (DVI) jelű bemenetébe csatlakoztatni.

(#78050) bul07 válasza cyberkind (#78048) üzenetére


bul07
nagyúr

(#78049) nightshadow

Rendben
Még egy véleményt kérnék hogy melyiket?
Laptop összekötése a tv-vel de nagyon de nagyon ritkán 3D film nézésnél, lehet hogy csak egyszer ha nem jön be igazán a 3D
1.290 Ft-ért ez , vagy dupla árért ez 2.490 Ft ez
3m kábel kell mert 2m nem érne el, én hajlok az olcsóbb felé, ha meg nincs kép minőség béli különbség akkor meg mindenképp
Jó lesz az olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.