Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) kori18t válasza Voice24 (#8995) üzenetére


kori18t
tag

Ahogy mondod! Normál tv nézésnél nem kell a 100Hz, legfeljebb sporteseménynél ( szerintem ).Én azért javasoltam a 40C550-et, mert az már 130 ezer körül jár és tényleg jó cucc, valamint tuti SQ panel van benne.Egyébként még jó, hogy mindenki máshogy látja ezt a témát, mert így kerek a világ ( na most nagyon bölcs voltam ) ;)

(#9002) siteface


siteface
csendes tag

Sziasztok!

Letöltöttem a star wars összes részét mkv formátumban. Egy kivételével mindegyiket lejátsza a tv. Azt írja ki, hogy nem támogatott video formátum.
Abban kérném a segítségeteket, hogy mi lehet a baja? Hogy tudom átkódolni?
gúúgliztam, de megfelelő progit nem találtam hozzá.

Segítséget előre is köszi.

Üdv.:
siteface

Samsung Wave I Bada 2.0, LE40C650

(#9003) #74266624 válasza kishoris (#9000) üzenetére


#74266624
törölt tag

A Samsung ügyfélszolgálat szerint a legújabb sw van a tv-ken. Az a fura, hogy tesóm vett Logitech hangszóró szettet s az Xbox közvetlenül rá van kötve, úgy nem sípol, ha ebbe a hangszóróba dugja a fülest. Még megoldás lehet, hogy veszek egy 32 C650-t s arra kötök hangszórót, ha az is ezt csinálja. Ha van RCA audio out a 650-n persze. Ha nincs akkor hagyom.

(#9004) istvanszucs


istvanszucs
tag

Samsung C650 T-Homemal CI adapterrel Wifivel jelihibákkal :-)

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a fenti konfigurációval. Valójában ez az egyetlen problémám a TV-vel amióta novemberben megvettem, de nem sikerült tartós megoldást találni.

Üdv:
István

(#9005) kishoris válasza #74266624 (#9003) üzenetére


kishoris
tag

RCA-ból csak bemenet van a 650-en.

(#9006) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, vagy fél éve be van nekem ígérve, hogy kapok tv-t (diploma ajándék), és egy elég hosszútávú/időtálló megoldást keresek, lehetőleg nagy méretben, max 300k-ért.

Eredetileg egy lg 52ld550 volt kinézve, de az nemrégiben hirtelen eléggé megdrágult, és most került a látóterembe a samsung LE55C650L1WXXH tv.

Még sosem volt samsung lcd tv-m, eléggé vegyes dolgokat olvastam róla, de személyes tapasztalataim nincsenek róla.
Itthon két lg tv van (egy 42lg5500 és egy 32ld550), amikkel nagyon elégedettek vagyunk, sosem volt velük gond.

Mik a tapasztalatok az LE55C650L1WXXH-vel?
Érdemes egy ilyenbe fektetni?

Illetve a következő kérdéseim lennének:
1. Usb/hdd lejátszáskor is lehet használni a 24p lejátszást avi és mkv-ra?
2. Usb/hdd lejátszáskor választható a felirat, illetve változtatható a helyzete és a mérete?
3. Láttam be lehet kapcsolni a pvr funkciót, ez 100%-osan működik?
4. Látom, hogy wifi ready a készülék: csak spéci samsung wifi vevővel megy ez, vagy bmilyen usb dongle-val?
5. Ha rá van kötve netre (utp/wifi), akkor lehet vele rendesen böngészni vagy mondjuk msn-ezni, youtube-ot nézni, esetleg hálózatról filmet lejátszani? (látom, hogy hülye kérdés nagyon, de hátha:D)
6. Ha jól látom, kb 20gb-s méretig minden féle avi-t és mkv-t megeszik probléma nélkül a tv?
7. Hangsáv váltás/választás megoldható?
8. Eredetileg egy htpc-t akartam kötni a tv-re, de látom, hogy ez a tv (és elvileg az ld550 is) majdnem mindent lejátszik és van spdif kimenete. Az megoldható, hogy usb/hdd-ről játssza le a filmet, a hangot pedig érintetlenül kiküldi spidf-en keresztül egy erősítőbe, amibe van mindenféle dekóder, és így megvan az 5.1, illetve az, hogy mindenféle hanggal rendelkező filmet lejátszik, vagy mindenképpen érdemes venni hozzá egy htpc-t?
9. PiP mennyire működik? Hdmi-vel gépre kötve lehet közben dvb-t adást nézni, esetleg gép és usb lejátszás, usb lejátszás és dvb-t variációk?

A válaszokat előre is köszönöm!:R:R:R

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#9007) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

Vettem vasárnap egy LG 32LD750 tévét, de kicseréltem gyorsan, mert nem támogatta a DTS hangot, és elhoztam helyette egy Samsung LE32C650-est. Ez prímán kiadja optikai csatin a digitális hangot, és a mediaplayer-e is okos, amit eddig adtam neki mindent lejátszott. :C

Na most ez ugye 100Hz-es tévé. Ezt úgy kell érteni, hogy mindig minden képet 100Hz-esen ad, vagy v.hol ezt be kell állítani külön? Nem találtam ilyen opciót.

Többen írták ezt a különböző panel kérdést is. Miből tudom meg, hogy milyen panel van a tévémben, és melyik a jobbik fajta?

Egyenlőreminden gyári beállításon van. Mik azok az opciók, amit érdemes belőni rajta, vagy megváltoztatni? Tetszik a képe, csak annyit vettem észre, hogy talán egy picit sötétebb, mint eddig a monitorom.

ImI

(#9008) odrif


odrif
MODERÁTOR

Samsung C650-ben megoldották már hogy a youtube videókat lehessen HD minőségben nézni?
Van már erre förm?

20 éve a Prohardveren

(#9009) lumixxx


lumixxx
csendes tag

Hali!

Végre egy használható app: vTuner. :C :C :C
[link]

(#9010) lumixxx válasza odrif (#9008) üzenetére


lumixxx
csendes tag

Vimeo-n már nézegettem.
Nekem jobban tetszik a felülete.

(#9011) f_david válasza nightshadow (#8996) üzenetére


f_david
tag

Köszönöm szépen!

Ahogy nézem ez tényleg tudja a 100hz-et, és még usb-rol is pörgetni az mkv-t :C

Nem samsung, nem is túl szép, de egy próbát megér, megpróbálom valahol meglesni :)

(#9012) Szaby84


Szaby84
csendes tag

Sziasztok! A napokban szeretnek vasarolni egy Samsung 3D LED TV-t. Ket tipus kozott vacilalok...az egyik az UE46C7000 a masik az UE40C8000. Arban nagyjabol megegyeznek. A C7000-es vonzobb abbol a szempontbol, hogy nagyobb a kepatloja. (46")
Abban kernem a segitsegeteket, hogy a funkcionalitast tekintve melyik modellt erdemes megvennem...azaz nyujt-e annyival tobbet a C8000-es modell, hogy ugymond "felaldozzam" a nagyobb meretet? (46")
Valaszotokat elore is koszonom!

(#9013) syler123


syler123
veterán

Előttem nem olyan régen kérdezte valaki, hogy a 40c650-eket különböző panelokkal szerelik, nem válaszolt rá senki....
Ez engem is érdekelne, mert ilyen tv-t szeretnék, és akkor lehetőleg a jobbik fajta panellal szeretném. Mi a legjobb panel neve, és mi a típusa? Honnan lehet tudni melyikkel van szerelve?

Meg érdekelne 100%-ra megbízható internetes áruház, mert ahogy nézem 155k körül adják internetes áruházakba, 220 voltba, ahol át tudnám venni személyesen, ott meg 164k.

[ Szerkesztve ]

(#9014) snefftamas válasza syler123 (#9013) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Szia. Két fajta fajta panellel találkoztam eddig az egyik az mva tipusú amit az AUO gyárt a másik az spva amit a Samsung gyárt az utóbbi a jobb szerintem de óriási különbség különbség nincs. Az hogy amit veszel milyen panellel szerelik senki nem fogja megmondani mert ahhoz ki kene bontani a dobozt a tv oldalán van egy matrica azon tüntetik fel. A01... Az mva sq01... Az spva. Ezt hívják panel lottonak kedves samsungeknal.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#9015) syler123 válasza snefftamas (#9014) üzenetére


syler123
veterán

Nem gond kibontatom én, majd megmondom nekik, hogyha spva paneles akkor elviszem 100%-ra ha nem akkor pedig nem, ha rendesek akkor kibontják. 220 voltosok tuti felnyitják, ha van esély rá hogy elviszem.

Tényleg és elégedett vagy vele? Szép képe van? Egy lg lh7000-es helyére fog kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#9016) lexuska válasza f_david (#9011) üzenetére


lexuska
csendes tag

Ha valakinek fontos a DTS hang, azt csak a Samsung tudja!

(#9017) syler123 válasza lexuska (#9016) üzenetére


syler123
veterán

Valaki írta az ittteniek közül, hogy optikán nem küldi ki a dts-t, csak 2.0 -ba, valaki pedig azt írta, hogy 5.1 -be, most nem tudom melyik a hiteles. Ez a c650-re vonatkozik.

Amúgy remélem nem fut ki a c650 mire én veszem, mert nyár fele gyűlik össze rá a pénzem.

[ Szerkesztve ]

(#9018) snefftamas válasza syler123 (#9015) üzenetére


snefftamas
aktív tag

A 220voltosok nem nyitják ki legalábbis nekem nem nyitottak ki. De különben jók mind a két típus meg leszel vele elégedve de ha választani lehet akkor spva.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#9019) snefftamas válasza syler123 (#9017) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Nekem a c6500 optikain viszi a dtst média playeren keresztül. Kérj kölcsön nyárig mar tuti nem lesz c650 :)

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#9020) syler123 válasza snefftamas (#9019) üzenetére


syler123
veterán

Fúúú, akkor nem lesz mákom, mert a szekrény se jó ami a nappaliban van, mert abban meg nem fér el csak 32"-os tv, na mindegy, majd ügyeskedek valamit.
Azt olvastam, hogy az új szériában már szinte csak ledesek lesznek.

(#9021) syler123


syler123
veterán

Közben meg lehet, hogy meg is éri várni a 2011-es szériát, mondjuk a d650-est. Bár ki tudja milyen áron fogják adni.

37"-os c650-ben milyen panel lehet? Mert azt még be is tudnám zsúfolni, ha nagyon muszáj.
Ha nem lenne nagy eltérés képileg a nagy tesóval szemben.

[ Szerkesztve ]

(#9022) snefftamas válasza syler123 (#9021) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Abba kizárólag mvat tesznek abban a méretben nem gyártanak spvat

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#9023) metron válasza snefftamas (#9014) üzenetére


metron
tag

"A01... Az mva sq01... Az spva. Ezt hívják panel lottonak kedves samsungeknal."

Ez a "panel lotto" Mo.-on igaz v. barhol a vilagon?:) Mi a helyzet a nemetorszagi forgalmazasokkal vagy mas EU-s orszageval. A nemet azert erdekelne foleg, mert itt vennem a le40c650-et..

(#9024) snefftamas válasza metron (#9023) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Mindenhol igaz persze lehet hogy preferalnak bizonyos országokat de Angliába is írtak a tesztekbe a panel kulonbsegekrol.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#9025) metron válasza snefftamas (#9024) üzenetére


metron
tag

Cool:) Akkor lehet bizni a szerencseben..
De, hogy adhat ki egy gyarto igy egy termeket? Ugyanaz, kozben megsem ugyanaz. Ha szemmel eszreveheto a kulonbseg, akkor az mar a fogyaszto megtevesztese nem? VAgy csak naiv vagyok.. Nem volt ebbol komolyabb reklamacio eddig?

(#9026) Imifej


Imifej
senior tag

A panel tipusokról egy cikk: http://zoldpc.hu/LCD_monitorokrol_tudni_erdemes

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#9027) syler123


syler123
veterán

Néztem az új Samsung tv-ket, nem lesz utódja a c650-nek, szutyok edge ledes lesz az alsó/középkategória. Még 3d-s tv is van a 6-os szériában, de minek???
Szerintem nem fejezik be a gyártását, mert gondolom jól fogy a c650, meg legalább lcd-t is árulnának, nemcsak ledeset.

De viszont a ledeseknél a keskeny keret nagyon durva, meg tudnám szokni. :DD
Mondjuk annak meg ára van, remélem hogy azért lesznek később még lcd szériák is. Ha nem akkor legfeljebb Lg-t veszek, a mostanival is elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#9028) ImI87


ImI87
őstag

LE32C650-en hol kell keresni azt a matricát, amin a panel típusa van? Hátul van egy matrica, de azon csak a típusszám szerepel. Az enyém "Made in Hungary"

DTS kérdésre:
A Mediaplayer-ből kimegy az 5.1-es dts hang !!! Kipróbáltam több filmmel is 32C650-en. Lejátszás alatt "tools" gomb, ott hangbeállítások, és abban van a kimenő formátum. Alaphelyzetben PCM formátum, ami csak sztereó, de ha átrakod itt az adott filmnek megfelelően dts-re vagy dolby-ra, akkor már kimegy az optikasin a valódi 5.1 hang.
Ez 1000%, nálam ez volt a kitétel, (először vettem egy LG-t, de az nem tudta ezt).

[ Szerkesztve ]

(#9029) bajnokpityu válasza syler123 (#9027) üzenetére


bajnokpityu
félisten

azért szivesebben vettem volna én is philips 5605öt a c530helyett,csak ez jött ócsóé.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9030) snefftamas válasza syler123 (#9027) üzenetére


snefftamas
aktív tag

Nem hiszem hogy a tavalyi modell c650 forgalmazását nem fejeznek be kell a piac az új szebb drágább de gyengébb kepminosegu edge ledes tviknek.

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#9031) vlevi


vlevi
nagyúr

Samu D7000 - Touch Control. Ez azt jelenti, amire gondolok? Lehet jól összekenni ujjlenyomattal? Vagy nem?
Egyébként a D7000-re azt írják, hogy "micro dimming". Ez valami okoskodás a LED-el?

Ja, és mégegy. Az UE40D6500 kb 4 centivel keskenyebb, mint a C650.

De mindegy, mert mostmár C650 van, és teljesen jól megvagyok vele, még ötlet szintjén sem gondolkodom a cseréjén. Jó vicc is lenne, fél év után...

(#9032) ImI87


ImI87
őstag

Ha bedugunk egy pendrive-ot vagy külső vinyót a tv-be a mediaplayer-hez, akkor nem kéne v.mi opciónak lennie, hogy pl "eszköz leválasztása" ? Vagy csak egyszerűen ki kell húzni, és ennyi?

A feliratokat hogy lehet lejátszani? Egy mappában van a filmmel, és sima srt, de ha megnyomom a subtitle gombot, akkor azt írja, hogy "ez az opció nem elérhető".

[ Szerkesztve ]

(#9033) grabla válasza ImI87 (#9032) üzenetére


grabla
csendes tag

A "leválasztás" windows alatt csak a késleltetett írás miatt kell, ha azt kikapcsolod, akkor ott sem. Mivel a TV (kivéve a csatornák mentése részt) egyáltalán nem ír az eszközre, ezért nincs szükség erre az opcióra. Ezért nincs is a TV-ben ilyen.

(#9034) [Ace]


[Ace]
aktív tag

Sziasztok!

Egy Samsung P2370HD-ben található CI kártyaolvasó alkalmas a MindigTV féle Conax kártya olvasására?

Én úgy hallottam működik, de nem találtam erre vonatkozó információt a monitor teljes leírásban sem.

A válaszokat előre is köszönöm! :R

:: MuSiC Is LiFe :: d(^_^)b

(#9035) tupacamaru válasza ImI87 (#9032) üzenetére


tupacamaru
veterán

A fogaskerék menüben van a leválasztás, a média player résznél. A felirat fájlnak meg kell egyeznie a film fájl nevéve, kivéve a kiterjesztést.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#9036) ImI87 válasza tupacamaru (#9035) üzenetére


ImI87
őstag

tupacamaru és grabla: köszi a válaszokat! :R

Vennék a TV-hez egy USB-s külső vinyót is. Samsung-ot szeretnék, az S2 Portable szeriából. Látom, hogy megjelentek USB 3.0 verziók is, amik 7200 fordulatúak. Tudom, hogy visszafelé is kompatibilis az USB 2.0-val, de a TV biztosan tudná kezelni? A 7200-as biztos több áramot is kér, emiatt is él a kérdésem.

(#9037) Szaby84


Szaby84
csendes tag

Sziasztok! A napokban szeretnek vasarolni egy Samsung 3D LED TV-t. Ket tipus kozott vacilalok...az egyik az UE46C7000 a masik az UE40C8000. Arban nagyjabol megegyeznek. A C7000-es vonzobb abbol a szempontbol, hogy nagyobb a kepatloja. (46")
Abban kernem a segitsegeteket, hogy a funkcionalitast tekintve melyik modellt erdemes megvennem...azaz nyujt-e annyival tobbet a C8000-es modell, hogy ugymond "felaldozzam" a nagyobb meretet? (46")
Valaszotokat elore is koszonom!

(#9038) #41750016 válasza Szaby84 (#9037) üzenetére


#41750016
törölt tag

Én az UE46C7000-re szavazok, a méret a lényeg!:)

Egyébként a C650-nél ha .m2ts-t nevezek át.ts.-re, akkor nem lehet tekerni + fejezetet ugrani?
Másnak is volt ilyen problémája?

[ Szerkesztve ]

(#9039) BBéci válasza Voice24 (#8995) üzenetére


BBéci
titán

A 100 hertz ma már nem számít extrának, az alsó középkategóriában is megjelenik, nem csak a csúcsmodellekben.
Azok számára megfelelő az 50 hertzes tévé, akik nem láttak a sajátjuk mellett egy 100-ast. Ebben a topikban is rengetegen ecsetelték már, mennyivel jobban tetszik nekik a 100 hertzes tévék mozgásmegjelenítése. Elég megnézni egy 50-esen a kép alján futó szöveget. Szinte olvashatatlan.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#9040) Bendo


Bendo
tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy meg tudnám-e oldani, hogy a komplett gépemet lássa a Samsung 40C650-es, ne kelljen mindig mindent pendrive-ra kimásolni, vagy külső vinyót venni?

Van erre valami megoldás, ha már a gépre amúgy is rá lesz kötve?

Köszi!

(#9041) Bendo válasza Bendo (#9040) üzenetére


Bendo
tag

Bocsi, annyit kiegészítésnek, hogy a számítógép nem alkalmas HD lejátszására, ezért használnám csak adattárolásra, és a tv-nek kellene megbirkóznia a lejátszással :)

(#9042) Voice24 válasza BBéci (#9039) üzenetére


Voice24
őstag

Írtam, hogy nem vitatom a különbséget, de most is állítom, a nagy többségnek teljesen megfelel az 50Hz is. Nekem pl. még soha nem volt gondom az alul futó szövegek elolvasásával, pedig még csak nem is óriási tévét nézek és nem is csúcsmodellt (Sharp 32SB25E).
És mondjuk mivel az én példámnál maradva, nekem ez lenne az összehasonlítási alapom, nem hiszem, hogy csalódnék a C530-ban. (főleg úgy, hogy szinte azon az áron tudnám megvenni, mint anno a mostani tévémet :D )

(#9043) bolintocska válasza Bendo (#9040) üzenetére


bolintocska
csendes tag

hát ha a komplett gépet nem is de amit megosztasz azt látni fogja routeren keresztül! erre van a samsung PC share manager program!

(#9044) Mathias-2120


Mathias-2120
tag

Hozzáértők véleményét szeretném kikérni a kedves fórumozóktól!

Adott egy új LE40C650. 1 db pixelhiba van rajta. A kiszállító cég vállalta a cserét, ám felajánlották azt is, hogy ha mégis megfelel a hibás TV, akkor az egy pixelhibáért visszafizetnek 20 ezer forintot a vételárból.

A pixelhiba a kanapéból nézve a TV-t nem látszik, a 2. nap vettem csak észre, amikor tisztítottam a készüléket. Inkább a tudat zavar, hogy nem tökéletes a TV 3 napos korában.

A pixelhiba az nem "ragályos", vagyis nem terjed tovább egy másik pixelre? (laikus kérdés biztos, de sajnos nem vagyok szakértő)

Szóval csere vagy pixelhiba + 20 ezer Forint?

UI: Tényleg ilyen nagy arányban hibásak az új LCD TV-k, vagy csak én fogtam ki egy ilyet?

Mi a (szak)véleményetek?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Segíts magadon, Isten is megsegít!

(#9045) vlevi válasza Bendo (#9040) üzenetére


vlevi
nagyúr

A komplett gépet nem fogja látni, de a DLNA hálózati megosztással egyszerűen beállíthatod, hogy a gépen lévő filmeket lássa. Ha az átkódolást kikapcsolod, akkor szerintem nem kell nagyon bika gép a meghajtásához.
Topic itt

(#9046) #74266624


#74266624
törölt tag

Sziasztok! Valaki akinek van C650-es tv-je, lehetőleg 32 colos, megnézné nekem, hogy fejhallgatót csatlakoztatva a tv adóknak alacsony hangerőn van-e furcsa zúgó alapzaja?!
Nálunk analóg adás van s tesóm 26 c4000-re is csinálja meg az én 32 C530-am is. Ha C650 ok, akkor cserélek. Ja és hdmi-n csatlakoztatva az xbox 360 fura sípoló hangot ad a fejhallgatóban, szintén mindkét tv-n. Köszi a segítséget.

(#9047) Imifej válasza Bendo (#9040) üzenetére


Imifej
senior tag

Én a Média player-el osztottam meg az egész D meghajtómat. A Samsung szoftverénél azért jobb, mert automatikusan frissíti a mappákat.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#9048) vlevi válasza Imifej (#9047) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem az volt a tapasztalatom, hogy a Media Player nem az igazi. Rögtön az első videónál rossz képaránnyal küldte ki az "adást" a tévére. Serviio-val semmi bajom nem volt.

(#9049) BBéci válasza Voice24 (#9042) üzenetére


BBéci
titán

Népszerű sportokat - F1, foci, tenisz, box - valamint akciófilmeket nézni 50 hertzes tévén nem nagy élmény, Ezt a 100 hertzesek tulajdonosai tudják igazolni, csak ki kell kapcsolniuk a Motion Plust. A gyors mozgások elmosódását nem mindenki képes elfogadni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#9050) i.attila


i.attila
tag

Itt is megkérdezem, hátha válaszol valaki.
Szóval:
LE40C650-es TV-m van, eddig ritkán néztem rajta TV-t meg DVD-t inkább csak külső vinyóról filmeket. A UPC box meg a DVD felvevő SCART-on keresztül csatlakozik, és sajnos azt tapasztalom, hogy kicsit késik a kép a hanghoz képest. Szinkronizált filmeknél annyira nem gond, de pl. híradónál meg koncerteknél azért észrevehető. Próbáltam már kikapcsolni mindenféle képjavító izét, még game módot is beapcsoltam, de nem lett sokkal jobb. Van valakinek hasonló tapasztalata? Mit lehet ezzel kezdeni? Beállítás vagy szervíz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.