Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76601) Pityupoeta


Pityupoeta
csendes tag

Hali!

Egy H6400-as TV-m van és azt a problémát produkálja, hogy a felső source menu és USB lejátszási oldal rezeg. A videó képével nincs gond, aközben nincs ilyen probléma, csak ezek a menük esetén. Felfrissítettem a legújabb verzióra(2602.2), de az sem oldotta meg. Factory reset-et nem próbáltam, gondoltam előtte megkérdezem hátha valaki másnak is volt ilyen problémája. Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#76602) nismoka válasza PuMbA (#76598) üzenetére


nismoka
addikt

Ezt azért így nem sarkítanám le. De ha neki eddig bejött a samu akkor nyugodtan veheti ez tény. ;)

[ Szerkesztve ]

(#76603) csuri004


csuri004
csendes tag

Sziasztok.
Egy olyan kérdésem lenne hogy van egy Samszng UE32F5300aw led tv, smart tv.
az lenne a kérdésem, hogy erre a verzióra létezik-e flash támogatás, fölég mecseket szeretnék rajta nézni, pl Digisport.
Ha valakinek van ilyen tv-je megköszönném ha megpróbálná lejátszani az ottai videókat.
Azért kérdezem mert nincs hozzá Samsung Wi-fi vevőm, csak akkor rendelnék ha a flasht viszi maradéktalanul.
Köszi srácok.

[ Szerkesztve ]

(#76604) PuMbA válasza nismoka (#76602) üzenetére


PuMbA
titán

Játékban biztos a Sony-nál az előny :)

csuri004: Nincs, de a legegyszerűbb megoldás, ha előfizetsz a DigiSport-ra :)

[ Szerkesztve ]

(#76605) ChipKng válasza csuri004 (#76603) üzenetére


ChipKng
aktív tag

Letezik olyan TV ami tolja a flash-t??? :F

2B OR NOT 2B that is FF

(#76606) blakey válasza ChipKng (#76605) üzenetére


blakey
titán

Lassan mobil sincs ami "tolja" a flasht, már nem támogatott, html5 a preferált.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#76607) spyrro


spyrro
csendes tag

Az ívelt tv-k szakmai szempontból miért nem ajánlottak ? Lehet szeretni , kontra nem kedvelni , de vitathatatlan , hogy mind kiváló minőségű képet produkálnak . Akiknek van azok imádják , akiknek nincs azok meg kritizálják ... Ki-ki döntse el , hogy esztétikai , vagy bármi más okból nem szeretne ívelt tv , de ezek a készülékek mind magas színvonalat képviselnek , amit nem ajánlott jelzővel illetni egy szakértői fórumon nem megalapozott .

(#76608) Tegla80 válasza ChipKng (#76605) üzenetére


Tegla80
addikt

Asszem az online tv megjelenitese annak szamit....
Akkor ez a hsz mindent elmond....(40ES5500 a tv es FW1030 )
Plusz itt van egy csatlakozo forumtars hsz-a "F" szeriaval....

Ez is valahol abbamardt egy FW frissitesekor vagy ki tudja,de regebbi tv-n volt amin ment/megy....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#76609) Wajk válasza huliganboy (#76596) üzenetére


Wajk
addikt

(#76537)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#76610) attamero81 válasza Flashget (#76568) üzenetére


attamero81
senior tag

Szeva.
Az idei modellek kozt mar megjelenik a nativ 4k felbontas.Igen nativ.Ugyanis az elozo evi 4k-s tv csak felskalazassal es csak egy bemeneten voltak ezt hivatottak megjeleniteni.Ez kb olyan mint a Hdmi/Dvi bemenet.Ha megfelelo meghajtast kap akkor 4k lesz a kep.De gondolom kiveseztetek es elgondolkoztatok hogy erdemes-e a 4k.A kijelzok tekinteteben nem nagyon elore lepes az also kategoriaban.A kozep kategoria sok tipusnal inkabb rancfelvaras.A felso kategorianal viszont mar van olyan ami alapjaiban is mas.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#76611) PuMbA válasza attamero81 (#76610) üzenetére


PuMbA
titán

HU7500 tesztből: "Overscanning on HDMI: Defeatable with 1080p and 2160p (UHD) content" Hogyhogy náluk működött a 4K 1:1 pixel mappinggal? Firmware frissítés volt, hogy felskálázás nélkül tudja? :)

[ Szerkesztve ]

(#76612) attamero81 válasza PuMbA (#76611) üzenetére


attamero81
senior tag

En nem a HU szeriat ertem idei alatt,hanem ami jovo honapba erkezik.Amugy HDMI jel generatorral megy a 4k.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#76613) poli27


poli27
veterán

Nah a vegen 55" 6700 lett a tvbol. 3 orat teszteltem a mediaban a tvket bonding videoval stb stb. Ilyen aron ennek volt a legjobb kepe sztem!

[ Szerkesztve ]

(#76614) Vhiktor válasza poli27 (#76613) üzenetére


Vhiktor
veterán

Mennyi?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#76615) poli27 válasza Vhiktor (#76614) üzenetére


poli27
veterán

330 es 50k visszaadtak ajandekkartya formajaban . .

[ Szerkesztve ]

(#76616) blakey válasza poli27 (#76615) üzenetére


blakey
titán

Mégiscsak döntőtt a józan ész?

:C

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#76617) Vhiktor válasza poli27 (#76615) üzenetére


Vhiktor
veterán

Szuper :D

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#76618) Cassio1987


Cassio1987
tag

Sziasztok, az miért lehet hogy a guide gombal behozott műsorújság csak azoknak az adóknak a műsorját mutatja amelyiken a bekapcsolás óta már jártam minden egyéb adóra azt írja hogy nincs információ, de ahogy odaváltok rögtön letölti a hozzá tartozót. Szolgáltató szerint a tv hibája samsung szerint a szolgáltatóé. Ci kártya van a tv-ben.

(#76619) PuMbA válasza spyrro (#76607) üzenetére


PuMbA
titán

Ha már kicsit is oldalról nézed őket, akkor már nem ez a helyzet :) Itt általános használatra ajánlunk TV-ket és abba nem fér bele, hogy 3-an már nem tudják teljes pompájában nézni. Én ezt gondolom :)

[ Szerkesztve ]

(#76620) lala666 válasza spyrro (#76607) üzenetére


lala666
senior tag

Nekem 65h8000 tévém van, nagyon bejött. Én nem értem miért mondják nem ajánlottnak.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#76621) Kicsirics77 válasza Cassio1987 (#76618) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Ez a hiba néha nálam is előjön CI kártya és invitel a szolgáltató,bár nem akarom elkiabálni de amióta a szoftver frissítést kikapcsoltam minden oké vele.Nemtudom van-e összefüggés.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#76622) Flashget válasza attamero81 (#76610) üzenetére


Flashget
félisten

Szia.

Poli27-t alig tudtuk lebeszélni, hogy ne adjon ki ennyi pénzt ezekért a szarokért az 55H6500 nem is érdekelte. ;)
Idei már más tészta, de az meg horror áron lesz őszig.
Eddig legjobban a HU6900 volt kivesézve és a nem ajánlott kategória jelölést kapta.

Realme GT Master Edition

(#76623) Flashget válasza Cassio1987 (#76618) üzenetére


Flashget
félisten

Ki a szolgáltató?
Digikábelen CI+ nélkül is ez a hiba Samsung tévével.

Realme GT Master Edition

(#76624) Cassio1987 válasza Flashget (#76623) üzenetére


Cassio1987
tag

szintén invitel és a másik tv-n set top boxal jó

nálam szoftwer frissítés nincs mert nem smart tv. De érdekesség, hogy pár csatornán működik a dolog de kb 60-ból 5-nél, de ahogy ráváltok bármelyikre, arra a csatornára rögtön megjavul.

Csatlakozás ugye coax kábel és simán ci kártya a tv-ben

akkor lehet az lesz hogy kérek tőlük boxot, csak 300ft-vel drágább havonta mintha ci kártyát adnak simán

[ Szerkesztve ]

(#76625) amargo


amargo
addikt

Sziasztok,

Kb mikor jon ki az új verzió, gondolom lesznek akciók, ha ez 1-2 hónapon belül lenne, akkor meg várok.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#76626) 7Hetedik7


7Hetedik7
újonc

Sziasztok!
Mai nap vettem egyUE55H6410-es tv-t.! nap múlva hozom el.A kérdésem az lenne,hogy plusz garit érdemes-e venni rá?Szokott probléma lenni ezekkel a készülékekkel?Válaszotok előre is köszönöm!

(#76627) Pityupoeta válasza Pityupoeta (#76601) üzenetére


Pityupoeta
csendes tag

Erről a problémáról beszéltem:

http://tinypic.com/r/24l8vno/8

Találkozott már vele valaki? Megoldható? Az alapvető funkcionalitásban nincs hiba, csak a menüben és source kiválasztásakor, de ez azért eléggé zavaró.

Egy másik problémám az lenne, hogy Ország kiválasztásakor csak Franciaország van a listában, és a factory setting-eknél nincs LOCAL_SET változó, ahol be lehetne állítani. Ezt meg lehet változtatni?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#76628) attamero81 válasza Pityupoeta (#76627) üzenetére


attamero81
senior tag

Honnan van a tv?Mert ha Magyar,de Francia lokal van csak akkor ez hibás és ezt csak garanciában lehet orvosolni.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#76629) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok a kábeles DIGI -t automatikus hangolást hogy kell beállítani?

Antenna : Kábel Vagy légi?
Csatorna : Gondolom az lehet csak digitális...
szolgáltató választás: UPC vagy egyéb akkor itt ezt egyébre kell állítanom...
Keresés : Hálózat

És amikor oda érek hogy a szolgáltató kiválasztása és adja meg az irányítószámot beütöm és ezt ajánlja:
UPC ,T-home? nincs itt szolgáltató....
Ha a nincs itt szolgáltatót választom mert digis vagyok , akkor ezt írja az ön szolgáltatója nem támogatott a smart hub nem fog működni.... :F :R

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#76630) HofiZoli válasza attamero81 (#76628) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Magyarországi Metro áruházak árultak ilyet.. Egyik rokon vett, totál szívás. Mondtam vigye vissza, nem tette.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#76631) attamero81 válasza HofiZoli (#76630) üzenetére


attamero81
senior tag

És a garancia akkor mire vagy hova szól neki?Mert ezzel mostanában nagyot lehet bukni.Főleg ha drágább kütyüt vesz az ember.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#76632) HofiZoli válasza attamero81 (#76631) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Majd megnézem, ez még egy régebbi 40 collos E széria.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#76633) Pityupoeta válasza attamero81 (#76628) üzenetére


Pityupoeta
csendes tag

Műszaki boltban vettük 1 év üzleti garival. Ki is próbáltuk, de akkor még nem vettük észre a dolgot, nem arra figyeltünk. Csak azt néztük, hogy lejátssza USB-ről a HD-s filmet és hogy gyönyörű a képe.
Szerencsére minden működik rajta és gyönyörű a kép, csak ezek a hibák zavaróak.

(#76635) PuMbA válasza attamero81 (#76612) üzenetére


PuMbA
titán

Mi az a HDMI jelgenerátor? :) Ennél az oldalnál tesztlemezekkel és PC-vel tesztelnek. Azért nem tudják lemérni a Motion Plus hatását 4K anyagon, mert nincs még erre tesztvideó :)

(#76636) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

40h6400 tv-t vagy lG 42lb671v-t fogok venni a napokban. Van ajánlott bolt, ahol érdemes venni, mondjuk a több garancia, vagy valami más miatt?

Köszi!

(#76637) Angel2014


Angel2014
addikt

Az F szériás TV-re a csatorna mentést melyik progival ajánljátok?
Próbáltam utána olvasni de van vagy 3-4 fajta is.
És azt hogyan kell csinálni segítenétek nekem?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#76638) Angel2014 válasza Angel2014 (#76637) üzenetére


Angel2014
addikt

Lementettem a pedrivra...ezt kaptam :

És amikor beakarom tallózni ez fogad:

Mit csináltam rosszul?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#76639) poli27 válasza Angel2014 (#76638) üzenetére


poli27
veterán

Chansort progival probald.

(#76640) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Na urak, közben megjött az UE48H6200, hát valami eszméletlen (akinek kell, hogy hol vettem az privátban érdeklődjön, nem szeretnék reklámozni szakmaiban :D)

A képminőség valami félelmetes, a szolgáltatások szintén.
Kérdésem viszont (kissé off, de hátha használja valaki így): Most egy Cisco STB van rákötve (UPC-féle HD-s) ezt le szeretném cserélni egy HD-s mediacard-ra, viszont a TV nincs benne a UPC támogatási listájában. Fog ettől függetlenül működni? :F

Illetve ha rádugok egy HDD-t a TV-re, akkor a beérkező adást vajh' fel tudom venni?

Köszi+

Üdv. core2

(#76641) attamero81 válasza Pityupoeta (#76633) üzenetére


attamero81
senior tag

Nem tan outlet rendszeres bolt?Azoknal surun elo fordul a gane.

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#76642) poli27 válasza gorog67 (#76634) üzenetére


poli27
veterán

Itt ha ingyen adnak se vennek tvt sztem....

(#76643) attamero81 válasza PuMbA (#76635) üzenetére


attamero81
senior tag

Valami ilyesmi,de fejletebb egy hangya pocsnyit.
jelgenerator

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#76644) PuMbA válasza attamero81 (#76643) üzenetére


PuMbA
titán

Értem, hát ilyenről említést sem tesznek egy cikkben sem :) Viszont firmware frissítés után általában újra szoktak tesztelni. Nem lehet, hogy a HU7500-hoz jött egy firmware amivel működik a felskálázás nélküli 4K? Ugyanis hardverileg elvileg semmilyen gátja nincs ennek (HDMI 2.0) vagy mit tudsz ez ügyben :)

"[HDMI UHD Color] has to be enabled manually for each HDMI port where 4K res with 4:2:2 or 4:4:4 reproduction is required, because the chroma information is not auto-detected by the chip Samsung is using."

Enélkül az opció nélkül például alapból nem jó a 4K a TV-n, erre is ki jön rá otthon...szerintem senki :)

[ Szerkesztve ]

(#76645) attamero81 válasza PuMbA (#76644) üzenetére


attamero81
senior tag

A bemenet tudja a 4K-t,demegfelelo jelformatum nelkul vissza all fhd-ba.Sajnos nem nativ a felbontasa es ezen jelenleg az fw sem segit.A felskalazas pedig nem nativ kep.Regebben ugyanez volt a hd ready eseteben.Ott is ment a fhd,de alap szinten ott is csak 1366x768 volt a nativ.

Ugyis mondhatjuk,hogy a nep be lett csapva,mert mire ra jon hogy a 4k-s tv-je nem az addig a gyarban is rajonnek,hogy mitol az.

[ Szerkesztve ]

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#76646) Doky1988


Doky1988
senior tag

Sziasztok!
Overmax 9" PTV-212ot szeretnek vasarolni.Tud e nekem infot adni vki rola, hogy van e ebbe beepitett antenna? Hogy ne kelljen kulsot csatlakoztatni.

DokY | www.zsolti.hu

(#76647) sandró60 válasza Angel2014 (#76638) üzenetére


sandró60
addikt

A csatorna rendező programot gépről vagy pendrive-ről inditottad?Próbáld úgy,hogy pendrive-n legyen a program és a csatornalista is úgy rendezd.Csak egy tip :K

(#76648) PuMbA válasza attamero81 (#76645) üzenetére


PuMbA
titán

Értem :) És mi az a megfelelő jelformátum, amit nem bír kiadni egy HDMI 2.0-ás PC vagy egy év végén érkező szintén HDMI 2.0-át támogató 4K BD lejátszó? :)

[ Szerkesztve ]

(#76649) BBéci válasza Neil Watts (#76640) üzenetére


BBéci
titán

99,99 %, hogy fog működni UPC mediacarddal és a PVR csak azzal használható.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#76650) Neil Watts válasza BBéci (#76649) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R
Tehát magyarul akkor megoldható a tévével, hogy nézek egy adást, illetve közben veszek fel egy másikat?
Az nem gond, hogy csak ott lehet visszanézni. :)

Üdv. core2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.