Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20942) katt777 válasza subaruwrc (#20914) üzenetére


katt777
félisten

Hát, BMW001 ajánlgatta nagyon anno a Foxconn-t. Gar nincs rá? :F Csak mert félbevágott lapot tutira nem cserélnek...
Tavaly nyáron 4GHz LinX-eltem, és 80°C alatt maradt a proci (sőt, 2 ventivel 75°C alatt). Majd nekem esnek páran, hogy sztárolom a Z600-at, de egyszerűen csak ezt tudja. Vízzel jobbnak kell lennie.

kmisi99: Ez az egész úgy gáz, ahogy van. Miért nem olvasgatsz legalább egy kicsit bele a topicba? :F Everest teszt 5 p-ig... :( 75°C-tól ne parázz, stress-tesztben bírják ezek a 90°C-ot is (anno 94°C max-szal futott le H212+ alatt a LinX 4GHz-en).

VGYke: Annyi kijön a gyári hűtővel is, max. stress-teszt alatt lesz zajos. Hűtőből most a legjobb választás ár/teljesítményben a Coolink Corator, az, ha jól emléxem, elfér emelt RAM-ok mellett is.
ASRock-ot nem? :F

viktor82: Szerintem többször is volt szó róla, hogy a léghűtés határa 1.3V és 4.2GHz körül van. :U

Shkiz0: Egy rakás lap nem szeret egy rakás RAM-ot, arra van a QVL, hogy az ember ne inkompatibilis cuccokat szereljen össze, még ha elméletileg komp.-nak is kellene lenniük.
Vagy szimplán hibás egy-egy RAM, csak mert alapon is előfordult, hogy RAM-ok "eltűntek". A tuning-hibát észrevenni CPU-Z-vel, mert akkor az látja a teljes RAM-ot, a Win és Everest (stb.) meg nem.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.