Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91105) #22237440


#22237440
törölt tag

Sziasztok. Már egy topikban szóba hoztam, hogy telefon vásárom töröm a fejem és direktebben rákérdeztem az Asus Zenfonera, de közben eligazítottak hogy van kimondottan arra topik. Azért közben egy kevés idő eltelt és mert vásáron töröm a fejem, közben több variáns is felmerült. Igaz relatív, hogy ki mit tart jónak de váratlanul három márka közül kell válasszak, ahol a márka nem fontos mégsem.

Eddig - még most is -, HTC Desire S okossal babrálok. Azóta ROM is ki lett cserélve, de már nagyon idejét múlta és így jutottam el az ASUS Zenfone gondolatáig, majd eszembe jutott, hogy a HTC sem egy rossz kütyü, hiszen most is azt fogom, de azért talán váltanék egy SAMSUNGra. :F

Na akkor most melyik legyen? Úgy gondolom a három nagyon dominál a világunkban. Mindegyiknek meg van az előny és a hátránya, de hosszú távon melyik játszik? Eddig sajnos csak HTC volt nekem ezért vagyok tanácstalan és fontosnak tartom megkérdezni. Örvendenék egy-két jó szónak. :K

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.