Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79936) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Egy barátom engem kért meg telefon ajánlásra, és mivel nem találtam olyat, amivel elégedett lennék (Voda Smart Prime, de az kiesett, lásd alább), hozzátok fordulok.
Egy Ace3-at váltana le.

- Árkategória: max. 50-65.000,- Ft (esetleg 1-2 plusz Mátyás, ha valami nagyon pöpec van kicsivel drágábban Mall-on voltak piszok jó dolgok nevetséges áron - mx3 55e, m1 note 67e - , de már nincs)
- Android preferált (lehet WP is, ha muszáj...)
- új készülék, min 1 év garival (2 évente cseréli, ezt azért bírja ki)
- Telenor kártya megy bele, flottás csomag, de független készülékre van most csak lehetőség
- 4G nem elvárás, de nem árt, ha valaki 2 évre tervez
- normális akksi, használható fényképező
- 4,5-5,5 coll
- HD/fHD/2K kijelző (utóbbi irreális, tudom :) )
- a hw ne fogyjon el a két év alatt (Snap 615/MT6752, min 2GB RAM nem ártana, az S410 - adreno 306 - nem igazán győzött meg, pláne 1G rammal)
- márkapreferencia nincs
- beszerzési forrás bármi lehet, emag, edigital, mm...; nem idegenkedünk a csájnafon-tól sem, jöhet gearbest, banggood... is, eu és ch warehouse egyaránt, de olyat szeretnénk, ami ami megéri az árát, nincsenek idegesítő bug-ok, amik megkeserítik az életét két évig
- jöhetnek akár 1-2 napos webáruházas akciók is (Kína ebben élen jár), nem sürgős, ha 1-2 hét mire kipereg valami jó ajánlat, megvárjuk

Kínai rendelés esetén, kísérletezünk a free shippinggel, hátha átcsúszik, de a 65e-be akkor is férjen bele, ha megtréfázzák. Ez jelen árfolyamon 180$ körüli maximált külföldi rendelést jelent. /180*280*1,27+2000=66.000,- Ft/

ps.: a Honor 6 nagyon begyere

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.