Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73228) Leventeee_


Leventeee_
csendes tag

Sziasztok!
Buszon maradt buli után a telóm, ezért új után kell nézzek...szóval viszonylag sürgősbe vásárolnom kell! :\
Legutóbb is tőletek kértem tanácsot, amikor másfél évvel ezelőtt megvettem a szeretett LG Optimus G-t, imádtam azt a telót, szóval utólag is köszönöm. :)
Hasonló kaliberüt szeretnék. nagyságrendileg 100ezer ft-ot költenék, de üzleti csomagba veszem 2 év hűséggel szóval piaci ár az olyan 140-150ig felmehet.
Amire használnám: netezés az eléggé sok, fényképezője is legyen jó, megbízható és gyors legyen a készülék, külcsín is szempont, az aksija legyen erős, ha nem bővíthető akkor 16gb tárhely minimum legyen, maximum 5", android
Másfél-két évre vásárolok általában telefont, ezért nagyon fontos nekem, hogy megbízható legyen a készülék.
LG-t preferálnám most is, mivel ahogy mondtam, tökéletesen megvoltam elégedve az előzővel, de ha van más márkától hasonlóan megbízható telefon a szempontjaimnak megfelelően, akkor nyitott vagyok más márkára is akár. ( Samsung szappantartó formája nem tetszik )
Előre is köszönöm a segítségeteket.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.