Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69001) Flind válasza alfalibra (#68997) üzenetére


Flind
senior tag

Hát nem. De ez az üveghátlap még mindig sokkal jobb mint a Z1 Compact plasztik hátlapja, tok nélkül az elég sok embernek karcolódott össze. Persze gyűjti az ujjlenyomatokat, meg ha leejted, nyilván törik. Egy tok erősen ajánlott hozzá, de igazából szerintem minden telefonhoz, úgyhogy nem mondanám negatívumnak. A szépség mindig is kompromisszumokkal járt.

(#68998) Andrewtaylor: Alsó- és középkategóriában én sem ajánlanám senkinek, nyugi. De felsőben teljesen rendben vannak már szvsz. És mivel ők az egyetlenek, akik készítenek csúcsmodellt értelmes méretben is (meg az alma, de annyit nekem nem ér egy telefon), valószínűleg tényleg Sonyt fogok venni.
Néztem az eredményeiket, igen. Örülök neki. Ettől fognak jobban odafigyelni a mobil üzletágra, és még jobb termékeket gyártani - ami nekünk csak jó. Az meg, hogy nem lesz Sony, bullshit. Ők sok lábon állnak, a telefonokon kívül is gyártanak mindenféle elektronikai eszközöket. Remélem nem gondoltad komolyan hogy csődbe fognak menni.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.