Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50387) valyogvisko


valyogvisko
csendes tag

Sziasztok,

új vagyok itt a fórumon, értelemszerűen új mobil vásárlásán gondolkodom és örülnék a tanácsoknak:)

Ár tulajdonképpen mindegy, az ár/érték arány lehetőség szerint legyen megfelelő. Mindenképpen új telefon érdekel, megbízható helyről, garanciával, nem előfizetésre. Ha nem független, akkor Vodás. Jó lenne, ha kb. 2 évig ki is tartana. Nem sürgős jelen pillanatban, 1-2 hónapot nyugodtan tudok várni ha NAGYON megéri. Oprendszer mindegy (IOS ki lesz zárva később, de nem a platform miatt).

A kijelző legyen 4,7-5,5 col között, a felbontása minimum HD, de inkább full HD, ha lehet - sokat netezem a telefonon, ez fontos szempont lenne. Kamera konkrétan huszadrangú, az se érdekelne, ha nem lenne benne:) Nem muszáj semmilyen IPxx-szabványnak eleget tennie (persze ha van, nem hátrány), tudok vigyázni a telefonjaimra. Legyen legalább 16 gigás, ha nem, akkor microSD-vel bővíthetőség legyen adott.

És akkor az legfontosabb és egyetlen kitétel a kijelző mérete mellett: olyan telefont keresek, ami elfogadható fülessel (pl most egy shure SE215-öt használok) a LEGJOBB, magyarán melyik telefonban van a legjobb hangchip? Ha jól tudom, némelyik Samsungban Wolfson DAC van, az új OPPO MaxxAudio-val dolgozik, a csúcs-HTC-k és talán a csúcs-SONY-k is valami elfogadhatóval rendelkeznek, de nem tudom, hol lehetne utánajárni, melyik a legjobb (számomra)? Szoftveres hablatyok, mint pl a HTC8s BeatsAudio-ja, nem megfelelőek...

Előre is köszönöm, ha kihagytam valamit, ami segít javasolni, elnézést.

Update: ha javasoltok telefont, örülnék, ha esetleg valamilyen linkkel együtt, ahol meg is tudom venni, k.

[ Szerkesztve ]

HTC, LG

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.