Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36201) tzsolesz válasza RootRulez (#36200) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Na persze. ;]
Egyébként Nexus 5 a nyerő.

(#36202) minek?:S válasza Csaby25 (#36199) üzenetére


minek?:S
őstag

Nexus fanok lettek ;]

Egyébként a samu a nexusokkal szemben nem tud versenyezni..:D szinte semelyik gyártó semelyik készülékkel:D

Üdv.:M.

(#36203) chosa921


chosa921
tag

Sziasztok!

Két telefon között vacilálok melyiket vegyem, mindenképp használtat akarnék venni, újra nincs pénzem. A két kinézett telo iPhone 4s vs Nokia Lumia 820, szerintetek melyik és miért?

[ Szerkesztve ]

Üdv.:Peti

(#36204) minek?:S válasza chosa921 (#36203) üzenetére


minek?:S
őstag

Szerintem Lumia,
Miért?
Mert újabb, mert Nokia, erősebb hw(?), és az iPhone nem ér meg annyit amennyit. bár vannak korrekt eladók korrektebb árakkal, melyik mennyi lenne?

Üdv.:M.

(#36205) Dasfaf


Dasfaf
tag

Hello, sógornak kéne egy telefon, legyen egységesen jó mindenben ( már amennyire lehet) , vodafone-nál lenne véve előfizetéssel, a plafon 55.000 Ft.

(#36206) zlatan77 válasza Csaby25 (#36194) üzenetére


zlatan77
aktív tag

S3 és S4. :)
Számomra sosem lenne kérdés.
A frissítéseken kívül minden téren jobb a Samu.
Bár nálam abban sem,mert nem tettszik a fapados droid. Lehet, hogy simább,de funkcióban jóval gyengébb is.
Jöhetnek a támadások. :D

(#36207) dokee78


dokee78
félisten

Nem értem itt ezt a Nexus 4 sztárolást. :U
Van aki pont tesz a támogatásra és többe nézi a bővíthetőséget.
Nem vonom kétségbe,hogy nem jó teló,sőt nagyon is bejön.
Ajánlani sem tudok a kategóriában jobbat,mert nem vagyok annyira benne a témában.
Nekem pl az Xperia ZR jobban kellene,függetlenül attól,hogy a Nexusnak jobb a kijelzője.

Viszont,ha ezért kaptok plusz pénzt a gyártótól,
akkor szeretnék csatlakozni a Nexus 4-et orrba-szájba ajánlók táborához.
Lassan már minden 4. embernél ilyen lesz,unalom.

[ Szerkesztve ]

(#36208) GaborGh válasza Csaby25 (#36199) üzenetére


GaborGh
őstag

4-0, mert szerintem is Nexus :)

(#36209) ifkopityu


ifkopityu
csendes tag

Sziasztok!

Én is új telefon vásárlás előtt állok, a régi (HTC Desire S) leesett és nem tudják (olcsón) javítani.
A fő problémám, hogy a halála előtt fölcsempésztem rá egy MIUI V5-öt. És nemigen kellene nekem más ezután.
Így a telefon keresés egyik fő szempontja, hogy MIUI fel tudjon kerülni rá, viszonylag kis erőfeszítéssel (nem vagyok nagy guru).

Újat szeretnék venni, de nem szeretném bukni egyből a garanciát, a MIUI telepítése miatt.
Kb 100.000;-Ft (lehet kicsit több, de a 150-180k az nem érdekel).
Eddig a következők közt vacillálok:
Nexus 4 - Itt a 16G memóriát kevesellem kicsit (elvileg ez nem bukja a garanciát a nem gyári ROM miatt, ugye?).
Huawei Ascend P6 - A topicjában megoszlanak, akiknek gondja van és akiknek nincs a GPS-el, Wifi dobálással, ezenkívül nem tudom mennyire megy rá a MIUI. Elég frissnek tűnik a hozzá készült ROM.
Xiaomi MI2S - 32G nekem elég kell legyen. Ezt ugye Magyarországon nem forgalmazzák. Beszerezhető, de mi van ha baj lenne vele. Amíg nincs, addig ok, de ha egyszer... :F . Viszont nem kérdés a MIUI...
Xiaomi MI3 - Esetleg várjak erre? Ez, ha 110-120k körül kijön, akkor érdekelhet. A készülék nagyon tetszik, viszont már azt a 4,7"-t is határesetnek érzem, hát még az 5" (igaz, az a kis többlet akkor már "szinte" mindegy). A másik Xiaomi kapcsán felmerült kérdések azonban itt is fennállnak.

A GPS fontos lenne, de ha nem gyári ROM van fent, akkor akár ez is gondot jelenthet (bár, ahogy olvastam, akár a gyári esetén is lehet bug).
Mindezeket 80-110k körül meg lehet szerezni kártyafüggetlenül is.
Kérdezném még, hogy ezektől a Árgépről megtalálható gsm boltokból mennyire szabad vásárolni? Mennyire jó a garancia? Valahol olvastam, hogy a gyári és a bolti gari közti különbség van, de konkrétan mi is?

Samsungok annyira nem tetszenek, elsősorban külső miatt. Nem hiszem, hogy az NFC vagy az LTE nélkül ne tudnék élni, de HD kijelzőt el tudnám viselni. Játék hébe-hóba menne csak. Az üzemidő viszont nem bánnám, ha inkább a 2, mint az 1 nap felé billenne.

Ti mit gondoltok a fenti listámról? Előre is kösz a segítséget!

UI: Van valahol magyar MIUI fórum? Eddig nem találtam.

Mosolyogj! A holnap rosszabb lesz! :)

(#36210) tzsolesz válasza zlatan77 (#36206) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A frissítéseken kívül minden téren jobb a Samu.

Mik ezek a terek?

(#36211) Bkrisz9 válasza ifkopityu (#36209) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Nexus szerintem. Arra ha jól neztem a miui oldalán van "hivatalos" ROM. Es ha baj van vele vissza húzód a csupasz gyári rendszert és kész már viheted is gariba javítatni

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#36212) silvergod válasza Csaby25 (#36194) üzenetére


silvergod
őstag

A Nexusok egyértelműen...viszont (és itt a lényeg)...soha nem vennék olyan telefont
100-180 ezer között ahol kompromisszumot kellene kötnöm valami miatt...
A Nexus 4 meg az 5 és a G2 mindegyik nagyon jó telefon...de a 16gb kevés szerintem,,,mivel már minden full hd és a gamek is nagyobbak....ezt szerintem nagyon elcseszik
És mielőtt mindenki elkezdené írni az okosokat erre..igen ismerem hogy miért nincs benne sd foglalat
és nem a márkával van bajom ha a samsung csinálná így az se tetszene!
és azt is hogy megannyi módja van a tárolásnak ilyen felhő olyan felhő..értem én csak..... :D
nincs megalkuvás ennyi pénzért!

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#36213) RootRulez


RootRulez
félisten

Már épp rávettem magam a N4-re erre kezdenek elbozonytalanítani. :DDD

═════════════════════════════════════════

(#36214) FET-MEN válasza RootRulez (#36213) üzenetére


FET-MEN
veterán

jó is az N4

Iphone 7

(#36215) kali válasza tzsolesz (#36210) üzenetére


kali
legenda

nem minden téren, de a prémium garit, a bővíthetőséget és a kamerát biztos nem adnám oda a nexus típusok ellenében, illetve s4 esetén az akkumulátoros üzemidőt sem.

Csaby25; szia, sima s3 (i9300) típusban már ne gondolkozz szerintem, minimum s3 lte, amiben már 2 gigabyte ram van, bár ezt magyarországon hivatalosan csak a telekom forgalmazza.

(#36216) ifkopityu válasza silvergod (#36212) üzenetére


ifkopityu
csendes tag

Engem érdekelnek az okosok :) .
Miért is nincs bennük SD foglalat?

Mosolyogj! A holnap rosszabb lesz! :)

(#36217) Švejk válasza dokee78 (#36207) üzenetére


Švejk
őstag

Köszönjük az épületes megjegyzést!
Nem azért ajánljuk az N4-et, mert mondjuk jó telefon? Kiforrott, frissítik, óriási felhasznái tábor, közösség, minőségi kialakítás, szép kijelző, viszonylag jó kamera, és ehhez képest hihetetlen jó ár-érték arány. Elöljáróban ennyi érv elég?
Ha pedig tudsz nekem 100-110 ezerért gyártói garis ZR-t mutatni, ígérem azt fogom ajánlani, tekintve hogy egy nagyon jó telefon. De mivel hivatalosan nincs Mo.-n, nem hiszem hogy bolti garival érdemes lenne ajánlani.

(#36218) Bkrisz9 válasza ifkopityu (#36216) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Mert próbálnak a "felhő" alapú (netes tárhely stb) szolgáltatások felé terelni.

Ja és most vettem észre h a garanciát is kérdezted.

Bolti: a bolt javítja ha javítja elég sokszor ráfogják, hogy a felhasználó rontja el es nem csinálnak vele semmit, az is előfordul h összegányolják ha meg is csinálják es a kis gsm-ek bármikor meg is szűnhetnek. Ami talán ajánlottabb az a Partnero GSM

Gyártói garancia: a gyártó szerződtetett szervízpartnere javítja amennyiben teljesülnek a feltételek. Nekik sokkal ritkábban szokásuk költözködni és nem is tűnnek el mint szürke szamár a ködbe

Ja és a MIUI-hoz asszem van multilanguage pack ami tartalmazmagyar nyelvet

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#36219) minek?:S válasza ifkopityu (#36209) üzenetére


minek?:S
őstag

Ezek közül Nexus, de most, hogy így utána jártam a Xiaomi MI3-nak, én megvárnék egy tesztet vele nem ígérkezik rossz telefonnak .. főleg az áráért..

Švejk-kel viszont maximálisan egyet értek.
és
(#36213) RootRulez nyugodtan veheted a Nexus4-et ha tetszik, ár/értékben nagyon ott van, nem beszélve a gyors rendszerről ami mindig kap frissítéseket persze nem beszél rá senki, ha egyáltalán nem érdekel a telefon, csak segítünk, ajánlunk.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#36220) edem96


edem96
senior tag

Üdv Urak!

ZTE Blade G-t megéri elcserélni egy Alcatel OT-992D-re? (a ZTE telenoros.)
Előre is köszönöm! :R

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#36221) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

mi a különbség a lenovo a820 és a lenovo a820e között?
én nagyjából semmit se látok.

Köszönöm

(#36222) Švejk válasza edem96 (#36220) üzenetére


Švejk
őstag

Attól függ mennyire utálod a Blade G-t ;)
Szerintem semmiképpen sem, semmiben sem jelent előrelépést, sőt, inkább egy kis lépés hátra.

(#36223) leonel


leonel
aktív tag

Sziasztok.

A pixelhibás S4 Active csereutalványát végül az általatok is javasolt G2-re cseréltem be.
Háát mit mondjak - más világ! Sokkal minőségibb érzet. Szebb kijelző stb.
Egy szó mint száz. Nagyon jó cserének érzem!!! Köszi a hozzászólásokat! :K :R

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#36224) minek?:S válasza edem96 (#36220) üzenetére


minek?:S
őstag

Tekintve, hogy a ZTE nem Dual-SIM, míg az Alcatel igen, ha szükséged van 2 SIM-re akkor is van ennél jobb szerintem. Amennyiben nincs szükséged 2 SIMre az esetben ne, OT-992D-re semmiféleképp se.

Üdv.:M.

(#36225) edem96 válasza minek?:S (#36224) üzenetére


edem96
senior tag

Szükség van a 2 SIM-es telóra, mivel lusta vagyok 2 telefonnal mászkálni. Kamerában előrelépés lenne (HD), egyedül a szoftverzióba lenne visszalépés szerintem.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#36226) minek?:S válasza edem96 (#36225) üzenetére


minek?:S
őstag

Árban kb mennyi a max?Illetve mi az ami fontos lenne benne?

Üdv.:M.

(#36227) edem96 válasza minek?:S (#36226) üzenetére


edem96
senior tag

30-35 ezer a max. Annál többet nem tudok érte adni. Sok net, jó méret, facebook, 1-2 játék (Hill Climb Racing, ha esetleg elfut rajta akkor RR3). Néha fénykép videó.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#36228) seria


seria
tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni telefonválasztáshoz.
5-ös kijelzőnél nagyobbat nem nagyon szeretnék. Ezeket is nagynak érzem de nem hiszem, hogy megvárnám pl: a sony Z1 minit ami teljesen megfelelne méretben és tudásban.(ha lesz ilyen tényleg)
Kinéztem 3 telefont de nem tudok dönteni.
-Huawei Ascend P6 (támogatási háttér?)
-Sony xperia SP (kijelző?)
-Htc one (sd kártya hiány?)
A T-nél venném meg csomaggal együtt mert lejárt a hűségem úgyhogy az ár nem nagyon dominál.
Hosszú távra tervezem a telefont.
Amire használnám a jó sok telefonáláson kívül.
-fénykép, kamera,videók,net,
A lényeg hogy stabil legyen. Olvasgattam fagyásokról meg rossz frissítésekről.Szóval még nem volt androidos telefonom úgyhogy nagy hókuszpókuszokat nem tudok csinálni.
Melyiket javasolnátok és miért.
Hátrány-e ha nem lehet akksit cserélni házilag vagy előbb utóbb minden telefon ilyen lesz?

Köszi.

(#36229) minek?:S válasza seria (#36228) üzenetére


minek?:S
őstag

Xperia SP nem rossz, a kijelző tényleg fakó egy kicsit, de tűrhető(én eltudtam viselni, pedig eléggé vájt szeműnek mondom magam)
HTC One, 32GB szerintem elég kell, hogy legyen. a hátrány a kamera, nem épp a legjobb, viszont minden másban jobb és erősebb az Xperia SP-nél.
hasonló esetleg Xperia Z1 lehet.

(#36227) edem96 fontos a hazai támogatás, vagy kínai is jöhet?(utóbbit nem kedvelem, de te hátha)

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#36230) #30734848


#30734848
törölt tag

Ár/érték arányt tekintve mely telefon lenne a legjobb vétel max. 55-60 ezer forintig az üzemidőt is figyelembe véve?

(#36231) mtcob válasza seria (#36228) üzenetére


mtcob
senior tag

Nos, ha az ár nem számít, akkor az LG G2-t mondanám mint legajánlottabb készülék :K Esetleg egy Xperia Z1? :B

Egyébként felsőkategóriában már nem kell félni a frissítésektől,nincs fagyás :N Elég stabil a rendszer is az összes csúcskészüléken ;)
Cserélhető akku véleményem szerint nem nagy hátrány, max annyi hogy nem te rakod bele az új akksit otthon, hanem a szervízben kicserélik pár ezerrel drágábban, mint amennyi amúgy lenne az akksi....de elég tartósak a mostani akksik, ~2 évig nem igazán szükséges cserélni :N

[ Szerkesztve ]

(#36232) minek?:S válasza #30734848 (#36230) üzenetére


minek?:S
őstag

Nokia Lumia 520?

Üdv.:M.

(#36233) edem96 válasza minek?:S (#36229) üzenetére


edem96
senior tag

Lehetőleg itthon tudjam megvenni, fontos a magyar gyári garancia.

Amúgy ő lenne a csere tárgya : [link]

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#36234) minek?:S válasza edem96 (#36233) üzenetére


minek?:S
őstag

Nem rossz, de... A te telefonod erősebb azért az Alcatelnél, és drágább is, tehát veszteséges lehet a csere. Sajnos nem igen vagyok otthon a DualSimes telefonokban, amiket tudok azok meg legalább 2x annyiba kerülnek, persze keresek valami jó ár/érték arányút

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#36235) zlatan77 válasza tzsolesz (#36210) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Kali már össze is foglalta.
Kiegészíteném a zenei képességekkel és az amoled adta képernyő minőséggel.

(#36208) GaborGh
4-1 ;)

(#36236) seria válasza minek?:S (#36229) üzenetére


seria
tag

Ha a Htc nél a 4 megapixelre mondod, hogy nem a legjobb akkor az nem nagy gond számomra, a minőség annál inkább fontos. A Z1 az már elég nagy, így is olyan 4,2 -4,5 gondoltam és lettek belőle ezek a kinézett telefonok. A Htc is már határeset.
A huaweire mit szólsz?

(#36231) bigpeace
Csak a tarifa csomag miatt tudom megvenni olcsón a telefont, Ha egybe kellene kifizetnem akkor azt hiszem 30000 nél többet nem adnék telefonért. :)
Ahogy fentebb is írtam a Z1 az már nagy nem szeretnék feljebb menni mert a végén tablet lesz belőle.
Az Lg G2 igaz hogy kisebb méretre mint a Z1 de az is nagy és nem igazán jön be kinézetre (de lehet ha látnám élőben más lenne a véleményem)

[ Szerkesztve ]

(#36237) minek?:S válasza seria (#36236) üzenetére


minek?:S
őstag

Igazából sok tesztet olvastam a HTC Ultrapixel kamerájáról és mindenhol azt írták, hogy nem a legjobb, viszont egyik osztálytársam nemrég vett egy One-t az Xperia S után és őt megkérdeztem most, az ő személyes véleménye "Hát nekem nagyon tetszik 4 megapixelhez képest jobb mint a sony 12 megapixele, jó a kamera nekem nincs vele problémám a videó is nagyon jó meg a hang is szép amit vesz". Én ezek alapján akkor a HTC One-t ajánlani tudnám neked, ha az Xperia Z1 már nagy. Huaweiről meg hát.. szoktam ajánlgatni, mert hát nem egy rossz telefon, különösen tetszik a design-ja(mondjuk a One-é is), de szerintem egy HTC-vel nem ér fel, és hallottam már róla keményebb negatív véleményt is. HTCnek negatívumnak "csak" a burkolat kopásáról hallottam.

Üdv.:M.

(#36238) RootRulez válasza minek?:S (#36219) üzenetére


RootRulez
félisten

Igazság szerint nekem az Xperia ZR tetszik, de túl sok érvet olvastam a Nexus mellett és azok valamelyest meggyőztek. :U

═════════════════════════════════════════

(#36239) quailstorm válasza minek?:S (#36237) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az Xperia S kamerája után nem csodálom... ottan valami nagyon nincs jól. Se a színek, se a részletesség, se a vonalélesség nem jó.
De HTC One és galaxy S3 közt megint óriási a különbség átlagos fényviszonyok mellett. Szóval csak középvonal, a szinte tökéletes telóban.

(#36240) minek?:S válasza RootRulez (#36238) üzenetére


minek?:S
őstag

Én igazából ilyen Sony fan vagyok :B , de szerintem a Nexus4 jobb nála, mind kijelzőben, mind frissítésekben és, hogy a Sony nincs hivatalosan forgalmazva, a Sony mellett a vízállóság szól, de összességben Nexus 4 a jobb szerintem.

Üdv.:M.

(#36241) minek?:S válasza quailstorm (#36239) üzenetére


minek?:S
őstag

Én nem nagyon értek a kamerákhoz, teljes mértékben tesztekre vagy ismerősökre hagyatkozok. Nekem Xperia U van, nekem megfelelnek a képek amiket készít, illetve láttam Xperia L-lel lőtt képeket, azokkal is megvoltam elégedve és szembe szállok azokkal akik fikázzák. Sem Xperia S-sel, HTC One-nal sem SGS3-mal nem lőttem képeket, így azokról nyilatkozni nem tudok.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#36242) quailstorm válasza minek?:S (#36241) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pedig az Xperia L elég rossz hírében áll kameraügyben... Messze rosszabb mint az Xperia S. Szóval alacsony az ingerküszöböd. Más, akár régebbi telókhoz képest is gyengék, a megadott gigamegapixelhez képest meg pláne. (és ez nyilván nem azt jelenti hogy nem ismered fel hogy mi van a képen)

[ Szerkesztve ]

(#36243) #30734848 válasza minek?:S (#36232) üzenetére


#30734848
törölt tag

Gondolkodom rajta, bár nem tudom, hogy megérné-e miatta a lassan 1,5 éves Galaxy Acemet lecserélni. :U

Ennél többet nem is akarok rászánni egy készülékre.

(#36244) minek?:S válasza quailstorm (#36242) üzenetére


minek?:S
őstag

Hát nem tudom, egyik ismerősömnek az van és nem tűnt olyan elképesztően rossznak.. nyilván nem 10/10 de olyan 7-7,5 pontot adnék neki, pedig azért a képminőség számít nálam is.

(#36243) kudu90 Szerintem méltó utódja lehet a Galaxy Ace-ednek, ebben az árkategóriában nem igen van normális droidos telefon, talán a Huawei Ascend Y300, amit még ajánlunk a jó ár/érték arány miatt, de én Lumiát vennék.

Üdv.:M.

(#36245) quailstorm válasza minek?:S (#36244) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem nem jött be, borzasztóan zajos, amit meg elmos. Xperia S inkább a vállalható kategória.

Ascend Y300-zal meg rosszul lehet járni ha komoly munkára kell... elfogy a RAM. Bár L520-on meg se kell próbálni GTA vice cityzni. Szóval erről, meg sok másról is le kell mondani. Viszont az L520 legalább stabil.

Egyébként ha itt tartunk, szaporodnak az L520-ak haveri körben. Az egyik bugos. Trémobil, nem megy a beállítások menü több pontja, és a marketplace sem. Valamennyit visszahozott egy függetlenre frissítés a Nokia careben, de ennek alighanem alaplapcsere lesz a vége...
Előtte meg le akart esni a hátlap.

(#36246) minek?:S válasza quailstorm (#36245) üzenetére


minek?:S
őstag

Ami képeket láttam tőle, nekem bőven tűrhető volt, de szerintem fejezzük be a kamerákról való "beszédünket" mert úgy is csak vesztenék :U :B

Hát ez meglepő a Lumia520-ról, az én haveri körömben is elkezdtek gyűlni, de senki nem panaszkodik rá, viszont az a baj, hogy ebben az árban kifogytak a jó telefonok, semmi ajánlható, hazai supportos csak a Lumia 520 meg az Ascend Y300 és mindkét készülékkel komoly kompromisszumokat kell kötni azért szerintem. RAM téren meg mind a 2-ben 512 MB van nem?(Azt hiszem Y200-ban volt 256 MB) Viszont gondolom aki ennyi pénzért szándékozik vásárolni, az nem akarja maximális kihasználni a hardvert, net+alapjáték gondolom. Egyébként eleinte én is féltem Lumiákat/Windows Phone-okat/ ajánlani, mert sokan mondták, hogy bugosabb mint az android, meg sok a hiba, én mindenesetre kipróbálnék egyszer egyet, csak nekem azért másabb lesz a követelmény de láttam itt is mindenki ajánlgatja, így én is ezen emberek csoportjába tartozom már.

Üdv.:M.

(#36247) w333 válasza dokee78 (#36207) üzenetére


w333
félisten

Nexus 4 :K jah hogy nem ez volt a kérdés ? akkor is Nexus 4

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36248) RootRulez


RootRulez
félisten

Egyébként így év végén a karácsony közeledtével áremelkedés vagy árcsökkenés várható inkább a telók terén? A pl hardverek inkább emelkedni szoktak ilyentájt...

═════════════════════════════════════════

(#36249) w333 válasza RootRulez (#36248) üzenetére


w333
félisten

Szolgáltatók szoktak akciózni, de általában az alsó közép kategóriát ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#36250) RootRulez válasza w333 (#36249) üzenetére


RootRulez
félisten

Mert most a kiszemeltjeim mindegyike csökkent pár-pár ezerrel... (gsm boltokban)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.