Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35968) choco01


choco01
addikt

A TELENOROS verzió tuti hogy jó?
Esetleg tudnátok ajánlani egy előfizetést ott az Optimus G-hez ami megéri.. lehetőleg 5000 ft alatti havidíjjal?
Én pl. néztem ezt Limit+NET csomagot, itt 26990-t kifizetek, majd 12 hónapig 4875-t fizetek.. na de ebbe benne van a 2990-es havidíj, vagy azt még plusszba azaz 7865-t kell fizetnem havonta az első 12 hónapban? :Y :Y :Y

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#35969) kali válasza choco01 (#35968) üzenetére


kali
legenda

havi törlesztés + díjcsomag havidíja, tehát nincs benne.

(#35970) choco01 válasza kali (#35969) üzenetére


choco01
addikt

Szóval akkor ezzel olyan 7-8 ezret kell havonta fizetnem? 12 hónapig majd pedig 3000-t?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#35971) kali válasza choco01 (#35970) üzenetére


kali
legenda

26.990 ft kezdőrészlet a telefon megvásárlásakor, utána 12 hónapon át havi 4875 ft törlesztő + 2990 ft havidíj, a 12 havi törlesztő letelte után pedig csak a 2990 ft havidíj.

(#35972) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Valószínű a T cserélni fogja a ZTE Grand X IN típusú mobiltörténeti EPOSZom... A szóba jöhető készülékek szerintem a HTC Desire 500, a Nokia Lumia 625 és ráfizetéssel (ez csak nagyon indokolt esetben) az Xperia SP.
Egy kis segítséget kérnék ebben, ugyanis egy ideje nem követem a piacot, mi lenne a jó választás? Esetleg ha azt kérdezném, hogy T-nél 75 környékén mit ajánl a szakértők serege, akkor miben módosulna a válasz?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#35973) choco01 válasza kali (#35971) üzenetére


choco01
addikt

Értem, köszönöm! :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#35974) choco01 válasza choco01 (#35973) üzenetére


choco01
addikt

Na, végül megrendeltem Kék színben B-Teltől, MYS régió kóddal.
Remélem hogy jó lesz! :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#35975) Elteu válasza Tyer (#35923) üzenetére


Elteu
csendes tag

T, de marad a mostani csomag, tehát kb. 65-ért adnák oda. Kérdés, hogy ér-e ennyit?

@(#35925) dokee78: Az Xperia M ennél picit drágább (külsőre viszont nem tetszik annyira), mennyivel/miért jobb az?

(Most bekapcsolódóknak: középkategóriás Android, jó ár/érték aránnyal kell.)

(#35976) Faith


Faith
aktív tag

Üdv!

Új telefon vásárlásán gondolkodom. Telenorost vagy függetlent szeretnék. A keret 50-60k. A telenornál az LG Optimus 4X HD-t néztem ki. Találok ennél jobbat ennyi pénzért? Op.rendszer annyira nem számít, androidom van most is de nem telepítgetek rá semmit.

(#35977) KisDre válasza Tyer (#35928) üzenetére


KisDre
senior tag

zene, face

Viszont havidíjjal nem tudok megbarátkozni, kártyás párti vagyok eléggé

Szóval a BIS mizéria miatt le is mondhatok róla, hiába jó tudású a készülék? (Mert most olyat, pl, hogy van wifi, és annak ellenére nem működne a valamelyik progi, akár egy facebook app, vagy egy skype-t helyettesítő valami, mert az BIS-hez van kötve? Ilyen esetben nem az én telefonom lesz ez)

Csak mert totál a paramétereket tekintve jónak tűnik. Android meg nem kell nekem.

[ Szerkesztve ]

KisDre.artstation.com

(#35978) w333 válasza Faith (#35976) üzenetére


w333
félisten

Ennyi pénzért az LG 4X HD a legjobb ! ettől jobbat ennyiért nem kapsz :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35979) mikersz1 válasza LógaGéza (#35972) üzenetére


mikersz1
senior tag

Ha az SP drága, akkor xperia L vagy xperia M.
Ha bevállalod, akkor a lumia 625 is jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#35980) minek?:S válasza LógaGéza (#35972) üzenetére


minek?:S
őstag

Desire 500 nem ér meg ennyit, hiába a htc, hiába a sense.
Lumia 625-öt lehet, hogy vennék, de azért előtte mindenféleképpen meg tapiznám.
Ezek mellett szerintem is az Xperia L vagy M tetszhet, ha meg kicsinek találod a 4 és 4.3"-et akkor Xperia SP, az is egy nagyon jó vas, ha belefér, ha nem akkor szerintem L, szép a kijelzője, nincs vagy csak kevés a lagg, aránylag nem rossz képeket lő, Sony.. és a Telefon maga is szép.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#35981) nederlanden


nederlanden
senior tag

Lumia 925 iphone 5 után tágabb testreszabhatósság reményében?.?

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#35982) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Motolrola RAZR jó lehet? Lehet nem kell nekem új teló (Sony SP-t nézegetem) Ha meg használt, nem igazán tudom, mostanában mi a használt telefonok közül a jó ár/érték? Szóval használtan mi érheti meg, illetve újonnan mi érheti meg?

Használtra 50-60.000-et szánnék, újra meg olyan 80-at...

═════════════════════════════════════════

(#35983) RootRulez válasza RootRulez (#35982) üzenetére


RootRulez
félisten

Esetleg vmi használt HTC, pl.: One X jobb lehet, mint egy SP?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#35984) w333 válasza RootRulez (#35982) üzenetére


w333
félisten

Használtan nem nagyon éri meg venni, szinte annyiba kerül mint az új !
Esetleg ennyiért már kapsz Galaxy Nexus vagy Optimus 4X HD -t :K

Új telefonban pedig ha neked jó a gsm bolti garancia, akkor ajánlanám az Optimus G vagy Nexus 4 telefont, ebben az árkategóriában nincsenek jobbak :( sőt inkább csak sokkal gyengébbek vannak !

Xperia SP sem egy rossz telefon, viszont jóval gyengébb a kijelzője, ráadásul sokan panaszkodnak hogy gyenge a Wifi antennája !

Motorola Razr már elég régi telefon, magyar nyelv alapból nincs benne, és frissítést sem kap már :( de ha ezek nem érdekelnek akkor inkább már egy Razr Maxx !

(#35983) RootRulez

Kijelzőben jobb a HTC viszont az akku nagyon gyenge, a Sony SP gyorsabb / erősebb és sokkal jobban bírja az akkuja, és még kap frissítéseket is ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35985) RootRulez válasza w333 (#35984) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez a Nexus 4 bassza a csőröm, de annyira nem tetszik külsőre, nameg ahol normálabb gari van, ott 90-100 között van... ...

═════════════════════════════════════════

(#35986) w333 válasza RootRulez (#35985) üzenetére


w333
félisten

Hát igen a Nexus 4 tényleg nagyon jó telefon, és sokáig kap még frissítéseket, nagyon szép és igazi prémium minőség az egész, úgy érzem hogy megtaláltam a kis Defy méltó utódját, pedig Defy után volt Xperia Go, Grand X IN, S3 LTE mégsem éreztem magamat olyan jól egyikkel sem mint most a Nexus 4 -el ! :B

Csak azért írtam a Defy -t mert ezzel a telefonnal bírtam a legtöbbet vagyis több mint 2 évig, de ezt te is tudod neked is volt / van Defy telefonod ! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35987) RootRulez válasza w333 (#35986) üzenetére


RootRulez
félisten

Jaja, februárban már 3 éves lesz, de sztem addigra cserélem... :U

Az is feszélyez ebben a Nexus 4-ben, hogy "egy éves technika", ...bár annak a technikának a csúcsa, szóval belegondolva nincs is okom emiatt aggódnom... Most már csak az bizonytalanít, hogy TEPSI! :DDD AN meg drágább vmivel...

═════════════════════════════════════════

(#35988) HuMarc válasza nederlanden (#35981) üzenetére


HuMarc
addikt

Ha ebben reménykedsz, akkor semmiképpen. Ha tetszik a felület, akkor esetleg, de igazából a testreszabhatósági lehetőségek elég szűkösek WP-n is. Oké, ki lehet belőle hozni egészen érdekes homescreeneket is, de ha testre akarsz szabni, nem ez a te platformod :N Inkább az Android.

Minden más szempontból egyébként a Lumia 925 egy nagyon jó kis telefon, főleg, ha akarsz fotózni. Ha nem akarsz, akkor elég neked egy 920 is :K

(#35989) andras707 válasza MurdR (#35933) üzenetére


andras707
csendes tag

Végül egy sony xperia zr lett, már eleve hosszú akksi időt írtak hozzá és ez a sony staminás optimalizációs lehetőség meghozta a programhoz a kedvemet.

Az csak hab a tortán, hogy neten találtam 3500 és 4600as akksit meg házat hozzá így este, holnap meg megpróbálok keríteni egy mobil boltost, hogy tudnak-e szerezni hozzá.

Ha a 2300as akksira írtak 10órás wifi és divx nézést akkor mondjuk 80%os hatásfokkal skálázódó esetben is elég tisztességes eredményre lehet számítani!

(#35990) RootRulez válasza w333 (#35986) üzenetére


RootRulez
félisten

Ja, ha meg már jól megy és nexus 4, akkor hozzácsapok pár ezret és Xperia ZR... :U

mod: Csak odajutok hogy "spórolok" és SP vagy rászánok és ZR... :U

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#35991) kali válasza andras707 (#35989) üzenetére


kali
legenda

szia,

itt a teszt, de ennél tudni kell, hogy milyen körülmények között készült (alul a hivatkozás), és a valós használat során ennek csak egy részével szabad/kell számolni, ráadásul a beállítások és a felhasználói szokások nagyban befolyásolják; link
a stamina mód csak akkor működik, amikor a képernyő kikapcsolt állapotban van, tehát kijelzős használatnál az semmit sem számít.
hozzátartozik az igazsághoz, hogy a jobb xperia típusok közül, ez az akkumulátoros üzemidő elég jónak számít.

(#35992) szal


szal
csendes tag

Szasztok!

Először is azzal kezdem, hogy csak felületesen futottam át a topikot, így lehet elsiklottam a válasz felett.
Szóval arról volna szó, hogy a húgom úgy döntött ő is beszáll a okosteló hintába. És tőlem kért tanácsot.
Én már kicsit kiestem a piaci választékból, így leírom mik a minimumok (illetve maximumok).
Tehát 2 magos legyen, droidos. Ne tepsi (kb 4"). Nem kell dualos. Szabadban dolgozik, tehát a kijelző ne legyen gyertyafény. Ja és minél olcsóbb. Meg ő nem bízik a kínai és/vagy nevetlen gyártókban.
Szóval ezek lennének a perem feltételek.
Köszönöm mindenkinek a segítséget. A javaslatokról olvasok majd teszteket (ha van).

Üdv.

(#35993) silvergod válasza szal (#35992) üzenetére


silvergod
őstag

S Advance a jó választás, vannak ez alatt is, de ez még jó lesz egy darabig mindenre, ha nincsenek extra igények.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#35994) szal válasza silvergod (#35993) üzenetére


szal
csendes tag

Ez gondolom Samsung. Köszi. Utánanézek.

(#35996) csaba1203


csaba1203
addikt

Sziasztok!

Mostanság hol lehet S3 mini-t jóárasítva vásárolni új és használt is lehet?

(#35997) w333 válasza RootRulez (#35990) üzenetére


w333
félisten

És az Xperia ZR mitől lenne jobb mint a Nexus 4 ? Link :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#35998) szal válasza szal (#35994) üzenetére


szal
csendes tag

Utána néztem. Tényleg nem rossz. De jöhetnek még ám tippek. :-)

(#35999) HuMarc válasza szal (#35992) üzenetére


HuMarc
addikt

Esetleg LG L7 II?

(#36000) dokee78 válasza csaba1203 (#35996) üzenetére


dokee78
félisten

Miért pont ezt szeretnéd venni?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.