Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) MurdR válasza ANDROID??? (#33399) üzenetére


MurdR
veterán

Értem. Ahogy nézegettem, bejövős darab az 520as amúgy :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33402) maggi1886076 válasza Devas (#33400) üzenetére


maggi1886076
addikt

a két rendszer nem összehasonlítható!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#33403) MurdR válasza maggi1886076 (#33402) üzenetére


MurdR
veterán

De nemám....

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33404) Devas válasza maggi1886076 (#33402) üzenetére


Devas
őstag

Persze tudom mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya is. Ízlés dolga miképp választunk, de nem érdemes vakon leírni egyiket sem. Nekem WP8 van, a páromnak Android. Mindkettőt szeretem és mindkettőt utálom a sajátosságai miatt. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#33405) gomuko


gomuko
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek HTC Desire 500 vagy Lg optimus l9?
Nem tudok dönteni. Teljesítmény szempontjából érdekelne a dolog. Az ár nem számít.

:)

(#33406) dokee78 válasza gomuko (#33405) üzenetére


dokee78
félisten

Ott is válaszoltam,de szerintem sokan az LG-t fogják ajánlani itt is.
Ugyanazon méreten nagyobb kijelző:

[ Szerkesztve ]

(#33407) Tyer válasza gomuko (#33405) üzenetére


Tyer
őstag

Akkor HTC!!!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33408) Casanova* válasza Tyer (#33407) üzenetére


Casanova*
veterán

miért htc? mivel jobb?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#33409) atike válasza gomuko (#33405) üzenetére


atike
nagyúr

Itt egy összehasonlítás...

Több szól (nem is kevéssel) az LG mellett... :U

(#33410) Vezér válasza Devas (#33400) üzenetére


Vezér
tag

Ebben teljesen igazad van, csupán annyival egészíteném ki, hogy sebességben teljesen partiba van a nagyobb testvéreivel is. Tegnap hasonlítottam a párom 520-át az én 920-hoz, és meglepődve tapasztaltam hogy nincs érzékelhető eltérés. Továbbá mellé tettem egy iphone 4-et(ami árban de korban sem egy kategória) Na azt meg keresztben lenyeli, hangsúlyozom sebességben.

[ Szerkesztve ]

(#33411) Tyer válasza Tyer (#33407) üzenetére


Tyer
őstag

A sajátomra válaszolok!

Elöször is mert HTC , és nem LG...
De teljesitményben volt a kérdés, és godnolom 4x 1,2 jobb, mint 2x1.
Akkuban jobb az LG, de nagyobb is a kijelző... bár gyengébb a proci.
Netet pl én nem tudnám kihasználni, hiszen a tarifámban korlátozva vagoyk 7,2-re...
Ezen kivül többre becsötök egy 8 MP-s kamerát, mint az NFC-t.
a 4,7 meg pl nem feltétlen elöny a 4,3-hoz képest.
Arról meg ne is beszéljünk, hogy a HTC most jött ki, szoval látok esélyt SW frissitésre, LG-nél kétlem, hisz a 4X HD se kapott...

Összességében ÉN a HTC-t választanám.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33412) dokee78 válasza Tyer (#33411) üzenetére


dokee78
félisten

Te ismered egyáltalán azt a 4x1,2 GHz-es Cortex A5-öt Adreno 203-al?
Tehát nem feltétlen helytálló a 4x1.2 GHz jobb a 2x1GHznél.
Mert ugye sokan csak azt látják:
"Fú bakker 4 magos,gyáá de erős már,kell is veszem!"

[ Szerkesztve ]

(#33413) szab13 válasza dokee78 (#33412) üzenetére


szab13
aktív tag

Miben nyilvánul meg egy átlagos felhasználónak az Adreno 203 hátránya?
Tudom full HD-t nem viszi ... arra ott a tv :U

(#33414) Tyer válasza dokee78 (#33412) üzenetére


Tyer
őstag

Nem, nem ismerem.
De biztos jo szar

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33415) Devas válasza Vezér (#33410) üzenetére


Devas
őstag

Egyik fórumozónak is van 520-asa és Note 2-je is. Gameplayben veri a kicsike azt is az ő állítása szerint.
Mondjuk ezen nem nagyon csodálkozok, mivel az 520-asban kétmagos Krait van Adreno 305-el. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#33416) dokee78 válasza Tyer (#33414) üzenetére


dokee78
félisten

Tudom most jöhetne a szöveg,hogy szintetikus tesztek minek,de azért az erőviszonyokat szerintem jól mutatják az optimalizáltságot most hagyjuk.

Ugyanaz a felbontás és csak a Quadrantban és a Smarbench prodban erősebb:
Méregettünk párat Antutuba és a tessztel ellentétben az Antutuban jobb az MSM8230 max 1000 ponttal.

[ Szerkesztve ]

(#33417) Tyer válasza dokee78 (#33416) üzenetére


Tyer
őstag

De most L9-röl beszélünk

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33418) dokee78 válasza Tyer (#33417) üzenetére


dokee78
félisten

Tudom csak a 2x1GHz vs 4x1,2GHz-re reagáltam.

(#33419) w333 válasza #40993792 (#33388) üzenetére


w333
félisten

És tényleg ... :B Használatot tekintve használt telefont olvastam :D
Bocsi de kicsit már fáradt voltam ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33420) Casanova* válasza w333 (#33419) üzenetére


Casanova*
veterán

akkó aludj egy jót, szép álmokat és aludj fekve! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#33421) Steve1988


Steve1988
tag

Sziasztok!

Gondolkozom, hogy esetleg új telefont vásároljak, jelenleg egy Nokia Lumia 800-am van, de annyira nem jött be a windows 7.8.. Előtte egy motorola defym volt (android), barátnőmnek is androidos telója van és visszatérnék az androidhoz.

- Árkategória: max 65000Ft
- Használt vagy új: új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Vodafone-nál vagy függetlenül (Mobilbirodalom.hu mennyire megbízható?)
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? best-buy telo
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
- Kijelző felbontása: 1280*720
- Processzormagok száma: 2 vagy 4
- Kijelző mérete: 4"-4.7"
- Normális fényképeket készítsen, Full HD videó se hátrány :)

Kinéztem az LG Optimus 4X HD-t pl., szerintetek jó vétel lenne?
[link]
Egy helyen 63000, mindenhol máshol 80 fölött...
Esetleg tudtok hasonló telefont ilyen árban? HTC, Samsung?

Üdv:
Steve

(#33422) w333 válasza Steve1988 (#33421) üzenetére


w333
félisten

LG Optimus 4X HD "bestbuy" és ilyen áron jobbat nem találsz ! :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33423) Riuko válasza Devas (#33400) üzenetére


Riuko
senior tag

Én is ilyen szöveggel nyugtattam magam mikor WP-m volt..... :K

Rakj már a 520 mellé egy Nokia C5-00-át és nézd már meg
melyik a gyorsabb..... :Y Az ilyen összehasonlítások feleslegesek, szerintem.

Szóval semmi baj nincs a WP-al csak a droidhoz képest unalmas, kevésbé testre szabható, de akinek a telefon így is megfelel, az pedig használja egészséggel, én azt mondom. ;) Csak kérlek ne magyarázd meg, hogy az egyszerűbb zártabb rendszer még jobb is....
Egy idézet tőlem: "Pistike és Sanyika közül Pistike mindig a játszótéren van, homokozik, biciklizik ugrándozik ezért mindig koszos lesz, Sanyika otthon tisztán ül az ablakban és nézi ahogy a sokk gyerek játszik. Szerinted melyiknek van jobb gyermekkora? :U Igen igen, Pistikének!

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#33424) Tyer válasza dokee78 (#33418) üzenetére


Tyer
őstag

Jo, igazad van, One S is van amiben jobb, mint az X, szoval igaz, de a véleményünket leirtuk... remélem már tud dönteni.:D Igazábol mind2 jo gép.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33425) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy meglátásotok szerint, melyik okos telefon lenne ideális számomra?

Árkategória : Max 110.000 Ft
Használt vagy új: Új
Hol vennéd meg? GSM Bolt, függetlenül.
Hosszú vagy rövid távra tervezel Hosszú távra, kb 1,5 évre szeretnék most már egyet.
Mire használnád? Inkább Online dolgok, gmail, skype, néha fész, illetve játék, de az dögivel. Fotózás lenne még alternatíva, mivel szeretek fényképezni, Tudom lehetne úgy is hogy egy alsó kategória telefon+ jó fényképező, de teljesen jó nekem, telefonba lévő, csak ne legyen olajfestmény
Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez Android, nagyon megszerettem, szinte most hiányzik.

Gyártó: Sonyt már nem szeretnék 3 generáció óta nem nagyon mutatott fel semmit érdemlegest. NEO, P, L voltak.

Köszönöm

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#33426) Tyer válasza Damage401 (#33425) üzenetére


Tyer
őstag

LG G-t mondanám
Vagy Note II.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#33427) batai15 válasza Riuko (#33423) üzenetére


batai15
félisten

Aha abba viszont nem gondolsz te sem bele hogy a wpvel meg kevesebb a gond.
jogos hasonlítani két hasonló hardverrel szerelt telefont .
én meg azt bírom hogy szar a csempe. Pakold tele a telefonod mindenféle appal négd meg hogy marad e ram vagy minden mozdulat után kilő mindent meg mennyire lesz gyors. Jó a wp is hidd el. Kevesebb nyűg van vele.

(#33428) Riuko válasza batai15 (#33427) üzenetére


Riuko
senior tag

Ezek alapján én az érdekes és izgalmas nőket kedvelem, Te meg az egyszerű és problémamentest. :C Kinek mi jön be....... ;]

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#33429) batai15 válasza Riuko (#33428) üzenetére


batai15
félisten

Kevered a dolgot. Gyerekesen és buta példákkal jösz. Na te pont egy fanboy vagy akinek nincs normális veleménye.

(#33430) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Haldoklik a HTC DesireHDm, es ha ma nem sikerul rendberaknom, akkor utód kell. Minden szempontbol legalabb hasonlot szeretnek (IPS, 4+", 800x480, single core 1.4ghz, 8gb memkartyaval epp), egyedul az unibody az, ami nem fontos (ugyis kap egy otterboxot, tehat felesleges).

- Árkategória. ez masodlagos, ahogy nezem olyan 80k alatt biztos nem lesz megfelelo
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál?
Kartyasan ujonnan.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
3 evet birjon ki normal hasznalat mellett. De minimum 2.5ot. Hosszu tavu support es massziv felepites elvaras
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
Laptop replacement. Email, netezes, telefon, zenehallgatas, skype. Normal minosegu gps es kamera elvaras. Birjon egy napot. Legyen tobbfazisu ebresztoora. Vigyen kb mindent amit egy asztali (flasht is).
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Android leginkabb, de ha van mas OSsel van ertelmes alternativa akkor az is johet.
- Milyen kialakítású telefont keresel?
4+ ok, DHDnel azert ne legyen nagyobb/szelesebb

Ha lehet normal meretu simmel, de ebbol tudok lejjebb adni. 4G elony (ld hosszu tav).

Amiket neztem: HTC One Mini, Samsung S4 mini. Nexus4 olcsobb, de par dolog kerdeses. S4 nagy es draga, de talan beleferne. HTC One nagy es draga, de ha tenyleg annyira jo es normalisan ossze van rakva es birja az akksi, akkor talan (htcre epp ertheto okok miatt merges vagyok). Esetleg Ascend / Sony / Lg, mint olcsobb de HWre eleg eros darabok: Optimus HD foleg erdekes, nagyon olcsonak tunik. Nokia 1020 uj es elegge dragallom. a kisebb modellek gyengebbnek tunnek, az asztali win8 pedig nem jon be. Iphone 5s pedig arban erre kb duplajaba kerul az one mininek.

Ha nem tudom rendberakni a telefont, akkor valszeg meg a heten be kell szereznem az utodot, szoval nincs idom aresesre varni.

Mit ajanlotok, kihagytam volna valamit? Segitsegert elore is koszi!

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33431) batai15 válasza proci985 (#33430) üzenetére


batai15
félisten

A nexus 4 kifutott de az lenne a legjobb. A htc kne mini a tudáshoz képest drága. A htc one nagyon jó lenne, de bolti garosat semmi képpen sem szabad.kártyásan ráadásul 80körül sok jót nem kapsz. Ha viszont az androidtól el tudsz rugaszkodni akkor lumia 820 jó lehet neked.
vagy optimus 4x hd android vonalon az lenne a legjobb. 80körül gyári garosat is tudsz venni.

[ Szerkesztve ]

(#33432) Tim82 válasza proci985 (#33430) üzenetére


Tim82
nagyúr

A flash támogatás hiánya miatt kilőheted az iOS-os és WP8-as telefonokat. Hivatalosan már az Android sem támogatja 4.1 után, de ott elvileg fel lehet hekkelni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33433) proci985 válasza batai15 (#33431) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mi a baj a bolti garosokkal?

Tim82: vegulis a dolog annyira nem fontos, csak megis.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33434) batai15 válasza proci985 (#33433) üzenetére


batai15
félisten

Azért egy csúcs telót nem szívesen vennék bolti garival. Ha baja van saját költségen postázzad, a gsm bolt lehet gányolja a telót , ha nagy a baj esetleg akarnak bújni a garancia alól etc..

(#33435) proci985 válasza batai15 (#33434) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja erre a bolti gari ilyenolyan okok miatt ismeretlen fogalom. mediamarktot nezegettem, mert az van fizikailag kozel, ha gariztatni kene (nem magyarorszagon veszem)

apropo: ha felemeljuk a max limitet akkor mi az, ami jovoallo es megeri? kb mint majd 3 eve a DesireHD volt?

az ONE meg adott esetben beleferhet, bar olyan 120 fole (nem sufniboltos arak) nem mennek. ONE kb 170 korul van erre normal helyrol, One mini kb 120, P6 szinten, Nexus 4 ahol latom ott olyan 100 korul.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33436) fdisk válasza proci985 (#33433) üzenetére


fdisk
őstag

Én a Mobilbirodalom-nál rendeltem egy általuk függetlenként árult telót.(note2)
Majd itthon szembesültem vele,h hálózatzáras :Y ,más néven függő telót kaptam.Az most hogy magyar,v vmelyik európai hálózatost-e,nem tudom.
Rengeteg telefon,email,fenyegetés(fogyvédelem,rendőrség) után 1 hónap után szerencsésen visszakaptam a pénzem.(bővebben a note2 topikban olvashatsz róla)
Tanultam belőle.Soha többé sufni garis telót. :N

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#33437) batai15 válasza fdisk (#33436) üzenetére


batai15
félisten

egy sajnálatos ékes példa bolti garit miért ne...

(#33438) Riuko válasza fdisk (#33436) üzenetére


Riuko
senior tag

Én már elgondolkoztam azon, hogy akik itt előszeretettel reklámozzák a "GSM boltos" olcsó árakat és garanciát, azok vagy gsm boltosok, vagy a testvérük rokonuk a boltos. :K De persze még az is lehet, hogy kárörvendőek,
rosszindulatúak, vagy egyszerűen debilek. ;]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#33439) proci985 válasza batai15 (#33431) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nexus 4 kb 100kert van netes, de nagyon megbizhato boltbol

one kb 180.

one mini 120.

optimus 4x hd kb 85

igy is a nexus4 lenne a legjobb?

ezek mind normalis boltok, normalis garral. nem Magyarorszagon veszem, tehat sufni eleve kilove

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33440) batai15 válasza Riuko (#33438) üzenetére


batai15
félisten

Vagy mert nekik pozitív tapasztalatuk van a gsm boltokkal . Hozzá teszem vannak normálisabb boltok is.
De az ördög sose alszik ugye...
PRoci: igen a nexus lenne, referencia mobil lévén..... még egy darabig tutira támogatva lesz ota-n keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#33441) Lasy válasza Riuko (#33438) üzenetére


Lasy
veterán

Ezen szakadtam nagyon.
Ezért egy ekkor like neki.

+36702778032

(#33442) proci985 válasza batai15 (#33440) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nagyon koszonom a segitseget!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33443) Dhampir válasza Riuko (#33438) üzenetére


Dhampir
félisten

Jaja. :K
Valaki írja már le, hogy milyen volt, amikor bolti garanciával kellett gariztatni a mobilját. Lehetőleg többen is írják le, hogy a boltoknak dolgozó ügynököket ki tudjuk szűrni. ;]

Azt már tudjuk, hogy mekkora szívást jelent, amikor megszünik egy sufni GSM boltocska és elveszett a garancia. Viszont érdekes lenne megtudni, hogy mennyire zajlik gördülékenyen a meghibásodott telefon javíttatása.

(#33444) Riuko válasza Lasy (#33441) üzenetére


Riuko
senior tag

Thanx! :R

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#33445) batai15 válasza Dhampir (#33443) üzenetére


batai15
félisten

Nekem volt konkrét haveri tapasztalatom.
Havernak önköltségen kellett felküldeni a htc one x+ telót.
majdnem 1 hónapig oda volt, és azt ígérték neki hogy hivatalos szervízbe küldik. Persze hogy nem valami sufni gsm végezte a "javítást"
nem csináltak vele semmit, asszem 5-10 ezer volt ez neki posta.-
2. alkalommal ugyan ez, nagy nehezen ki lett cserélve az akku. tehát 10-20 ezer volt neki ez a mulatság .

nem beszélve arról hogy legtöbb gsm ázsia régiós cuccot árul.
Mondjuk egy lg esetében nem gond, mert fel flashelhető magyar fw.
De nekem is htc one x volt, gari ugrás nélkül ott nem.
Mivel ázsia volt a frissítésekkel jól el volt maradva.

[ Szerkesztve ]

(#33446) w333 válasza Riuko (#33438) üzenetére


w333
félisten

Nem vagyok sem bolti eladó és ismerősöm sincs :N
Ne haragudj de én nem fogok +47 ezer Ft -t fizetni a gyári garanciáért :(
És ha 2 évig nincs semmi bajom a készülékkel akkor a 47 ezer Ft bukta ?
De ha lenni is vele valami és nem cserélik garanciában akkor egyből fogyasztóvédelem és ha ez sem seggit akkor még mindig ott van a zsebemben az a 47 ezer amiből megtudom csináltatni ! ;]

Szerintem inkább arról kéne beszélni hogy a szolgáltatók miért ilyen pofátlan árakon árulják a készüléket ? hol van a 2 éves rabláncos kedvezmény ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33447) MurdR válasza batai15 (#33440) üzenetére


MurdR
veterán

Épp ez a baj koma, hogy azért mert valaki egyszer vásárolt valamit, és megkapta, akkor már orrba szájba ajánlgatja. Utána lehet nézni, hogy pl anno a Mobilbirodalom is nyomatva volt, közben meg árgépen minden 3. véleményben olyat írtak róla , hogy egy fogpiszkálót nem rendelnék tőlük. Mint ahogy az expansys. Eddig 2 ember vett (?) tőlük valamit, és 3hónapig az folyt a topicból, hogy ,,Optimus 4X HD-t az expansysból.''

:((

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33448) Riuko válasza w333 (#33446) üzenetére


Riuko
senior tag

Én egy viszonylag "csoró" emberke vagyok, aki imádja a műszaki kütyüket, de már megtanultam, amit már a nagyszüleim is tudtak "olcsó húsnak híg a leve". Persze én már sajna 40 után vagyok, de téged ezen hozzászólásod olvasva csak "SZERENCSEJÁTÉKOSNAK" tudlak hívni :D
Hát sok szerencsét, remélem a kocsidhoz a fékbetétet nem a Románoktól veszed, olcsón és szürkén..... :P

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#33449) w333 válasza Riuko (#33448) üzenetére


w333
félisten

Persze ha van valami kedvezmény és csak 10-20 ezer az árkülönbség akkor egyértelmű hogy én is a szolgáltatótól veszem és azt preferálom a legjobbnak ! :K
De ilyen drasztikusan sok pénzt majdnem 50 ezer Ft -t nem fogok kiadni ugyan azért a készülékért :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#33450) fdisk válasza batai15 (#33437) üzenetére


fdisk
őstag

Így van.
Engem ezek után senki,semmivel sem tudna rávenni még egyszer arra,h gsm boltos garis készüléket vegyek.
Nincs az az alacsony ár. :D

Riuko: Olvasnivaló,ha érdekel. :D
[link]
[link]
[link]
[link]
Én:Mikor kértem vissza az árát közölte velem,h nem tudja visszaadni a ,mert már úton van a futárszolgálattal,immár a biztosan jó készülék.
Felhívtam a futárt,h van-e nekem küldemény?Nincs.
Én:Mondom a tulajnak,nem ért ide még a teló.
Ő:Akkor felhívja a futárt.
Én:Mondom,nem fáradjon én már megtettem,de nincs nála.
Ő:Biztos a futárszolg.b.szott el vmit,mert az Ők átadták nekik.
Akkor már holnap utalja a pénzt.(ez volt pénteken du 16 körül)
Én:(hétfőn 15 körül)Hol a pénz,mert az sem ért még ide?
Ő:A könyvelő elütött egy számot,ezért nem érkezett még meg.
Azután kb. egy óra múlva már megjött végre a pénzem.
Először hivatkozott a Samsungra,h sz.r készüléket küldtek,utána a futárcégre,h biztosan Ők kutyulták el a csomagom,végül pedig a titkárnőjére,h elütötte a számlaszámom.
Hazug egy faszi volt,megbízhatatlan cégével egyetemben.

Elnézést a kissé hosszú hsz-ért.

És az egész művelet +6e huf-ba került,mert fel kellett utaznom Bp-re.

MurdR: Én voltam az egyik! :DDD

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.