Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) Brekecs válasza Orlin (#25098) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Köszi !

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#25102) ƵøŁĭ válasza Sn00k (#25100) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Hi!

Ez egy diagnosztikai eszköz szóval nem kavar be bár szerintem fölösleges arra a gépre . Ha ilyen program kell ->Secunia PSI .

(#25099) Daywalkerke

Avast,COMODO.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#25103) Mikulásbá válasza Daywalkerke (#25099) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én erre is a Webroot-ot tettem,a féléves promóval.Bár ez a kis aranyos nem gyenge gép,azért kell az a kis plusz tartalék.A Webroot gépigénye szinte nulla!

(#25104) micafighter válasza Mikulásbá (#25103) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jó kis gép, épp most nézegetem :) meg még a HP omni 10-et, kár hogy arról itt nem sokat írtak :\ tudtommal csak ez a 2 tableten fut rendes Win 8

(#25105) Mikulásbá válasza micafighter (#25104) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A másik gépet nem ismerem,de a T100-as tökéletes!Van saját topikja,olvasgass,megéri!

[ Szerkesztve ]

(#25106) Daywalkerke válasza Mikulásbá (#25103) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Köszi, de csak free AV jöhet szóba, vagy újság kódos(de ezek közül mind a NOD mind a Kaspersky progiknak elég nagy a memória igényük, meg asztali gépeket is igen leterhelik, ezért ezek is kiestek), amihez még van kód az az F-Secure, de ez a progi nekem teljes fehér folt(egyszer még pár éve felraktam, de mivel a customizációja majdnem egyenlő a 0-val, így töröltem is), erről esetleg van valakinek tapasztalata, hogy mennyi erőforrást használ és, hogy tabletre Win 8.1-hez érdemes feltenni?

Ma vettem meg ezt a szépséget itt Ausztriában az SCS-ben (kuponos akcióval a 64GB-os volt 300€), és holnap fogom beüzemelni, ezért is érdeklődöm az AV-ről.
Egyébként a Win 8.1 saját tűzfala mennyire jó, érdemes lecserélni a Comodo-ra? Hiszen mivel netezni rajta csak WLAN-on lehet így a router már gondolom egyszer védi a be- és kimenő kapcsolatokat, vagy azért tegyem fel a Comodo-t is?

[ Szerkesztve ]

(#25107) Mikulásbá válasza Daywalkerke (#25106) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Félév nem elég egyszerre??Majd félév múlva-vagy közben-megint lesz valami akció,megint lesz pár hónap,stb.

(#25108) szaki26a válasza Mikulásbá (#25107) üzenetére


szaki26a
aktív tag

5 dollar wsa az amazonon. Supporttal stb. Ha ez nem jó ajánlat akkor mi az?

(#25109) eternam


eternam
tag

Sziasztok!

Úgy tudom, tegnap, vagy tegnapelőtt volt egy éves promóció a NOD32-höz. Én lecsúsztam róla, azt írja vége a promóciónak. Aki szerzett egy éves NOD32 hozzáférést és nem használja és úgy gondolja elküldi nekem privátban, annak a szívességét nagyon megköszönném. A linuxos verzióhoz használnám. Előre is köszi és sziasztok.

Az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak, ezért megtették a hatalmat igazságnak. Pascal

(#25110) Qasam válasza eternam (#25109) üzenetére


Qasam
aktív tag

Szia!
Nem tudom jó-e linuxos verzióhoz, mivel az ESS is szinte minden frissítésnél letiltja a kulcsot.
Egyébként a promóció kifejezetten NOD32 programhoz lett meghirdetve, ezért lehet a korlátozás.

(#25111) eternam válasza Qasam (#25110) üzenetére


eternam
tag

Az mindegy hogy linuxos, vagy windowsos verzió. NOD32 ez a lényeg. Nem a mindent egyben Smart Security, hanem a NOD32 a vírusirtó. Nagyon jó lenne ha valaki elküldené privátban a kulcsot ha nem használja.

Az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak, ezért megtették a hatalmat igazságnak. Pascal

(#25112) Imy


Imy
veterán

Ingyenes vírusirtók közül mit érdemes Win8 alatt használni?

(#25113) BigManus válasza Imy (#25112) üzenetére


BigManus
addikt

Amelyiket szeretnéd.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#25114) Imy válasza BigManus (#25113) üzenetére


Imy
veterán

:D
Melyiket érdemes? Melyik a jobb....

(#25115) BigManus válasza Imy (#25114) üzenetére


BigManus
addikt

Alakul :D
Az én véleményem ( bár itt azt állítják elfogult vagyok... Nem is értem... ) az, hogy nem muszály ingyeneshez ragaszkodni.
Vannak promóciók, tehát fizetőset is használhatsz ingyen.
Van most egy AVG promóció, azt érdemes feltenni.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#25116) Imy válasza BigManus (#25115) üzenetére


Imy
veterán

És ez hívatalos oldalon merre van?
Nem akarok semmi illegálisat feltenni...
( ha már minden szoftvert megvettem )

(#25117) micafighter válasza Imy (#25114) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ingyenesek közül ezeket érdemes kipróbálni: Az említett AVG promó, Avast Free, Bitdefender Free, Webroot promó, Comodo Internet Security (inegyens), nem feltétlen ebben a sorrendben. Ha van PC újságod amihez jár kód valamelyik AV-hez 30 napos kód, akkor az is játszik. A fentebb említettek közül Webroothoz promohoz jár support is, a többieket nem tudom.

(#25116) Imy: Ezek közül egyik sem illegális. :) A nagy program promók témában keress rá a promós program nevére

[ Szerkesztve ]

(#25118) sz.j válasza BigManus (#25115) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nem is értem, hogy miért nem vagyok meglepődve az ajánlatodon ... :D
Amúgy régebben én is ezt használtam.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#25119) BigManus válasza sz.j (#25118) üzenetére


BigManus
addikt

:DDD

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#25120) BigManus


BigManus
addikt

Mikulás közeledtére való tekintettel az első három (privátban) jelentkezőnek fel tudok ajánlani egy Androidos Kaspersky Mobile Security 9.10-et.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#25121) Qasam válasza BigManus (#25120) üzenetére


Qasam
aktív tag

Szia!
Én ezt használok és megköszönnék egy kulcsot.

(#25122) Mikulásbá válasza BigManus (#25120) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

(ha már emlegettél...) :U
Helló!Jöhet 1 kulcs,anyusnak ma vettünk egy SGS 4-est!
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#25123) BigManus


BigManus
addikt

Pedig érthetően írtam... "(privátban) jelentkezőnek" :DDD

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#25124) Mikulásbá válasza BigManus (#25123) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Jogos-én azt hittem,oda írok.Mikor láttam,hogy nem,megtettem azt is.
Mostanában sok dolga van a Mikulásnak,azt sem tudom hol a fejem!Kinek legyen ajándék,kinek virgács,stb...... :U

[ Szerkesztve ]

(#25125) BigManus válasza Mikulásbá (#25124) üzenetére


BigManus
addikt

:D

Még egy maradt.
Viszont most hunyok egy délutánit, utána leszek.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#25126) micafighter válasza BigManus (#25123) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DD :DD :DD :DD

(#25127) tyan válasza Mikulásbá (#25124) üzenetére


tyan
senior tag

:D

(#25128) peter0117


peter0117
tag

Sziasztok! Asus EEE Pc 1005Pe netbookra milyen virusirtót ajánlotok. Most tettem fel a tiny windows 7et. és alacsonyan akarom tartani a ram fogyasztását. Avast sokat eszik? köszi előre is.

(#25129) BigManus


BigManus
addikt

Elkelt a harmadik Kaspersky Mobile Security.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#25130) Daywalkerke válasza Mikulásbá (#25107) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Ez a féléves Webroot ingyenes? ha igen hol lehet hozzá a kódot letölteni?

(#25131) Visormail válasza Daywalkerke (#25130) üzenetére


Visormail
addikt

[link]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#25132) black ops


black ops
csendes tag

nem ide tartozik de fontos lehet

Kérem olvassa el mindenki! :R

FIGYELELEM!!!

ÚJ VÍRUS
Máma a gépemen megjelent egy "GPU monitor" nevű alkalmazás.
Az a lényege hogy a gépedet visszafogja minimumra, ez alatt azt értem még egy minecraft is laggol rajta,
a kijelölés is, tehát minden.
Már az ujratelepítés mellet döntöttem de akkor vettem észre ezt az alkalmazást.
uninstaláltam és jó lett a gépem rögtön! :) :)

(#25133) TFSi válasza black ops (#25132) üzenetére


TFSi
őstag

Személy szerint azon gondolkodom, hogy mit tudnék kezdeni ezzel az információval, mivel ez a felhívás szinte bármelyik szofisztikáltabb kártevőre igaz. Ez tényleg nem ide való dolog, mehetett volna akár a Kocsord News-ba is.. :D

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#25134) Narxis válasza black ops (#25132) üzenetére


Narxis
nagyúr

Köszönjük az információt. :)

Thanos was right.

(#25135) Visormail válasza TFSi (#25133) üzenetére


Visormail
addikt

Nekem az tetszik, hogy uninstall és megint minden jó. Ez egy felhasználóbarát vírus, ha nem akarod hogy működjön a gépeden akkor eltávolítod ;)

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#25136) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Délután kerestem egy modot F1-hez de úgy látszik nem egy egészséges döntés volt .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#25137) rayoliviero válasza ƵøŁĭ (#25136) üzenetére


rayoliviero
veterán

Most en is a Norton 360-at probalgatom, idaig bejon, csak talaljon is meg mindent.:D

(#25138) Daywalkerke válasza Visormail (#25131) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Ez a Webroot mennyire jó mondjuk összehasonlítva a free Comodo Internet Security-vel, illetve aki használja az utóbbit milyen tapasztalatai vannak, megbízható a Comodo ingyenes IS-ja?

(#25139) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Az AVG és AVAST free AV-k közül melyiket ajánljátok jobban W8.1-re? AV-test oldalon elnézve(bár sajna elég régiek, ez év januáriak az utolsó W8 AV tesztek), de bár az AVG nem lassítja annyira a rendszert, de az Avast-nak meg kevesebb a false alarm-ja, védelembe meg kb. ugyanazt adják, customizációról viszont nincs infó, ebből melyik a jobb, illetve aki Comodo tűzfallal együtt használja annak milyenek a tapasztalatai?

(#25140) Narxis válasza Daywalkerke (#25138) üzenetére


Narxis
nagyúr

A Webroot azért jó mert nem kell hozzá semmilyen tudás, ha be is enged valamit utána képes rollbackelni és máris tiszta a rendszered.

Thanos was right.

(#25141) ƵøŁĭ válasza Narxis (#25140) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

COMODO v7 -ben is lesz majd ilyen funkció.(helyi rollback) .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#25142) Joker88 válasza Daywalkerke (#25139) üzenetére


Joker88
őstag

A háztartásban van egy Win 8.1-es gép, az 1évre ingyen promós AVG van rajta,észre sem venni.. Igaz Phenom CPUvan benne,meg 8 Gb RAM :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#25143) micafighter válasza ƵøŁĭ (#25141) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, ez a szóbeszéd :) Csak jönne már ki.. ;] :U

Daywalkerke: nincs egyértelműen jobb. Mindegyiknek vannak erősségei, gyengeségei. Webroot nagyon ritkán igényel felhasználói beavatkozást, teszi a dolgát magától. Ha valamit észlel akkor persze szól. Comodo szabályrendszerekre épít, és ha adott folyamathoz még nincs létrehozva szabály, akkor felhasználótól kérdez, hogy mi legyen. Ezért Comodonál igen sok kérdés szokott lenni a többi AVhez képest. AVG és AVAST a kettö között van.

Felhasználófüggő, hogy ezek közül kinek mi jön be.

Erőforrás igényben van még különbség. Webrootnak a legkevesebb összes AV közül, AVG AVAST ezek közül megint középen van, és a Comodo Internet Security használja a legtöbbet (ezek közül.)

[ Szerkesztve ]

(#25144) Daywalkerke válasza Narxis (#25140) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Átnézegettem a teszteket(av-comparatives.org on már vannak teljesen friss, novemberi tesztek is), és ezek alapján kipróbálom az Asus T100-on az Avast free-t, aztán majd meglátom, de még nagyon elgondolkodtam a Kaspersky-n, mert a most novemberi av-comparatives performance tesztjén már elég szép helyet ért el és az av-test oldalon is W8 performance tesztje szintén jó, úgyhogy gondolom a 2014-es verzió(sima AV, mert újság kóddal azt lehet csak használni) is van ilyen jó, lehet, hogy megér egy próbát és már nem lassítja annyira a rendszert mint régebben, most ezeken töprengem, hogy melyiket próbáljam ki előbb, de mivel, hogy Kaspersky védelmi képességei szinte tökéletesek lehet, hogy mégis azt próbálom előbb ki.

[ Szerkesztve ]

(#25145) BigManus válasza Joker88 (#25142) üzenetére


BigManus
addikt

Azon a gépen Két Kaspersky is elfutna :D

Daywalkerke

Csak egy tanács: Ne dönts (csak) tesztek alapján!

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#25146) micafighter válasza Daywalkerke (#25144) üzenetére


micafighter
nagyúr

(#25147) peter0117 válasza peter0117 (#25128) üzenetére


peter0117
tag

szal erre mit mondtok? :)

(#25148) kispx válasza peter0117 (#25147) üzenetére


kispx
addikt

Panda Cloud?
//De ez nagyban függ a szokásaidtól, de a tiny WIn7 mindent elmond. Nem lesz igazán jó megoldás.

Én inkább egy Linuxot (pl. Xubuntu, Lubuntu-t raknék rá)

[ Szerkesztve ]

(#25149) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Este képeket nézegettem a Google képkeresőben, onnan egyiket amikor megnyitottam felugrott az az undorító Police.
Sandboxie-ban böngészek, ezért csak be kellett zárnom. Nem tudom mit csinált volna, ez is csak egy weboldal, ahogy elnézem. Ennyit az Adblock+ Malware listájáról.

...ha valakit érdekel ez volt a cím. (direkt írtam darabolva)
http://police.hu.
id879021993-6476704318.n7020.com
/?flow_id=9976&936053=36437/case_id=14980

(#25150) milan26 válasza Krystal_s (#25149) üzenetére


milan26
senior tag

Ez nem vírus, csak egy "trükkös" weboldal, semmilyen kártékony kódot nem futtat. Én is belefutottam már, ki kellett lőnöm a processzeknél a Firefoxot, azon kívül semmi gondot sem okozott. Nálam avast nem jelzett, lehet azóta már igen, eltelt pár nap.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.