Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) HAL-9000 válasza milan26 (#24500) üzenetére


HAL-9000
tag

Az, de ne Kingsoftra nézzél tesztet, hanem Baidura. Egy éve hozzá sem nyúltak, csak néha kap egy engine frissítést és ennyi.

Kétféle Apple felhasználó létezik… Aki nem ért a számítógépekhez, és aki nem ért a telefonokhoz.

(#24502) milan26 válasza HAL-9000 (#24501) üzenetére


milan26
senior tag

Persze, ez világos, csak gondolom, az AV-TEST nem csinált tesztet még csak a Kingsoftról.

(#24503) daimonion válasza blattida (#24488) üzenetére


daimonion
senior tag

Ha azt nézem hogy PL milyen sok NEM KÍNAI cég is licenceli az AV motorjait
akkor azt kell mondanom hogy nem biztos hogy igazad van ezen a felsorlt Cégek BITDEFENDERT licenszelik
Auslogics Antivirus
BullGuard,
Emsisoft
e-Scan,
IObit Advanced SystemCare with Antivirus 2013
F-Secure,
G-Data,
Hauri (ViRobot)
Imen,
Immunet,
Lavasoft Total Security,
MultiCore Antivirus
RadialPoint,
Roboscan Internet Security
SafeNSoft,
SecurityCoverage,
SourceNext,
SurfRight,
TrustPort,
VirusChaser,
Zenok.

Vanank köztük igen jó nevek is és akkor a ZONE alarm a Kaspersky motorral
az OSS a vírusbuster motorral amit megvettek

akkor a Kínai AV gyártókon számonkérni a valódi fejlesztéseket háát nem is tudom...

Ha igazak a QUIHOO oldalán leírtak pl a QVM technológiájukról amiről nem tudom, hogy saját fejlesztés vagy lopott de pl sztem igéretes az is

Viszont azzal egyetértek hogy igen igen jó másolók...

Viszont meg más oldalról Nézem ott a LENOVO akik megvették az IBM PC részlegét és igen kinőtték magukat és ott meg vannak igen komoly fejlesztések és mára a Világ második legnagyobb PC gyártóává váltak évi 23 milliárdos árbevételt produkálva..

JÓ JÓ azt biztos hogy sokat kell még fejéődniük de azt hiszem hogy most már a Kínaiakat nem nagyon lehet egy kézlegyintéssel elintézni..

(#24504) daimonion válasza HAL-9000 (#24501) üzenetére


daimonion
senior tag

Baidubol már elérhetó a 4-es beta is már
azért ott is mozgolódnak

(#24505) blattida válasza daimonion (#24503) üzenetére


blattida
nagyúr

Persze, de a jobbak nem csak azt adják a termékükben, hanem egyebeket is, például másik motor, hips, tűzfal, sandbox, felhő, viselkedés elemző, stb, a motor koránt sem minden.
Az alapvető oka a bd motor licencelésének az, hogy olcsó és jó, de van sok más is.

Egyik termék sem a bd motortól lesz igazán jó, ráadásul az igazán jó és elismert cégek, azok is, melyek a listádon is szerepelnek, nem a bd motor miatt jók, a kevésbé ismert kis, licencelő cégek, melyek semmit nem adnak hozzá a motorhoz, csak a csodás gui-t, azok sehol sem voltak korábban és a későbbiekben sem sokáig lesznek, egyik sem annyira jó ugyanis.

A neves fejlesztők vagy hozzányúlnak a licencelt motorokhoz vagy hozzáadják a saját fejlesztéseiket, ilyen például az agnitum, az f-secure, az emsi, gdata.

A kínai hozzáadott érték minimális, ezért nyugodtan megemlíthető a valódi fejlesztések hiánya.

Senki sem egy kézlegyintéssel intézi/intézte el őket, csak helyén kell kezelni ezt a kérdéskört.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#24506) HAL-9000 válasza blattida (#24505) üzenetére


HAL-9000
tag

A 360 annyira nem adott hozzá semmit, hogy lekörözött egy rakás ismert nyugatit Windows 8-on de Windows 7-en is.. Attól hogy te nem ismered a termékeket, meg az van a fejedben, hogy a kínai az szar, attól a valóság már jó rég óta túlhaladt rajtad.
Mind szoftverek terén mint hardverek terén.

[ Szerkesztve ]

Kétféle Apple felhasználó létezik… Aki nem ért a számítógépekhez, és aki nem ért a telefonokhoz.

(#24507) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Tudom, hogy nincs legjobb, de szerintetek mi lenne a legjobb ingyenes védelem kombó egy játékra, torrentre, böngészésre (veszélyesebb oldalak is) való gépre?

Előre is köszönöm: sarkanyolo

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#24508) borix válasza sarkanyolo2 (#24507) üzenetére


borix
őstag

Próváld ki újságos kóddal a ESET Smart Security-t. Veszélyes oldalakra pedig valamilyen vírtualizált sandbox környezetben menjél.

(#24509) lck válasza daimonion (#24504) üzenetére


lck
senior tag

Igen ezt a betát használom már kb. 1 hete. Igazából gondom nincs vele. Minimális erőforrásigény. Frissít naponta többször. Avira motort használ + saját felhő alapú védelmet. Vírust nem kaptam mellette - de más mellett sem szoktam. Le lehetne magyarítani - van benne beépített fordító - de nincs erőm hozzá. :)

(#24510) micafighter válasza HAL-9000 (#24506) üzenetére


micafighter
nagyúr

Senki nem mondta, hogy szarok lennének. Te és daimonion úgy látom nagyon elfogultak vagytok a kinai cuccok iránt, gondolom azt is használtok, nincs ezzel baj, én is elfogult vagyok valamilyen szinten a webroot iránt, de igyekszem mindig tárgyilagos lenni. Blattida is tárgyilagosan fogalmazott. Azt mondta, hogy a kínai termékekben hiányzik az innováció, ezért nem lesznek piacvezetők. Ez nem azt jelenti hogy szarok, hanem azt, hogy nincs saját fejlesztésük. Szerintem erős középmezőnyt képviselnek a kínai termékek, és ez így is fog maradni, amíg saját innovációjuk nem lesz, mivel ahogy blattida is írta, az egy dolog, hogy a kínaiak liszenszelnek, de azt feltételezem ti se gondoljátok, hogy a BD minden trükkjét eladja nekik. Ez csak akkor történne meg, ha felvásárolná egy kínai cég a Bitdefendert az összes liszenszével és fejlesztésével együtt. És még akkor sem feltétlen lenne biztosítva a jövőbeni innováció.

Ahogy blattida írta, a helyükön kell őket kezelni.

[ Szerkesztve ]

(#24511) blattida válasza HAL-9000 (#24506) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, köszönhetően bd motornak.

Elég jól ismerem őket, van egy gyanúm, hogy előbb voltak a gépemen, mint a tiéden, én ugyanis már azelőtt próbára tettem mindegyiket, hogy itt felkaptátok vagy a különféle tesztlaborok minősítették volna őket.

Senki sem beszélt arról, hogy a kínai termékek szarok lennének, én sem, azt gondolom, hogy a világ nem fekete vagy fehér, maximum az óvodás kor végéig tűnik annak...

Részemről a téma lezárva, a személyeskedést pedig kerüld el, mert nagyon nem ildomos, főleg nem egy szakmai fórumon.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#24512) micafighter válasza sarkanyolo2 (#24507) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha ingyenes megoldás kell, akkor Bitdefender Free + Comodo tüzfal, webvédelemnek pedig Bitdefender traffic light és Disconnect böngésző kiegészítők, illetve egy scriptblocker. Ezek minimális gépterhelés mellett nyújtanak jó védelmet. A Comodo sokat fog kérdezni, annak utána kell olvasni, hogy megtanuld használni.

Egyszerübb megoldás lehet a Webroot ami 180 napig ingyenes promóban. Azért ajánlom játékos gépre, mert a webrootnak a legkisebb a gépterhelése, a játékhoz meg ugye kell az erőforrás. Én WRt használok ezért a játékos gépemen.
Webroot elönye még, hogy sokkal kevesebbez kérdez mint a Comodo, nem kell Webrootal bibelödni telepités után.

[ Szerkesztve ]

(#24513) rayoliviero


rayoliviero
veterán

A Bitdefeneder Total Security is a Windows tűzfalat használja, mint a Webroot?

(#24514) szaki26a válasza rayoliviero (#24513) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Mind azt hasznalja kivetel nelkul api szinten.

(#24515) mutyi


mutyi
őstag

Sziasztok!

Némi segítségre lenne szükségem.
Ügyfelem elmondása szerint a jelenleg oly népszerű "police"-os vírussal fertőződött meg a gépe.
Gondoltam a szokásos módszert választom, azaz csökkentett mód parancssorral és futtatom a rendszervisszaállítást.
Igen ám, de jelszavas a windows felhasználói fiókja,amit gondolom megváltoztatott a vírus, a lényeg,hogy a jelszóval nem tudok belépni, így csökkentett mód parancssor sem indul el.
Itt tart az ügy.
Valakinek ötlete?

(#24516) Mikulásbá válasza mutyi (#24515) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Kaspersky Live CD!

(#24517) mutyi válasza Mikulásbá (#24516) üzenetére


mutyi
őstag

Köszi kipróbálom mindjárt.

(#24518) rayoliviero válasza mutyi (#24517) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekünk a Hitman Pro segített, pendrive elindítva. A Kasperskyvel volt valami hiba. Ha neked sem működne az, akkor próbáld a Hitmant.

(#24519) t72killer válasza Mikulásbá (#24516) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Illetve még ott a bitdefender rescue CD. Illetve még linux alól lenyírhatod a jelszót (ez lehet később amúgy is szükséges lesz).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#24520) GEPESZ66 válasza t72killer (#24519) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A Bitdefender Rescue CD-használatáról van e leírás (Kaspersky-ről találtam, s használtam is)?

(#24521) t72killer válasza GEPESZ66 (#24520) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Itt van minden.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#24522) sarkanyolo2 válasza micafighter (#24512) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

:R

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#24523) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#24524) netpeti98 válasza ƵøŁĭ (#24523) üzenetére


netpeti98
addikt

Van megkötés az aktiválás idejét illetően?

Üdv netpeti98

(#24525) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#24523) üzenetére


csaba1203
addikt

Érdekes,hogy a free már 8.1 kompatibilis de a BIS még nem :)

(#24526) ƵøŁĭ válasza netpeti98 (#24524) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nem látok sehol sem megkötést . Viszont ,általában 30 nap van az aktiválásra .

(#24498) milan26
Kingsoft van csak az angol verzió nincs többé tehát nem fejlesztik s nem kap frissítést. Új néven fut s csak helyi nyelven elérhető.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#24527) milan26 válasza ƵøŁĭ (#24526) üzenetére


milan26
senior tag

Ezek szerint a Baidu nem vette át? Van külön Baidu meg Kingsoft szuahéliül? :)

Bitdefenderes linked néztem, de nekem nem jön a megerősítő email, pedig gmail-os cím.

(#24528) ƵøŁĭ válasza milan26 (#24527) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Két különböző vírusirtó . Itt a Kingsoft mostani oldala :[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#24529) HAL-9000 válasza micafighter (#24510) üzenetére


HAL-9000
tag

A gépemen Webrootot használok és MBAM-ot. Amit írtam hármat az egyik sem az enyém, szóval nem vagyok és nem is lehetek elfogult, csak látom amit látok.

(#24511) blattida: Kicsit ellentmondásos vagy nem ? Egyszer az van, hogy az engine az semmit sem jelent, utána meg az, hogy bármilyen szar a keretprogram akkor az engine az mindent jelent.

(#24528) LiLxWaYnEx: Ez most akkor mi? Régen nem úgy volt, hogy a Baidu vette meg a Kingsoftot?

[ Szerkesztve ]

Kétféle Apple felhasználó létezik… Aki nem ért a számítógépekhez, és aki nem ért a telefonokhoz.

(#24530) milan26 válasza HAL-9000 (#24529) üzenetére


milan26
senior tag

Lehet, hogy megvette, de megtartotta önállóan, és csak kínaiul terjeszti tovább.

(#24531) ƵøŁĭ válasza HAL-9000 (#24529) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

A két fél szerződést kötött ,melynek tartalma gondolom 1-2 fejlesztés megvásárlása volt . Kingsoft az angol nyelvű termékét és támogatását megszüntette ,inkább a helyi piacon marad s fejleszti tovább a termékét .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#24532) blattida válasza HAL-9000 (#24529) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem, viszont Te nem akarsz olvasni és értelmezni.
Már írtam, befejeztem, ezen a szinten nincs értelme folytatni.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#24533) szaki26a válasza blattida (#24532) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Most akkor tegyem el a kukoricat? :)

(#24534) blattida válasza szaki26a (#24533) üzenetére


blattida
nagyúr

Tőlem elrakhatod, de úgyis lesz más...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#24535) kispx válasza szaki26a (#24533) üzenetére


kispx
addikt

(#24536) daimonion válasza micafighter (#24510) üzenetére


daimonion
senior tag

hu most ezt komolyan írtad ??
Aki annyira tárgyilagos a webroottal hogy gondolom reggel mikor felkelsz nem azt mondod hogy jó reggelt hanem azt hogy jó webrootot ?
Ugyan ne viccelj már a tárgyíilagosággal..Ezt talán nem kéne..
Maradjunk Tényleg a tárgyilagosságnál jó ?
Comodo megvásárolta a bocleant mikor az antivírusát JOBBÁ akarta tenni ez tény
Microsoft felvásárolta és beépítette a Giant Company Software fejlesztéseit mikor az essentialt fejlesztette..
A Norton felvásárolta a Pc toolst és beépítette a fejlesztéseit saját termékeibe
Emsisoft felvásárota az Online armort készítö céget mert a fejlesztésekkel előre akart lépni

Na most Pl a Quihoo mit is csinált licencelt egy motort BD és a saját fejlesztései mellé / QVM motor 360 HIPS Malicious Web Page Detection Technology / beépítette pont úgy ahogy a fentebb felsorolt gyártók is tették ..Kérdem ÉN ezért miért is baj ?? Azt meg egyszer meg el kéne fogadni hogy a világ a felé megy hogy a kínai technológiai cégek gyors ütemben fejlődnek elkezdek a nyugat felé kacsingatni és bizony egy vagy két év múlva reális lesz az hogy felsorakoznak a nagy gyártók mögé..Már most sem kell szégyenkeznie a 360 IS 2013 nak és a baidu nak de biztos hogy ŐK is fognak fejlődni sokat és ez nem elfogultság kérdése..Legalább is olyan tekintetben nem mint amit TE szoktál itt művelni.

Én nagyon sok mindent kipróbáltam és használtam már Forticlient , Bitdefender antivirus 2014, 360 IS 2013, BAIDU 4 beta
AVG 2014 panda cloud pro.webroot Emsisoft online armor Comodo IS...a teljesség igénye nélkül..

Nekem nincs favoritom Épp mikor mien kedvem van mert szerintem ha normálisan használja az user és odafigyel akkor teljesen feleslegessé válik az hogy bebebe Én ezt meg azt a vírusírtót használom..Továbbmegyek akinek pl olyan közepes erőforrású gépe van mint pl Nekem AMD A4-3400 4 giga ram akkor teljesen felesleges olyan kis aproságokat nézni hogy az egyik vírga 5 megát fogyaszt vagy épp 13 megát...és azon pörögni hogy webroot webroot mert az szinte alig fogyaszt és húú basszus a másik meg "megzabál" 23 !!!! mega ramot basszus és az milyen sok.

Na az egészből csak azt akartam kihozni hogy nem ördögtől valóak a Kínai cuccok legalább is a 360 Internet security 2013 és a BAIDU termékei..mert vannak náluk sokkal rosszabb NYUGATI termékek is..

(#24537) ƵøŁĭ válasza daimonion (#24536) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

micafighter :P

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#24538) micafighter válasza daimonion (#24536) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ne vedd kérlek sértésnek, de most már meg kell kérdezzem, valamilyen szer hatása alatt vagy? Mert eddig amit blattida meg én írtunk, mindig mint ha direkt félre értelmezted volna.

Én azt mondtam, a keleti antivirusokból hiányzik az innováció. Azt is mondtam, hogy egyenlőre erős középmezőnyt alkotnak. Azt mondtam még, hogy én szerintem tárgyilagos szoktam lenni. Kettő kérdés:

1) Az általad említett gyártók közül mondanál nekünk pár jelentősebb, valódi innovációt?

2) Mit szoktam művelni? :DDD

Ha erre most megint leírod, hogy a kínai cuccok nem szarok, akkor blattida nyomdokaiba lépek és lezártnak tekintem a témát. :) Nem azért, mert a kínai cuccok szarok lennének, hanem azért, mert folyamatosan ezt hajtjátok amikor senki nem mondta hogy azok lennének.

Az a vicces egyébként, hogy miután többször elolvastam a hszeidet, szerintem nagyjából hasonló véleményen vagyunk, de te a hszeimet direkt vagy véletlen nagyon félreértelmezed :DDD legalábbis a válaszaidból erre tudok következtetni.

(#24537) LiLxWaYnEx :D YMML :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24539) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Megint egy kérdéssel fordulnék hozzátok.
Egy gép Win7 op rendszerrel, i7 CPU, 6GB RAM.
Erre a gépre milyen ingyenes alkalmazásokból álló védelmet lehet kihozni?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#24540) TFSi válasza Ra's al Ghul (#24539) üzenetére


TFSi
őstag

Jót! Ott az Avast Free AV, a Bitdefender Free, vagy a Comodo IS, esetleg AVG Free. Az AV-kat tetszés szerint kombinálhatod a Comodo tűzfalával, vagy más ingyenes fallal.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#24541) Ra's al Ghul válasza TFSi (#24540) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Értem!
És a felsoroltak közül melyiket érdemesebb párosítani?
(Bocsánat az ilyen hülye kérdésekért de nem nagyon értek ezekhez az alkalmazásokhoz)
Illetve ezek mellé kell olyan, hogy például: Spybot - Search & Destroy esetleg más malware programok?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#24542) milan26 válasza Ra's al Ghul (#24541) üzenetére


milan26
senior tag

Tűzfalból vista óta egészen jó a beépített is, de ha mindenáron mást akarsz, akkor ott van comodon kívül még pl zone alarm, online armor.

Nálam most ez a védelem:

seven beépített tűzfal+avast free+malwarebytes free+emsisoft free

Utóbbi kettőt időnként lefuttatom lelkiismeretem megnyugtatására. Ezeket manuálisan kell frissíteni és futtatni, nem bántják egymást az avasttal. Semmi gondom sincs.

(#24543) TFSi válasza Ra's al Ghul (#24541) üzenetére


TFSi
őstag

Szerintem egy Avast mellett fölösleges más kiegészítő védelmet feltenni, a Spybot S&D egy idejétmúlt, mai környezetben haszontalan kiegészítő. Ahogyan milan26 is mondja a Win fala elég lehet, de én kiegészítő falként (Comodo) a HIPS, a Sandboxra, és a Kioska-ra (virtuális futtatási környezet, online bankolni kiváló) gondoltam. A malwarebytes-ot még fel lehet éppen tenni, én már jó ideje nem használom. Ha nem jársz rossz helyeken, van a böngészőbe script blokkoló, akkor egy jó AV elég.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#24544) barisj


barisj
aktív tag

Sziasztok! Egy Dell Inspiron Mini 1012 netbookra milyen vírusírtót,malware cuccost kéne felraknom? Egy ingyenes avast és egy ingyenes Malwarebytes Anti-Malware elég? vagy valami mást kéne?

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#24545) szaki26a válasza barisj (#24544) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Az ebben a topikban lévő AV verziót kellene feltenni.
[link]

Figyeltétek nem írtam le, hogy ... :)

[ Szerkesztve ]

(#24546) wwhy


wwhy
veterán

Továbbra is megvannak a free kulcsok, nem nagy a tolongás :U Annyit változás, hogy jó a magyarul írt pár sor is a termékről, majd lefordítom.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#24547) mrszitya válasza szaki26a (#24545) üzenetére


mrszitya
senior tag

Igen, de a hivatkozásban látni a ... nevét, ezért jobb lett volna, ha linket is egy rövidítettre cseréled. :DDD

(#24548) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Korábban kérdeztem itt a fórumon (itt és itt). Kicsit vissza olvastam és láttam olyat, hogy a Webroot -ból van 180 napos promóciós kiadás. És az lenne a kérdésem, hogy akkor szerintetek melyiket lenne érdemesebb kipróbálni? Melyik nyújtana nagyobb védelmet? Webroot 180 napos promo vagy free AV & Firewall?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#24549) TFSi válasza Ra's al Ghul (#24548) üzenetére


TFSi
őstag

Szerintem túlspirázod a dolgot. Neked kell döntened, nem mi fogunk helyetted. Egyébként is úgy kezdted, hogy ingyenes AV... Arra kaptál is választ. Felteheted a Webroot-ot is, mert valószínűleg elégedett leszel vele, de a későbbiekben fogsz érte fizetni, vagy lecseréled? Ha ez utóbbi, akkor inkább tiszta telepítéssel tedd!

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#24550) micafighter válasza Ra's al Ghul (#24548) üzenetére


micafighter
nagyúr

Webroot jó védelem, de ingyenesen is lehet jó védelmet összerakni. Webroot elönyei a következőek: kisebb gépterhelés (konvergál a 0hoz), egyszerű használat, nem kell a beállitásaival szórakozni mint pl Comodonál, és Webroothoz jár hivatalos support. Ezek a 180 napos promos webrootra is vonatkoznak.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.