Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24536) daimonion válasza micafighter (#24510) üzenetére


daimonion
senior tag

hu most ezt komolyan írtad ??
Aki annyira tárgyilagos a webroottal hogy gondolom reggel mikor felkelsz nem azt mondod hogy jó reggelt hanem azt hogy jó webrootot ?
Ugyan ne viccelj már a tárgyíilagosággal..Ezt talán nem kéne..
Maradjunk Tényleg a tárgyilagosságnál jó ?
Comodo megvásárolta a bocleant mikor az antivírusát JOBBÁ akarta tenni ez tény
Microsoft felvásárolta és beépítette a Giant Company Software fejlesztéseit mikor az essentialt fejlesztette..
A Norton felvásárolta a Pc toolst és beépítette a fejlesztéseit saját termékeibe
Emsisoft felvásárota az Online armort készítö céget mert a fejlesztésekkel előre akart lépni

Na most Pl a Quihoo mit is csinált licencelt egy motort BD és a saját fejlesztései mellé / QVM motor 360 HIPS Malicious Web Page Detection Technology / beépítette pont úgy ahogy a fentebb felsorolt gyártók is tették ..Kérdem ÉN ezért miért is baj ?? Azt meg egyszer meg el kéne fogadni hogy a világ a felé megy hogy a kínai technológiai cégek gyors ütemben fejlődnek elkezdek a nyugat felé kacsingatni és bizony egy vagy két év múlva reális lesz az hogy felsorakoznak a nagy gyártók mögé..Már most sem kell szégyenkeznie a 360 IS 2013 nak és a baidu nak de biztos hogy ŐK is fognak fejlődni sokat és ez nem elfogultság kérdése..Legalább is olyan tekintetben nem mint amit TE szoktál itt művelni.

Én nagyon sok mindent kipróbáltam és használtam már Forticlient , Bitdefender antivirus 2014, 360 IS 2013, BAIDU 4 beta
AVG 2014 panda cloud pro.webroot Emsisoft online armor Comodo IS...a teljesség igénye nélkül..

Nekem nincs favoritom Épp mikor mien kedvem van mert szerintem ha normálisan használja az user és odafigyel akkor teljesen feleslegessé válik az hogy bebebe Én ezt meg azt a vírusírtót használom..Továbbmegyek akinek pl olyan közepes erőforrású gépe van mint pl Nekem AMD A4-3400 4 giga ram akkor teljesen felesleges olyan kis aproságokat nézni hogy az egyik vírga 5 megát fogyaszt vagy épp 13 megát...és azon pörögni hogy webroot webroot mert az szinte alig fogyaszt és húú basszus a másik meg "megzabál" 23 !!!! mega ramot basszus és az milyen sok.

Na az egészből csak azt akartam kihozni hogy nem ördögtől valóak a Kínai cuccok legalább is a 360 Internet security 2013 és a BAIDU termékei..mert vannak náluk sokkal rosszabb NYUGATI termékek is..

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.