Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17553) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Megkaptam az Adata HC500 1 Tb külső HDD-met. Első sorbana 3 év garancia miatt vettem ezt a típust, illetve a Tv kompatibilitása miatt.

Kicsomagolva igen kellemes megjelenésű 2,5", jó tapintásu kis cucc lett. Nekem arany árnyalatban érkezett, nagyon szép, jól mutat a Dell 7537 mellett. Külsőre számomra 5.

USB 3 csatlakoztatom a géphez a hozzá kapott kábelen keresztül. Csatlakoztatás után rögtön felismerte, fájlrendszere FAT32 volt. Ezt formáztam meg teljes formázással NTFS-re, eltartott egy ideig :)

Másolásnál (FullHD mkv fájl másolás) 114Mb/Sec sebességet mértem. Abszolút rendben van a sebessége szerintem. Számomra filmek tárolására lesz használva, arra pedig tökéletes. (szerintem másra is) szintén 5.

Melegedésről nem tudok beszámolni, legalábbi folyamatos rá másolás alatt sem mondanám csak enyhén langyosnak (egyedül teljes forzmázásnál mondanám hogy nem langyos hanem meleg volt a burkolata, de nem forró.

Hangja szerintem kicsi, egyáltalán nem zavaró, csak közel hajolva hallani szinte valamit.

Tartóság, no igen remélem az lesz.

Tv-n még nem próbáltam.

üdv.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.