Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17101) King Unique válasza Kobe (#17100) üzenetére


King Unique
titán

Voltak itt talán a topikban régebben hasonló esetek, de pontosan mi okozta, azt passzolom...
TC, más program, ha minden rejtett, rendszer stb. fájl mutatását bepipálod, nem dob ki vmit, mi foglalja a helyet? Esetleg másik OS-en (live Linux) is ennyit mutat?

(#17102) Intel fan11 válasza Kobe (#17100) üzenetére


Intel fan11
őstag

ments le róla mindent és formatáld! Hátha megoldja!

Battletag: hojszi#2983

(#17103) Kobe válasza King Unique (#17101) üzenetére


Kobe
veterán

defragment kellett neki, valami gond volt a partíciós táblával....utána jó lett

(#17104) King Unique válasza Kobe (#17103) üzenetére


King Unique
titán

Érdekes...az ok, hogy külső vinyók is töredeznek, főleg NTFS-en, de az max sebességben szokott lassulást okozni, de hogy ekkora hely eltűnjön, az új. Mindenesetre kösz, hogy megosztottad az infót!

[ Szerkesztve ]

(#17105) tpeter77 válasza Kobe (#17103) üzenetére


tpeter77
addikt

ha már itt tartunk, milyen jó defragolós progit ajánlanátok?
vagy teljesen jó a windows gyárija is?

(#17106) tomp válasza tpeter77 (#17105) üzenetére


tomp
félisten

Defraggler
Ingyenes és magyar. Én ezt használom. Nem csak szimplán összefűzi a fájlokat hanem a merevlemezen sorba is rakja a fájlokat. Azaz nem lesznek ide-oda pakolva hanem az elejére rakja sorba az adatokat a lemezen.

(#17107) DriftD1GP


DriftD1GP
tag

A 3,5-ös Samsung külső HDD-mnek bedöglött a 12V 2A-es tápja. Van egy 12V 1.2A-es amivel megy de kicsit lassú. Van egy 24V 2.2A-es is de azt nem mertem kipróbálni mert a 24V az nagyon sok lenne szerintem. Vagy nem?

(#17108) tpeter77 válasza DriftD1GP (#17107) üzenetére


tpeter77
addikt

jó hogy nem próbáltad ki, azonnal tönkretennéd vele.
vegyél egy másik 12V @ 2A tápot.

(#17109) DriftD1GP válasza tpeter77 (#17108) üzenetére


DriftD1GP
tag

Az lesz csak ugye hétvégén nem lehet ilyet venni.

(#17110) giornalista


giornalista
senior tag

Sziasztok!

Remélem, hogy jó helyre teszem fel a kérdésemet. Előre is elnézést a szakszerűtlen megfogalmazásért!

Van egy 3.5"-ös belső merevlemezem (tudom, jól indul!), ami eddig egy SATA --> USB tokban volt (EX-MOB-86). Ez a tok viszont most minden jel szerint tönrkement, nem lehet bekapcsolni.

Amire használtam: az így "külsősített" winchesterről néztem filmeket a tévémen, USB-vel a blu-ray lejátszóra kötöttem a tokot, minden okés is volt. Alkalmazást nem futtatok róla, csak adatot tárolok, és filmet játszok le.

A kérdésem:

http://ipon.hu/webshop/product/logilink_usb_sata___tap_atalakito_fekete_10cm_au0011a/863652

Ezzel a kábellel helyettesíthető-e a tok? A csatlakozók ránézésre jók, viszont a termék dobozán 2.5"-ös merevlemezhez javasolják, az enyém pedig nagyobb méretű, 3.5"-ös.

Illetve, ha ez nem jó megoldás, mit javasolnátok? Dokkoló, esetleg másik kábel?

Köszönöm a segítségeteket!

(#17111) tpeter77 válasza DriftD1GP (#17109) üzenetére


tpeter77
addikt

oké, nem mondtam, hogy máris azonnal szaladj. :)
üdv

(#17112) King Unique válasza giornalista (#17110) üzenetére


King Unique
titán

Az 2,5 coloshoz külsők való, tiedhez nem lesz jó. :N
Oda egy ilyen külső, aktív tápos átalakító kell.
Vagy veszel dokkolót, de hosszú távra célszerűbb inkább külső USB-s házat venni, mint amilyenben eddig is volt. [topik] itt meg akad alternatívák, tesztek, szó esik dokkolókról is.

(#17113) giornalista válasza King Unique (#17112) üzenetére


giornalista
senior tag

Értem, köszönöm!

(#17114) Beladon válasza Beladon (#17040) üzenetére


Beladon
aktív tag

Sziasztok!

Végül ez lett belőle. Jól működik nincs vele gond és csendes is. Jó áron sikerült kifogni. További jó fórumozást.

Üdv: Beladon

(#17115) nagy.geri90 válasza King Unique (#17057) üzenetére


nagy.geri90
csendes tag

Hali. Pár napja kértem tanácsot milyen HDD-t vegyek smart tvmhez és ajánlottál is párat. Na most a kérdésem az lenne, hogy úgy hallottam hogy valaki pórul járt mert nem volt kompatibilis a tv a hdd-vel. ha nekem egy UE40H6400 samsung tv-m van, akkor mit ajánlasz? Köszi

(#17116) King Unique válasza nagy.geri90 (#17115) üzenetére


King Unique
titán

Azt, hogy 100 %-osan melyik kompatibilis vele, mért nem a TV topikjában kérded?
Nem az én tisztem azt számon tartani, hogy xy külső eszközzel, amik egyébként nem az elsődleges célhardverek (PC, notebook), hogyan fog működni...
Amúgy meg általában a TV-s topikokban a többség gyári külsőket használ, 2,5 colos méretben a WD My Passportok, Toshiba Stor.E xxx / Canvio xxx és Samsung M3 Portable modellek népszerűek. Utóbbinál még a gyártó is megegyezik, vsz kompatibilis lesz a TV-vel is, de jobb rákérdezni.

* Az, hogy nem kompatibilis vele, régi készülékeknél, illetve noname vezérlős külső vinyóknál fordul elő inkább.

[ Szerkesztve ]

(#17117) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Hahó :)

Kellene vennem valami külső winyót, mert a pendrive-ok kezdenek felbosszantani. Minden nap hurcolnám magammal a táskámban, szóval nagyon fontos lenne, hogy bírja a gyűrődést, ne sérüljön amiatt, hogy napi 1 órát rázkódna velem a BKV-n. Méretre gondolom 2,5"ös lenne a kényelmes, tárhelynek pedig minimum 1TB.

Tudtok ajánlani egy ilyen kis ketyerét? Ja igen és szeretném ha egy 4-5 évig tudnám használni.

(#17118) King Unique válasza Yiggdrasil (#17117) üzenetére


King Unique
titán

Hali!

Az itt összegyűjtött, helyenként a topiklakók tesztjeivel illusztrált megoldásokat tudom ajánlani. Ezen hozzászólás linkjeit nézegesd meg.
Ha naponta utaztatva lesz, akár egy ütésálló modell is szóba jöhet.

A 4-5 évet nem lehet garantálni :N , de ha nem selejtet fogsz ki és rendeltetésszerűen használod, akkor vsz annyit (simán) kibír.

[ Szerkesztve ]

(#17121) Yiggdrasil válasza King Unique (#17118) üzenetére


Yiggdrasil
aktív tag

Köszi az infókat, valszeg Transcend lesz belőle :)
Viszont közben felmerült mégegy kérdés, méghozzá hogy valszeg olyan ultrabookom lesz amibe nem fog csak egy SSD beleférni, így minden adat, nagyobb program, játék, stb egy külső HDD-n kellene hogy legyenek, viszont azt nem szeretném ha nagyon lassan olvasná. Erre a célra is jók még a Transcendek? :)

(#17122) King Unique válasza Yiggdrasil (#17121) üzenetére


King Unique
titán

Külső merevlemezek elsődlegesen adattárolásra valók. Lehet róla akár oprendszert telepíteni és futtatni, ahogy programokat is, de ennek beállításai, működése már okozhat némi fejtörést...
USB 3.0 csatolón keresztül vsz elfogadható sebességet adna, de nyilván jóval elmarad az SSD-től. Ha nem feltétlen muszáj mást, akkor én csak adatokat, esetleg nagyméretű játékokat tennék egy külön partícióra.

mi történt itt, 2 hsz-t töröltek, hogyhogy?

(#17123) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Sziasztok!

A következő probléma megoldásában kérném a segítségeteket. Van egy kb 3 hónapos WD Passport ultram, ami azt csinálja, hogy ha az otthoni notebookomra kötöm, akkor levágja a wifihálózatot, egyszerűen megszakad a kapcsolat.
Amiért ez számomra furcsa: munkahelyen az asztali gépen a vezetéses hálózatot nem bántja.
Van egy másik (régebbi - 2010-es) WD Passportom is, amivel soha nem volt és most sincsen hasonló problémám.

Találkoztatok már ilyesmivel? Hogy tudom hatékonyan megoldani?

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#17124) King Unique válasza littlemamba (#17123) üzenetére


King Unique
titán

Hi,

Ez egy ismert jelenség [link], az USB 3.0 (5 GHz) és a Wi-Fi (2,4 / 5 GHz) zavarják egymás frekvenciáját, interferencia keletkezik.
Tenni ellene, hááát....megfelelően árnyékolt USB kábelt használni, esetleg a routertől távolabb helyezni a külső merevlemezt. USB 2.0 portban használva is csinálja, mert abban már nem kéne?
A 2 Passport eltérő viselkedésére ebben a helyzetben nem tudom mi a magyarázat, főleg ha mind a kettő USB 3-as.

[ Szerkesztve ]

(#17125) littlemamba válasza King Unique (#17124) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Köszönöm, minden kérdésemre megadtad a választ, a másik passport usb 2.0-as egyébként...

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#17126) King Unique válasza littlemamba (#17125) üzenetére


King Unique
titán

Akkor annál azért nem csinálja. Tehát összeakad bizonyos eszközöknél az USB 3.0 és a Wi-Fi...
"bizonyos eszközöknél" - nálam is ilyen felállás van, de nem dobálja el a kapcsolatot egyik oldalról se, tehát hardverfüggő (gép, router) is a dolog.

(#17127) maajsz


maajsz
senior tag

Sziasztok, Sata - eSata átalakításról lenne kérdésem, olvasgattam a témában, de már kicsit belezavarodtam. Szóval az lenne a kérdésem ha egy notebookon (E6430) van eSata port, akkor az lehetséges e hogy egy 3,5ös vinyót egy (nem gyakori) sata - esata kábelen keresztül a géphez kötök, illetve a vinyónak adok egy pc tápról ampert ugye a sata tápon keresztül? Illetve a sata/esata csati most csak alaki kivitelezésben tér el egymástól? (az egyik L másik I alakú, ill. mind2 7 pines) /bugyuta feltételezés mert ha így lenne, akkor kb a sata csati oldalából dekorkéssel levakarnék belemenne az esata portba :) / Nem láttam még esata-s külső házat, nem tom ott még van e vmi vezérlő elektronika az átalakításhoz :U

(#17128) StLui


StLui
veterán

Sziasztok!
Ezek közül kellene választanom egy macbook air tulaj barátomnak 2,5"-os külső hdd-t 2TB, de csak olyat amit holnap vagy holnap után át lehet venni. Tudnátok ajánlani egyet?

Régebben láttam külső WD hdd-ken, hogy kifejezetten apple OS-hez gyártott, de nem tudom ez mit jelent ilyenkor, miben más.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#17129) King Unique válasza StLui (#17128) üzenetére


King Unique
titán

Szia!

Ezen hozzászólás linkjeit nézegesd meg, találsz alternatívákat és teszteket egyaránt. Ipon kínálatából az Adata HC500, Freecom és Toshiba Canvio Alu modellek is hozzácsaphatóak a listához, de a Sony se rossz. Illetve az ottani kínálatban is akadnak, így ütésálló külső vinyók [link] közül is lehet majd választani.

"kifejezetten apple OS-hez gyártott" - ezek a "For Mac" jelelölésű külső merevlemezek, ami annyit takar, hogy dizájn (fehér, ezüst, fém), csatlakozó (FW800, Thunderbolt) és fájlrendszer (HFS+J) tekintében igazodik a Machez.
Viszont az ilyen megoldások elég drágák, jelentős felárral bírnak....

Mondok egy példát: ha van Macen USB 3.0, akkor jó lesz egy sima WD MP Ultra / WD MP Ultra Metal. Max NTFS-ről átformázza HFS+J fájlrendszerre, illetve géphez passzoló színben veszi meg.
Viszont vannak WD MP For Mac/ Studio/ Air/ Pro modellek is, de jóval drágábban. Illetve a fenti webshop kínálatából, különösen a G-Technology és Lacie gyárt még prémium, Machez való modelleket, de SP és más gyártóknál is előfordul. Mind feláras, de annyival többet nem feltétlenül tudnak.

Tehát minden azon múlik, mennyire fontos barátodnak a "passzolás", illetve mennyit hajlandó rászánni? :)
Ha nem sajnálja rá, akkor mehet vmi prémium cucc, ha fukarkodik, akkor pl. egy sima Ultra is megteszi, ahogy egyik fórumtársunknak is [link]. Vagy inkább már a Metal, az jobban néz ki
.

[ Szerkesztve ]

(#17130) StLui válasza King Unique (#17129) üzenetére


StLui
veterán

Köszönöm! :R
(A másodikat azért írtam, mert arra gondoltam itt nem jó helyen kérdezem)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#17131) King Unique válasza StLui (#17130) üzenetére


King Unique
titán

Külső merevlemez vásárlása kapcsán, a külső merevlemez topikban érdeklődni a legcélszerűbb talán, vagy nem...?
A másik csak sima winchesterekkel foglalkozik és ott ilyenkor a HDD + külső rack = külső merevlemez megoldást szoktál ajánlani, de arra is van példa a linkekben, ha megnézted.

Aztán melyikre esett a választás?

[ Szerkesztve ]

(#17132) StLui válasza King Unique (#17131) üzenetére


StLui
veterán

Unokatesóm most nyaral külföldön, én ajánlkoztam neki, hogy ne MM-ba vásároljon, majd én intézek neki, ő pedig utazik dolgozni hétfőn szintén külföldre, ezért sürgős. Ránéztem iPonra hirtelen, és ezt a listát linkeltem neki, válasszon, én filmekre max 30-35-ért választottam volna valamelyiket, de ő az ADATA HC500-at, viszont a nyaralása alatt nem tudtunk kommunikálni, és iPon túl későn akarta szállítani az ADATA-t, ekkor kértem tőletek segítséget, mert az apple téma megzavart a választásban. Erre ma reggel megkaptam az iPon emailt, hogy holnap átvehető. Szóval így véletlenül ADATA HC500 lett elsőre is és az is maradt. (pedig tegnap este meg is erősítették, hogy csak kedden lesz átvehető)
Köszi mégegyszer :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#17133) King Unique válasza StLui (#17132) üzenetére


King Unique
titán

Az egy viszonylag új modell, de nem rossz, fémháza és funkciói alapján a jobbak közé sorolható. Bár maga az ADATA márka vegyes megítélésű, többek fogtak már ki selejtet. De ezzel az új HC500-zal talán nem lesz gond.

(#17134) littlemamba válasza King Unique (#17126) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Egy hosszabbítóval megoldottam végül...ennyi elég úgy tűnik, hogy nem direktbe kapcsolom rá a hdd-t a notebookra.
Köszönet, :R

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#17135) charlie227


charlie227
újonc

Sziasztok!

Sajnos a WD My Pasport (WDBBEP0010BBK-EESN) külső hdd-m meghalni látszik, USB porton egyik napról a másikra olyan szinten lelassult az írás és olvasás, hogy képtelenség kivárni, amíg pl. egy képet átmásol a pc-re
Olvastam valahol, hogy pc-re csatlakoztatva lementhetők róla az adatok. Kiszedtem a hdd-t a tokjából, az USB csatlakozón kívül van egy db. 12 (2×6) tűs és egy db. két tűs csatlakozó rajta, de nem találok sehol ilyen kábelt, amivel rá tudnám kötni a pc-re a hdd-t.
Tudna valaki segíteni a megoldásban?
Így néznek ki a csatlakozók:

[link]

[link]

Előre is köszönöm a segítséget.

(#17136) King Unique válasza charlie227 (#17135) üzenetére


King Unique
titán

Szia!

Ez még nem az Ultra, hanem egy második generációs USB 3-as Passport a modellszám alapján.
Ezeket sajnos nem tudod SATA-n PC-re csatlakoztatni, mivel SATA-ra integrált USB csatlakozójuk van... :N
Két dolgot kéne tisztázni, illetve azok alapján a lehetőségek:

1. HDD állapota milyen (HD Sentinel)? Belassulni akkor szokott nagyon, ha döglődik és szektorhibás ---> adamentő szakember / kuka.

2. Ha USB elektronika, vezérlés szállt el, akkor egy másik ugyanilyen generációs Passportról át lehet szerelni az PCB-t. De ennek akkor van csak értelme, ha a HDD valóban nem hibás és használható.

Amúgy rendeltetésszerűen volt használva [link], mert ezek be nem tartása, okozhat kellemetlenségeket?
Gondolom már nem garis, illetve hiába is adnád be, adatot annak keretében nem mentenek.
Azzal kapcsolatban az Adatmentés - liksoft - HDD kereső mentéshez topikban tudsz érdeklődni, de eléggé drága dolog...

(#17137) charlie227 válasza King Unique (#17136) üzenetére


charlie227
újonc

Köszönöm a segítő válaszod King Unique!

Igyekeztem rendeltetésszerűen használni, legalábbis mechanikai behatás nem érte a HDD-t. Nem garis már sajnos.

HD Sentinel-lel még nem vizsgáltam, megnézem majd vele, aztán a többit meglátjuk.

Köszi még egyszer a segítséget! :)

(#17138) King Unique válasza charlie227 (#17137) üzenetére


King Unique
titán

Azt hittem már egy HDS screenshottal térsz vissza, abból sok minden látszana, illetve a gyári WD programokban (pl. Smartware) is van meghajtó diagnosztika.

Ha a vezérlő lenne hibás, akkor annak jele, hogy állandóan eldobálja a kapcsolatot, vagy egyáltalán fel sem ismeri az oprendszer. Ha felismeri, de nagyon szenved a HDD, döglassú, akkor az annak hibájára utal, ami mind fentebb mondtam, szakember, vagy kuka...
Esetleg még meg lehet nézni az USB kábelt, nem-e az szar és másikkal kipróbálni, de ha HDS SMART szektorhibákat és egyebeket jelez, akkor már felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#17139) charlie227 válasza King Unique (#17138) üzenetére


charlie227
újonc

Szia King Unique!
Csak most értem haza.
Íme a HDS screenshotok:

[link]

[link]

A saját tesztprogram nem futott le rajta, a gyorsteszt 10% után leállt.

Próbáltam másik USB kábellel, másik gépen (azon ráadásul 3.0 USB porton), minden esetben ugyanaz a csiga tempó.

[ Szerkesztve ]

(#17140) King Unique válasza charlie227 (#17139) üzenetére


King Unique
titán

52% kondíció, 278 db gyenge szektor... vagyis a HDD döglődik.
Ennek hamarosan annyi, így feleslegesen ne kínozd. Ha kellenek róla az adatok, akkor adatmentő szakihoz kell vinni, fentebb linkeltem az ajánlott topikot.

Ha nincs rajta semmi fontos, akkor lehet próbálkozni HDD Regenerator és társaival, valamint a HDS fizetős verziójában van teljes felület újrainicializálás [link], de ez esetben vsz az se tud vele csodát tenni.
Még pár-néhány gyenge, hibás szektor elmegy, de 278 az már túl sok. Ha még javítva lenne és áthelyezve a tartalék területekre, akkor ok, de hogy függőben van, az nem túl jó.

Illetve azt nézem, hogy működési idő, indulások/ leállások száma alapján nem is ment túl sokat. Vagy valami gyári selejtet fogtál ki, vagy a fentebb tárgyalt ökölszabályoknál, a leválasztás/ hőmérséklet/ tápellátás dolgokra nem figyeltél oda kellőképpen.

[ Szerkesztve ]

(#17141) charlie227 válasza King Unique (#17140) üzenetére


charlie227
újonc

Sajnálom, lennének rajta fontos képek, de a szakik nekem drágák sajnos.
Talán szoftverrel még próbálkozom. Mondjuk azok sem olcsók...
Nagyon köszönöm a szakértő segítségedet!

[ Szerkesztve ]

(#17142) King Unique válasza charlie227 (#17141) üzenetére


King Unique
titán

Az vele a gond, hogy hiába nyúzod adatmentő programokkal, ha a HDD ilyen állapotban van, nagyon lassan és sokáig elszöszöl vele és az se biztos, hogy a teljes felületet képes végigolvasni. Lehet hibaüzenettel elszáll, vagy elakad valahol.
Profi adatmentés meg sajna nagyon drága, tudom...de azért itt a fórumon liksoft kollégánál rákérdezhetsz a lehetőségekre.

Illetve ez volt a tanulópénz, ezek után mindig legyen biztonsági mentésed, mert egy fizikális alapú adattároló sem 100%-ig megbízható.

[ Szerkesztve ]

(#17143) charlie227 válasza King Unique (#17142) üzenetére


charlie227
újonc

Azt kérdezném még meg, hogy írod az ökölszabályoknál: " Sima USB 2.0 portban is van, hogy elegendő a táp, de ott szükség lehet Y kábelre."
Ez nekem ismeretlen dolog, elmondanád mi is ez pontosan?

(#17144) King Unique válasza charlie227 (#17143) üzenetére


King Unique
titán

Az USB 2.0 port névlegesen 5 V és 500 mA áramot tud biztosítani. A megfelelő gazdaeszközön (pl. jobb PC, notebook), akár ennél is többet is a felpörgetés idejére. Az hogy elég-e neki, az attól függ, hogy adott gazdaeszköz mennyire stabilan biztosítja ezt, a 2,5" külső merevlemez áramfelvétele mennyi, kábel nem-e túl hosszú stb.? Többször ki lett ez itteni és topikokban is tárgyalva, legutóbb tomp fórumtárssal vitattuk meg a dolgot , aki mérést is készített: [link], [link], [link].
USB 2.0 Y kábel = +1 db extra táp vonal, tehát =2 db USB-port felhasználás = 5 V és 1000 mA összesen. Ennek már elégnek kell lennie.
Viszont Y kábelt, (csak) akkor érdemes használni, ha 1 db 2.0 port nem hajtja meg rendesen, "pittyeg", kattog stb. Bár itteni adatmentő szakik alapból javasolják a használatát sima 2.0-ban.
Az USB 3.0 és USB 3.1 esetében, mivel nagyobb áramot tudnak leadni, már fixen elég a szimpla port is.

[ Szerkesztve ]

(#17145) charlie227 válasza King Unique (#17144) üzenetére


charlie227
újonc

Köszönöm szépen, így már világos :R

(#17146) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok

Anno kértem itt segítséget pl King Unique -tól ;) , hogy mégis milyet ? :D és végre most össze is jött a dolog:
WD My Passport Ultra külső merevlemez, 1TB, 2.5", USB 3.0, Fekete

22900Ft ami szerintem tűrhető ár webshopból, annak tükrében, hogy boltban majd 27e.

Amint meghozza a futár rakok fel róla képet, bár szerintem nagyon nem kell bemutatni :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#17147) King Unique válasza Roland8622 (#17146) üzenetére


King Unique
titán

Igen, emlékszem, volt már neki pár hónapja. Jó választás. :K

Ez még a régi Ultra, vagy már az új, amihez adnak gumi védőkeretet és újfajta kábelt [link]??
Az újról még nincs teszt, ha olyan, akkor a korábbi minták alapján, ha ráérsz készíthetsz egy tesztet, képekkel, mérési screenshotokkal illusztrálva.

[ Szerkesztve ]

(#17148) Roland8622 válasza King Unique (#17147) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Szia. Ez még a régi, nem is figyeltem, hogy van új fajta dizájnnal és ezzel a gumi kerettel.

Ez lesz az enyém holnaptól: [link]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#17149) VANESSZA1 válasza Roland8622 (#17148) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Akciós :) Garancia=Románia
Én inkább megbízhatóbb magyar helyről vettem volna olcsóbban...

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#17150) King Unique válasza Roland8622 (#17148) üzenetére


King Unique
titán

Ja, a TV-s webshop... :D
Jó, ez se rossz, mert a HDD és vezérlő elvileg uaz mind a kettőben. Csak a WD most beújított nemrég a 3 TB-os Passport megjelenésével, aztán úgy gondoltak, akkor már faragnak kicsit a sorozaton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.