Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95395) Dilikutya válasza tomsolo (#95392) üzenetére


Dilikutya
félisten

Teljesen rendben van az ilyesmi. Valamivel jutalmazni kell azokat, akik ismeretlenül teljes áron bizalmat szavaznak egy terméknek. Én pl. nem érdemlek jutalmat, mert sose rendelnék elő semmit, hisz nincs garancia rá, hogy jó lesz, és még ha jó is, jól fut-e. És igen, ha valamit előrendelek, meg is érdemlem, hogy kapjak valami extrát, mert ugyanannyi pénzért megjelenés után is meg tudom venni, amikor már látom a véleményeket, vagy el is halaszthatom későbbre, ha úgy látom, hogy csak porosodna a Steam fiókomban, mert a gépem nem elég hozzá, vagy egyszerűen csak egy bugtenger a megjelenés után még hónapokig is.
Elég friss még a Batman: Arkham Knight, az elégedetlen előrendelőknek csak a visszatérítés, meg egy külsős felajánlásból egy indie játék jutott, ugyanazt kapják, amit azok, akik majd ősszel megvehetik a (remélhetőleg) kijavított felújított játékot, még azt sem tartom kizártnak, hogy akkor már az ára sem annyi lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.