Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66712) trance89 válasza Lackki (#66710) üzenetére


trance89
őstag

ezt most nagy grid hívőként írom:
a 2-es rész nem ér szart se...
az első rész multijába nagyon sok órát öltem, nagyrészt csak derby, ez volt az elsőnél és az újnál is jelenleg a legtöbbet játszott mód, a 2-est preorder vettem még talán gmg-ről de utólag felesleges pénzkidobásnak minősült
a legelején nem volt semmi probléma a játékkal, tetszettek a derby módban az újítások de vmikor január környékén jött egy update ami úgy szétszarta a derby módot hogy összevissza számolja a köröket, mindez jópár hónapja történt, akkor még sokan be is irkáltunk a support fórumukra de pár hét után elegem lett a szövegükből hogy az "embereik rajta vannak" és ment az uninstall, ekkor megfogadtam hogy soha a k***a életbe nem veszek többet codemasters játékot, tegnap gondoltam egyet és újra felraktam hátha és még a mai napig sincs javítva a hatalmas bug amit az egyik patch-ükkel szétszartak, mindez a legjátszottabb játékmódban ami életben tartja a grid2 multiját
az 1-es rész mindigis etalon marad, a 2-esnél egyvalami nagyon jó csak: az optimalizáltság, gyengébb gépeken is gyönyörű grafikával semmi lagg nélkül játszható, a 2-es rész sokkal szebben megy ugyanazon gépen mint az első (magasabb beállítások, nagyobb fps) de játékélményben meg sem közelíti az eredetit
szóval senkinek sem ajánlom a játék megvásárását mer csak pénzzel tömnétek a kedves kiadó zsebeit akik nagy magasról szarnak a vásárlóikra
nemrég én is behúztam a next car game-t, na ott figyelembe veszik a felhasználók visszajelzéseit, igaz még nem kis idő mire kijön a végleges de már alig várom a multi miatt mert nagyon ígéretes játéknak mutatkozik, derby fanoknak az egyetlen normális alternatíva

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.