Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-21 07:51:27

LOGOUT.hu

Minden, ami "bundli"!
Részletek a legördítés után.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20201) Ferke[HUN] válasza Anonymusxx (#20197) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Talán januárban még kaptam. Azóta csak 1-1$-t akartak adni. Azt udvarisasan visszautasítottam. :DDD

(#20202) maross válasza gejala (#20199) üzenetére


maross
veterán

nalam is megszunt a kuponozon, de mar joideje (4-6 ho)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20203) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Nekem sincs kupon, nem is vettem csomagot egy ideje. Mondjuk nem is hiányzik. Majd látják, hogy hogy jobb nekik. Kevesen vesznek full áron, vagy sokan de alacsonyabb áron. Most alszik a bennem élő hörcsög, addig jó, míg nem keltik fel. :B

Azért azt is hozzáteszem, hogy Game Pass + ingyen Epic elég sok igényt ki tud elégíteni. Előbbire szerencsére még a nagy emelés előtt ruháztam be, az még kitart ~2 évig. Meg hát időm sincs annyi játszani. :O

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#20204) maross válasza ZsZso (#20203) üzenetére


maross
veterán

en is, game pass legjobb. pont a heten neztem meg havernak, nagyon nagyon elszalltak a hardverapros game pass arak (triplajanal tart, mint amikor en vettem).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20205) l.skywalker válasza Anonymusxx (#20197) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sima promó email jött tegnap a teljes áras dologról, hogy fizessek újra elő.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20206) arty válasza maross (#20204) üzenetére


arty
veterán

de még mindig nem bolti árasak..... lesz ez még rosszabb, ha megszunnek az olcso kodok :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20207) l.skywalker válasza arty (#20206) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azok sosem szűnnek meg, mert más régióból származnak. Ezért van ennyi féle ár, mert van amit az eladó tud neked beaktiválni és van amit kódként küld.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20208) arty válasza l.skywalker (#20207) üzenetére


arty
veterán

tehát ha kivezetik a régiós árazást, akkor is lesz csodakulcso olcsón? ;)
vagy ha mondjuk magyar accra nem lesz jó a ruandai kód?
stb

nem véletlen ment fel a pass ára, zárul az olló........

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20209) maross válasza arty (#20206) üzenetére


maross
veterán

nagyon nagyon kozel van mar a rendes arhoz

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20210) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Az hagyján hogy kupon se jött pár hónapja , de akciós game pass ami előtte minden 2-3 hónapba jött 1 hónap- már több mint 1 év nem....Van helyette ez :D Hogy Emilia Clarke örök klasszikusát idézzem a season 8 előtt, best bundle ever :P
12€/game with zero headliners and you call it a bundle

(És ha valaki elfelejtette volna : [best season ever ] )

[ Szerkesztve ]

(#20211) gejala válasza TheNewDawn (#20210) üzenetére


gejala
őstag

High on Life meg Evil West nagyon megéri $12-ért, de a Doom Eternal, Hotel Renovator meg Session: Skate Sim is jó dealek.
Ez a bundli teljesen jó, csak szokás szerint minden megvan belőle, ami érdekel. ;]

(#20212) l.skywalker válasza arty (#20208) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem az árazás régiós, hanem a tartalom felhasználása régió független. Ezt nem tudják kivezetni. Sokmillió Xbox felhasználónak van más és más régióban vásárolt tartalma, ez már a rendszer része marad. Ami miatt eddig olcsó volt az az olcsó Xbox Live Gold és a GPU közötti 1:1 arányú konverziós lehetőség volt. Ez szűnt meg, ráadásul a Gold-ot átváltották Game Pass Core-ra is, amit szintén drágább beszerezni. Ami most "féláron" kapható a HA-n azok jellemzően török vagy egyéb régiós kódok, amik mindig ezen az áron lesznek, de eddig nem ilyen kódokat lehetett venni. Én a Game Pass bevezetése óta vagyok előfizető és mikor jött a GPU arra is azonnal váltottam. Idestova majd hat éve, mindezt úgy, hogy nem vettem egyszer sem a HA-n kódot senkitől. Rengeteg promóciós és egyéb "a szolgáltatás elterjesztésére" irányzott kampányban szereztem be több és több évet. Ami miatt most erre az árra beállt az ár, az az, hogy: véget ért az Game Pass kampány és minden ami a Game Pass-hoz tartozik, lásd EA Play (eddig 6ezer volt egy évre idehaza Xbox-ra). Továbbiakért látogass el az Xbox topikba.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20213) l.skywalker válasza maross (#20209) üzenetére


l.skywalker
félisten

Rendes áron egy évnyi GPU idehaza ~60ezer. HA-n 30ezer.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20214) maross válasza l.skywalker (#20213) üzenetére


maross
veterán

igaz, en 40-ert lattam par napja, csak racsodalkoztam. ahogy nezem a 2-3 evesek kozott vannak jo ajanlatok.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20215) l.skywalker válasza l.skywalker (#20212) üzenetére


l.skywalker
félisten

Rosszul írtam az első mondtatot.
"Az árazás régiófüggő jelenleg..."

Tehát nem tudsz az olcsó török v. argentin store-ban vásárolni EU-s bankkártyával

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20216) arty válasza l.skywalker (#20212) üzenetére


arty
veterán

ki tudják vezetni: a török kód nem aktiválható a magyar accountodon. PONT. ;) sőt, odáig is elmehet az MS, hogy csak az xbox.com-on vehetsz előfizetést, havi 4790ft-ért... minden azon múlik, mennyien hajlandóak kifizetni a teli árat. a beetetési időszaknak lassan teljesen vége, nyilván havi ezresből mindez NEM fenntartható.

(a régiós tartalmad a konzolon elvégzett régióváltás megoldja, az ettől - az accountod régiójától - független)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20217) l.skywalker válasza arty (#20216) üzenetére


l.skywalker
félisten

Napkitörés miatt nem lesz áram úgysem 16 évig :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20218) maross


maross
veterán

Nem pont bundle, de ms game passon/ea play-en jatszhato a jedi survivor (illetve par napja a harold halibut is, ~10 oras kalandjatek)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20219) arty válasza l.skywalker (#20217) üzenetére


arty
veterán

oké, te arra fogadsz, hogy örökre 36 ezer lesz a 3 éves, én meg arra, hogy nem sokáig lesz 100 alatt :D

csaxólok, nem állsz jól! de még megindulhat lefelé... ha pl lesz 16 éves áramszünet, jaja.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20220) l.skywalker válasza arty (#20219) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ne add a számba a szavakat. Nem az áráról volt szó, hanem a régiós vásárlás esetleges eltörléséről. Te azt mondtad, hogy majd azt is ki fogják vezetni egy idő után, én azt, hogy nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20221) arty válasza l.skywalker (#20220) üzenetére


arty
veterán

eredendően az árazásról volt szó (az ár pedig a régiós trükközés függvénye IS), semmi akadálya nincs a szigorításnak. de ha te valami nagyvezér vagy az MS-nél és van belsős roadmapod 10 évre előre, akkor nemszóltam! ;)

(... elvégre az MS roadmapjai kőbe vannak vésve :D :D :D )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20222) l.skywalker válasza arty (#20221) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem izgat miről volt szó én "eredendően" arra válaszoltam neked, hogy a régiós árazás sosem fog megszűnni, emiatt olcsóbb kódok mindig lesznek. A többi dolgot már csak te látod bele, de én ennyit nem terveztem erről beszélni. Mivel OFF - én itt befejeztem, a továbbiakat privátban küldheted.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20223) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
A Humble choice-ban lévő kulcsok meddig jók/felhasználhatóak?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#20224) maross válasza alratar (#20223) üzenetére


maross
veterán

hacsak nem irja mellette, hogy meddig, vegtelensegig. ritka kivetelek akadhatnak, de azok foleg apro jatekokkal szokott megesni.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20225) bepken válasza alratar (#20223) üzenetére


bepken
veterán

bár eleve kulcsot kérdezed, de szerintem fontos ismét kiemelni, hogy magát a kulcsot érdemes minél előtt lekérni!

ugyanis olyan már könnyebben előfordulhat, hogy kifogynak a kulcsokból az adott címhez és vagy várnod kell, amíg újra lesz nekik vagy rosszabb esetben nem is lesz már kulcsuk hozzá...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#20226) maross válasza bepken (#20225) üzenetére


maross
veterán

igen, ebbe mar nekem is sikerult belenezni

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Bundle topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.