Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57251) FollowTheORI válasza Polllen (#57249) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Domination mode... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57252) gszp


gszp
csendes tag

Semmi elárazás Türkmenisztánban, Togón, vagy Kuvaitban? :DDD

(#57253) reelc válasza gszp (#57252) üzenetére


reelc
veterán

Nem is lesznek, január 1-től megszabadultak az ilyen veszteségeket okozó dolgozóktól. Most már felár lesz a tavalyi nagy akciókhoz képest, be kell hozni a kiesett haszont. :) Nem -75%-os engedmény lesz, hanem -65%, stb. :D

(#57254) arty


arty
veterán

PSN January sale

pár "csemege":
Crysis 1 - 4font (kivéve magyar, bulgár és quatar-is régióban :D köszbazmeg :D )
Crysis 2 - 4font
Crysis 3 - 6font
BF3 - 6.5font
Dante's Inferno - 4font
Army of two 3 - 6font
stb stb stb

... egyébként is jellemző, h magyaroknak csomo minden nem jár a mostani akcioban.
értsd: magyar accal. akinek van esze, UK accal nyomja ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#57255) maross válasza arty (#57254) üzenetére


maross
veterán

vajon mivel erdemeltuk ki ezt a rangot? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#57256) Mate válasza maross (#57255) üzenetére


Mate
nagyúr

Walking Dead-et végignyomta innen valaki? Végig ennyire lassú lesz a játékmenet, mint az első 30 percben?

(#57257) maross válasza Mate (#57256) üzenetére


maross
veterán

Walking dead nagyon jo. Az eleje kicsit lassucska, lesznek benne izgalmasabb reszek :). Ne add fel! :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#57258) KubanitoS válasza Mate (#57256) üzenetére


KubanitoS
veterán

A játékmenet nem fog változni, a stílus ugyanaz marad, ha az elején nem jön be, akkor a későbbiekben sem fog tetszeni, viszont lesznek benne érdekes dolgok. A története elég durva.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#57259) arty válasza maross (#57255) üzenetére


arty
veterán

semmi extra, csak a pitiáner piacunk miatt ide csomo játékot "nem endegélyeztetnek" :(
xboxon is hasonlo a helyzet, de most a ps3as piactér viszi a pálmát, durva h mennyi minden nem jár nekünk :((

pedig ismerek pár embert, akik direkt magyar accot csináltak, h kiálljanak értünk - erre folyamatosan szívnak (pedig ms és sony is ígérte korábban, h jó lesz a magyar acc... hát nem lett :( )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#57260) Mate


Mate
nagyúr

Köszönöm! :)

Metro és Bioshock után most túl lassú számomra a dolog. Kicsit jegelem és nyomok valami pörgősebbet.

(#57261) maross válasza arty (#57259) üzenetére


maross
veterán

Azt nem ertem, hogy elvileg egy orszagot egy valtozo atirasaval lehet csoportositani es akarmelyik regioval/orszaggal egyenertekuve lehet tenni, szoval mi a big deal penzugyi vagy megvalosithatosagi szempontbol? Nehezebb kulon tenni minket, mintha hozza lennenk csapva a tobbi orszaghoz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#57262) Csapoati válasza ollie (#57060) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na most lehet irónia volt és én nem éreztem :D, de nem dob kártyát az orange boxos TF2. Na nem mintha ne érte volna így is meg 3 fontért a pakk, de azt hittem kártyát is kapok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#57263) RedMan válasza Csapoati (#57262) üzenetére


RedMan
tag

Elvileg legalább 4 kártyát dobnia kellene, de ezt meg tudod nézni a Badges/Kitűzők-nél.
A free 2 play játékosoknak is dob 4 kártyát, viszont ezután minden a játékban elköltött 10€ után ad újra egy kártyát, ami elég vicces. :)

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#57264) Csapoati válasza RedMan (#57263) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát nem tudom, nekem no card drops remaininget ír és nem esett egy sem.

#57265: Nem én, sohasem volt telepítve.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#57265) RedMan válasza Csapoati (#57264) üzenetére


RedMan
tag

Ez érdekes, free-ként nem droppoltad már ki azokat a kártyákat?

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#57266) bladegery válasza RedMan (#57263) üzenetére


bladegery
senior tag

f2p jatekok nem dobnak kartyat koltes nelkul szerintem.

gergely-szabo.com

(#57267) RedMan válasza bladegery (#57266) üzenetére


RedMan
tag

Igen, jogos, de elvileg Ő megvette az Orange Box-al, így kellene droppolnia.
Itt elég jól le van írva minden

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#57268) Csapoati válasza RedMan (#57267) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ó, így már megvan, ez itt a lényeg:

Ha a Steam Játékkártya Béta időszak előtt vásároltál a játékban a Dota 2-ben vagy a Team Fortress 2-ben, vagy az ingyenesen játszható időszak előtt megvetted a TF2-t, további 4-5 kártyád lesz.

Már ingyenes állapotában vettem a csomagot. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#57269) norba90


norba90
csendes tag

Sziasztok! [link] ez az oldal mennyire megbizhato?

[ Szerkesztve ]

(#57270) maddionmax válasza norba90 (#57269) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Megbízható

(#57271) KubanitoS válasza norba90 (#57269) üzenetére


KubanitoS
veterán

"unauthorized reseller"

Csak saját felelősségre vásárolj tőlük. Lehet, hogy semmi gond sem lesz a kulccsal, de az is lehet, hogy fél év múlva bannolnak miatta.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#57272) FollowTheORI válasza KubanitoS (#57271) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ne keltsünk már fölös rémhíreket... itt nem orosz meg ukrán tréderekről van szó. :U :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57273) KubanitoS válasza FollowTheORI (#57272) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem célom a rémhírkeltés. A tény az, hogy az oldal nincs felhatalmazva a CD kulcsok árulására, nem hivatalos viszonteladó. A többit mindenki döntse el maga.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#57274) FollowTheORI válasza KubanitoS (#57273) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt nem tudhatod... másrészt meg az hogy valamit offline hazaviszel és kibontos és beírod a kódot, vagy emailben elküldik neked ilyen szempontból "tökmind1".

Itt nem tradelésről van szó, és nem is arról hogy valahol feketén veszik és továbbadják vagy lopják.

Ez egy bolt, mint a CD galaxis, a SimplyCDKeys, Game.co.uk...stb lehetne sorolni.

Senkit nem fognak bannolni. :)

Azt a traderektől kitudja honnan származó sokkézen átfutó kulcsoknál meg gifteknél szokás max. De még ott se nagyon.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57275) cskamacska válasza FollowTheORI (#57272) üzenetére


cskamacska
addikt

Tényleg nem, mert lengyelek. :DDD Vagy épp tényleg ruszkik, csak kivettek egy bérlakást. ;] (tessék megnézni a bejelentett címet)

Azért egy magyar szoftver kiskerrel összemosni őket erős. :U Majd ha Galaxisék is Muzulmániából zabrálják a dobozos(?) Diablo III kódjaikat és eladják nyugatra, akkor beszélhetünk, addig is tessék csak odatenni a kérdezze meg jogászát, ASVA képviselőjét figyelmeztetést, hogy ne legyen senkinek bántódása. :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#57276) djculture válasza cskamacska (#57275) üzenetére


djculture
félisten

Akkor a gmg-töl se vegyél semmit meg azt is kéretik fikázni mert az dettó ugyanez csak Londonban..
De kezdhetem felsorolni az összes nagyobb internetes játék boltot, mert mind ilyen..
Legtöbb csak egy iroda nincs mellettük komnplett bolthálózat meg nagy múltú cég..
Mégis azért évek óta vásárol valahonnan az emberek tömege és nincs vele átbszás akkor csak azt mondhatjuk hogy megbizható.

[ Szerkesztve ]

(#57277) Mate válasza djculture (#57276) üzenetére


Mate
nagyúr

Már januárban? :D

(#57278) djculture válasza Mate (#57277) üzenetére


djculture
félisten

Inkább kiszedtem a hülyeségböl erre az évre elég szöveget, mert még tényleg csak január van . ;]

(#57279) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Elég vicces, hogy nem tudjátok felfogni a különbséget, egy hivatalos és egy nem hivatalos viszonteladó között és a butaságot terjesztitek. Nem is fárasztom magam tovább, jó éjt mindenkinek! :K

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#57280) FollowTheORI válasza KubanitoS (#57279) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én személy szerint pontosan értem mire gondolsz, meg valószínű mások is.

De azért te nagyon a másik oldalra estél azon a bizonyos lovon dettó, és te is terjeszted azért a butaságot akkor. :)

Persze vannak a kiadók akik a Valve rendszerén keresztül árulják a portékát, aztán van pár "hivatalos" bolt akinek szintén engedik hogy adjanak kulcsot "hivatalosan" a Valve rendszeréhez, biztos van itt egy háromoldalú szerződés akkor nemde a Valve-GMG-kiadók között (?), ami véletlen nincs meg máshol.

Szerintem aközött "hivatalossági" szintben semmi különbség hogy bemegyek a CDgalaxisba megveszek egy üres műanyag tokot (pl DLC) és bepötyögöm a kódot a steambe, vagy a BattleNetre/Originre... mint aközött hogy "lusta" vagyok/vagy épp "hatékonyabb" és megveszem csak a kódot pl egy Go2Arena, vagy Game.co.uk oldalon... stb. :)

Azt meg hogy egy CDgalaxis vagy 576 nem hivatalos vagy hivatalos e... megint másik téma akkormár.
Alapvetően én már rég léptem volna a helyükben is az online értékesítés felé. Persze biztos oka van hogy nem teszik... de megoldható lenne biztosan. Pl mekkora spórolás lenne az őrületben mikor ég a BF láz és azon parázik a fél magyar világ tud e a rajt előtt előtölteni már, a hülye posta stb meghozza e időben...stb. Aztán lehetne őket is szürkézni meg ilyesmi... :P

Na de túl off és elég volt részemről is befejeztem.

Ez már lassan kezd olyan parafaktor lenni, mint azért nem fent lenni a facebookon nehogy kiderüljön a születési dátumod vagy hogy hova jártál suliba kb... ;]
Miközben ez tök publikusan beszerezhető máshol is ha valakit érdekel...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57281) ollie válasza Csapoati (#57262) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sajnálom, tévedtem. :(

(#57272) NetTom: hanem? Szerinted honnan vannak azok a nagyon olcsó kulcsok? Pont olyan országokból, ahol jóval olcsóbbak a játékok, pl India vagy Oroszország. Annak örülök, hogy még senki sem ütötte meg a bokáját az ottani vásárlásával, de felelőtlenség azt állítani, hogy teljesen megbízható, mivel nem hivatalos viszonteladóról van szó.

A CD Galaxis meg a game.co.uk hivatalos viszonteladó, a g2a meg nem. Szóval nem lehet őket összehasonlítani.

(#57276) djculture: a gmg hivatalos viszonteladó

(#57280) NetTom: tényeg nem tudod, hogy mi a különbség :( Amúgy az 576 is hivatalos viszonteladó

[ Szerkesztve ]

***

(#57282) arty


arty
veterán

egy Dead Space 3 Awakened dlc kulcs nem kell valakinek 700 ft-ért? véletlen kettő lett :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#57283) Zamery válasza arty (#57282) üzenetére


Zamery
senior tag

Nekem kell! :) Írok privit!

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#57284) Angelo69 válasza arty (#57282) üzenetére


Angelo69
senior tag

Hol lehet ennyiért megvásárolni?

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#57285) arty válasza Angelo69 (#57284) üzenetére


arty
veterán

3.5$ amazonon, ha van 5$-s kuponod

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#57286) Angelo69 válasza arty (#57285) üzenetére


Angelo69
senior tag

Sajnos nincs kuponom... :)
Lehet még valahogy szerezni?

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#57287) Zamery válasza Angelo69 (#57286) üzenetére


Zamery
senior tag

Szerintem biztos segít valaki, akinek van kuponja. (A kupon sajnos nem átruházható!) Többen írták, hogy van nekik, és egyelőre elég gyenge a felhozatal.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#57288) arty válasza Angelo69 (#57286) üzenetére


arty
veterán

már nem, ráadásul felugrott 10$-ra az ár (azaz kuponnal 5$)

ha ennyiért is megfelel, január végefelé irj rám privit és ha maradt kupon, megoldjuk :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#57289) Angelo69


Angelo69
senior tag

Akkor akinek van 5 dolláros kuponja, az keressen meg priviben, és valahogy megegyezünk. :R

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#57290) szami777


szami777
addikt

Just cause 2 0.94 Euro
Lehet h elárazás, mert az első rész is több
Valamint van 1-2 dlc ami szintén -94%ot kapott igy azok 0.06 eurok Bc-ből lehet vásárolni most :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#57291) Hunbeast87 válasza szami777 (#57290) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Just Cause első rész is 94%-os akcióban, így csak 44 cent :D

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#57292) szami777 válasza Hunbeast87 (#57291) üzenetére


szami777
addikt

Lejárt sajna a szerkesztési idő
Just cause 2 complete 1.88 Eu csak a dlc-k pedig 0.38 euro, erre le is csaptam.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#57293) Hunbeast87 válasza szami777 (#57292) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

DLC Collection is csak 38 cent vagy 518 Blue Coins..bőven megéri--> behúzva!

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#57294) Vertigo18 válasza Hunbeast87 (#57293) üzenetére


Vertigo18
addikt

Így viszont nem értem miért drágább, ha egyben veszem a Just Cause 2 Completet... :F

EZT...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#57295) Hunbeast87 válasza Vertigo18 (#57294) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Én sem, ezért vedd meg külön, mester! Fél euróval olcsóbb :D

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#57296) Vertigo18 válasza Hunbeast87 (#57295) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szintén külön vettem meg... Azért kiváncsi leszek, vajon ez elárazás, vagy a JC2 is megy majd egy következő bundliba lassan?

Esetleg, ha elárazás (amit nem nagyon gondolok, tekintettel arra, hogy az összes DLC-t is, és az első részt is egyszerre nehéz elárazni), akkor vajon mikor veszik észre?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#57297) Woodslave válasza Vertigo18 (#57296) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát remélem este még meglesz, ez azért a lélektani határon belül mozog ;] :D :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#57298) Hunbeast87 válasza Woodslave (#57297) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Sajnos nem sikerült megvenni, jó hogy eszembe jutott, hogy lenulláztam a kártyám :D Ez így bukta :(

Keresnék "vállalkozó szellemű" személyt, aki megvenne nekem 3 db Just Cause 2 DLC Collection-t, délután (munka után) ki tudnám fizetni Steam walletban, ha megfelelne valakinek ez az opció.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#57299) szami777 válasza Hunbeast87 (#57298) üzenetére


szami777
addikt

érdekes, rákattintok az itteni linkre a és nálam nem 0.38 eurot ir, hanem 0.31 dollárt mostmár. Minden árat dollárba mutat.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#57300) csaba951 válasza szami777 (#57299) üzenetére


csaba951
veterán

Telefonról vagy? Akkor azért! :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.