Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56701) Mate válasza wwenigma (#56699) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez így igaz. Sokan vennének eredeti játékot, ha ismernék a steam-es világot.

Régen is vágytam eredeti játékra, de mikor megláttam boltban, hogy 8-12.000 Ft.... Még szép, hogy warezoltam.

Itt steam-en meg 230Ft-tól kezdve 2.500-ig szinte minden megvehető. Ennyit nekem megér, hogy kényelmesen, buherálás nélkül játsszak. Arról nem is beszélve, hogy ezekkel a kártyákkal, cs itemekkel rengeteg pénz folyt be. Most összesítettem az évet, hogy mire mennyit költöttem és elképesztő a dolog.

Májusban vettem meg a CS-t. Akkor ismertem meg ezt az egész steam-es világot. Van 162 játékom és 1 programom.

Persze sok olyan játék van, amivel szerintem sosem fogok játszani, de jó pár nagy cím van, amivel már játszottam, vagy fogok.

pl.

Batman: Arkham city, asylum, Bioschock infinite, Company of heroes 1-2, Deus EX, Skyrim, Euro truck 2, Grid 2, L.A. Noire, May payne 3, Metro last light, sleeping dogs, two worlds 2, witcher 2, xcom pack, CS, GTA, Just cause 2, Tomb Raider, Hitman Absolution, Borderland 2 goty, overlord 2, TDU2, Walking dead, és még sorolhatnám.

Régen, míg nem ismertem steam-et erre azt mondtam volna, hogy alsó hangon 100k. Míg (és nem akartam elhinni én sem) összesítve a kiadásokat és kivonva belőle a kártyákból, itemekből befolyt pénzt Kb. 2000 Ft-ot költöttem! És ebben benne van az, hogy pl. skyrime-t, cs-t és még kb. 4 nagy címet 2 példányban vettem!

Előre vetítve a 2014-es évet és azt, hogy visszamenőleg már csak 1 játék hiányzik erősen pluszban fogok zárni.

És hogy on is legyen a dolog, Köszönöm mindenkinek a segítséget, az akciókat, tanácsokat stb!

PH nélkül, ahogy sok más ez sem jöhetett volna létre :)
És bár még csak 1 játékot sorsoltam ki a topic lakói közt, de fogok még hálálkodni! :)

(#56702) tipuka válasza csaba951 (#56700) üzenetére


tipuka
addikt

most a napokban a far cry 3-at. miért kérdezed?
az első része a sorozatnak anno nagyon bejött, dvd-s kiadásban meg is van, a 3. rész méginkább csak most steames verziót vettem, mert harmadannyiba se került. azért 1 fekete tokot 1 nyomtatott képet megérdemel, mint jelkép majd. :D csak festékpatront is vennem kell ebbe a vacakba.

[ Szerkesztve ]

(#56703) csaba951 válasza tipuka (#56702) üzenetére


csaba951
veterán

Semmi, csak érdekelt. Ha csak 1 játékot vettél, akkor nagyon-nagyon meg kellett gondolnod, mire adod ki a pénzed. Szerintem jól döntöttél, egy jó játékot vettél meg! :)

(#56704) tipuka válasza csaba951 (#56703) üzenetére


tipuka
addikt

köszi. :D decemberben közepén ismerkedtem meg jobban a steam-el, így még igen ezt az 1-et, meg a kötelező vásárlást ugye, aminek várom a 30 napját, hogy leteljen :)
csak olyat tervezek/szeretnék megvenni, aminek van coop/multija és nagyon élvezhető sok-sok órás tartalommal rendelkezik, ami leköt pár hónapra, mert úgy rendben van a számomra. persze ezt a számomra még éppen megfizethető áron, mert ez mind hiába, ha nincs rá keret. tudom moziba ne vigyelek beszólás jönne most :DDD

(#56705) Mate


Mate
nagyúr

Aki nem tud dönteni, hogy mire szavazzon steam-en, az nyomhatna egyet Far Cry 3-ra :D

(#56706) reelc


reelc
veterán

A Natural Selection 2 nemrég volt a Humble Jumbo Bundle-ban. Aki megvette, az most úgy látom upgradelheti a sima változatot Deluxe Editionra, kérdés megéri-e? 1,39 Euro az akció végéig.

Ha valaki meg akarja venni a Darkstar One-t, akkor jobban jár ezzel a packkal, mert így 1,69 Euro lesz az ára, nem 2,49 Euro. Ráadásul kapja még hozzá a Patrician III és a The Great Art Race játékokat.

(#56707) Mardel válasza Mate (#56701) üzenetére


Mardel
őstag

Ami steamen befolyik mashol ugyis elkoltod. [link] :)

1-re sikerult 0-azni a bankszamlat. Havertol kertem kolcson 5 tf2 kulcsra valot, hogy 6,5 kulcsert rising storm digital deluxe-ot meg coh2 d. deluxe upgradet vegyek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#56708) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Én ma gurultam ki az utolsó ostoba lépésemet, de úgy érzem nálam itt zárult le egy újabb korszak. A következő egy évben Humble kívűl szerintem játékot én nem veszek. Van annyi, hogy egy évig biztosan kitart :)

(#56709) Robo sapiens válasza reelc (#56593) üzenetére


Robo sapiens
tag

Köszönöm!

Nekem az IsThereAnyDeal.com ezt a 4.61 euro-s ajánlatot küldte most. Az a baj, hogy ha rákattintok a linkre, akkor valami olyasz oldalra visz át.

Ennyiért egyébként jónak tűnik. A múltkor valami 2.7 euró körül vettétek, de az a sima GOTY volt nem a deluxe.

(#56710) reelc válasza Robo sapiens (#56709) üzenetére


reelc
veterán

Szivesen!

Igen, így van, akkor tényleg a "sima" GOTY-t vettük. Nagyon alkalmi vétel volt a Morrowind GOTY is.
Azóta olvasgattam kicsit a véleményeket, és arra jutottam, lehet nem is kell a Deluxe a DLC-ivel. Mert az Elder Scrolls játékok MODdolhatóak, nagy közösség áll mögöttük, és tényleg vannak szinvonalas alkotások ingyen.
Még meglátom, de ez az akció biztosan nem tart sokáig. Most ennyiért a legolcsóbb, kivéve amit linkeltél, de az valami brazil oldal, nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#56711) Zamery válasza maddionmax (#56708) üzenetére


Zamery
senior tag

De te is tudod az alapszabályt: Játékot csak 75%, vagy nagyobb akcióban érdemes venni, +kuponnal. Ha még így sem tetszik az ára, akkor meg addig kell várni míg be nem teszik egy bundliba.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#56712) maddionmax válasza Zamery (#56711) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Így van, de van amikor az ember egymás után kétszer is hibázik. Ritka esemény, de sajnos előfordul.
Mindegy, megtanultam a leckét, innentől csak játszom és figyelem az eseményeket :)

Na jó,meg megnézem mit hoz még Amazon majdnem ingyen :D

[ Szerkesztve ]

(#56713) reelc válasza maddionmax (#56712) üzenetére


reelc
veterán

A következő Nuuvem, meg Kukutyini akcióig? :D Meg a többi nemzetéig, akiknek az árait puszta tudományos kíváncsiságból szemléled, mivel sok helyről nem tudunk vásárolni. :)

[ Szerkesztve ]

(#56714) maddionmax válasza reelc (#56713) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Logikailag sántít a felvetésed, hiszen ahonnan nem tudunk vásárolni, onnan nem is vásárolunk :D
Azt nem is emlegetném, hogy rajtam kívűl még ki vett Borderlands 2-t az utóbbi napokban Oroszországon keresztül :P

Nem egyébként tényleg vége részemről. Kívánságlistám erőteljesen kiapadt, a maradék meg ráér egy év múlva is :D

[ Szerkesztve ]

(#56715) reelc válasza maddionmax (#56714) üzenetére


reelc
veterán

Bocsánat, "simán nem tudunk" megfelel? :)

(#56716) maddionmax válasza reelc (#56715) üzenetére


maddionmax
aktív tag

A simán is relatív, nekem simán megy :D Na jó, félre az kötekedéssel, nem ide való ez a téma.

Azért ha látok megfelelő akciót, megosztom a többiekkel :)

(#56717) reelc válasza maddionmax (#56716) üzenetére


reelc
veterán

Igen, ne kötekedj :) , értjük mindketten.

Amúgy a következő nagy leárazás hullám mikor szokott lenni? A nyáron? Hamarabb?

(#56718) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Metro Last Light - Gamersgate - 6.82€

Elárazásnak lenne?

[ Szerkesztve ]

(#56719) alratar


alratar
addikt

Ez most mit jelent?

Nem lehet megvenni a cuccot?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#56720) po1son válasza maddionmax (#56718) üzenetére


po1son
addikt

Nem hiszem.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#56721) horvathd válasza alratar (#56719) üzenetére


horvathd
aktív tag

Azt jelenti, hogy egy extra ellenőrzést csinálnak, ami max 4 óráig tart. Ne vedd meg újra, hamarosan megkapod.

"The Kid just rages for a while."

(#56722) reelc válasza alratar (#56719) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom.
De a de.gamersgate.com-on volt hasonló 4 órás várakozási idő. Valami ellenőrzés a vásárlók védelmében, legalábbis náluk ilyesmit írtak.

(#56723) alratar válasza horvathd (#56721) üzenetére


alratar
addikt

De a pénzt nem vették le a kártyámról!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#56724) echterion válasza alratar (#56719) üzenetére


echterion
nagyúr

Ma reggel nálam is bedobta ezt az ablakot, ami azért volt, mert nem volt még fedezet a kártyámon. Miután megérkezett rá a várt pénzem, meg is csinálta a tranzakciót.

**********

(#56725) alratar válasza echterion (#56724) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem nálam van elég pénz!

A másik gond, hogy 3x van rendelésen.
Írtam nekik, hogy töröljék. Kb. mennyi ídő amíg ezt megteszik?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#56726) maddionmax válasza po1son (#56720) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Mondtam én, hogy félreárazás volt :)

Max. szándékos :P

(#56727) section9 válasza maddionmax (#56718) üzenetére


section9
őstag

Sajnos az, pedig ennyiért vittem volna. Nagyon tartja az árát ez a játék. :(

(#56728) FollowTheORI válasza alratar (#56719) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azt hogy légy türelmes. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56729) #79621120


#79621120
törölt tag

Szóval mennyi pénzt is pazaroltatok el játékokra a 2013-as év utolsó hónapjaiban ? ( november - december ) :P

[ Szerkesztve ]

(#56730) Mate válasza Mardel (#56707) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez így igaz, de sikerült kiszednem nagyobb mennyiségű pénzt steam walletból :D

(#56731) FollowTheORI válasza #79621120 (#56729) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én nem akarom tudni, mert elég sok régi gyöngyszemet vettem meg, meg volt pár pre-order is, igaz olcsósítva... :O ;]

Jobb nem összeszámolni. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56732) csaba951 válasza #79621120 (#56729) üzenetére


csaba951
veterán

Ezt inkább tényleg le se írom, de egy Holiday Sale összesítéssel kijövök majd pár óra múlva! :)
Most még végignézem az akciókat, hogy miket veszek még meg az "alap" leárazáson.

[ Szerkesztve ]

(#56733) Crytek


Crytek
veterán

Jézusom legyen már vége ennek a codemasters bundlenak!Megint ráhúztak :W

Most, hogy jobban idegesítsenek tuti valami bottal se piszkálná senki pakkot raknak majd be!

Next PC Upgrade: 2022

(#56734) djculture válasza Crytek (#56733) üzenetére


djculture
félisten

Addig az lesz mig elnem fogy az összes kulcs, utána mindegyik játékot leszedik steam-röl azt rebesgetik..
Már azt is hallani a codemasters saját boltot akar nyitni :)

[ Szerkesztve ]

(#56735) reelc válasza #79621120 (#56729) üzenetére


reelc
veterán

Én tudom, de elmondani nem merem. Még magam előtt is titkolnám, ha tudnám. :) Kezdő vagyok ebben a Steam-Bundle témakörben, most kezdtem október végén-november elején.
Jócskán benne van az évekkel ezelőtt kidobott, elszáradt virágbolti példányok pótlása is. Éveket pótoltam be. Egyben ez azt is jelenti, hogy nem valószinű, hogy idén a bundleknál nagyobb összeget költenék bármire is. Persze abból is csak azt, ami érdekel.

(#56736) echterion válasza alratar (#56725) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem tudom, akkor nem marad más, csak a várakozás.

(#56729) dadawa: Nálam max. 10-15ezer forint, amiben a legdrágább tétel a Mass Effect 3 DD és az elárazott F1 2013 volt (ráadásul ezeket még ki sem volt időm próbálni, a WoT és a Sleeping Dogs viszi a játékra fordítható időm nagy részét). A többi leginkább bundle, vagy nagyon olcsósított / elárazott cucc, illetve pár régi, korábban virágboltival végigtolt cucc volt.

[ Szerkesztve ]

**********

(#56737) maddionmax


maddionmax
aktív tag

(#56738) wesker24 válasza #79621120 (#56729) üzenetére


wesker24
senior tag

Én szinte alig vagy semennyit se ! :DDD Mert már minden megvan ! :D

November 0 Nem volt semmi érdemleges játék ami érdekelt volna

Christmas Sale alatt is csak 3 játékot vettem !

Lost Planet 3 1500 FT
Van Helsing 750 FT
Injustice 2600 FT

És ennyi vagyis összesen 4850 FT ment el !

Várjuk a 2014-es játékokat én már arra gyűjtöm a pénzt ! xD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#56739) nepszter1 válasza maddionmax (#56737) üzenetére


nepszter1
addikt

ezis elárazás volt :D

de nem engedte megvenni :( visszadobott a vásárláshoz már a kosaramba sincs

[ Szerkesztve ]

(#56740) po1son válasza nepszter1 (#56739) üzenetére


po1son
addikt

ki gondolta volna, hogy így kezdik az új évet?! ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#56741) Mate


Mate
nagyúr

Most nézem, hogy nyert a Far cry 3 :))

Tegnap kora este ürült ki 0-ra a walletom. Most már van rajta 3,07 €. Még van kb. 6,5 órám minél többet összehozni, hogy a lehető legkevesebb kp-m bánja a far cry-t :D

(#56742) Csapoati válasza #79621120 (#56729) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én egész jól teljesítettem.

Steam Sale:

The Stanley Parable - 7,19€
Trackmania2 Stadium - 2,49€
Van Helsing: Blue Blood DLC - 0,49€
Pinball FX2 - Mars Table - 0,74€
Castlestorm - The Warrior Queen DLC - 1,01€
Gas Guzzlers Extreme - 7,81€
GRID 2 Spa-Francorchamps Track Pack - 2,71€
Magic 2014 - Duels of the Planeswalkers - 3,39€
Magic 2014 Expansion Pack - 1,69€
Cities in Motion 2 - Back to the Past DLC - 0,99€
Bioshock Infinite Season Pass - 4,99€
BioShock Infinite - Columbia's Finest Package - 1,12

össz: 34,62€, ebből 9,7€ ment kártyáról, a többi wallet.

Ezen felül vettem még egy 1000 Ft-os Medal of Honor Warfightert és még egy Cities in Motion 2 dlc-t aprópénzért máshonnan. Ja igen, meg egy 4 fontos LEGO: LotR-t. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56743) maddionmax válasza po1son (#56740) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Megártott a sok pezsgő nekik...nehezen megy a kijózanodás és a számolás :D

Én is átszámoltam, 9000 Ft-ot költöttem decemberben, de ebben hihetetlen mennyiségű játék volt benne, el sem kezdem sorolni :D

[ Szerkesztve ]

(#56744) tipuka válasza maddionmax (#56743) üzenetére


tipuka
addikt

Pedig én nagyon örülnék neki. ;]

(#56745) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Nekem is sikerült elég olcsón megúszni nagyrészt walletből, csere-berével :DD

Fable the Lost Chapters - $1.00
Euro Truck Simulator 2 Gold Version - 3,20€
Saints Row IV - 0,80€
State of Decay - 5,50€
X-COM Complete (régi részek) - régről maradt kulcs
Postal 2 Complete - 0,80€
Dragon Age: Origins - Ultimate Edition - 6,40€

Plusz még egy LEGO LotR-nek (3,20€) és egy Deadpoolnak (£5.99) nem dőlt el a sorsa :)

[ Szerkesztve ]

(#56746) alratar


alratar
addikt

Ez jött az amazontol, kérésemre, hogy töröljék az x-com rendeléseket.

As you requested, I've canceled all the three orders for XCOM: Enemy Unknown [Online Game Code] (#110-4808821-5985044, #110-6756980-4197036 and #110-8244188-5989805).

You haven't been charged for this item, but an authorization may be visible on your account. This should be removed shortly depending on the policies of your bank. If you used a gift card for this order, any unused funds will go back to your balance and can then be used on another order.

Since the order has been canceled, it will no longer appear in Your Account.

I hope I was helpful, We look forward to seeing you again soon.

Amazon.com wishes you a great day ahead!

Nem vagyok nagy angolos, így lefordítaná valaki, hogy mit is jelent ez?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#56747) maddionmax válasza phenomHUN (#56745) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Saints Row IV 0,50€?

Azt hogyan? :Y

(#56748) Mate válasza maddionmax (#56747) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezek szerint valahol annyiért adták, mint amennyit ér ;]

(#56749) horvathd válasza alratar (#56746) üzenetére


horvathd
aktív tag

Törölték mindhárom megrendelést. A kártyádat nem terhelték meg, de lehetséges, hogy zárolták az összeget, ami a bankod által megszabott idő múlva újra hozzáférhető lesz. Ha ajándékkártyát is használtál a fizetésnék, akkor annak az egyenlegére visszakerült a levont összeg.

"The Kid just rages for a while."

(#56750) phenomHUN válasza maddionmax (#56747) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

0,80€-re jött ki leosztva. Postal 2 Complete-ért cseréltem, amiből a 4-packot 2 kulcsért (3,20€) vettem.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.