Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56101) parandroid válasza szami777 (#56097) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi mindenkinek a választ, akkor lehet, hogy az lesz, hogy jön az első négy sor, a harmadik részt meg megveszem jövőre, ha bejön az eleje. Az első rész 2,5 EUR-val nem oszt nem szoroz, legalább nem marad ki addig semmi, meg így legalább etetem a greedet is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56102) #79621120 válasza reelc (#56088) üzenetére


#79621120
törölt tag

" A Sci-Fi Combat Sims pakkjukat nézted? "

Igen .

Medal of Honor: Allied Assault War Chest öt dollár . Megéri a CoD helyett ?

(#56103) reelc válasza bijesz (#56094) üzenetére


reelc
veterán

Én is ezen törtem a fejem. Meg akartam venni az első 2 részt.
Akkor az elsőt hagyjam, inkább a második + Brotherhood?
Nem játszottam még velük, tényleg csak 1-2 rész érdekelne kezdetnek.

(#56104) ayo


ayo
addikt

beatbuddy 90% off. ilyen zenes ugyeskedos platform tema, ennyiert nem rossz :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#56105) Csapoati válasza #79621120 (#56102) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Abszolút! A Kedvenc II.vh-s játékom. Anno dobozosan 2000-ért vettem, annyiért is megérte. :)

Gyors kérdés: A Titan Questben van coop (nem, nem az áruház :D )?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56106) arty válasza bijesz (#56094) üzenetére


arty
veterán

szerintem a brotherhood nagyon ac2 copy :( (és bár összességében jobban tetszett, mint a 2, mégicsak egy egy "töltelék", nem számozott rész)

én ac1-2-revelations-3-at vennék, az elsőt csak azért h a sztorit el tudja helyezni a kedves játékos :)
(főszálon maradva 8 óra alatt kipörgethető és ha nem kalandozunk, ennyi idő alatt szinte megunni sem lehet)

(#56079) maddionmax - tehát ha valaha volt 1x ingyen, akkor soha senki ne vehesse meg többé?

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#56107) Bluerainbow válasza SityiSXT (#56092) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

A kérdés nem hozzá, szólt , de...
Én például az összes általam ismert oldalról rendszeresen összegyüjtöm a játékteszteket (gamekapocs,gamepod,playdome,gamestar,pc guru,sg.hu,hungamer,ipon stb...) ezeked elmentem felhőbe majd mivel abc sorrendben rendszerezve van könnyen rákereshetek. Új játék vásárlása illetve új játék kezdése előtt ezeket elolvasgatom - nincs sok belőle , alig 1200 játékteszt :DD . Ezen kivül olvason 1999 óta a Gamestart és 2003 óta a pc Gurut. A Pc Guru jobban tetszik , de a Gamestart is szeretem. Az összes megvan beszkennelve (illetve egy részük digitálisan a dimag-o). Emelett érdemes egy pillantást vetni a youtube-os playlistjeimre , pár száz videoteszt itt is található ;] . Igen tudom mániákus vagyok. :P

SityiSXT mit gondolsz...adok az újságirók , szerkesztők , cikkirók véleményeire ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#56108) La Magra válasza ayo (#56104) üzenetére


La Magra
tag

75% off... legalábbis a főoldalon, de rákattintva már tényleg 90%.
Aki akarja, jobb, ha most azonnal veszi, nehogy rájöjjenek, hogy elárazták! :D

[ Szerkesztve ]

(#56109) warcat válasza La Magra (#56108) üzenetére


warcat
veterán

90 az,megbeszéltük már,hogy egy ideig hülyén mutatja az árakat.
Az egész sale alatt -75% volt.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#56110) Csapoati válasza La Magra (#56108) üzenetére


Csapoati
nagyúr

90 az már. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56111) reelc válasza Csapoati (#56105) üzenetére


reelc
veterán

Nekem is megvan dobozosban, annyiért, Classic kiadás :) . Van olyan barátom, aki végigvitte ezt és a CoD első részét is, és a Medal of Honor jött ki számára győztesen.

(#56112) Cheesus válasza #79621120 (#56102) üzenetére


Cheesus
senior tag

Az én dobozos MoH War Chestemet is be kellene hegeszteni Steam alá. Legalább egy helyen lennének.

https://www.twitch.tv/csehla

(#56113) SityiSXT válasza Csapoati (#56100) üzenetére


SityiSXT
őstag

Én egyre csak azt olvasom itt, hogy ilyen rossz a magyar szaksajtó, meg olyan pocsék. Ezért is érdekelne, hogy akkor van-e jó. Annyira nyomott nem vagyok, hogy azt higgyem bármelyik sajtótermékről, hogy tökéletes, illetve bármelyik sztártesztészről, hogy ő a tuti megmondóember... Én is nagyon bírtam a klasszik 576 - PC-X - Guru triumvirátust (meg persze a nagy neveket onnan, mint pl. Martin, Zolee, CoVboy, Koronczai Gáspár, Vári Zoli, Mr. Chaos, Sam.Joe, stb.) - de nem hiszem el, hogy manapság csak a rossz van és nincs (legyalább nyomokban) színvonal.
Ami pedig az öregek-fiatalok dolgot illeti: felnőtt egy generáció. A 30-40 éveseknek ott van a hátuk mögött a tapasztalat és a kvázi történelmi betekintés a játékok fejlődésébe, az újak meg friss ötletekkel, új szemléletmóddal tudnak újítani. Már aki - és ez érvényes mindkét oldalra. ;)

(#56096) ayo: Akkor nyertél egy Aranykeretes Gamer Olvasószemüveget! :DDD

(#56107) Bluerainbow: Ez a felhős kollekció szigorúan privát, vagy közönséges földi halandó számára is elérhető? Érdekelne... ;)

(#56114) Arkennys válasza reelc (#56111) üzenetére


Arkennys
addikt

Nekem is megvan a warchest, egész szép dobozos kiadásban. Megérte annyiért amennyiért anno vettem, rengeteget szórakoztam vele :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#56115) bijesz válasza Renok (#56098) üzenetére


bijesz
aktív tag

Szerintem mire az AC2 és a broderhoodot végigviszed addigra jön egy újabb akció a relevations-el és megveheted.

De ha mégsem akkor is élvezni fogod az AC3-at

(#56116) Csapoati válasza SityiSXT (#56113) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ezért jó az az újság, ahol vannak "öregebbek" és fiatalabbak is. :) Amúgy mindig is fenntartásokkal olvastam ezeket a magazinokat. Nyilván minden teszt szubjektív, ezt meg kell érteni. Ami viszont tényleg technikailag rossz, vagy jó, az értékes információ számomra. A pontozás meg különösebben nem érdekel.

Bluerainbow: Húúúúú, ezért hatalmas köszönet. :R

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56117) Bluerainbow válasza SityiSXT (#56113) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Eddig privát volt , de most megosztottam , hátha más is hasznát veszi. 1-2 hetente frissitem.
Játéktesztek
Végigjátszások

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#56118) bijesz válasza ayo (#56104) üzenetére


bijesz
aktív tag

zene Parov Stellar: instant get

(#56119) DeFranco válasza parandroid (#56101) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az én véleményem a következő:

az első résztől kezdve figyelemmel kísérem a sorozatot, megvan a 3. részig (mármint AC3-ig) bezárólag mindegyik.

Az első rész igaz, hogy repetitív, de szerintem ha rákapsz a sorozatra, akkor később bánni fogod, hogy nem azzal kezdted.

Egyrészt minden ott indul, ha sztoriban nem is kötődik szorosan a 2. részhez, de a Revelationsban már sok lesz a visszatekintés, és ott dob a hangulaton, ha megfoghatóbb a "múlt".

Másrészt az első résznek teljesen saját hangulata van, ami egyik részben sincs meg a követőkből. Ez nem a reneszánsz Itália, hanem a középkori arab világ, annak minden szürkeségével, mocskával és grandiózusságával. Ez a leg-földhözragadtabb, (van ilyen szó?) engem ebben a részben fogott meg legjobban az "assassin" lét morális dilemmája, amiről már többször írtam is ebben vagy a másik topicban. (szerk: nem, itt)

Harmadrészt ez jelenti a legnagyobb kihívást, ahogy haladsz előre a történetben, egyre több lesz a kütyüd, és a Revelations-ra már annyira erős leszel, hogy gyakorlatilag kihívást azt nem sokat fog jelenteni a játék. Az első részben még azért akad kihívás bőven, ide kell a legtöbb skill.

Negyedrészt azért ha megnézed a dátumot, amikor készült a játék, és először felmászol egy toronyra (már a torony kidolgozottsága is mesés) akkor konkrétan lef@sod a bokád, amikor először szemed elé kerül a látvány. Ugyanez megvan a következő részekben is, de rám itt valami frenetikus hatással volt a látvány. Konkrétan a levegőt kapkodtam. A második ilyen akkor volt, amikor a következő részben beértem Velencében a Szent Márk térre. Voltam ott, te is biztos voltál, és azért az piszkosul hatásos, amikor egy ismert, létező helyen játszol, méghozzá úgy, hogy a látott, ezerszeresen védett műemlékeket mászhatod meg... brrr... kiráz a hideg.

Emellett meg kell jegyezni, hogy sokkal repetitívebb, mint a következő részek, kell hozzá némi elszántság, én is két lépcsőben vittem végig, de szerintem megéri a belefektetett időt.

Nem feltétlenül kell (-ett volna) a Revelationsig megvenni, szerintem egy év alatt elég két részt végigvinni, különben a későbbi részek is unalmassá válnak. Be kell osztani, mert mégis csak egy stílus, egy hangulat, egy játékmód, és a legfinomabb ritz-keksz is unalmas lesz egy idő után. Ha már megvetted, akkor mindegy, oszd be :)

@arty: semmiképpen nem szabad szerintem kihagyni a BH-t, hiába nem túlzottan fő szál, nagyon sokat ad a játékhoz, és az egyik legélvezetesebb rész. Csak a fő szálra koncentrálni pedig szerintem hiba lenne bármelyik résznél is, én órákat tudtam csak városnézéssel, sétálgatással tölteni, figyeltem az embereket, hallgattam amit beszélgetnek (!), szívtam magamba a középkori arab világ vagy a reneszánsz olasz környezet hangulatát. Az egyik legnagyobb erénye ezeknek a részeknek, hogy világot, hangulatot teremtenek, ezt szerintem nem szabad figyelmen kívül hagyni, inkább le kell tenni a kétharmadánál egy hónapra, de ki kell belőle szedni az utolsó cseppet is.

[ Szerkesztve ]

(#56120) Renok válasza DeFranco (#56119) üzenetére


Renok
senior tag

Köszönöm szépen az összefoglalót!
Akkor ez lesz, megveszem mindet :)

(#56121) #79621120


#79621120
törölt tag

És mi a véleményetek a Prince of Persia játékokról ?

(#56122) parandroid válasza DeFranco (#56119) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt kár lett volna nem posztolni, még ha közben ki is derült, hogy már bevásároltam (3-at még nem vettem meg, az addigiakat igen, így volt 12,5 EUR a cehh).

dadawa @ 56121:

Most ezt miért kellett? Most csak reménykedhetek, hogy lehúzzák, ez a másik franchise, amivel régóta szemezek, de még sosem jutottam el a megvásárlásig. Ha msot erre is hagyom magam rábeszélni, életem párja részéről súlyos retorziók fognak érni (és valószínűleg több értelemben is embargó alá leszek helyezve) a magánéletemben.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56123) cskamacska válasza ayo (#56096) üzenetére


cskamacska
addikt

Én is megszavaztam volna egy bizonyos magyar játékblogot, csak aztán tetszett ajánlani a CoD Ghosts-ot Steamen, és még az élettől elment a kedvem, nem az ajánlástól.. :D :P

SityiSXT: Természetesen a Zero Punctuation :DDD - Rock, Paper, Shotgun: Cats Worship Khorne - WTF Is... szentháromság :R

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#56124) kulerr


kulerr
őstag

Sziasztok!

Elnézést ha volt már, vgay alap kérdés..
A GOG-on a Medal of Honor: Allied Assault War Chest nem aktiválható mondjuk steamre?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#56125) djculture válasza kulerr (#56124) üzenetére


djculture
félisten

gog-on csak drm nélküli játékok vannak így nem.

(#56126) Zolás


Zolás
addikt

Ha már assassins creed, a brotherhoodhoz érdemes a deluxot megvenni, vagy elég a sima?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#56127) bullseye


bullseye
addikt

Szégyen, hogy felhozom az ép lecsengő vitát, de muszáj egy kicsit... Sok hazai játéklapot vettem a megjelenésétől (CoV első 2 számáról lecsúsztam) addig, amíg vagy megszűnt, vagy annyira felbosszantott, hogy abbahagytam. A Gurut még veszem, és nem csak azért, mert személyesen is ismerem a fél szerkesztőséget, hanem mert továbbra is tetszik. Rengeteget változott 1992 óta, de akkor is jó maradt nekem, vagy pont úgy változott, ahogy én vénülök. Ez nem jelenti azt, hogy mindig mindenben egyetértek az ott leírtakkal, de nagyjából tudom, hogy melyik cikkíró ízlése hogy viszonyul az enyémhez, így a két tényezőből már elég sokat megtudok egy játékról (no meg ott van TotalBiscuit és Angry Joe a dzsatubén). Ez eddig egyéni probléma.

Ami már valamilyen szinten közügy, az a remek "bennfentes információ", ami időnként felbukkan arról, hogyan készülnek a tesztek: fizetnek érte, lefizetik az újságírót (1 db. játékkal. Ahogy a Móricka...), meg sem nézik a játékot, stb. Ez az ami totális baromság. Más oldalról ugyanezt a sárdobálást kaptam én is a munkámra, olyanoktól, akik valamiért besértődtek, vagy elhittek egy idióta pletykát, mert tetszett nekik valamiért. 1-1 ilyen személy akad néha a szakmában, ahogy minden szakmában is, de erről általánosítani nem csak buta, de rosszindulatú dolog is. Az itteni társaság nagyja amúgy is magasabb értelmi színvonalon működik, de gondoltam ennyit illik idepöttyni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#56128) reelc válasza DeFranco (#56119) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, jó kis összefoglalót írtál!

(#56129) DeFranco válasza Zolás (#56126) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Háát... 4 eurót szerintem nem ér meg, dupla árat főleg nem... a két pálya nagyon jó, de nem dupla áras, a kódexlapokat meg el tudod olvasni az AC wiki-n is, bár nekem érdekes módon a dobozos alap van meg, és abban is voltak kódexlapok meg a két extra pálya... pedig nem deluxe.

(#56130) Agyzuzo válasza DeFranco (#56119) üzenetére


Agyzuzo
addikt

"Negyedrészt azért ha megnézed a dátumot, amikor készült a játék, és először felmászol egy toronyra (már a torony kidolgozottsága is mesés) akkor konkrétan lef@sod a bokád, amikor először szemed elé kerül a látvány. Ugyanez megvan a következő részekben is, de rám itt valami frenetikus hatással volt a látvány. Konkrétan a levegőt kapkodtam."

:R És nekem ezután fagyott ki először a játék a Leap of Faith-nél... :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#56131) maddionmax válasza DeFranco (#56119) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Én is teljes mértékben egyet tudok érteni Veled. Habár a sorozat nekem is új és az első rész eddigi hiányában a másodikkal kezdtem, brutálisan igényesen van kidolgozva a játék. Kb az első 5 perc után éreztem, hogy ez a sorozat nekem kell, így beszereztem azonnal.

Az pedig, hogy mennyire le tudja kötni az embert, leültem tegnap játszom fél órát és 6 óra 15 perc lett belőle :D

(#56132) szami777


szami777
addikt

És habár a revelations lett a sorozat "leggyengébb" darabja, ez közel sem jelenti azt, hogy a játékot nem éri megvenni. ezt a 3-4 eurot (többet is) bőven megéri, mert még így is egy remek kis játék kerekedett belőle. Pont mire a Bh végére az ember kezdene ráunni a reneszánsz itáliára, a revelations már konstantinápolyba visz minket. Engem 2 dolog zavart igazán benne. Az első a modern része a játéknak, ami borzalmas lett, valamint Ezio arca enyhén eltorzult, fene tudja miért.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#56133) Heavyrain válasza Bluerainbow (#56117) üzenetére


Heavyrain
őstag

Köszi :R
Ment is könyvjelzők közé!

(#56134) Farkas86


Farkas86
senior tag

Ha már erröl szol a téma szerintetek az Assassin's Creed Brotherhood bol a Deluxe Edition megéri az árát a + 2 egyjátékos pályáért, mert 2x annyi mint az alap. (Férfiasan bevallom én már végigjátszottam az 1,2,B,R részeket de most meg szeretném venni is őket). Tényleg kár lenne kihagyni bármelyik részt is.
Én csak azt nem értem, hogy sokan az mondják hogy a 3 nem olyan már mint a 2 ezért rossz, de hiszen a 2 sem olyan mint az 1 és mégsem rossz pedig azt kellene alapnak venni, mert az volt az első. :D

(#56135) DeFranco válasza szami777 (#56132) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Öregedett úgy 30 évet, az történt az arcával :D

A trailere viszont valami fenomenális, annak idején engem nagyon megvett. És ne felejtsük el, hogy magyar srácok készítették ;)

[ Szerkesztve ]

(#56136) #79621120 válasza DeFranco (#56135) üzenetére


#79621120
törölt tag

Megérdemlik , hogy megemlítsük a nevüket : Digic Pictures

(#56137) szami777 válasza DeFranco (#56135) üzenetére


szami777
addikt

nem az öregedés :D megváltozott az arc felépítése teljesen.
Hamár ac trailerek, ajánlom kedvcsinálóhoz ezt a videót, az összes játék trailere egybe....valami kegyetlen jók.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#56138) DeFranco válasza szami777 (#56137) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, minden trailer nagyot üt, tudnak szórakoztatni a srácok... és azon kivételes esetek egyikei, melyekben be is tartják amit a trailer ígér (kivéve az AC1-es számszeríjat :D)

@dadawa: így van, köszi

(#56139) TBT válasza ayo (#56104) üzenetére


TBT
addikt

Demó alapján (és a Steam-es értékelések alapján) valóban jó kis játéknak tűnik. 1 euróért pedig érdemes is lehet behúzni és még kártyákat is dobál.
Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmet!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#56140) DJGABI válasza reelc (#56088) üzenetére


DJGABI
addikt

hűű hatalmas kedvencem volt az első Aqua anno. kár hogy legalább acsívmenteket nem kapott (HD textúra pakkról már nem is álmodok)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#56141) Rent


Rent
senior tag

előző hozzászólások alapján megvettem az előbb steamen az assa1-2, brotherhood, relevationst, a 3 az működik innen? Akkor már csak a 4 hiányozna, az pedig ráér. :)
Köszi előre is! :)

(#56142) alratar válasza #79621120 (#56136) üzenetére


alratar
addikt

Meg bizony!
Jólesik az ember szívének,. hogy egy ,,magyar csapat világszínvonalat képvisel valamiben!
Egyébként nekem ez a kedvencem: [link]

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#56143) ollie válasza maddionmax (#56079) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak akkor adhatják ingyen, ha a Valve azt mondja.

***

(#56144) Rent


Rent
senior tag

közben megvettem a 3-at amazonról és működik :)

(#56145) maddionmax válasza ollie (#56143) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Jogos, nem is mondtam, hogy ingyen adják, de így pár nappal az osztogatás után 5€-ért árulni kissé vicces :D

(#56146) szami777 válasza alratar (#56142) üzenetére


szami777
addikt

Fúú... a witcher 2, szinte minden indításkor végignéztem, nem vitt rá a lélek, hogy átugorjam.
részemről utolsó off:
ac trailerek mellett nekem ez a 3 a favorit: [link] [link] [link]
meg egy bónusz: [link]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#56147) ollie válasza Csapoati (#56105) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a Titan Questben van coop, de nem tudom, hogy jelenleg hogy működik. Talán direct IP-t kell megadni, mert központi szerverek már évek óta nincsenek. De amúgy a legjobb diablo klón szerintem.

Ha esetleg megveszed, akkor mindenképpen a kiegészítőt indítva játszd, mert úgy is a történet elején kezdődik, és rengeteg plusz van így a játékban.

[ Szerkesztve ]

***

(#56148) reelc válasza DJGABI (#56140) üzenetére


reelc
veterán

Én nem ismerem őket, csak videókból. Kicsit olyan, mint az ELITE, csak víz alatt? Annyit megér a 2 rész? Az irányítás jó benne?

(#56149) SityiSXT válasza cskamacska (#56123) üzenetére


SityiSXT
őstag

A magyar szaksajtóról beszéltem és kifejezetten a minőségi magyar on- vagy offline sajtótermékekre voltam kíváncsi - a Nyugat más tészta.

(#56127) bullseye: A Lajtától keletre lehet, hogy dívik ez valamennyire, de amennyire én a magyar gamer szaksajtó világát ismerem, itt ezt nehezen tudom elképzelni (mármint a megvesztegetést).
Amúgy az Eurogamer Expón voltam egy kerekasztal-beszélgetésen, ahol pár brit gamer újságíró-blogger fejtette ki a véleményét a jelenlegi helyzetről. Ma már Nyugaton sem lehet videojátékok kritizálásából megélni - a szakma telített, a telített játékpiac miatt a megjelenések száma és a (wannabe) kritikusok számának aránya nem túl jó. Az tud boldogulni, aki valami extrát tud nyújtani akár a személyiségével, akár azzal, hogy specializálja magát, vagy akár azzal (és ezekből van a legkevesebb), akik hajlandóak háttérinformációkat is gyűjteni és publikálni kedvenc franchise-ukról/kiadójukról/platformjukról/játékstílusukról/stb.

[ Szerkesztve ]

(#56150) Rent


Rent
senior tag

amazonon ha jól számolom 7 dolgot vásároltam az ünnepek alatt, akkor 7x5 dolláros kupont fogok kapni?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.