Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56151) mg105 válasza DeFranco (#56119) üzenetére


mg105
senior tag

Nagyon jó kedvcsinálót írtál, viszont lenne egy kérdésem: a steam fórumokon olvastam, hogy gyárilag nem működik a vezeték nélküli kontroller. Van is hozzá javítás, ami elvileg jó, de sokan az ellenkezőjét állítják. Te kontrollerrel játszottad? Működött rendesen?

(#56152) ayo


ayo
addikt

azert valaszolnek en is a kerdesre egy kicsit komolyabban:

en magyar oldalakat ritkan olvasok. igazabol csak ismerosok haverok cikket szoktam elolvasni es alt azokkan nincsen gondom. legnagyobb gondom a magyar cikkekkel hogy KIPROBALTUK aztan csak egy kulfoldi cikk forditasat vagy feldolgozasat olvasom. plusz vannak itt is, mint mas kulfoldi oldalon olyan oldalak ahol ezek inkabb reklam celbol irodnak mint hogy igazi tesztek lennenek.

ha mar a tesztek. a kedvenceim mikor 5-10 oldalt is irnak egy jatekrol es vegig olvasva azt kerdezem magamtol...hogy oke oke, de milyen a jatek? en anno imadtam az 576os kalandjatekok leirasat kb mint egy regeny szoval birom a tartalmat de sokszor csak folosleges reszleteket latok es inkabb ramegyek az utolso oldal utolso bekezdesere ahol osszegezve talan kapok nemi hasznosabb informaciot is.

magyarorszagon nekem egyetlen tuti dolog van az pedig az otherworld csapat videoi. tobbnyire azert mert a lenyegre mennek, a jatekelmenyre hogy miert eri meg miert nem. alapvetoen en is ezert kezdtem blogolni - na persze ha idom is engedi - hogy komolyabb ajanlasokat irjak ami utan pontosan tudni fogod hogy kell e neked vagy nem.

amugy termeszetesen kulfoldi oldalakat olvasok csak - az osszes cikk onnan jon be minden egyes magyar oldalra igy szamomra folosleges a magyar forditas. nyilvan ezeket is 2x elosztom hogy mennyire lehet igaz mennyire valos mennyire virusmarketing stb, de polygon vagy az indiegames nekem tokeletes volt eddig. ami meg fontos hogy mindenkinek meg kell talalni a maga izlesehez illo tabort. ez regen is igy volt es most is.

szerk.: es ujsagot nem veszek, de ez gondolom alap 2013-ban. 15 eves 576 kbyte es pcguru, pc world es meg nem tom milyen gyujtemeny pinceben ON.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#56153) Heavyrain válasza szami777 (#56146) üzenetére


Heavyrain
őstag

Akkor már ez se maradjon ki :) Cyberpunk 2077

[ Szerkesztve ]

(#56154) #79621120


#79621120
törölt tag

Elért a hosszú GOG kívánságlista átka . Nem tudtam választani , így semmit sem vásároltam . :(((

(#56155) DJGABI válasza reelc (#56148) üzenetére


DJGABI
addikt

nem tudom, de 0.6 ajrót talán megért (trade-in meg kupon). irányítással nem volt probléma anno, aztán lehet csak az emlékek szépülnek meg. elite szériát nem ismerem, de így látatlanba sztem ez azért egyszerűbb játék

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#56156) Dilikutya válasza maddionmax (#56145) üzenetére


Dilikutya
félisten

Simán megér 5€-t. Én pakkban vettem az elsővel, igaz az került 5.24€-ba. Megérte lecserélni a demót, pedig online még nem is játszottam vele, feltettem valamelyik nap kinyerni belőle a kártyákat, egy szuszra lenyomtam egy 4 pályás kampányt. Ha szereted a zombidarálást, akkor 5€ nem pénz érte, ráadásul ott a -20% kupon is.
Igaz, nekem nincs csömöröm a zombis játékoktól, mivel horrorfanatikus vagyok, csak elég kevés jó horrorjáték van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#56157) Agyzuzo válasza mg105 (#56151) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én minden részt wireless kontrollerrel toltam végig és nem volt baj. Első részt egy Logi Rumblepad 2-vel, majd később egy XBOX-ossal is, a többi részt csak XBOX-ossal. Sima Steam verziók (az első esetében ráadásul még megjelenéskor volt a Rumblepad-os és semmi patch nem volt és úgy is gond nélkül ment).

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#56158) FollowTheORI válasza DeFranco (#56119) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt lájkolom... Egyetértek nem szabad kihagyni semmit és mind jó, csak szünetet kell tényleg tartani. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56159) FollowTheORI válasza #79621120 (#56121) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az utolsó részek jók. A 2008-as és az utána megjelent részeket jó csapat csinálta és csak azt tudnám mondani mint az AC sorozatról hogy megéri beszerezni. :)

Amugy nagyon hasonló mint pár dolog az AC-ben. Ha jól emlékszem ugyanazok csinálták is részben.

A 2008 előtti részekkel nem játszottam, de azokról úgy informálódtam annyira nem jók sem kivitelezés sem egyéb szempontból.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56160) reelc válasza DJGABI (#56155) üzenetére


reelc
veterán

Köszi!

(#56161) Kopa válasza FollowTheORI (#56159) üzenetére


Kopa
csendes tag

Szerintem meg sokkal jobb a sands of time, warrior within meg two thrones mint a két újabb rész.... Amúgy meg ugyanaz a csapat csinálta mindet

(#56162) FollowTheORI válasza Farkas86 (#56134) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A 3 is bőven jó... Ott sokan inkább a konzolport, nem fut jól témakör miatt támadták szerintem.
Ugyan a játék története kicsit lazább lett ez érezhető rajta. No meg szerintem korban közelebb van a műveltebb ember számára kevésbé lenyűgöző már a környezet meg ilyesmi. Ezis hatással lehet a véleményre. Itt már nincs az hogy felmászol az ókor legnagyobb "felhőkarcolójára" és tériszonyod van és leizzad a tenyered... Közben meg a környék lenyűgöz. De ezt kompenzálja hogy van pl erdő és tengeri hajózás ami meg nagyon jó plussz élményt ad. Végülis ízelítő a 4-hez ami megintcsak más a történet környezett miatt, de mégis fenomenális szórakozást tud nyújtani a karibi kalózkodós világba csöppenve. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56163) FollowTheORI válasza Kopa (#56161) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Sajnos rég volt és annyi játék volt anno is így én csak rövid időre próbáltam ki azokat. Nehézkes irányítás meg bugok rémlik... De nem tudom. Akkor aki jobban ismeri majd megmondja.

Én a Tomb Raiderrel is úgy vagyok az első anno tetszett a többi nem egészen az előző meg a mostani "reboot" ig. A Legends, Underworld, Anniversary megint tetszett. Na a PoP is kb ilyen nekem mai játékos fejel. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56164) reelc válasza FollowTheORI (#56159) üzenetére


reelc
veterán

Az én infóim kicsit másabbak... a PoP: The Sands of Time (2003), PoP: Warrior Within (2004), PoP: The Two Thrones (2005) jó kis trilógia volt.

A Prince of Persia (2008), és a PoP: The Forgotten Sands (2010) bár színvonalasak voltak, talán árulkodó jel, hogy 2007 óta az Assassin's Creedet nyomja a kiadó. A PoP széria pihen 2010, az utolsó rész óta, ki tudja meddig?
De hát ízlések és pofonok....
A The Sands of Time-ot próbáltam a megjelenése után valamikor egy haveromnál. Semmi gond nem volt a kivitelezéssel, grafikával, történettel, stb. Ő végigvitte, tetszett neki. De vedd figyelembe, hogy 10 éves játék, akkoriban szép volt, olyan játékelemekkel, amik újdonságot hoztak. Amik lehet a későbbiekben már megszokottak voltak.

(#56163) NetTom: az irányítás valóban nem volt egyszerű, de előtte nem sok játék volt PC-n, ahol ennyire ki kellett számítani mindent. Akinek tetszett, az úgyis ráállt. Ehhez biztosan jól jött volna a gamepad. Úgy rémlik chekpointos volt, nem volt quicksave, szóval akár többször is megcsinálhattál egy pályaszakaszt, ami frusztráló dolog.

[ Szerkesztve ]

(#56165) bladegery válasza maddionmax (#56145) üzenetére


bladegery
senior tag

Szerintem teljesen logikus, igy hogy ingyenes volt egy csomo embernek meglett, de azoknak van megtobb haverjuk, akinek meg nem, na ok most akarjak beszerezni.

gergely-szabo.com

(#56166) Archer


Archer
őstag

[link] Még másfél óráig.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#56167) reelc


reelc
veterán

Silent Hunter V Battle of the Atlantic Gold Edition a GMG-n most 2,49 Euro, -20% a kuponnal.

Capsule client required to download.
UPLAY client required to play.

(#56168) ChingChang


ChingChang
csendes tag

Getgames London 2012 Olympic Games 90% off.
Érdemes beszerezni?

(#56169) ayo


ayo
addikt

sorsolas kizarolag a ph tagjainak.

jelentkezni itt tudtok: http://www.steamgifts.com/giveaway/?tL??/beatbuddy-tale-of-the-guardians

kerdojelekhez: bradpittzombifilm cim - elso kicsi, masodik/harmadik nagy betu.

nyeremeny: Beatbuddy

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#56170) maross válasza ayo (#56169) üzenetére


maross
veterán

ayo, mostani groupees jatekokrol szakvelemeny le van irva valahol? foleg driftmoon es dr who minosege erdekelne.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#56171) Csapoati válasza ollie (#56147) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Köszönöm, mindenképp a kieggel együtt venném, azon a fél eurón már nem múlik. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#56172) ayo válasza maross (#56170) üzenetére


ayo
addikt

driftmoonrol jot hallottam, nem probaltam de valahogy nem is volt ra ingerem - nem az en stilusom.

doctor who meg nem rossz, de en valahogy kimaradtam ebbol a vonalbol. kalandot szereted szoval akar tetszhet is :) aszem bbcrol le lehet tolteni a reszeket, most csak ezt talaltam, de tuti hogy volt ingyen

http://jateknaplo.blog.hu

(#56173) TBT válasza ayo (#56169) üzenetére


TBT
addikt

Köszi a felajánlást!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#56174) reelc válasza ayo (#56172) üzenetére


reelc
veterán

Én is ezt nézem most. Azt írják, hogy ingyenes a Doctor Who mind az 5 része, de csak az UK-ban élőknek. Ők tudják letölteni, és installálni. Egy másik oldalon meglehet vásárolni külföldieknek.
Itt vannak az infók.
Amúgy megvettem a Groupeestől, szeretem a Doctor Who-t. A Season One 4 részes, a Season 2-őt nem tartalmazza, ami 1 rész.

Bocs, Marossnak akartam válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#56175) maross válasza reelc (#56174) üzenetére


maross
veterán

Koszi mindkettotoknek. Lehet dr whot igy kihagyom, masikat megveszem ha lesz 1-jatekos vasar. Szerk: ja most latom hogy a komplett season 1, nem csak egy resz. Akkor beleferhet :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#56176) DeFranco válasza mg105 (#56151) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A játéknak semmi köze ahhoz, hogy a kontroller wireless-e vagy sem. Minden rész irányítható kontrollerrel, és véleményem szerint jobb is azzal játszani, ha van rá lehetőség. Az első részben még nem igazán volt natív kontroller támogatás, kezelte ugyan, de nem volt automatikus a kiosztás, neked kellett kitalálni, hogy mit hova akarsz, ami tapasztalatom szerint inkább hátrány, mint előny.

Ettől persze kezelte, csak ez támaszkodott a legkevésbé a kontrollerekre. A következő részek már sorban egyre jobban, a 2. résztől bejött az xinput támogatás, ami nagyban megkönnyítette az életet. Directinputos paddal nem próbáltam, nem tudom azokat hogyan és miként kezeli a játék. Nekem egy Logi F310 van, azzal több mint tökéletes.

(#56177) Agyzuzo válasza DeFranco (#56176) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Az első rész is fel lett pöcsölve később, nekem legalábbis megette natívba az XBOX-ost, csak a stock változattal kellett piszmognom a kiosztással a Rumblepad 2 idején.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#56178) DeFranco válasza Agyzuzo (#56177) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem emlékszem már, hogy hogy volt, nekem GMG-s verzió van. Kezeli az, csak azt hiszem meg lehet kavarni a kiosztást (azt nem tudom, hogy van-e default) ami csábító de utólag nagy szívás, mert jobb nem lesz vele, csak rosszabb.

(#56179) reelc válasza maross (#56175) üzenetére


reelc
veterán

Néztem róla videót. Szerintem ha fan vagy, vedd meg, annyit bőven megér - de ne számíts nagy dologra. Nem AAA kategória.
Én biztosan elleszek vele.

A Series 1 az.

Más.
Az UPLAY milyen program? Mint a Steam? Azt tudom, hogy Ubiéké. Gondolkodom ezen a Silent Hunter V-n.

[ Szerkesztve ]

(#56180) ayo


ayo
addikt

lesz majd egy olyan akcio hogy nestle gabonapehelyzez angry birds cd game jar. most meg nemtudom hogy lesz pontosan de ha azt adjak ami boltban is tobb ezer forint akkor vegulis megeri aki szereti. a star warsos angy birds is olyan 7-8 ezer volt xboxra mikor utoljara neztem, ez meg kb 800 forint lesz. en nem vagyok fan de gondolom van aki orulne neki:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#56181) maross válasza reelc (#56179) üzenetére


maross
veterán

Megvettem :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#56182) tkesy válasza reelc (#56179) üzenetére


tkesy
őstag

Játszottál már a korábbi részekkel? Én személy szerint hónapokat hajóztam a Csendes óceáon a 4. részével, utána kipróbáltam az 5-öt, de azt szvsz annyira elrontották, hogy azóta bottal se nyúlok hozzá... és nem is nagyon van szó folytatástól, vagy bármi másról...

mások SH V élményei

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#56183) reelc válasza tkesy (#56182) üzenetére


reelc
veterán

Köszi a véleményt.
Egyiket sem ismertem, azt gondoltam ilyen áron ez egy remek alkalom bepróbálkozni vele.

(#56184) Faith


Faith
aktív tag

Üdv!

Nem tud valaki valahol Giana Sisters Bundle-t 7 euro-nál olcsóbban?

(#56185) bullseye válasza Faith (#56184) üzenetére


bullseye
addikt

Kérsz egy PC Gurus kódot valakitől, aki még nem használta fel, és a DLC már csak 3 .)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#56186) warcat válasza Faith (#56184) üzenetére


warcat
veterán

Nemrég volt fillérekért,tradereknél lehet maradt.

EA: It's in the crate!

(#56187) djculture válasza ayo (#56180) üzenetére


djculture
félisten

Eddig is volt chocapic meg Nesquick Breakfast amibe hot weels játék volt amúgy. Magyar videot mondjuk nem találtam :

[link]

[ Szerkesztve ]

(#56188) ayo válasza djculture (#56187) üzenetére


ayo
addikt

igen, csak azert jegyeztem meg mert ez a dicso Angry Birds lesz amit mindenki szeret vagy mar megutalt... ahogy lattam 3500-4000 korul van a boltokban pcre, az kicsit huzos :)

amugy meno lenne ha egy bio season pass lenne mondjuk a kov huzas:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#56189) djculture válasza ayo (#56188) üzenetére


djculture
félisten

Xbox-ra adják betyár árakon 5990 meg a minecraft is annyi:) Felénk eddig csak ilyen semmiket adtak amúgy, ausztriában dolgozó haver mondja ott fifa 2013 is volt meg nfs hot pursuit a nestle termékekhez Itt ami legtöbb volt a chipszekbe rejtett lóvé, de az sincs már évek óta :)

[ Szerkesztve ]

(#56190) DJGABI válasza Faith (#56184) üzenetére


DJGABI
addikt

2 kulcs ~3.4€ [link]

ez a trade bot megoldás csak nekem új? tök jó cuccnak tűnik, nem kell várni hogy online legyen a trader, meg unszolni meg miegymás...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#56191) ayo válasza djculture (#56189) üzenetére


ayo
addikt

hat van meg hova fejlodni az biztos. egy ket humble pakk is johetne hozza mondjuk siman. super meat boy pehelyt siman el tudnek kepzelni:) nade bocsanat az offert

http://jateknaplo.blog.hu

(#56192) Faith válasza warcat (#56186) üzenetére


Faith
aktív tag

OKés, köszi az infót mindenkinek találtam egyet jó áron.

(#56193) reelc válasza tkesy (#56182) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, meggyőztél, hagyom a V-öt.
A harmadikat tudod javasolni? Most 2,49 Euro a Steamen.
A 4-ikhez úgy látom van addon is, ami még ugyanannyi, mit az alapjáték.
Pakkot is találtam nagy akcióban, de ennyit nem adok ki érte.

(#56194) parandroid válasza djculture (#56187) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a Hot Wheels játék egy borzalom. Mi vettünk több ilyen csomagot is, mert a gyerekek reggelente nestlé gabonapelyhek nélkül nem jutnak semmire, én ki is próbáltam az egyik játékot, de iszonyatos. Anno C64-en már jobb autós játékok voltak, ez meg ráadásul szaggatott egy C2D-s (igaz integrált VGA-s) laptopon... Az Angry Birds lehet ettől még az igazi AB, de ez egy katasztrófa volt, ment is a kukába minden lemez.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#56195) djculture válasza parandroid (#56194) üzenetére


djculture
félisten

Sajnos ilyen, komoly játékot én még nem láttam itthon ilyen promócióban. Eléggé meglepne ha az Ab is teljes verzió lenne nem valami nesle edition. Régen a McDonald'sban adtak ilyeneket az is ilyen special verzió volt mind, agyonig butítva:)

(#56196) reelc válasza djculture (#56195) üzenetére


reelc
veterán

Arra emlékszem amikor pár éve autós játékok voltak a gabonapehelyhez. Crazy Taxi (ez volt csak meg, rövid ideig szórakoztató volt), Starsky and Hutch, a harmadikat már nem tudom, mi volt. Teljes játékok voltak, nem demók.

(#56197) zone válasza reelc (#56196) üzenetére


zone
őstag

Starsky and Hutch nekem is megvan :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#56198) bullseye


bullseye
addikt

Steames May Payne 3 lett valakinek mostanában? Valakinek gondja lett vele: "Még nem sikerült elindítani a játékot. Nem kapok kulcsot, nem tud kapcsolódni a szerverhez."

Social klub vagy mifene gond ez?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#56199) GoZoL válasza bullseye (#56198) üzenetére


GoZoL
senior tag

Haveromnak megvettem és ugyanez még mindig! Amazonról lett vásárolva! Azt nem tudom, amazonnak írjak vagy a steamnek!

[ Szerkesztve ]

(#56200) szami777 válasza bullseye (#56198) üzenetére


szami777
addikt

Tervezem megvenni mostanában, de látom mennyi baj van vele.
Tulajdonképpen a multi működésképtelen?

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.