Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57801) Hunbeast87 válasza cikasz (#57799) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ja, OK :)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#57802) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ha valakinek még maradt régi bundleból elfekvőbe darksiders 2, pls írjon privátot rám. Köszi! :B

(#57803) FollowTheORI válasza cikasz (#57800) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kösz akkor meg is kötöttük az évszázad üzletét. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57804) cikasz válasza FollowTheORI (#57803) üzenetére


cikasz
őstag

Gyorsan, pontosan, szépen! Ahogy a csillag megy az égen... :C

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#57805) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kis reklám, kíváncsi vagyok a ti tavalyi vásárlásaitokra, ide meg kár lenne szemetelni: Logout. :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#57806) djculture


djculture
félisten

Keresztkérdés: bf4-et meg az arma3-at érdemes inkább megvenni? Valamelyiket meg akarnám venni (dobozos, no kókány kulcs verzió) de melyik ad több játék élményt? Mindkettöt nyomtam bétába nem tudok dönteni..

[ Szerkesztve ]

(#57807) Joe Swanson válasza djculture (#57806) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Bf4. Én meg vagyok elégedve vele. Sokkal jobb, mint az arma. Próbáltam mind2-t.

(#57808) sagem válasza djculture (#57806) üzenetére


sagem
addikt

Mármint a Bf4-et vagy az Arma 3-at?

Ez kb. olyan kérdés, mintha azt kérdeznéd, hogy almát vagy körtét vegyél, mindkettő gyümölcs, de teljesen más a kettő..:)
Szerintem ismered mindkét játékot, mindkettő jó a maga nemében..de hogy számodra melyik a jobb választás..ezt rajtad kívül senki nem fogja megmondani..:)

Cry: Nem mintha az Arma nem bugzana rendesen..még ebben is hasonlítanak ;]

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#57809) Crytek válasza djculture (#57806) üzenetére


Crytek
veterán

BF4-et majd csak a sokadik patch + ha amd-d van a mantle patch után ajánlott majd játszani.
Addigra kb a csipsz mellé is megkapod majd :DD

Next PC Upgrade: 2022

(#57810) FollowTheORI válasza djculture (#57806) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha játszani akarsz BF4, ha szimulálni ArmA 3, nemde? :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57811) djculture válasza Crytek (#57809) üzenetére


djculture
félisten

5000-ért megkapom a limitedet cseh havertol dobozosan postával együtt (ugyanezt a cseh-magyar boritós verziót árulják itthon is jópár ezressel drágábban )annál úgyse lesz egy darabig akciósabb..
Köszönöm akkor ez lesz hátha agyon szidhatom ezt is ;]

[ Szerkesztve ]

(#57812) #57919488 válasza djculture (#57806) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha nincs meg a BF3 akkor erdemesebb azt beszerezni mert a BF4 egy vicc az arahoz kepest.
Ha turelmed is van akkor meg Arma :)

(#57813) szami777 válasza djculture (#57806) üzenetére


szami777
addikt

mind a két játékot félkész állapotba adták ki. Nekem az arma3 nem jött be ugy mint az arma 2, de a bf4 se jött be annyira mint a bf3. Ha én választanék, akkor bf4. Nem tudom, neked melyik stílus áll a szívedhez közelebb. Engem a bf hangulata régóta elkapott és fogva tart azóta is és ez alól a 4 sem kivétel :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#57814) djculture válasza #57919488 (#57812) üzenetére


djculture
félisten

bf3 kinek nincs meg origin humble bundle óta.. Igaz 2 dlc hiányzik nekem de azok nem is izgatnak annyira.

A titanfallt akartam megvenni de nagyon rossz lesz, tegnap amit bejelentettek róla elég is volt.
6v6 multiplayer FPS plusz mesterséges intelligencia által irányított ellenségek ... Vicc az egész orditana az oriási csatákért az egész erre lekorlátozták 12-es szerverekre az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#57815) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Megérkezett az új Humble Weekly Sale:

Min 1$:

-Shadowgrounds
-Trine
-Jack Claw (DRM- Free)

BTA (6$) :

-Shadowgrounds Survivor
-Trine 2: Complete Story

Nem lett valami nagy szám... Trine 1-2 nagyon jó,viszont már kismilliószor volt olcsóbban is.

[ Szerkesztve ]

(#57816) maross válasza Heavyrain (#57815) üzenetére


maross
veterán

hat, humblera nem nagyon szoktam rosszakat mondani, de ez mar erosen ismetlos, es nem is olcsobb, hanem konkretan dragabb mint eddig.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#57817) sagem válasza Heavyrain (#57815) üzenetére


sagem
addikt

Egen, ez most engem sem fogott meg..a Jack Claw Prototype érdekelt volna az editor és a forrás fájlok miatt..de aztán utánaolvasva kiderült, hogy közvetlenül a kiadótól is le lehet tölteni teljesen legálisan..szóval:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#57818) DJGABI válasza Heavyrain (#57815) üzenetére


DJGABI
addikt

pff ne vicceljünk. mind vótmá

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#57819) ayo válasza Heavyrain (#57815) üzenetére


ayo
addikt

ez mar nem is keszul el?: szerk.: na latom hogy abba maradt. mindegy azert jo megnezem vegre:)

(#57821) sagem : ja most neztem, ketszer megvan mert regihez is volt szerintem meg kb. 2? eve a frozen bundleben. egy pillanatra azert megorultem:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#57820) djculture válasza maross (#57816) üzenetére


djculture
félisten

Ezt hívják töltelék időszaknak.. Aki vette eddig a bundle dolgokat annak megvan minimum a fele ..

(#57821) sagem válasza ayo (#57819) üzenetére


sagem
addikt

Jack Claw nem jön ki, ezért adják az editort hozzá, törölt projekt, nem fog megjelenni sehol :) 2006-2008 között ment a fejlesztése, aztán lőtték le, 2011ben tették közzé a szerkesztőt és a forrás fájlokat hozzá.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#57822) Csapoati válasza Heavyrain (#57815) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem két éve megvan a Frozenbyte Collection, úgyhogy ez kimarad. Főleg, hogy a Jack Claw nem nyűgözött le a video alapján.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#57823) djculture válasza ayo (#57819) üzenetére


djculture
félisten

Most miért tök jó mikor beregeled és kiirja hogy te már rendelkezel a termékkel.. :P

[ Szerkesztve ]

(#57824) SenorGrande válasza ayo (#57819) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A Jack Claw nem lesz Steamen. Az gyakorlatilag egy félbehagyott - játszható - techdemo. A Humble Frozenbyte Bundle-höz is volt már ez a drm-free verzió.
Sőt, most nézem, a Splot - demo link - konkrétan eltűnt a Frozenbyte bundle linkről.

szerk:
Jólassúvagyokmégmindig. . . :DDD

Szerk2:
(#57825) ayo:
Ez relatív. Attól nem lesz rossz egy csomag, hogy az embernek megvannak belőle cuccok. Szerintem az összes eddigi humble csomagban volt legalább egy olyan játék, ami megér(t) egy dollárt.
Az pedig abszurd, hogy páran folyamatosan 4-6 AAA címet várnak egy fél sajtburger áráért. (Nemtom' menyi egy sajtburger, nem élek ilyeneken, csak írtam valamit.)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#57825) ayo válasza SenorGrande (#57824) üzenetére


ayo
addikt

igen kozben megtalaltam. ebbol is latszik hogy tul sok mar a cucc na meg hogy heti rendszerrel nem lehet mindig jot alkotni, lehet pihenni kene inkabb nekik

http://jateknaplo.blog.hu

(#57826) sagem válasza ayo (#57825) üzenetére


sagem
addikt

azért egy hét alatt ebből is eladnak 2-3ezret legalább (már most ezernél tartanak)..ok, humble léptékben mérve pöttömnyi eladás lesz, de azért nem rossz, gondolom ezeket a kulcsokat olcsóért szerzik be..vagy már eleve maradék kulcsok:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#57827) Mate válasza djculture (#57814) üzenetére


Mate
nagyúr

Nekem :D

(#57828) #57919488 válasza djculture (#57814) üzenetére


#57919488
törölt tag

En ugy vettem eszre, hogy nem eri meg valtani BF3-rol valtani BF4-re :(

(#57829) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ez a bundle tényleg már az orrvérzés utáni szint tömése... :DDD

Vicces lenne Origin bundle újra jövő héten pl. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57830) Mate válasza FollowTheORI (#57829) üzenetére


Mate
nagyúr

Uplay bundle :)

(#57831) zsírsámán válasza FollowTheORI (#57829) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nem lenne rossz, mert a múltkoriról lemaradtam, azóta meg midenkitől csak azt hallom, hogy origin bundle így meg origin bundle úgy, én meg csak csapkodom a fejem az asztalba :DDD

(#57832) eami válasza zsírsámán (#57831) üzenetére


eami
addikt

nekem van elfekvőben :-D

(#57833) FollowTheORI válasza Mate (#57830) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Uplayben elég sok pénzem van relative... annak nem "örülnék". ;]

De jó legyen... csak ubi nagyon smucig, kicsi az esély rá jó címekkel.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57834) zsírsámán válasza eami (#57832) üzenetére


zsírsámán
senior tag

És 1 dolcsiért is adod? :DDD

(#57835) djculture válasza #57919488 (#57828) üzenetére


djculture
félisten

Hát még én se nagyon vagyok elkötelezve a váltás íránt :) Lehet kivárok inkább elteszem a lét amit elköltenék rá és watch dogs lesz belőle

[ Szerkesztve ]

(#57836) eami válasza zsírsámán (#57834) üzenetére


eami
addikt

ment a privát :-)

(#57837) dejaris válasza djculture (#57814) üzenetére


dejaris
addikt

Pont, hogy oriasi csatak lesznek. Csak eszrevettek, hogy nem annyira izgalmas, ha hamar meghalsz es varsz, hanem tele lesz tomve botokkal, hogy tobb legyen a jatekidod, mint a varakozas. Szerintem nagyon jo otlet. Olyansmi elmeny lesz szamomra, mint mikor beszabadultak a bundlisok a bf3-ba es akarmerre neztem, tele volt ozekkel. Raadasul egy 64-es szerveren nem is olyan konnyu kiszavazni a csalokat, mert a fele ossze sem talalkozik egymassal. Itt viszont konnyu lesz odafigyelni es szamontartani mindenkit.

[ Szerkesztve ]

(#57838) zone


zone
őstag

Tiny and Big véletlenül került az Editor's Choice-ba? Most néztem és nem von le belőle semmit és a listában sincs benne.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#57839) Wizard of Oz válasza FollowTheORI (#57829) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Square Enix. :P Nem hiszem el, hogy ennyi akciózás után ne vállalnának be egy bundle-t.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#57840) DJGABI


DJGABI
addikt

traderektől a komplett CastleStorm olcsóbb mint nálunk az alap [link]

nem ismerem ki ez, nincs negatív repje. ha nagyon játszani akarnék vele venném a játékot, de tippre a PinballFX alapján előbb-utóbb ez is lesz bundliba... :DDD támogassátok a magyar fejlesztőket

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#57841) The DJ


The DJ
addikt

Akkor ingyen kódok jönnek:

Alan Wake's American Nightmare: 9LWA2-84RV5-655M3
Darksiders: G0BTM-5TWLH-7DMT3

Ez kérdőjeles, nem tudom aktiváltam-e, de hátha mégse:

Darksiders II DLC - Abyssal Forge: NCMWR-KHV4Z-BE400

Egy köszönömöt azért elfogadok ha leninjáztad valamelyiket. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#57842) dejaris válasza The DJ (#57841) üzenetére


dejaris
addikt

Nagyon reg ninjztam, de most beidult rozsdamasina :)
Koszonom szepen a ket darksiderst :R

(#57843) Vertigo18 válasza The DJ (#57841) üzenetére


Vertigo18
addikt

2 perc és már "used"... :D

Kemények a ninják éjjel is... :)

Azért az Ő nevükben is köszönöm a lehetőséget! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#57844) marcusa válasza Vertigo18 (#57843) üzenetére


marcusa
addikt

Már az Alan Wake's -re is azt írja hogy azonos termékkód, nagyon gyors valaki. :D

:-)

(#57845) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear Rising Revengeance

20dodóért nem vészes annak, aki a játék miatt nem akar konzolt venni.

Játéktesztem.

Live-Die-Respawn

(#57846) Joe Swanson válasza oriic (#57845) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

20 euró :S

(#57847) oriic válasza Joe Swanson (#57846) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, tényleg, pedig mintha dollárt láttam volna.

Live-Die-Respawn

(#57848) warcat válasza oriic (#57845) üzenetére


warcat
veterán

Nézegettem a játékot,de nekem ott ért véget a dal perpill,amikor megláttam,hogy 1920x1080 feletti felbontást nem lehet beállítani,fapados.

EA: It's in the crate!

(#57849) bullseye


bullseye
addikt

Amazonon akciós a BF4, de csak 40-ig vitték le (kupon még lejön...)
És a Mass effect DLC collection is, + arra is jó a kupon, bár nincs kiírva. Remélem aktiválható is,d e Origin ált. az.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#57850) Sify válasza warcat (#57848) üzenetére


Sify
senior tag

Szerintem én 1920x1200-ben játszom.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.