Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56401) Adams007


Adams007
tag

Sziasztok!
Nemrég láttam itt a topicban ajánlották ezt a steamtrades hirdetést: [link] Valaki vásárolt már innen (mondjuk CoH 2-t)? Nekem úgy tűnik, hogy megbízható és vennék négy db CoH 2-t, ha lenne egy példányra jelentkező. Így fejenként 7,5$-ra jönne ki.

(#56403) szami777 válasza Adams007 (#56401) üzenetére


szami777
addikt

nézem van még egy-két ára ami megfogott.
Bioshock infinite fejenként 5,dmc 6,rome 2 12 dollár.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#56404) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
Az 5 euros Witcher 2 jó árnak számít?

(#56405) Crytek válasza Adams007 (#56401) üzenetére


Crytek
veterán

Honnan vannak a kulcsok vajon?

Bureau 4 $-ért egész pofás!

Next PC Upgrade: 2022

(#56406) djculture válasza Crytek (#56405) üzenetére


djculture
félisten

Pofás de ha eltünik a fiókról meg egyebek akkor nem kell csodálkozni. Legtöbb ilyen trades cucc lopott bankártyás vásárlás miatt olcsó..

(#56407) Heavyrain válasza _stick_ (#56404) üzenetére


Heavyrain
őstag

Igen,főleg ha Steames. (Olyankor ugyanis fel lehet használni a CD-kulcsát GOG-on is. Így gyakorlatilag 2 példányt kapsz egy vásárlással) Link

[ Szerkesztve ]

(#56408) dante0425 válasza _stick_ (#56404) üzenetére


dante0425
tag

Ha szereted ezt a stílust akkor mindenképp. Én még 5000 Ft-ért vettem, de bőven megérte az árát :)

(#56409) szami777 válasza djculture (#56406) üzenetére


szami777
addikt

na igen, ez zavar engem is. Viszont ezeket már jó ideje árulja, ha eltűntek volna a fiókokról, azt már lehetne látni a repekből szvsz. Lehet h valahol borult egy tehervonat/kamion.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#56410) maross válasza djculture (#56406) üzenetére


maross
veterán

Nekem is ajanlottak ket jatekot is amit szerettem volna ellenallhatatlan aron. Kerdeztem is hogy honnan van, eleg lett volna bekamuznia hogy indiai dvdrol lett lekaparva, de még az se ment neki. Pedig ez a bureau is 4$-ert nagyon behuzos lenne.

amugy giftek vagy kodok? Mert ha giftek akkor 100% hogy lopott, ha kodok, akkor csak 98% :DDD

xsanyi: egyben szoktak ervenyteleniteni oket, ha baj lesz, majd egyszerre kap 100 negativat.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#56411) warcat válasza djculture (#56406) üzenetére


warcat
veterán

Hát igen ez már bőven a gyanús árszinten van,kinek meg hol éri meg ennyiért adni?

EA: It's in the crate!

(#56412) Hangm4n válasza djculture (#56406) üzenetére


Hangm4n
tag

Ha jól tudom, akkor a Gift-es cserénél nincs ilyen gond, mert ott a Steam visszaadja a cuccokat, amiket a Gift-ért cserébe adtál.

(#56413) ayo válasza djculture (#56406) üzenetére


ayo
addikt

azert 200+ pozitiv az kezdetnek nem rossz, de erdemes korbetancolni a dolgot az teny:)

(#56414) Adams007: sztem cskamacskanak van tapasztalata

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#56414) Adams007 válasza Crytek (#56405) üzenetére


Adams007
tag

Pont ezért kérdeztem, hogy valakinek van-e tapasztalata, mert már gyanúsan olcsó.

(#56415) maross válasza ayo (#56413) üzenetére


maross
veterán

Ez tul sok, tul olcson. Boven tobbert el lehetne pattintani, erosen ugy tunik hogy extrasurgos neki, ezek a 4pack arak nevetsegesek..Nagyon keves olyan tortenetet ismerek, ami ilyen hihetetlenul hangzott es jo vege lett.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#56416) ayo válasza maross (#56415) üzenetére


ayo
addikt

ettol fuggetlen 11 honapja is arult kulcsokat es most is, nem ereztem hogy surgos lenne neki

(#56417) maross : majd cskamacska beszamol par honap mulva, en azt mondom amit latok. regen is kulcsokat arult ez a srac es most is

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#56417) maross válasza ayo (#56416) üzenetére


maross
veterán

tul keves hozzaszolas van a topicjaban, nem hiszem hogy ilyen arakon arult eddig. De nyugotan vegyen mindenki, nem akarom felvasarolni eloletek :)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#56418) warcat válasza maross (#56415) üzenetére


warcat
veterán

Igen ez a másik,hogy nagyon nyomatja, a vegyél sokat olcsón intő jel,ha kellően megcsavarták a dolgot,mittudomén,a lopottnak bejelentett bankkártyával megvettek valami saját cuccot ebayen, a pénzt paypalre rakták és azzal vásároltak gifteket (ezt még lehet fokozni) akkor eltart egy ideig míg végigérnek a visszafejtésben és a letiltásokban.
Paypal gift az elsődleges fizetési mód,ott nem tudsz disputeolni szerintem később,ajándék volt,ki van írva ugyan a tf2 kulcs de egyrészt lehet,hogy ott azt mondja egyszerűen,hogy 2x annyiba kerül,másrészt én nem vagyok annyira biztos benne,hogy a később x emberen átfuttatott kulcsokat majd csak visszaadják neked,Steam nem híres arról,hogy benyelné az ilyen csalós károkat.

EA: It's in the crate!

(#56419) ayo válasza ayo (#56416) üzenetére


ayo
addikt

bar furcsaltam hogy cskamacskanak meg kellett vennie a jatekot es nem a kiado adott neki egy tiszteletpeldanyt a sok reklamert :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#56420) szami777 válasza ayo (#56419) üzenetére


szami777
addikt

elég csak beírni a coh2/company of heroes valamelyikét a topik hozzászólás keresőjébe ;] ;]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#56421) Robo sapiens


Robo sapiens
tag

Steam-en 75% a The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition es a The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut. Ennyiert megeri oket megvenni?

(#56422) warcat válasza Robo sapiens (#56421) üzenetére


warcat
veterán

Ha akciózzák őket,akkor mindig ennyibe kerülnek,olcsóbb ez alapján nem lesz,hogy megéri-e neked kell tudnod.

EA: It's in the crate!

(#56423) Robo sapiens válasza warcat (#56422) üzenetére


Robo sapiens
tag

Akkor meglesznek vegre! :) Koszonom!

Most mar csak a Morrowind + Oblivion + Skyrim -ot kell megvennem. :)

(#56425) Youri válasza maross (#56417) üzenetére


Youri
veterán

A srác elég régóta hirdet a Hookups csoportban

RTX ON

(#56426) warcat válasza Youri (#56425) üzenetére


warcat
veterán

Sajnos dátumos adat nem sokat jelent,ha nagyot akarnék csalni,én is előkészíteném a terepet normál üzletelgetéssel - és,hopp mikor költenek az emberek sokat,karácsonykor.A tökéletes alkalom.
Mondom mindez abszolut csak gyanu részemről és nem álltam neki kutatni,de nagyon passzol a séma.

EA: It's in the crate!

(#56427) maross válasza Youri (#56425) üzenetére


maross
veterán

Ertem, de ha csak 50% van arra hogy atb*, marpedig annyi biztos hogy van, akkor szorozd be kettovel az arakat, es ujra megkerdezheted magad, hogy megeri-e.

Nemreg ugy *t at a palankon egy srac, hogy SR Donator volt steamrep.com-on.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#56428) Robo sapiens


Robo sapiens
tag

Van két kártyám (azt hiszem), ami nekem nem kell.
- Snow Globe #5 (Warframe Snow Globe, Valid until 1/3/2014 8:00:00 PM)
- Snow Globe #9 (Surgeon Simulator Snow Globe, Valid until 1/3/2014 8:00:00 PM)

Oda tudom adni másoknak? Kell valakinek?

(#56429) ayo válasza maross (#56427) üzenetére


ayo
addikt

tehat neked az megbizhato aki befizet egy kis adomanyt a steamrepnek? :) mert kb ez jott le...

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#56430) Youri válasza maross (#56427) üzenetére


Youri
veterán

50% átb*szási esély szerintem elég durva elmélet. Többször volt alkalmam tőle venni ezt-azt idén, nem újkeletű ez a nagyon nyomott ár

RTX ON

(#56431) djculture válasza Youri (#56430) üzenetére


djculture
félisten

És garanciát is vállasz rá hogy ennyire élteted az illetőt ? Ha meg baj van majd az lesz feljelentve ugyis aki ilyeneket ajánlgat itt.. Volt már ilyen pl a arma 2-3 at áruló traderek az is rohadt megbizható volt , mindenki futhat a pénze után.

[ Szerkesztve ]

(#56432) warcat


warcat
veterán

Earth 2150 Trilogy 1.3 euró GMG20-ZB5D1-93X49 voucher + korábbi 0.10 kredit után (persze csak ha volt korábbról,de mivel visszakapod,érdemes beleszámolni)
Az akció nem vadiúj,a játék meg régi de jó volt anno
Sorgyűjtésre is remek,hiszen 3 játékotsort kapsz :P

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#56433) dejaris válasza warcat (#56426) üzenetére


dejaris
addikt

Latom vevo vagy az osszeeskuves elmeletekre:D Persze ezzel nem azt mondom, hogy nem atveres gyanus a dolog, de azert egyesek egy bankrablasra nem keszulnek ennyit.

(#56434) warcat válasza dejaris (#56433) üzenetére


warcat
veterán

Na ugyan áruld már el nekem mi ezen az összeesküvéselmélet?
Érezhetően akár tizesével lehet tőle venni a játékokat - ebből nekem az jön le,ha tényleg kártyacsalás volt/van/lesz a dologban,akkor akár 1-2-több ezer dolláros tételről lesz szó,amiért igen,a kártyacég részlege nyomozni fog utánad,és én igen,képzeld rákészülnék,mert ezért börtön jár.

EA: It's in the crate!

(#56435) TTomax válasza Adams007 (#56401) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én vettem a sráctól egy CoH2 kulcsot paypal,semmi gondom nem volt vele eddig... egy hete volt kb...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#56436) djculture válasza TTomax (#56435) üzenetére


djculture
félisten

Reméljük nem lesz semmi problémád de mondjuk 1 hét az lófranc. Az arma ügy is valami fél év múlva robbant ki és van akinek még mai napig tart..

(#56437) dejaris válasza warcat (#56434) üzenetére


dejaris
addikt

Nem ez a resze, hanem hogy normal uzletelessel rakeszul honapokkal ezelott es pont karacsonyra idoziti az adatlopast is.

(#56438) gszp


gszp
csendes tag

Jól látom, hogy ez az Alan Wake egy price match, és ugyanúgy minden benne van?

American Nightmare-ről én nem látok semmilyen említést.

[ Szerkesztve ]

(#56439) #79621120 válasza warcat (#56434) üzenetére


#79621120
törölt tag

Khmm . Néhányan leszedik a fejemet érte , de az nem számít csalásnak , ha valaki hamis lakcímmel vásárol az Amazonról ?

(#56440) cskamacska válasza ayo (#56419) üzenetére


cskamacska
addikt

Megjegyzem nekem elvileg utálni kéne a CoH2-t, mert évek óta a nehezebb/valósághűbb stratégiákat kedvelem. :P
A Sega meg nem kedvez senkinek(látod, az én számláimat is elutasították, azért kellett egy tréder fazontól megvennem :O :DDD), a Digital Collectors Edition előrendelőit pl direkt szivatják, mivel azt ígérték hogy mindem hájjal megkent változatot fognak kapni azért a beteges 80$/65€ árért.

Erre megkapták a 3 eddig kiadott coop/skirmish ToW DLC 1.(!) darabját, a 19(!!!) különböző multi képességet és egységet adó (CoH1 parancsnoki fáját váltó) DLC parancsnokokból 9-et, és a majd 50 DLC jármű kinézetből 25-öt. Mindezt úgy, hogy aki csak előrendelte a sima játékot, az is megkapta az első ToW DLC-t, 4 DLC parancsnokot, és két tank skint.

Renjility játékajánlatait nyáron vettem észre, azóta járt a Hookups, OpiumPulses, és random más tréder Steam community csoportokban is mint kiemelt ügyfél(ott email alapján fogadta a jelentkezést, az ottani üzletei nincsenek fent Steamtrades-en), az elején(tehát nyáron) valami 30-40 dollárért adta azt mint most 10 dollárért, akkor nem is érdekelt. Azóta fokozatosan ment le az ára, karácsonyi szezon előtt közvetlen még 15 dollár volt a CoH2. Mint mindig írtam, ez Steamtrades, semmire nincs garancia, de azért jó szívvel nem ítélném el úgy, hogy közben minden másnap be van linkelve egy G2A féle oldal mint best buy a természetesen 100% legit kódjaival. :))

Amit mellesleg már nem szidok látványosan, mert a nem is olyan régi ARMA 3 vészkorszakban, mikor nem lehetett tudni ki kivel van, akkor felajánlottak _nagyon_ alkalmi áron egy ARMA 3 kódot, amit ugye kapásból elutasítottam, mert hülye azért nem vagyok. Hát kérem alássan, az úriember által szétosztott kódok mai napig tökéletesen funkcionálnak. :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#56441) DJGABI válasza gszp (#56438) üzenetére


DJGABI
addikt

a rendekk rész (American nightmare) ahogy nézem nincs benn.

szerk: marosstól 800Ft a komplett pakk, ha kicsit is tetszik a játék annyit talán megér. nekem mondjuk keserű emlék volt...

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#56442) warcat válasza #79621120 (#56439) üzenetére


warcat
veterán

Ja ,teljesen ugyanaz a kategória az amazonos vásárlás és az ellopom más ember adatait+pénzét és azzal költekezem.Én aztán nem kapom le a fejed, inkább te is érzed mekkora hülyeség :)

EA: It's in the crate!

(#56443) dejaris válasza #79621120 (#56439) üzenetére


dejaris
addikt

De. Csak ez hogy jon ide?

(#56444) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Csak tipp,de készüljetek,mert estére Humbléjéknál nagy dobás várható! :DDD
(Mivel az előző 3 bundle aránylag szar volt,ráadásul pont Újévre esik a megjelenés)

[ Szerkesztve ]

(#56445) gszp válasza DJGABI (#56441) üzenetére


gszp
csendes tag

Így necces, steamesben ugye benne van, de az nem jelent semmit.

(#56446) arty válasza szami777 (#56352) üzenetére


arty
veterán

biztosan nem! euróban lesz szvsz 2 környékén steamen (az első félévben, tippre)

előre a jó ár mellett annyiból érdemes fizetni, h akkor talán(!) a tartalom fejlesztésére tudják még költeni... a rizikó, h mi lesz ha elbénázzák és nem lesz igazán jó játék (elnézve a korábbi bugbear címeket, erre kicsi az esély)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#56447) djculture válasza DJGABI (#56441) üzenetére


djculture
félisten

American 1 euro alatt van épp . Az tényleg rossz lett vagy csak plusz sor?

[ Szerkesztve ]

(#56448) zone válasza Heavyrain (#56444) üzenetére


zone
őstag

A karácsonyi is micsoda nagy durranás volt.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#56449) szami777 válasza Heavyrain (#56444) üzenetére


szami777
addikt

fő az optimizmus :)
én idén már nem veszek semmit se, és ez most komoly elhatározás.

majd holnap ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#56450) warcat


warcat
veterán

Bejelentik,hogy 2 hét szünet ;]

@xsanyi77: megvárod a 0:01-et akkor,ugye?

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.