Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) ViZion válasza GergőBp (#19397) üzenetére


ViZion
félisten

Attól függ, mi a cél... erősen "soppolt" így kiemelve, de pl. hirdetésbe jó lehet, ilyen szteroidos malactápok vagy mik közé... ;] Nekem tetszik, ilyenekre vágyom a munkámhoz. Nem, nem masszőr vagyok, hirdetéseket készítek... :D ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19402) GergőBp válasza ViZion (#19401) üzenetére


GergőBp
tag

Szerencsére Ő nem ilyen szteroid huszár. Szimplán csak 5 éves kora óta sportol :) Mellesleg tavaly U23-as európa bajnok lett judoban, ami azt kell mondani nem olyan gyenge sport, mitn egy karate, taekwando, stb. Egyébként már nem tudom hol láttam hasonló képet, de már volt hozzá szerencsém. Lehet magazinba, de lehet interneten. Én nem érzem műnek. Jaj, ne is mond a plakátozást. Azzal kacérkodom mostanában. Még van hova fejlődni, de eddig kb 3 részmunkát csináltam magamnak gyakorlásnak. Jó, volt egy kisfilmes mozis plakátom, amiért pofátlanul elkértem 8 ezret. Volt aki azt mondta olcsó, de volt aki 5 ezerért is megcsinálta volna. Most akkor kinek hihetek? Így legalább nem egy laikust kérdezek meg ez ügyben. :F

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#19403) neko18 válasza GergőBp (#19402) üzenetére


neko18
senior tag

Egy tárgy vagy szolgáltatás annyit ér amennyiért megveszik ;) :P

kdxsv

(#19404) jhos910 válasza GergőBp (#19402) üzenetére


jhos910
aktív tag

A grafikai tervezés nem kőműves munka. Itt nem úgy mérik, hogy megcsinálja valaki vagy megcsináltam. A hogyan számít.

(#19405) ViZion válasza GergőBp (#19402) üzenetére


ViZion
félisten

"nem olyan gyenge sport, mitn egy karate, taekwando, stb." Jujj, jó hogy ez nem olyan topik, mert asszem kapnál pár fülest... Fiam is judozik, de nézzük a karatésokat jiu-jitsusokat... az sem gyenge. Sőt, ha azt nézzük, h verseny judoban se rúgás, se ütés... :U

Ne ess abba a hibába, mint sokan, hogy hobbiból készítenek profi/félprofi melókat! Ha bizonytalan, vagy lassú vagy, akkor is 500 Ft/óra, a netezős, keresős részt persze nem teljes időben számolva bátran lehet kérni. Megmondom Neked mi a tarifa: kőműves segédmunkás 700 (alkesz, dumálós, cigizős) - 1000 Ft / óra, kőműves mester 1200 (piás, dumálós, sétálós) - 2000 Ft/óra. Lakatos 1500 Ft/ óra alatt nem jön ki. És akkor a többiről nem is beszéltem. Miért érne a Te munkád kevesebbet? Egyszerű plakát is 1-2 óra minimum, ha minden adott, van ötlet, elsőre elfogadják... De rendszerint netezni kell a képeket, variálnak, etc. Szal. az idő csak szalad.

Másrészt meg szoktam nézni kinek is lesz: ovinak, meg ilyeneknek karitaasz... bele is szopcsiztam idén, mert "rászoknak" az emberre, tehát ezt is meg kell gondolni. Bizony decemberben hajtottam el én is a sok retardot, még haveromnak is mittomén 22.-én jutott eszébe a karácsonyos FB cover. Kapják be, minden évben van karácsony, nehéz lenne mailt küldeni dec elején? Mire oda jutottam, már szilveszteri kellett... :DDD Szal. okosan a jótékonysággal, mert végül dolgozik az ember két sörért egy napot... akkor meg inkább két sör nélkül sétálok a fiaimmal... :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19406) trisztan94 válasza ViZion (#19405) üzenetére


trisztan94
őstag

okosan a jótékonysággal, mert végül dolgozik az ember két sörért egy napot... akkor meg inkább két sör nélkül sétálok a fiaimmal...

Ott a pont.

https://heureka-kreativ.hu

(#19407) OhAi27 válasza GergőBp (#19402) üzenetére


OhAi27
tag

en is judozom, viszont azert a karatera nem mondanam azt, hogy 'gyenge' sport lenne. Sot bizonyos szempontokbol lenyegesen kemenyebb mint a judo.

(#19408) jhos910


jhos910
aktív tag

Jelzem, hogy ez a photoshop topik.

(#19409) Wyll válasza GergőBp (#19397) üzenetére


Wyll
őstag

szerintem szép

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#19410) olivera88


olivera88
veterán

Hogy lehet létrehozni ilyen keretet? Még kezdő vagyok. :D

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#19411) GergőBp válasza olivera88 (#19410) üzenetére


GergőBp
tag

CTRL + A-val kijelölöd az egész képet, majd a Kijelölés, Kijelölés átalakításra klikkelsz. Ott lenyomod a SHIFT + ALT-ot és az egyik sarkát megragadva beljebb húzod (amennyire akarod. Aztán nyomsz egy ENTERT. Utána nyomsz egy CTRL + SHIFT + I(i)-t, amivel megfordítottad a kijelölést. Egy külön réteget csinálsz és kiválasztod a megfelelő színt, amit gondoltál. Utána pedig a fedettségét lejjebb veszed ( A képen nem 100%-os). Mivel a kereten belül is van egy vonal, azt pedig úgy csinálod, hogy a keret rétegre 2x kattintasz, majd ott a körvonalazás alatt beállítasz egy neked megfelelő keretet. Biztos van más megoldás, de nekem most ez jutott eszembe. Biztos van még más megoldás. Igaz itt egy kicsit másképp van az áttetszőség, stb, de nem akarok annyira mélyen belemenni.

[ Szerkesztve ]

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#19412) trisztan94 válasza olivera88 (#19410) üzenetére


trisztan94
őstag

Szerintem ehhez nem kell PS, boven eleg egy LR vagy Aperture (ha OSX-en vagy). Sot, szerintem Picasa is tud ilyen alapbol, nem nagy kunszt. (Vagy iPhoto)

https://heureka-kreativ.hu

(#19413) olivera88 válasza GergőBp (#19411) üzenetére


olivera88
veterán

Köszi.De nem kell fordított kijelölés mert kép szélére is rakott keretet úgy. A kép felső részére.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#19414) GergőBp válasza olivera88 (#19413) üzenetére


GergőBp
tag

Hát ez nem az, amit kérdeztél, de ha neked így is jó, akkor ennek mi örülünk. Azért nézd meg, hogy az előzőleg mutatott képeiden melyik része világos és melyik sötét. Nálad pont fordítva van...

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#19415) jhos910 válasza olivera88 (#19410) üzenetére


jhos910
aktív tag

Duplikálod a kép réteget, kijelölést csinálsz majd akkorára csökkented amilyenre szimpatikus. Megfordítod és maszkolod a felső réteget és adsz neki egy stroke-ot. Az alsó réteget pedig kedved szerint módosítod (sötétíted / halványítod / színezed oda vissza, ahogy tetszik).

(#19416) BonFire válasza jhos910 (#19415) üzenetére


BonFire
veterán

vagy elviszi az üvegeshez, aki bekeretezi neki.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#19417) Dany007 válasza BonFire (#19416) üzenetére


Dany007
veterán

Na ez a régimódi! :D :P

Amúgy az ilyen még akkor tud frankón kinézni a szélére ad az ember egy kis blure-t. Nekem legalábbis úgy jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#19418) BonFire válasza Dany007 (#19417) üzenetére


BonFire
veterán

Mennyé' már! Az már AeroGlass effekt, amit már a MS is kiherélt a Windowsból! :DDD Nem köll a'!

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#19419) RaZroX


RaZroX
addikt

Nem semmi :D

This is the way

(#19420) olivera88 válasza GergőBp (#19414) üzenetére


olivera88
veterán

Nem az volt lényeg h melyik oldalon van a sötét meg a világos a rész. Hanem hogy kell létrehozni a színes keretet.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#19421) Picturemaker válasza olivera88 (#19420) üzenetére


Picturemaker
őstag

Bocs, de erre a "világos keret - sötétebb fotó"-ra rossz ránézni. :R

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#19422) GergőBp válasza Picturemaker (#19421) üzenetére


GergőBp
tag

Oh, én ezt már nem mertem oda írni :) Meg ezeket a fotókat kár keretezni, vízjelezni. Szerintem a keretezés tök igénytelen dolog. Inkább tanulják meg a PSben beállítani a helyes színhőmérsékletet. 2 különböző kelvinnel rendelkező fénynél meg majd csak pislognak, hogy valahogy nem az igazi... :) Vízjelezésre visszatérve meg soha nem értettem, hogy mi értelme van egy amatőrnek azt oda biggyesztenie. Nem kell attól félni, hogy esetleg egy fotóügynökségnél az ő képeikkel fognak kereskedni. Sokkal jobbakat sem válogatnak be. Hírnevet meg ezzel nem fognak szerezni :DDD

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#19423) Sátán44


Sátán44
addikt

Gyors segítségre lenne szükségem, elég amatőr kérdés lesz. :B

Több fénykép lett beszkennelve egy oldalon és melyik az a menü, ahol önálló képekké szétdarabolja?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#19424) Dluinet válasza Sátán44 (#19423) üzenetére


Dluinet
nagyúr

a szkenner előkép nézetében van egy kijelölő eszköz, minden kijelölés egy újabb képet hozz létre, így egy menetben lehet több képet szkennelni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19425) Sátán44


Sátán44
addikt

Egy videón láttam egyszer, hogy automatikusan felismerte a képeket és le is mentette őket. Erre a megoldásra lennék kíváncsi.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#19426) ViZion válasza Sátán44 (#19423) üzenetére


ViZion
félisten

file - automate - straighten & crop is megcsinálja, hamár bescannelted, de ennek fehér sávok kellenek közé, ha jól emlékszem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19427) Sátán44 válasza ViZion (#19426) üzenetére


Sátán44
addikt

Köszönöm ezt kerestem! Már sikerült is! :R

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#19428) olivera88 válasza GergőBp (#19422) üzenetére


olivera88
veterán

A képlopás mond valamit? :U Nem szeretném máshol viszontlátni a képeim, így ami fontos azt vízjelezem.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#19429) Met válasza olivera88 (#19428) üzenetére


Met
nagyúr

És akkor majd ha idehozzák a képedet hogy szedjük le a vízjelet akkor nem is szabad megcsinálnunk?:D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#19430) *Ropi* válasza Met (#19429) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tudod, hogy megy ez... ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#19431) jhos910 válasza *Ropi* (#19430) üzenetére


jhos910
aktív tag

:DDD

(#19432) Dany007 válasza olivera88 (#19428) üzenetére


Dany007
veterán

Kb 30 másodperc alatt lekapom az alap vízjeleket. :D De ha alapos akarok lenni akkor 1,5 perc.
Ha meg megakarod nehezíteni a "dolgom" akkor jó nagyban teszed rá a vízjelet és középre. De attól meg olyan ocsmány lesz a kép, hogy a "vizuális élmény" fele elvész a pi...ba.

(#19433) trisztan94 válasza olivera88 (#19428) üzenetére


trisztan94
őstag

Szvsz a mai technológiákban már baromi felesleges a vízjel, mert ahogy páran írták, pillanatok alatt le lehet szedni a képről. Úgy sem tudsz mit tenni az ellen, ha el akarják lopni a képeid, szvsz sokkal "dizájnosabb", ha csak egy fajin kis szignót rittyantasz a kép jobb alsó sarkába.

https://heureka-kreativ.hu

(#19434) neko18


neko18
senior tag

Én megértem mindkét oldalt azért. A neten szinte minden elérhető és ingyen van, vízjel szerintem is felesleges, mert egy amatőr is letudja szedni csak idő kérdése a dolog. Viszont csúnya dolognak tartom én is a képlopást. Ha dolgozok valami olyan képpel ami nem az enyém akkor a google keresőben direkt úgy keresem hogy szabad felhasználású legyen a kép, így nincs belőle sértődés :)

kdxsv

(#19435) privacy99 válasza *Ropi* (#19430) üzenetére


privacy99
senior tag

Ez a kép annyira "igaz" :D Nekem a hét képe :D

(#19436) trisztan94 válasza neko18 (#19434) üzenetére


trisztan94
őstag

A web open source. Onnantól kezdve, hogy valamit te oda felraksz, nagyon nagy rá az esély, hogy örökké ott marad. Azzal, hogy valamit feltölt valaki - legyen most az egy fénykép - konkrétan "odaadja" mindenkinek, hogy csináljon vele egy valamit: töltse le. Ha valaki fel is használná a képet, nagyon kicsi az esély rá, hogy valahol viszontlássa.

Sokkal jobb megoldásnak tartom azt, hogy jó sok meta infót rak a képbe, így ha esetleg ellopják, feltöltik valahová, majd azt valaki letölti és megnézi, ott lesz a készítő információja.

https://heureka-kreativ.hu

(#19437) neko18 válasza trisztan94 (#19436) üzenetére


neko18
senior tag

Persze, ez így van, de én vagyok annyira becsületes hogy kihasználom a google eme adott lehetőségeit. Én tudom milyen érzés ha ellopnak valamit ezért is nem akarok senkit sem megsérteni azzal ha egy nem általam fotót szerkesztek :) Az első PS órán egyetemen elmondták ezt nekünk. Az már tényleg megint csak igaz hogy ami az internetre kerül az mindenkié és ingyen van :) Persze jót szoktam röhögni azokon akik kitettek valamilyen ciki képet az FB-re és akkor "visszaélnek" vele, holott nem is az övé már a kép ha FB-n posztolta tudtommal. :) Igen érdekes dolgok szoktak ebből előjönni, mindenesetre én jobban örülnék ha a Deviantart-ot is jobban lehetne használni, ellehetne adni képeket és nem lelopják egymás képeit az emberek :)
Kb olyan ez mint az út...mindenkié, de mégsem mert valaki tulajdonában áll :)

kdxsv

(#19438) trisztan94 válasza neko18 (#19437) üzenetére


trisztan94
őstag

Én speciel nem örülnék, ha a deviantarton lehetne eladni. Átalakulna az egész egy stock photo oldallá, csak művészi képekkel. Nagoyn jól van így ingyé', ha meg valakinek annyira tetszik a dolgod, hogy fizetni akar érte, egy paypal linket simán oda lehet dobni :K

https://heureka-kreativ.hu

(#19439) BonFire válasza neko18 (#19437) üzenetére


BonFire
veterán

Alapvetően nem azzal van a baj, ha valaki FB covert készít más művészi képeiből. Hanem akkor, amikor kereskedelmi célra felhasználja. Értsd: reklámot és pénzt csinál belőle, miközben lopta.

Meg ha lejáratja, és Tibi atyás meg Hungaromémes baromságokat fabrikál belőle.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#19440) Dany007


Dany007
veterán

Tudom, nem tartozik a témához, de mivel külön topikja nincsen, megkérdezem, hátha. :)
Nem tudja véletlenül valaki, hogy Corel-ben hogyan lehet visszaváltani normál zoomolásra? Hogy egérgörgővel lehessen zoomolni?
Két napja egyik indításnál már nem volt hajlandó csak görgővel zoomolni, hanem PS-hez hasonlóan csak akkor ha nyomom az ALT-ot is mellé.. Zavaró és nagyon hátráltat. Már átnéztem a options menüt oda-vissza de nem találtam megoldást. Ahogy arra se jöttem rá miért váltott így hirtelen...

(#19441) BonFire válasza Dany007 (#19440) üzenetére


BonFire
veterán

Már hogyne lenne Corel Draw topik! Használd a keresőt!

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#19442) neko18 válasza trisztan94 (#19438) üzenetére


neko18
senior tag

Csak így szinte lehetetlen eladni hogy minden ingyen van. Azért szerintem te is örülnél ha pl jobban lehetne rajta pénzt keresni, mert azért vannak olyan művek, képek amin dolgozik az ember sok-sok órát és még komentbe sincs megköszönve sokszor :)

Ez nem is igazán nekem rossz, mert nem vagyok grafikus, designer vagy ilyen szakmában dolgozó ember. Én csak hobbi szinten csinálom, persze jól jönne egy kis pénz mert kinek nem :) Azokat sajnálom igazán akik ilyesmi szakmában dolgoznak és nincsen akkora szerencséjük hogy felfedezik őket :U Pedig borzasztó sok tehetséges digitális művész van :K

[ Szerkesztve ]

kdxsv

(#19443) BonFire válasza neko18 (#19442) üzenetére


BonFire
veterán

Eladni szerintem akkor kell egy szellemi terméket, ha az kifejezetten megrendelésre készült. Mert szép és jó, hogy valaki gyönyörűen fest, tetszik a stílusa is, de kimondottan nem illeszkedik abba a tartalomba, amelyben szeretném felhasználni. Viszont ha sok képe ingyenesen elérhető a neten, nagyobb valószínűséggel fogják megkeresni célzott ajánlattal (pl fess nekem egy rockzenei lemezborítót, rockkoncertre plakátot ilyen és ilyen témában stb.) amiért viszont már lesz fizetve.

Mert egyébként piszok sok a tehetséges grafikus és fotós, akik a munkáikat soha az életben nem tudják kiállítani, mert nem tudnak egy kiállítást megfizetni. A DeviantArton ezekkel legtöbb művész tisztában van, és rengeteg művüket engedélyezik szabad felhasználásra. Általában a kereskedelmi tevékenységeket szokták tiltani, ami be is látható: ha maga a szerző nem keres vele pénzt, akkor Ingyen Jóska se keressen. Tehát ha nem reklámcélokra használja fel, akkor legtöbben nem bánják, ha valahol viszontlátják.

Nekem is elérhetőek a referenciamunkáim a Photobucket-en, néha összedobok egy-egy tetszetős Wallpapert is, egyétek és vigyétek ingyen, nem abból fogok meggazdagodni. Ezen kívül több zenei albumom is nyilvánosan elérhető és ingyenesen letölthető a Jamendóról. Ha valaki egy videója alá teszi háttérzenének, soha nem fogom érte ßaszogatni. De ha reklámot csinál vele és azzal pénzt keres, akkor rálépek a tökére.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#19444) GergőBp válasza olivera88 (#19428) üzenetére


GergőBp
tag

Csak 1 kérdés. Ki szeretné ellopni a képeidet? Felmegyek flickerre és profi munkákat töltök le. Talán még nem is vízjelezi az illető. Megnézhetem a fotóidat?

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#19445) BonFire válasza GergőBp (#19444) üzenetére


BonFire
veterán

Ez annyira off és ráadásul flémkeltő kérdés. Semmi szükség rá itt. Nyilván a saját számára értékesek a saját képei, ezt hadd ítélje már meg ő, elvégre ő a szerző, joga van dönteni a képei sorsáról.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#19446) Dany007 válasza BonFire (#19441) üzenetére


Dany007
veterán

Bakker itt tényleg mindenre van topik! :D Nem kerestem rá, mert gondoltam úgysincs! :D Kössz!

(#19447) *Ropi* válasza trisztan94 (#19436) üzenetére


*Ropi*
félisten

"Sokkal jobb megoldásnak tartom azt, hogy jó sok meta infót rak a képbe, így ha esetleg ellopják, feltöltik valahová, majd azt valaki letölti és megnézi, ott lesz a készítő információja."

Semmi pillanat alatt lehet törölni az EXIF / IPTC adatokat... ;) A legtöbb weboldal (pl. a Facebook is) alapból megteszi, tehát minden feltöltött képet "kiherél"... :W

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#19448) Met válasza Dany007 (#19446) üzenetére


Met
nagyúr

Egy újjonctól még elnézném de egy PH! kedvencétől? :U ;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#19449) Dany007 válasza BonFire (#19443) üzenetére


Dany007
veterán

Így van! Teljesen egyetértek. A fotózás (is) alapvetően kétféle lehet. Vagy hobbi vagy megbízásból csinálja az ember. Ha hobbi, gyakorlás, próbálkozás akkor ne várjon érte pénzt senki. Ha munka akkor meg nyilván fizetnek érte.

A másik megoldás lehet még a különböző stock oldalak. Már nem tudom melyiknél hogy van, de úgy rémlik régen SXC-n volt olyan lehetőség, hogy fizettek érte, vagy lehetett érte fizetni vagy volt fizetős része már nem tudom... De fel lehetett tölteni és x letöltés után járt érte valami valahogy... már nem emlékszem, a lényeg, hogy van erre lehetőség.

Amúgyis az igazán profi képeket és grafikákat leginkább stock oldalakon lehet elérni. Ott meg nincs fent minőségi, nyomdai változatba tehát az embernek ha kell ígyis-úgyis fizetni kell érte.

Az már más kérdés, hogy mikor ötletelek és berakom egy grafikába részelemként majd a végén kiderül hogy szar az egész, na azért kár megvenni. : ) De nagyon jók és hasznosak ezek az oldalak. Ahol a milliónyi képet nyilván nem ők fotózzák, hanem úgy veszik valahonnan. Na oda lehet árulni szépen.

@Met:

Jóvanna. :D Gondoltam a Corel nem olyan népszerű dolog, mint az Adobe termékei... Eszem nem jutott hogy itt annak is van topikja... Amúgyis minden már azt mondja, hogy át kéne állni AI-ra... De az egyelőre idegen még nekem.

(#19450) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok :)
Minap találtam egy .gifet ami áll vagy 50+ képkockából. És az lenne a kérdésem , hogy hogyan lehet azt megoldani photoshopban (cs6) ( de akár lehet külön program is ) hogy ki mentse az összes képkockát külön - külön jpg/png fájlba ? És ne nekem kelljen egyenként meg tenni azt. Illetve a neve is meghatározható ( xyxy1 .. xyxy2 ... stb módon pl). Nem feltétlen muszáj hogy ez PSben történjen , lehet más program is.

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.