Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19751) OhAi27 válasza #27813376 (#19748) üzenetére


OhAi27
tag

nem akarsz ebbol egy 'how to' videot csinalni?

(#19752) ViZion válasza OhAi27 (#19751) üzenetére


ViZion
félisten

...arról, hogy rétegmásolat készül? Ne már. [link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19753) #27813376 válasza OhAi27 (#19751) üzenetére


#27813376
törölt tag

Tényleg lehetne, pont erről amit csináltam anno nem találtam semmit.
Betű 3d van, de pont ami a lényeg, az oldalán a minta visszaadása, azt nem találni sehol.

(#19754) OhAi27 válasza #27813376 (#19753) üzenetére


OhAi27
tag

de talalni. keress ra business card mockup tutorialokra.

es azert kertem, h legyen mar egy vidi belole mert anno nekem is keresni kellett es magyarul nincs mockup tutorial. (legalabbis mikor nekem szuksegem volt ra nem talaltam). Szal hianypotlo lenne szvsz.

(#19755) #27813376 válasza OhAi27 (#19754) üzenetére


#27813376
törölt tag

Közben mire megírtad, találtam egyet: [link] Direkt nem linkelem, ha kell privátban elküldöm, de így is minden lúzer ezt használja és semmit se dolgozik meg érte. Nem rátok értem nyilván hanem akik semmit se tanulnak csak lopkodnak.

Még jó, hogy nem találtam meg előbb. Hát ebbe csak beilleszti az ember a képet és kész... Még csak dönteni sem kell. Nagyon örülök neki, hogy magamtól rájöttem a szisztematikájára, így sokkal nagyobb tudást kaptam mintha a kész mockup-ba csak berakom amit kell. Telefon homescreen készítésénél is mindig döntöttem, vágtam, stb, más meg betolta a kész cuccba :D Most már egy-két készet biztos fogok használni, de nem mindegy, hogy magam is össze tudom rakni ha kell. A legnagyobb örömöm, hogy a PS-t kb. januártól használom, addig azt sem tudtam a layer mire való.

Megcsinálom azt a videót, de gyúrnom kell rá kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#19756) OhAi27 válasza #27813376 (#19755) üzenetére


OhAi27
tag

ok koszi.

egyebkent en csodalkoztam mikor linkelted, hogy miert nem hasznalsz egy mockup templatet. :D
(graphicburgerest pl pont ismertem en is.)

azzal, h minden luzer ezt hasznalja nem ertek egyet mondjuk. ezek a templatek szamomra egy vazkent mukodnek, altalaban mindig alakitok rajtuk kicsit a sajat izlesemnek megfelelolen. (Na meg ha minden egyes nevjegykartyanak amit keszitek kulon-kulon mockupot csinalok akkor azzal eleg sok ido elmegy, es az ugyfelek 90%-a ugyse tudja majd, h az egy template.)

[ Szerkesztve ]

(#19757) neko18 válasza BonFire (#19749) üzenetére


neko18
senior tag

2 hete tanultam meg ezt az egyetemen, bár nekem annyira nem tetszett. Jobban szeretem én magam ráilleszteni :C

kdxsv

(#19758) Dluinet válasza neko18 (#19757) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Ezt egyetemen tanítják?
Úgy érzem túl kemény vagyok a munkatársaimhoz, túl sokat követelek tőlük.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19759) neko18 válasza Dluinet (#19758) üzenetére


neko18
senior tag

Igen, de csak idén került be a kurzushoz tananyagként :)
Mivel csomagolási szakirányon vagyok ezért tanulunk Adobe-ról is és később Autodes-ről is mert a szakmában szinte elkerülhetetlen lesz a két szoftvercsalád.

Nem követelsz sokat tőlük, 5 perc alatt megtanultam hogyan kell használni :)

De a PS meg más tervező eszközök szerintem olyan szoftverek hogy ha van egy célod akkor sok féle képen meglehet csinálni...Ezért is mondtam hogy nekem annyira nem tetszett ez a megoldás, jobban szeretem azt ha én illesztem rá, esetleg bonyolultabb formáknál lehet jobb szerintem ez a funkció.

kdxsv

(#19760) BonFire válasza OhAi27 (#19754) üzenetére


BonFire
veterán

Perhiniák mester a Photoshop gyorstalpaló vagy a mesterképző kiadványán csinál névjegykártya látványtervet, sőt, könyvborítót is. Szóval van belőle. Csak fantázia kérdése, ki mit hoz ki belőle. Túldimenzionálni sem kell a témát.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#19761) OhAi27 válasza BonFire (#19760) üzenetére


OhAi27
tag

hm nekem ez kimaradt pedig lattam mind a ket emlitett dvd-t. Igaz eleg regen...

(#19762) BonFire válasza OhAi27 (#19761) üzenetére


BonFire
veterán

Csináltam az én verziómról egy videót.

[link]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#19763) OhAi27 válasza BonFire (#19762) üzenetére


OhAi27
tag

gyors volt, koszi! :)

(#19764) daninet


daninet
veterán

Van egy képem aminek elmásztak a színei egy kicsit. A háttérben van a képen egy tárgy amiről tudom, hogy fehér kell legyen. Hogyan igazíthatom legegyszerűbben a színeket? Ezer éve volt egy fotó szerkesztő programom amiben ráböktem egy fekete helyre és egy fehérre (vagy legalábbis amiről tudta az ember, hogy az kellene legyen) és hozzáigazította a színeket. Van valami hasonló funkció PS-ben?
Most csak mozgatom a csúszkákat mindenfelé de nem jutok vele dűlőre valami folyton túl zöld vagy túl piros :(
Meg van a raw is.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#19765) #27813376 válasza BonFire (#19762) üzenetére


#27813376
törölt tag

:Y :R :D

(#19766) ViZion válasza daninet (#19764) üzenetére


ViZion
félisten

ctrl+ L és ott jobbra van a fekete, szürke és fehér pipetta... de ez sokszor még nem elég, hue/saturation is kellhet.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19767) daninet válasza ViZion (#19766) üzenetére


daninet
veterán

:R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#19768) pufancska válasza daninet (#19764) üzenetére


pufancska
tag

Ha meg van a raw, akkor meg egyszerű. PS-ben kinyitod a rawot és beállítod a White Balance-t és kész.

(#19769) pufancska válasza BonFire (#19741) üzenetére


pufancska
tag

Látom mégis beléd bújt a kisördög. Köszönöm, mint mindig ez is minőségi munka. :R

(#19770) pufancska válasza #27813376 (#19755) üzenetére


pufancska
tag

Egy kis tévedésben élsz. A mock up nem lúzereknek van kitalálva, hanem olyanoknak akiknek arra esetleg nincs idejük, hogy egy névjegykártya látványtervét elkészítsék. És itt az idő főleg az ügyfél miatt van, mert azt már nem fizeti meg, de elképzelni a végét nem tudja. Szerintem egy igen jó dolog és nagyban megkönnyíti az ember munkáját.

(#19771) OhAi27


OhAi27
tag

van arra valami gyorsbillenytu, hogy ha novelem a canvast hozza igazitsa a kepet? (tehat, h ne free transformal kelljen felnagyitani)

(#19772) Dluinet válasza OhAi27 (#19771) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ctrl+alt+i

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#19773) OhAi27 válasza Dluinet (#19772) üzenetére


OhAi27
tag

koszi

(#19774) BalanceR


BalanceR
addikt

Lehet, hogy nem ebben a topicban kapok választ, de próba szerencse...
Szükségem lenne egy nagyobb képgyűjteményre, lehetőleg nagy felbontásban, és ingyenesen.
Olyasmire gondolok, amiben kategóriákra bontva találok képeket felhőkről, égről ,épületekről, autókról, tűzről, füstről, állatokról,szerszámokról ,repedésekről, bizbaszcsillagszóróról... (szóval tényleg mindenről....)
Nem stock archvum kellene, nem tudnám megfizetni, meg nem is munkához kellene, csak hobbyshoppoláshoz, szóval az sem baj, ha a google-al összeszedett képgyűjtemény, csak egyben le tudjam tölteni, és ne nekem kelljen összevadászni...
Tud valaki ilyesmit?

:R

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#19775) Dany007 válasza BalanceR (#19774) üzenetére


Dany007
veterán

Esetleg sxc.hu. Itt a többség ingyenes. Sima regisztráció után tölthetsz.

(#19776) BalanceR válasza Dany007 (#19775) üzenetére


BalanceR
addikt

Köszi! :R
Bár én inkább olyanra gondoltam, amit egyben le lehet tölteni.
(egy pár gigás .rar vagy .zip)

Szerintetek hülyeség lenne egy félig publikus Dropboxot csinálni, amibe bárki feltölthet képeket a közösségből, illetve hozhat létre kategóriákat? Nem lenne fizetős tartalom, bárki leszinkronizálhatná a gépére a teljes tartalmat, vagy akár csak egy kategóriát, esetleg csak egy képet... lehetne egy minimum felbontás, meg persze jogvédett képet lehetőleg nem töltenénk fel.
Egy ember évek alatt tudna csak összeszedni annyi képet, amit párszáz ember egy hét alatt...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#19777) OhAi27 válasza BalanceR (#19776) üzenetére


OhAi27
tag

szerintem az itt forumozok tobbsege hasznal stockphoto oldalakat, akik meg nem azoknak egyszeruen nincs szuksege ra.

magat az otletet tamogatom, de nem hiszem, h 1 het alatt akkora mennyisegu kepet 'rantanank' ossze, h az barkinek is megerje az idejet.

(#19778) BalanceR válasza OhAi27 (#19777) üzenetére


BalanceR
addikt

Stockot sokan azért használnak, mert nincs kedvük, idejük végigvadászni a netet egy megfelelő képért....
Vagy mert megfizetik/ megtérül, de hobbyshoppereknek, kezdőknek, lelkes amatőröknek aranybánya lenne egy ilyen archivum.

Oké, az egy hét talán túlzás, de biztos mindenkinek van a gépén már most pár kép, ami nem liszenszelt, ingyenes, és megosztaná, ha mindenkinek csak 50 ilyen képe van és mondjuk 100 emberke venne részt a gyűjtésben, az már 5000 kép, ha beleszámítjuk azt, hogy sokaknak megvan ugyanaz a fotó, akkor is olyan 3-4000 kép lenne kezdésnek.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#19779) ViZion válasza OhAi27 (#19771) üzenetére


ViZion
félisten

image size a canvas size helyett? :U

BalanceR: "Stockot sokan azért használnak, mert nincs kedvük, idejük végigvadászni a netet egy megfelelő képért...." lol... ha pro vagy, akkor ez nem kedv, hanem pénzkérdés. Az idő pénz, amit egy határig fizet a megrendelő, majd tul. képpen ott vagy, hogy bukóra keresgélsz, illetve már ha mittomén 2 órát keresel, netezel az mondjuk 1500 Ft, mert baráti árat mondtam, utána azt hegeszteni kell, stb... szal. a netes képpel vagy szerencséd van, vagy annyiba fáj, mint egy stock. Vannak ingyenes adatbázisok -főleg vectorosat szoktam keresni ezekben, szal. nem új ötlet...

"és mondjuk 100 emberke venne részt a gyűjtésben, az már 5000 kép" így működik a legtöbb ügynökség. Rengeteg fotópályázat van, párom fotózik, sokat nézte ezeket, amíg fel nem világosítottam... Tehát meghirdetünk egy pályázatot, téma a szép ég. Várjuk a nagyfelbontású képeket. Fődíj egy okos TV, második a blu-ray, harmadik fotóstáska, a többieknek meg szépen kivert lószerszám. A költség még marketinggel együtt is 1 milla alatt van. Regeléshez a feltétel, hogy lemondasz a kép minden jogáról, több képpel is nevezhetsz, stb. Eredmény: marketingtől függően van egy rakás jó képed, legálisan, jogokkal, mindennel. Szal. ezt is megcsinálták már sokan. De ilyen a legtöbb "designolj egy bármit ebben a témában" dolog is. Ha nincs is közte a nyertes, rengeteg ötlet, új látásmód kerül be ezek által, amit fel tudnak használni akár más projectben is... ;) üdv. a marketing világában :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19780) BalanceR válasza ViZion (#19779) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem PRO felhasználóknaknszántam a képgyűjtést, csak lelkes amatőtöknek, hobbyshoppereknek, tanulni. Arra szerintem jobb ez a megoldás, mint a Free stock oldalakst vadászni...
Mindenesetre én létrehozok egy nyitott dropboxot, és elkezden feltölteni a képeimet / googleal összevadászott képeket, majd, ha valakit érdekel, szól, és adok neki hozzáférést.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#19781) BonFire válasza Dany007 (#19775) üzenetére


BonFire
veterán

Hát, kapásból a legelső kép, amit kiválasztottam, az iStoctra visz. Ami pedig fizetős. Vannak még ilyen ingyenes oldalak, pl az RGBstock, de az ingyenes képek ratyik egytől-egyig. A jókért mind fizetni kell.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#19782) Dany007 válasza BonFire (#19781) üzenetére


Dany007
veterán

Sajnos ez igy van... A felhasznaloi ingyenes kepek kozott vannak fizetos stock fotok is. Sajnos a jo kepek mind fizetosek, de azert lehet talalni 1-1 jo ingyeneset is.
Jobb mint google ben keresni nagymeretu kepek utan. Mi evek ota hasznaljuk.
Sajnos a stock fotokat senki nem fizeti meg. Paromek cege fizetett elo annak idejen a shutterstockra. 1 honap valami 50k volt. De megerte mert sok olyan szinvonalas munkajuk volt ahol ezt boven megfizettek. De a legtobb esetben nem fizetik meg. Nekik is csak egy honap volt, begyujtottek egy rakas jo kepet, texturat stb...

[ Szerkesztve ]

(#19783) alok


alok
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék tőletek!
Az miért van, hogy nem enged shape-t készíteni ebben a szituációban?

(#19784) ViZion válasza alok (#19783) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem azért, mert alakzatban van alakzat. Csináld külön, sőt, jobb, ha rögtön vektoros programban csinálod. Elég fájdalmas, hogy az Illustratort és a Photoshopot még nem gyúrmázták egybe.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19785) tikshow válasza ViZion (#19784) üzenetére


tikshow
addikt

Illustator megnyitja a PSD-t, mi több a PSD-ben készült shape/path-okat + betűket vektorosként olvassa be.

[ Szerkesztve ]

(#19786) BonFire válasza alok (#19783) üzenetére


BonFire
veterán

Na, szóval…! Előrebocsátom, hogy kicsit nehéz lesz megérteni elsőre, de megpróbálom illusztrálni.

A Photoshopban az alakzatoknak többféle üzemmódja lehet. Lehet egy alakzat pozitív és negatív. Attól függően, hogy egybe akarod-e gyúrni a másikkal, avagy kivonnád-e a területet belőle. Továbbá lehetnek metszetei egymásnak, avagy a metszet negatívjai. Ábra:

Na most Illustratorban könnyű látni, hogy mi van "kívül", és mi "belül", ugyanis alapértelmezetten ki vannak töltve az alakzatok színnel. Photoshopban meg addig nem derül ki, hogy rossz alakzatmódban vagy, amíg meg nem próbálsz hozzákapcsolni egy vektormaszkot.

Javaslat:

A Path Selection Toollal válaszd ki a legkülső alakzatot, majd az alakzatmódját állítsd pozitívra (Combine Shapes).

Majd válaszd ki a belső alakzatokat, amelyek "lyukakat" ütnek a külsőbe, és az alakzatmódjukat állítsd negatívra (Substract Front Shape)

Ha mindent jól csinálsz, akkor a végén egy olyan összetett alakzatot fogsz kapni, amihez már hozzá tudod kapcsolni a vektormaszkot. A jövőben pedig az ilyen munkáknál érdemesebb az Illustratort segítségül hívni. Mert bár az alakzatok sokat fejlődtek CS6 óta Photoshopban, a Pen még mindig nem úgy működik, hogy alapértelmezetten alakzatot hozzon létre. De rajzoláskor át lehet állítani.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#19787) ViZion válasza tikshow (#19785) üzenetére


ViZion
félisten

Lehet, hála a nagytalpúnak ilyen perverzkedésekre nem volt még szükségem. Ami vektoros, azt max smart objectként húzom PS-be, kényelmes és jó. Nem fogok olyan pathba, amit látom, hogy szívás PS-ben csinálni (ha több idő, akkor is szívás, nem csak bonyolultságra értem), mert az öngól.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19788) alok válasza BonFire (#19786) üzenetére


alok
csendes tag

Először is köszönöm a tanácsokat!

Lépésről lépésre megcsináltam, de valamiért nem engedte így sem.
Az alakzatban három területet akartam kivonni de a kicsi körnél mindig tiltakozott.

Aztán kijelöltem a külső nagy vonalat és nyomtam egy "Exclude overlapping shape areas"-t és tadaam jó lett!

(#19789) TomyLeeBoy


TomyLeeBoy
tag

Üdv!

CS6-ban akármilyen színt választok ki mindig szürke lesz belőle, csak a szürke különböző árnyalatai. Mit állíthattam el? Nem tudok rájönni.. :/

Az idő sebessége: 1s/s

(#19790) Met válasza TomyLeeBoy (#19789) üzenetére


Met
nagyúr

Image-Mode nem Grayscale-en van véletlenül?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#19791) TomyLeeBoy


TomyLeeBoy
tag

Meglett köszi. Létrehozásnál lett szürkeárnyalatosra állítva a színprofil, sose használtam még, nemtudom hogy állítottam el. :D

Az idő sebessége: 1s/s

(#19792) andorra


andorra
őstag

Egy feladathoz kérnék segítséget: ikonképeket szeretnék létrehozni egy program számára. Léteznek ilyen ikonképek, de fehér háttérrel, itt azonban átlátszó háttérre van szükség. Hogyan oldható meg legegyszerűbben az átalakítás ?

(#19793) ViZion válasza andorra (#19792) üzenetére


ViZion
félisten

Kijelölöd a fehér részeket, kitörlöd. Majd mentés másként - web and devices, png24, transparent

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19794) Bunken


Bunken
tag

Üdv mindenkinek!

Valaki esetleg vállal képszerkesztést?

Van egy képem amiről egy felirat kellene nagy felbontásban, nem pixelesen és egy kicsit más színekben.

Valamilyen úton-módon ha kell meghálálom a dolgot!

(#19795) BonFire válasza Bunken (#19794) üzenetére


BonFire
veterán

A pixeles állományt újra szoktuk szerkeszteni általában valamilyen vektoros szerkesztőprogramban. Én például Illustratorban. A kész állományt aztán tetszés szerint fel lehet használni, bármekkorára nagyítani minőségromlás nélkül. Feliratra, logófeliratra is ezt a módszert javaslom.

Privátban meg tudod mutatni a fényképet, ami szemrevételezése után tudok neked árajánlatot mondani. A kész állományt természetesen a legszéleskörűbb felhasználásra alkalmas formában adom át. Kapsz belőle nagy felbontású, háttér nélküli, pixeles PNG képet, vektoros állományokat (AI, EPS, SVG), plusz nyomdakész szintén vektoros PDF-be is megkapod.

Most éppen van rá szabad kapacitásom. Olcsón dolgozom.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#19796) Dany007 válasza BonFire (#19795) üzenetére


Dany007
veterán

Ez milyen szép, szakszerű szöveg! :)
Épp mintha egy árajánlatba írnám bele. :)

(#19797) Hintalow


Hintalow
senior tag

Sziasztok!

szabad itt kérdezni úgy is, hogy én gimpet használok? (csak lelkes amatőr vagyok, és ugye ingyenes) tudom, hogy van topikja, de kb deglett.
Színátmenetet szeretnék csinálni egy kép széleinél:
ez lenne a kép
pólóra nyomtatnám, az első elképzelés az volt, hogy csak a fejet kivágom (ebben már van gyakorlatom) csak a bajszok miatt macerás lenne.
Inkább úgy remélem megoldani, hogy a fej körüli tépett résznél vágnám ki, és ott színátmenettel csinálnám meg a leendő póló színéhez.
Szerintetek?

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#19798) OhAi27 válasza Hintalow (#19797) üzenetére


OhAi27
tag

szerintem felejtsd el...polora szitanyomassal szoktak nyomni, persze vannak mas modszerek is de tudomasom szerint azok nem tul strapabirok. Persze ha csak 2-3 alkalomra kell a polo akkor hajra.

(#19799) Hintalow válasza OhAi27 (#19798) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nyugi, a pólós részben az átlagnál jobban vágom a dolgokat :)
van tapasztalatom mindennel, transzferfólia, flex/flock, szitanyomás, amit csak el tudsz képzelni
mostanában dtg nyomtatást használok, több hasonló ábrákból készített pólóm van, hidd el, tartósak azok :K

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#19800) BonFire válasza Hintalow (#19799) üzenetére


BonFire
veterán

A fejet a kontúr mentén kivághatod, a kilógó bajuszt pedig újrarajzolod új rétegen. Nem tudom, Gimpben lehet-e olyan szép elvékonyodó ecsetvonásokat csinálni, mint Photoshopban, mindenesetre amennyiben igen, akkor Pennel szépen megrajzolod a bajusz ívét, majd egy beállított, fehér színű, fokozatosan elvékonyodó ecsetvonással megalkotod a bajuszt.

Macerásabb hajaknál is ezt a technikát szoktuk alkalmazni. Wacom táblával még gyorsabb, ott csak pár lendületes mozdulatra van szükség, és kész a hajszál/bajusz. Ha fekete pólóra lesz, akkor pedig fontos, hogy látsszanak a bajuszszálak.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.