Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) jhos910 válasza general (#18450) üzenetére


jhos910
aktív tag

Valamit félremondtak a srácok! Alt lenyom és közben jobb klikkel jobbra balra húzod az egeret és változik a brush méret. Ha fel le akkor meg a lágysága.

(#18452) general válasza jhos910 (#18451) üzenetére


general
addikt

na ez működik, köszi, viszont ha a shortcutot átállítom (pl Ő és Ú a kicsinyítés-nagyításra) egyáltalán nem működik... nem értem. pedig Apply, leokézva, és mutatja is az új gyorsbillentyűt, de nem működik... fura.

(#18454) rii válasza jhos910 (#18433) üzenetére


rii
nagyúr

nem hiszem hogy feltötlhetném a netre a fotóját )))))-.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#18455) rii


rii
nagyúr

PS-al ha be guide-zom a 3.6 m széles 2.4 m magas képet, akkor fel lehet darabolni?

slice vagymi?

Ti hogy oldalnátok meg, hogy olyan A3-as lapokat kapjatok, ahol még egymást is fedik a képrészletek minden A3as lapon, hogy a ragasztásra legyen hely, és ne összeilleszteni, hanem egymára ragasztani kelljen?

előzmény:
havernak próbálunk kinyomtatni egy képet.
A3-as lapokra,
78 db A3-as

acrobat hibásan nyom ki pár lapot a 78-ból, emiatt kuka az egész.
posterazor elszáll több gépen is
Win alatt meg kiírja, hogy nincs elég hely a GBU (vagymi) file-hoz.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#18456) zetecR válasza rii (#18455) üzenetére


zetecR
addikt

Nem lenne jobb egyben kinyomni?

Egyébként a Corel ez magától tudja; nincs lehetőséged azzal megoldani?

[ Szerkesztve ]

(#18457) jhos910 válasza rii (#18455) üzenetére


jhos910
aktív tag

Akkor had keressek rá neked ismét.

(#18458) rii válasza jhos910 (#18457) üzenetére


rii
nagyúr

nagyon köszönöm
én is próbáltam keresgélni, de elakadtam
munkahelyemen meg most agyhalalál van ))))-.

köszönöm!

#18456) zetecR: corel sajnos nem a munkahelyemen, sem otthon nincs )-.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#18459) jhos910 válasza jhos910 (#18457) üzenetére


jhos910
aktív tag

Sok sikert! :)

(#18460) pufancska


pufancska
tag

Valaki tudna segíteni, bár nem egészen PS. A photoshopban megrajzoltam valamit egy réteg, háttér nincs. (vagyis a háttér átlátszó, transparent) Lementem PSD-be. Behúzom Illustratorba raszterizálom (tökéletesen elkészíti ahogyan nekem kell). És menteni akarom bármilyen formátumot (kiterjesztést választok) mindig fehér háttérrel menti. EPS nél beállítom, hogy átlátszó legyen, de akkor is van fehér háttér. Ha valaki tud segíteni akkor megköszönném, én már feladtam.

(#18461) pikszel válasza pufancska (#18460) üzenetére


pikszel
őstag

Azt nem értem, hogy ha megoldottad photoshop-ban az átlátszóságot, akkor azt miért akarod illustratorban mégegyszer megcsinálni? A illustrator rasterize parancsa arra való, hogy az ott elkészített vektoros grafikát konvertáld pixelképpé. Tehát mi a cél?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#18462) ViZion válasza pufancska (#18460) üzenetére


ViZion
félisten

PS-ből mentsd eps-be, vágógörbével. Bővebben BF blogján van róla.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18463) pufancska válasza pikszel (#18461) üzenetére


pufancska
tag

A cél az lenne, hogy vektoros képet szeretnék készíteni, tehát végtelenségig nagyítani és tovább a cél.

Ő lenne, nem azt kérem, hogy valaki csinálja meg, hanem azt, hogy hogyan is kéne.

(#18464) pufancska válasza ViZion (#18462) üzenetére


pufancska
tag

ÉS hol van a blogján, mert már azt is túrtam, de nem találtam választ. Mentettem PS-ből eps be és attól még nem lesz vektoros, ha jól látom.

(#18465) pikszel válasza pufancska (#18463) üzenetére


pikszel
őstag

Aha. Akkor inkább az Image Trace kell neked ami a pixelképet vektorizálja, majd azt mentsd le eps-be.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#18466) ViZion válasza pufancska (#18464) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, nem, attól nem lesz vektoros. De nem is mondtad, h az a cél. Iluban vagy Corelben trace, de komplexebb képeknél jobb erre spéci programmal menni, pl. Vector magic, amit utána Corelben lehet javítgatni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18467) Dluinet válasza pufancska (#18463) üzenetére


Dluinet
nagyúr

vektoros eps

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18468) trisztan94 válasza pufancska (#18463) üzenetére


trisztan94
őstag

De ezt miért nem illustratorban csináltad alapból? :F

https://heureka-kreativ.hu

(#18469) pufancska válasza pikszel (#18465) üzenetére


pufancska
tag

Köszönöm a választ megoldottam a segítségeddel.

ViZion: Kevertem a fogalmakat, Illustrator még mindig nem a barátom

Dluinet: Köszönöm, hogy megcsináltad, de pont ezt akartam elkerülni, mert én szerettem volna tudni elkészíteni, mert ugye mindig nem kérhetek büntetlenül, meg persze ingyen.

trisztan94: Mert nem értek hozzá, annyira mig ezt Ps-ben megrajzoltam 3 perc allatt, addig IL-ban még az alakzatok váltásával bajlódnék. (Ha több szabad időm lenne bele ásnám magam, de idáig a PS mindig kihúzott a bajból)

Köszi még egyszer mindenkinek :R

(#18470) Djuree


Djuree
félisten

sziasztok!

valaki tudna nekem segíteni?
bnőmnek szeretnék egy kis meglepit és egy milkás bonbon elejét kéne átszerkeszteni, hogy a milka feliratot átírni a bnőm nevére, hogy a háttér is jó legyen, tehát mintha eredetileg lenne ott a neve, vmi hasonló betűtípussal. :)
én nem értek a photoshophoz sajna. :(
pm-ben írjon aki tud segíteni! :R

köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18471) privacy99


privacy99
senior tag

Van olyan megoldás, hogy az Illustratorban készült vázlatot át tudjam küldeni PS-be? Azért kellene, hogy effekteket tudjak rárakni, de az is jó lenne, ha a keretek vastagságát is tudnám állítani. Ha jól olvastam erre nincs megoldás, ez így van?

Ezek szerint sokkal jobban megéri szenvedni kicsit a PS vektor eszközeivel, mint a végén áthuzogatni egy rakomány vektort..

A raszterizálás.. stb. nem játszik, mert nekem mindenképp tudnom kéne állítani a border-ek vastagságát. Ha jól gondolom az egyetlen megoldás a másolgatás, majd smart object-ként tudom állítani a bordert később is?!

(#18472) ViZion válasza privacy99 (#18471) üzenetére


ViZion
félisten

öööö.... mi van?
"Van olyan megoldás, hogy az Illustratorban készült vázlatot át tudjam küldeni PS-be?"
pl. drag&drop, smart object
"Azért kellene, hogy effekteket tudjak rárakni, de az is jó lenne, ha a keretek vastagságát is tudnám állítani."
Effektezni Iluban is lehet, de ha PS kényelmesebb, akkor a fenti módszerrel áthúzva szinte mindenre van lehetőség. Keret vastagság is állítható iluban, ps-ben is.

"Ha jól olvastam erre nincs megoldás, ez így van?"

"Ezek szerint sokkal jobban megéri szenvedni kicsit a PS vektor eszközeivel, mint a végén áthuzogatni egy rakomány vektort"
Feladattól függ. Pár alakzatért nem indítanék Corel-t, vagy Ilustratort, de azért... kenyeret a kenyérbótbó'.

"A raszterizálás.. stb. nem játszik, mert nekem mindenképp tudnom kéne állítani a border-ek vastagságát. Ha jól gondolom az egyetlen megoldás a másolgatás, majd smart object-ként tudom állítani a bordert később is?!"
ööö...uhhh. Zavart érzek az erőben :U raszteres alakzatnak ott a stroke, nem szép, de van. Ha már smart object és PS-ben van, akkor dupla klikk a rétegen és iluban javítgatod, mented és megjelenik a javítás PS-ben. Ez LEHETŐSÉG, sztem kényelmes és gyors, főleg, ha nagy plakát kell, ezzel lehet úgy szerkeszteni, h nem kell egy gigás raszteres fájllal szívni... Feladattól függ, hogy mi a kényelmes. Lehet inkább ilustratorban az effekteket kellene átnézned, és abban dolgozni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18473) privacy99 válasza ViZion (#18472) üzenetére


privacy99
senior tag

Köszönöm. Tudom, hogy a smart object-eket könnyű kezelni, jó dolognak is tartom, viszont nekem most több száz jött össze belőlük, és mindegyiket egyenként kellett tudnom módosítani PS-ben. Az Ai-s effektek átnézése viszont nagyon jó ötlet. Még viszonylag kezdő vagyok a témában úgyhogy lehet hogy csak én nem tudom eléggé kezelni még ezt a 2 programos dolgot.

Végül úgy oldottam meg (és oldom is éppen), hogy áthuzogatom egyenként, majd ott összerakom újra a teljes alakzatot, és mehetnek az effektek. Ha vastagítás kell..stb. akkor pedig smart object úgyis. Csak azért kérdeztem ,hogy hátha van valami egyszerűbb módszer, mert egy 3D-s, (nekem) bonyolult alakzatról (egy sajátos hangfal) van szó, és (az elnevezgetés ellenére) sok idő újra összerakni PS-ben, miután az "alkatrészeket" átdobáltam.

Köszönöm még egyszer!

(#18474) ViZion


ViZion
félisten

Másnak is van gondja a CC fizetéssel? Azt mondta a főnök, h jött e-mail, h feltörték a rendszert, adatokat loptak, etc... OK, de ez már korábban volt, jelszó lett cserélve, stb... Viszont nem fogadja el a kártya adatokat, azt írja az ő oldalukon a hiba, próbáljam később... hát 3 napja próbálgatom, kezd a tököm tele lenni Adobe-val. Ekkora balfék cég lenne tényleg? Vagy nem kell nekik a $$$? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18475) Pikaa


Pikaa
aktív tag

Sziasztok!

Eddig szabadon igazithattam a vágó eszközt,de mostmár nem tudom(a 4 sarkánál lehet,mint a képen is látszik,de arányosan alakítja akkor és eddig nem így volt),pl. fel-le ,jobbra-balra igazítani,mi lehet az oka?

kép

[ Szerkesztve ]

(#18476) ViZion válasza Pikaa (#18475) üzenetére


ViZion
félisten

Fent a vízszintes csíkban az eszköz tulajdonságnál bekapcsoltad sztem az oldalarány-tartást.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18477) Dluinet válasza Pikaa (#18475) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Fent a vízszintes csíkban az eszköz tulajdonságnál nyomd meg a törlés gombot

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18478) Pikaa válasza Dluinet (#18477) üzenetére


Pikaa
aktív tag

@ Vizion & Dluinet: Köszönöm! :R

(#18479) Bakter9011


Bakter9011
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon érdekel a képek, animációk illetve videók szerkesztése vágása stb. Szeretnék mindegyikkel megismerkedni legalább haladó szinten. Photoshopot már sokszor használtam de csak amatőr módon, sosem tanultam, magamtól jöttem rá a dolgokra és azt szeretném tudjam mit miért csinálok. Ezekhez szeretnék könyveket vásárolni ami még aktuális és nem az 5 évvel ezelőtt kiadott programmal tanít meg bánni. Interneten nem szeretnék tanulni mert akkor akarva akaratlan elkalandozok elkattintgatok és nem lesz belőle semmi, meg olvasni jobb könyvből amúgy is...

A legfontosabb most a video szerkesztő program lenne amihez keresek könyvet. Ezeket találtam: egy ketto

Photoshop könyv

A flashre tippem sincs mi lenne a jó.

Aki hozzáértő legyen szíves dobjon egy választ vagy ez privát üzit, hogy mi lenne a jó választás! Köszi előre is! Szép estét!

(#18480) trisztan94 válasza Bakter9011 (#18479) üzenetére


trisztan94
őstag

A flash-t felejtsd el, már jó pár éve próbál mindenki megszabadulni tőle. (legalábbis webes területen)

https://heureka-kreativ.hu

(#18481) #40935168 válasza trisztan94 (#18480) üzenetére


#40935168
törölt tag

+1
Flash-re ? HTML5. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18482) ViZion válasza Bakter9011 (#18479) üzenetére


ViZion
félisten

Az első hsz-ben linkelt megoldások jók az újabb PS-hez is nagyrészt. Ha meg nem, akkor azzal is tanulsz, h adoptálod rá. A PS 7 óta az alap eszközök használata alig változott.

Olvasni jobb könyvből... regényt. PS-hez meg tutorial kell -ezért nem szeretem a videósakat, mert a szövegessel nekem kényelmesebb volt gyakorolni.

Videó szerkesztést a Sony Vegas és a Premiere Pro topikban kérdezd. Flash? OMfG... Már frissítések sem jöbbek a legtöbb plattformra, ebbe nem érdemes investálni időt. Ennél szopóbb talán csak a silverlight tanulás lenne... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18483) privacy99 válasza Bakter9011 (#18479) üzenetére


privacy99
senior tag

A photoshop könyv megvan nekem is így arról tudok nyilatkozni. Én kb. a felét már átvettem. Ha kezdő vagy (pl. vannak eszközök, amiket nem ismersz), akkor jó az a könyv. De nagyon alap, és eléggé úgy magyaráz, mint aki még számítógépet sem látott. Ha túl vagy azon hogy melyik eszköz mire való, mihez kb. hogy kezdenél hozzá, akkor ennél kicsit "erősebb" könyv kell. Az alapokhoz viszont tökéletes.

(#18484) Bakter9011 válasza privacy99 (#18483) üzenetére


Bakter9011
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

Ezt jó hogy leírtad, pont erre voltam kíváncsi, néztem pár tutorial videot és azokban is az a baj, hogy vagy papucsállatkáknak fordítja le a programot vagy úgy veszi, hogy profi vagy. Évek óta használom hobbiból a ps-t képek szerkesztésére (ezt azt eltüntetni vagy éppen összevágni két képet stb) szóval tudom mi mire való, csak használni nem tudom úgy ahogy szeretném :)
Akkor keresek egy másik könyvet

(#18485) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

tudom, hogy ez nem annyira photoshop kérdés, de a legtöbb szaki ide szokott járni. indesign-ban nyomtatni akarunk egy szóróanyagot, a nyomda kért 3 mm kifutót. ha berakom, két-három helyen ilyen jelenség tapasztalható. ha nincsen kifutó, minden tökéletes. eléggé para a szitu számomra, ha valakinek van ötlete ne tartsa magában : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#18486) ViZion válasza Agostino (#18485) üzenetére


ViZion
félisten

Ööö...Nem értem. PS-ben készült? Akkor mentsed onnan. ID-ben készült és beimportáltad a képeket? Akkor a képdoboz méretét állítsd át, vagy a canvas méretet.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18487) Agostino válasza ViZion (#18486) üzenetére


Agostino
addikt

nem akartam félinfót adni. ez id-ben készült, egy egyszerű téglalap, feltöltve színnel. a legtöbb helyen oké (120 oldalból 117-en) ez a történet, de akad három pont a kiadványban, ahol ez fordul elő. semmiben sem mások ezek az oldalak, vagy én nem tudok rájönni miben térnek el. nem vágom miért van ez :(

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#18488) Agostino válasza Agostino (#18487) üzenetére


Agostino
addikt

oh, jólvan, lüke voltam, inside bleed-et 0-ra tettem, ez volt a nyűgje

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#18489) GergőBp


GergőBp
tag

Háj evri bádi! :)

Olyan kérdésem lenne, hogy PS-ben hogyan tudom az alábbi "trükköket" megoldani? 1. a négyzetre emelős dolog lenne, míg a másika az a 6 ágú hópehely, csillag keverék:) Előre is köszönöm, ha valaki tudja a választ.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#18490) ViZion válasza GergőBp (#18489) üzenetére


ViZion
félisten

...ez komoly, ugye? :U
A "négyzetre emelős dolog" neve felsőindex, paragraph panelen is van, de ha nem megy, akkor csinálsz új szövegréteget, kisebb mérettel és odamozgatod.
A hopihe meg ecset szvsz, de lehet rajzolni is, free transform és utána elforgatod az ágakat.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18491) indigo


indigo
aktív tag

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem: vettem egy új Nikon fényképezőgépet és a jelenleg használt CS5.5 nem ismeri fel a .NEF fájljait. Erre azt találtam ki, hogy letöltöm a ma megjelent Camera RAW 8.3-at, hátha ez megoldja a problémámat. Ezt le is töltöttem és elindítottam a letöltött telepítő fájlt. A telepítéskor megjelent egy ablak, amiben fájlok írása történhetett. Ezután ismét elindítottam a CS5.5-öt de ugyanazt a hibát írja ki egy .NEF fájl betöltésekor, mégpedig:
"Nem lehetett az utasítást teljesíteni, mert a DNG fájlt készítő fényképezőgépet a Camera Raw telepített verziója valószínűleg nem támogatja. További információt a Camera Raw súgóban talál."

Az a furcsa, hogy pont ez a 8.3-as verzió támogatja a fényképezőgépemet. Lehet, hogy nem telepítette a megfelelő helyre? Vagy ez a CS5 már nem kompatibilis az újabb Camera Raw-kal? Van-e valami ötletetek?
Köszönöm a választ!

Erről a linkről töltöttem le. Most azt is látom, hogy az Adobe DNG Converter töltődik le a Camera Raw 8.3 néven. Azt hittem, hogy a Camera Raw 8.3 egy beépülő Plug-in lesz a Photoshoppomba és minden ugyanúgy fog működni, mint korábban. Ehelyett ez egy különálló program?

[ Szerkesztve ]

(#18492) ViZion válasza indigo (#18491) üzenetére


ViZion
félisten

Szvsz fotós topikban kérdezd meg, lehet előbb lesz válasz.

BonFire polgártással mi van? "Szokásos" tuning-túra, vagy merre? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18493) Dluinet válasza ViZion (#18492) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Talán most húzzák az idegeit?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18494) Met válasza ViZion (#18492) üzenetére


Met
nagyúr

Bement egy kis olajcserére...

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#18495) *Ropi* válasza indigo (#18491) üzenetére


*Ropi*
félisten

A linkről a DNG konvertert töltötted le, ami egy külső alkalmazás: semmi köze a Photoshophoz. A Camera Raw egy Photoshop plugin, ami külön már nem tölthető le, viszont automatikusan frissül a Photoshop "help" menüjében az "updates"-re kattintva (persze csak akkor, ha legális a PS). A DNG konverterrel a Nikon nef-jéből tiff-et tudsz konvertálni, azt már meg tudod etetni a PS-sel.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#18496) bAtt001


bAtt001
addikt

sziasztok, hobbi szinten szoktam magamnak képeket szerkesztgetni itthon phostoshopban, van még elég sok tanulnivalóm ezért kérnék most is tanácsot tőletek :) van az alábbi képem fekete fehér színben, na itt ha kitöltök egy részt valamilyen színnel a kontúrok menték keletkeznek fehér kis csíkok, ezeket szeretném eltüntetni. mi lenne erre a leghatékonyabb mód? minél gyorsabban lehessen csinálni a dolgot annál jobb :) köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#18497) pikszel válasza bAtt001 (#18496) üzenetére


pikszel
őstag

A festékes vödör beállításainál vedd feljebb a toleranciát ~200-ra. Az már segít. Esetleg a kitöltendő területet kijelölöd a számodra szimpatikus eszközzel, majd növeld meg a kijelölés 1-2 pixellel (Select > Modify > Expand) és így töltsd ki a kellő színnel.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#18498) bAtt001 válasza pikszel (#18497) üzenetére


bAtt001
addikt

köszi ez a tolerancia állítása jólesz nekem, ma is tanultam egy új funkciót :B :R

(#18499) ViZion válasza bAtt001 (#18498) üzenetére


ViZion
félisten

Gyakorlásra jó, de ez NEM minőségi megoldás. Elsőként fel kell mérni a képet, másodikként a felhasználást, majd a ráfordítható időt.
1.: a kép eléggé szabályos, a vektorizálás, átrajzolás sem kunszt, az eredmény tökéletes lesz.
2.: ha favicon vagy ilyesmi, akkor nem érdemes agyalni, nagyítás 2-8× méretre, vödör, ecset, kicsinyítés, kész.
3.: ez Te tudod...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18500) indigo válasza *Ropi* (#18495) üzenetére


indigo
aktív tag

Köszi szépen a válaszokat mindenkinek!
Leírom, hogy miként oldottam meg, hátha valaki hasonlóba ütközik. Úgy oldottam meg, hogy frissítettem az Adobe Application Managert, ami Creative Cloud-dá avanzsálta a meglévőt AppManagert és mielőtt crack-eltem volna a CS6-ot a telepítés után, elindítottam ezt a Creative Cloud-ot. Rögtön érzékelte, hogy fenn van a CS6 és felkínálta, hogy frissíti is azt. Elfogadtam, megtette, majd utána crack-eltem a CS6-ot. Photoshop indítását követően működik a Camera RAW 8.3, annyi a trükk, hogy PS-en keresztül inaktív a frissítés menüpont (talán a crack miatt), de már nem is lényeges többé.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.