Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55301) Zeki válasza Márton (#55300) üzenetére


Zeki
nagyúr

A lemezes játéknak mindig bent kell lenni. Még ha be is másolja hdd-re, indításkor ellenőrzi. Különben nyugodtan eladhatnád. Aztán az 1 lemez járna gépről gépre.

(#55302) Márton válasza Zeki (#55301) üzenetére


Márton
nagyúr

ok, de itt ugye kell az usb-s portál is, ami kb. egy hardveres védelem
na mindegy, köszi!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#55303) icemad válasza Márton (#55302) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A lemez sajnos kell. Nem tudom, hogy ezt meglehet e venni digitálisan, mert esetleg az is opció. Disney Infinityt meglehet...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55304) Márton válasza icemad (#55303) üzenetére


Márton
nagyúr

Ok. Ennyi. Csak tuleljuk valahogy.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#55305) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55306) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

LEGO Batman 2 - 373,75.- HUF :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55307) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Sziasztok!
Fejleményt értem el youtube fronton...
Ha egy olyan accounttal próbálom elindítani amelyikhez nincs xbox live gold, akkor ott feldob egy ablakot, hogy sajnos így nem indul el kérlek válassz egy accountot aminek van live tagsága. Ezután kiválasztom azt amelyikkel alapból nem indul viszont ebben az esetben teker kicsit írja, hogy beléptetett a liveba és hopsz láss csodát elindul a youtube.
Szerintetek ezt hogy lehet megoldani?
Köszi!

(#55308) x360elite válasza ElGatto (#55307) üzenetére


x360elite
őstag

Gyaluld le a gépet teljesen (se profi, se játék ne legyen rajta). Indítsd újra, töltsd le a profilod (azt, amin a gold előfizetés van) live-ról, és elméletben ennyi.

Ez még lemaradt, remélem tudom szerkeszteni. Az alábbi portok legyenek nyitva a router-en.
88-as port (UDP)
3074-es port (UDP és TCP)
53-as port (UDP és TCP)
80-as port (TCP)

Amennyiben nem tudod, hogyan kell ezt megoldani, azt javaslom, hogy nézd meg, be van-e kapcsolva az UPNP a router-en (már, ha az eszközöd tudja az UPNP-t. Tudom, hogy szinte mindegyik útválasztónál ez már alap, de vannak még csodák). Sőt, ha az UPNP be van lőve, akkor ezt a pár portot nem is kell külön megnyitnod.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55309) Abus2 válasza l.skywalker (#55306) üzenetére


Abus2
tag

3. napja próbálom megvenni, de a fizetési ablaknál mindig elakadok. Csak forog üresen. Más is járt így?

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#55310) l.skywalker válasza Abus2 (#55309) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szarakodik az Xbox Live, szerintem ezért nem megy: https://downdetector.com/status/xbox-live/
Bezzeg a hivatalos status mindent rendben mutat :D

Konzolon próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55311) Abus2 válasza l.skywalker (#55310) üzenetére


Abus2
tag

Nem próbáltam. Nálunk a gyerekek miatt hétköznap a konzol le van tiltva, tilos bekapcsolni. Csak hétvégén játszhatnak vele. Én meg nem akarom húzni őket, hogy bezzeg apa konzolozhat... :)

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#55312) l.skywalker válasza Abus2 (#55311) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én most megnéztem, onnan sikerült. Szerencsére én itthon dolgozok ők meg iskolában vanna :D

De nálunk keményebb a helyzet, csak őszi-téli-tavaszi és nyári szünetben lehet tolni :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55313) twine válasza Abus2 (#55311) üzenetére


twine
addikt

(#55306) l.skywalker:
:R :R Köszönöm, nagyon örült neki a srácom..én meg az árának :D

Abus: Ha lefekszik a család vedd meg konzolon,,, ;)
Én is próbáltam pc-n megvenni a melóhelyen...milliószor nekifutottam, de ugyanaz volt a hiba mint nálad...
Majd otthon az Xboxon indítva a vásárlást, első alkalommal szó nélkül sikerült fizetni, letölteni ;)

(#55314) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Sziasztok! Eljutottam odáig hogy vettem tölthető elemeket. Mostmár csak az lenne a kérdésem hogy ilyen usb - kontroller kábellel tudom (vagy érdemes) e játék közben is tölteni az elemeket? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#55315) l.skywalker válasza -Tsaba- (#55314) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, a tölthető ceruza akksikat nem tudja a kontroller tölteni játék közben. Arra külön Play&Charge Kit-et kell venni.

https://www.emag.hu/xbox-360-kontroller-akkumulator-szett-px360t/pd/DJLG4HBBM/?cmpid=87202&gclid=CjwKCAiA58fvBRAzEiwAQW-hzXKcNNLGTl2FtO34Ob-Ffp6qrU5WD1-KbALQLAQL-MqXbtw87waG9hoC8kUQAvD_BwE

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55316) x360elite válasza l.skywalker (#55315) üzenetére


x360elite
őstag

No igen, de ilyet semmiképp ne vegyen senki. Egy rakás sz*r. Maximum 1 évet bír, ha naponta 1-2 órát használod, ha többet, akkor még ennyi ideig sem lesz jó.

Sajnos a gyári akkumulátorokkal együtt a minőség is eltűnt.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55317) l.skywalker válasza x360elite (#55316) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi! Csak példának raktam be, nem tudom van-e minőségben jobb. Én a sok kis ceruza akksiban és a dedikált töltőben hiszek :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55318) x360elite válasza l.skywalker (#55317) üzenetére


x360elite
őstag

Sajnos már nem létezik jobb, talán a venom, de ahhoz meg micro usb töltő van, ezért elég egy erősebb mozdulat a rossz irányba és ki is csúszik. Az az egy szerencsém, hogy anno betáraztam gyári akksiból. Persze ceruza akkumulátor is van.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55319) sugarforce válasza x360elite (#55316) üzenetére


sugarforce
őstag

ja, ráadásul ebayen ugyanez pár éve 2-3 ezer sem volt, de akkor már annyiből tényleg pár normális ceruza akksi.

(#55320) grandegamer


grandegamer
csendes tag

Sziasztok
Van egy game pass ultimate előfizetésem . Pc-n tökéletesen működik. xbox 360-on bejelentkeztem a profilommal amin aktiválva van, mégsem tudok hozzáférni még a gold jákékokhoz sem nemhogy a pass előfizetéses gamekhez. (Egyáltalán van 360-on?)

(#55321) Zeki válasza grandegamer (#55320) üzenetére


Zeki
nagyúr

Csak live gold van 360-ra.

(#55322) x360elite válasza grandegamer (#55320) üzenetére


x360elite
őstag

360-on nincs game pass, de a live gold-nak mennie kell. Azt nem értem, hogyan lehet az, hogy nem férsz hozzá a gold játékaidhoz..... Le vannak töltve a konzolra? Ha igen, akkor a games/my games menü alatt kell lenniük. Ha még nem töltöttél le játékot erre a konzolra, akkor a korábban megvásárolt/beszerzett játékaid a settings/account/download history menü-ben éred el, innen tudod újból letölteni.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55323) grandegamer válasza x360elite (#55322) üzenetére


grandegamer
csendes tag

Köszönöm. Sajnos nem jó csak 8c150009 hibakódot kapok az acc menegment menű alatt.

(#55324) x360elite válasza grandegamer (#55323) üzenetére


x360elite
őstag

A 8c150009 hibakód csak annyit jelent, hogy a géped nem tudja listázni az xbox live hozzáféréseid. Semmi köze a játékok letöltéséhez. Amint megjelenik a hibakód, azt OK-zd le, majd a kontroller segítségével 2-őt le és A gomb. Ezzel belépsz a download history-ba, ott megtalálod a korábban beszerzett játékaid.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55325) grandegamer válasza x360elite (#55324) üzenetére


grandegamer
csendes tag

Bocs nem írtam ,hogy még most elősszőr van így goldom, így xsak a menűben felajánlott gold gamekre mennék erre semmi. Köszönöm , de inkább hagyom nem túl jó az a pár játék ,hogy több macerát megérjen.

(#55326) x360elite válasza grandegamer (#55325) üzenetére


x360elite
őstag

A menüben felajánlott gold játékokat onnan éred el, ahol felajánlja a rendszer. Ha nem jön be a játék adatlapja, akkor a "bing" menü alatt be tudod írni a játék nevét, majd keresés.... Ha így sem megy, akkor PC-n xbox.com/hu-HU, bejelentkezel az acc-oddal, rákeresel a kívánt játékra, elfogadod a letöltést xbox 360 konzolra és utána a 360-on már eléred a download history-ból, amit előbbiekben már kiveséztünk, hogy hol van.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55327) Zebu válasza x360elite (#55324) üzenetére


Zebu
addikt

Ugyanez van nálam is. chateltem 1 óráét a supporttal és nincs siker :(

(#55328) x360elite válasza Zebu (#55327) üzenetére


x360elite
őstag

Mármint mi az az ugyanez? Ugyanis a kollégánál 3 üzent kellett mire kiderült, hogy most töltene le először bármit is a konzoljára, ezért kérlek pontosan írd le, hogy mi a probléma... Köszi.

Amit én kipróbáltam "gyorshirtelenben":
Ehavi gold játék letöltése 360 konzolra PC-n beszerzés után - működik
Download history-ból egy találomra választott játék letöltése konzolra - működik
Bing keresés útján játék letöltés konzolra - működik
játék más játékosok ellen live-on - működik

Szóval akkor nálad mi a hiba?

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55329) Zebu válasza x360elite (#55328) üzenetére


Zebu
addikt

Jah lehet nem ugyanaz.

Na nekem annyi, hogy nem tudtam a gold játékot letölteni, mert azt mondta nincs fizetési megoldásom beállítva, holott be volt lőve az accountnál. Xbox one-on és PCn is jó vagyok.
Mindegy, belőttem a konzolon is.

Mióta ez megtörtént azóta azt írja nekem a 360, hogy nincs GOLD előfizetésem, és fizessek elő. a család többi tagjának hibátlan minden mindenhol. one-on és 360-on, csak engem szopat a 360.

MS supportal 1 órát chateltem, box reset meg minden volt és nincs megoldás. 12.04-én jelentettem, azt mondták nyitnak egy ticketet és backend team intézi, de ticketről nem kaptam semmit. :(

ezt kapom a boxon

Közben 2022 November végéig van ultimate passom

[ Szerkesztve ]

(#55330) x360elite válasza Zebu (#55329) üzenetére


x360elite
őstag

Na akkor kezdjük az elején. Xbox 360-on való havi gold játék letöltéséhez nem kell semmilyen fizetési lehetőség megadása, ilyen információkat, illetve bankkártya regisztrálást csak és kizárólag akkor kell beállítani, ha ingyenes havi 360 játékot töltesz le one-on. Ez is csak azért kell, mert a one-os havi gold játékkal ellentétben a 360-ast nem béreled a gold előfizetésed idejére, hanem 0, azaz nulla forintért megveszed.

Állítsd be az automatikus megújítást, majd távolítsd el a kártyád a fizetési lehetőségek közül.

Töröld az acc-od a 360-ról, majd töltsd le újra, ezután one-on, vagy PC-n állítsd vissza a bankkártyád a fizetési lehetőségek közé. Indítsd újra a 360-ad, jelentkezz be és kész.

Gondolom az acc-od Magyarországra van regisztrálva.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55331) l.skywalker válasza Zebu (#55329) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A hibaüzenet szerint "tartozol" az MS-nek. Megpróbálták levonni a megújítás összegét és vagy nem volt megadva érvényes fizetőeszköz vagy nem volt terhelhető. Amíg nem rendezed, addig nincs Gold.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55332) x360elite válasza l.skywalker (#55331) üzenetére


x360elite
őstag

Elmondása szerint 2022 novemberig van érvényes GPU-ja, szóval nem tartozhat :N és nem próbálhatott meg semmilyen levonást a microsoft. Ez egy bug, fentebb írtam a megoldást.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55333) Zebu válasza x360elite (#55332) üzenetére


Zebu
addikt

Kipróbálom máris. 1 órát chateltem megint a supporttal.

Egyébként akkor borult össze az egész, amikor az account.microsoft.com oldalon felvettem a hitelkártyámat, gold játékot nem tudtam leszedni a 360-on. Felvettem ott is a kártyát, mert nem látta a meglévőt, nem is értem.

És akkor boom reccs, minden megállt.

(#55334) l.skywalker válasza x360elite (#55332) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Áh, bocs. Az előzménnyel nem raktam össze :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55335) x360elite válasza Zebu (#55333) üzenetére


x360elite
őstag

Még egy fontos dolog. Anno mikor létrehoztad az acc-od, ezen a 360-on csináltad, vagy PC-n, esetleg előbb volt one-od, mint 360-ad és ott hoztad létre?

Ha a 360-on csináltad és még mindig ugyanaz a géped van, akkor semmi, ha viszont bármely más eset áll fent, akkor az előbb említett lépések elvégzése után a 360 gépen csinálj egy "licence transfer"-t.
Itt találod:

Csak simán nyomj rá A gombbal, és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55336) Zebu válasza x360elite (#55330) üzenetére


Zebu
addikt

hozzáadtam a kártyát, megújitás be, utána leszedtem mindkettőt, profil letölt, hiba megvan.
kártya hozzáad, megújítás hozzáad, xbox360 kikapcs (konnektorból kihúz), belépés, live-hoz csatlakozás. Hiba ugyanaz :(

Közben a family tagok vígan belépnek

360 volt meg előbb, de az account managementbe be sem tudok lépni a box-on, mert nem tudok online csatlakozni. play offline opció van csak, account management szürke.

[ Szerkesztve ]

(#55337) x360elite válasza Zebu (#55336) üzenetére


x360elite
őstag

Akkor csak egy dolog jut eszembe... Hívd fel hétfőn a support-ot +36 80 01 85 90, segíteni fognak. Amúgy nekem bevált az, amit neked javasoltam, ezért is mondtam.

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55338) Zebu válasza x360elite (#55337) üzenetére


Zebu
addikt

ok, lehet gyorsabb, mert eddig csak chat-eltem valami indiai figurákkal. Nyitottak egy ticketet amivel 10 napja nem történt semmi

(#55339) DeTomaso


DeTomaso
kezdő

Sziasztok!
Tanácsot kérnék: Lamer voltam, vettem a gyerekeknek egy 360 Kinect-et, de nem tudtam hogy ha régi 360 FAT gépem van, akkor kéne hozzá átalakító táppal. Gyerekek eléggé el vannak keseredve...
Nincs valakinek esetleg feleslegbe (360E és 360S géphez pl. nem kell ilyen), természetesen nem kérném ingyen.
Köszi előre is: Péter

(#55340) MasterMark válasza DeTomaso (#55339) üzenetére


MasterMark
titán

Miért vettél egyáltalán FAT gépet??? :F

Switch Tax

(#55341) r.levente75 válasza DeTomaso (#55339) üzenetére


r.levente75
addikt

Basszus nem rég adtam el :F

(#55342) DeTomaso válasza MasterMark (#55340) üzenetére


DeTomaso
kezdő

A gépet nem írtam hogy most vettem, csak a Kinect-et. 13 éve vettem a gépet, én kérek elnézést....

(#55343) Zebu válasza x360elite (#55337) üzenetére


Zebu
addikt

Felhívtam, megcsinálták. Törölték az előfizetésemet, hozzáadták újra és most megy. Voila :)
És kaptam ajándékba egy hónapot pluszbaaz ultimate passből, mert nem tudták máshogy beállítani. :)

(#55344) l.skywalker válasza Zebu (#55343) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

:C sirály.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55345) Zebu válasza l.skywalker (#55344) üzenetére


Zebu
addikt

tök jó valóban. indiai support 10 napig nem csinált semmi. a helyi 1 óra alatt megoldotta....

(#55346) l.skywalker válasza Zebu (#55345) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sajnos Xbox support agen-t és agent között lehet nagy eltérés

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#55347) Zebu válasza l.skywalker (#55346) üzenetére


Zebu
addikt

igen, ezt tudom. a lényeg hogy most jó.

Ami fáj, hogy megvettem a forza 4-et és a lego speed champioinst. és most itt van 7000 körül az ultimate upgrade :)

[ Szerkesztve ]

(#55348) x360elite válasza Zebu (#55343) üzenetére


x360elite
őstag

Az durva. Ezek szerint veled megtörtént a lehetetlen, de a lényeg, hogy megoldották és minden rendben. :K

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#55349) Zebu


Zebu
addikt

Egyébként próbált valaki már ilyen nagylátószögű lencsét a kinecten? Kellene valami ilyesmi, mert át kellett pakolnom és sajnos közelebb kell menni hozzá :(

Mik a tapasztalatok? Megéri? És ha ige,n akkor melyik és honnan?

más: Nektek is atom lassan tölt le a 360 játéékokat? Brutál...

[ Szerkesztve ]

(#55350) l.skywalker válasza Zebu (#55349) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nálam viszonylag gyorsan tölt, de én csak LAN-on töltök. Amúgy most minden MS-hez kapcsolt játék szerver lassú. W10 store, Xbox One store is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.